Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Можливі проблеми з вікнами і їх рішення

Не закриваються балконні двері
28 Травня 2019 року
Переглянуто: 123
Читати далі
Коли необхідний ремонт вікон
29 Листопада 2018 року
Переглянуто: 433

Пластикові вікна  відмінно зарекомендував себе продукт, який досить швидко витіснив на ринку скління традиційно популярні в нашій країні дерев'яні конструкції. До переваг ПВХ відноситься надійність, довговічність, простота догляду, відмінні експлуатаційні властивості. Але це не означає, що не доведеться виконувати сервісне обслуговування або терміновий ремонт вікон.

Читати далі
Які допустимі норми розширення балкону
29 Листопада 2018 року
Переглянуто: 1376

Збільшення загального корисного простору і / або площі балкона  досить актуальна тема для мешканців багатоповерхових будинків. Адже це чи не найдоступніша і реальна можливість отримати додаткові квадратні метри: без обмінів, покупки нової нерухомості і т.д. Правда, не всі в курсі, що говорить про розширення балкона закон. Чи можна робити винос по підвіконню або підлозі без юридичних оформлень в численних вищих інстанціях?

Читати далі
Регулювання пластикових вікон
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 371

Металопластикові віконні конструкції відрізняються від традиційних дерев'яних аналогів простотою догляду та невибагливістю. Як правило, єдина процедура, яка може згодом знадобитися  це регулювання вікон Рехау, а ось фарбування, утеплення та інші добре знайомі нам з дитинства заходи не будуть потрібні. Виконати нескладні регулювальні роботи можна самостійно, маючи під рукою лише викрутку або шестигранник.

Читати далі
Установка французького балкона
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 436

Скління балкона або лоджії від підлоги до стелі, воно ж французьке  стає все популярнішим у нашій країні. Такий варіант цікавий як покупцям житла в новобудовах, так і мешканцям старого житлового фонду, включаючи «хрущовки». Але установка французького балкона є досить непростою процедурою. Вона вимагає безпосередньої участі професіоналів, які гарантують дотримання всіх правил монтажу.

Читати далі
Балкон з виносом по підлозі: як знайти підрядника
22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 315

Вимоги до сучасного житла стають все більш конкретними та структурованими. Прогрес виробництва і технологій дозволяє досягти тих результатів, про які раніше, ймовірно, ніхто і не замислювався. Тепер житло повинно бути не тільки комфортним і естетичним. Є оновлені критерії та побажання, реалізація яких забезпечує достаток його власника. Наприклад, мова може йти про додаткове просторі. І якщо раніше подібна розкіш асоціювалася тільки з приватними будинками, то тепер вона торкнулася і квартир. Об'єктом уваги багатьох власників житла і майстрів став балкон. Винос по підлозі в цьому випадку дає можливість збільшити балконний простір не тільки візуально, але і реально.

Читати далі
Двері гармошка в Києві: розсувні (зсувні) системи
4 Квітня 2018 року
Переглянуто: 409

Пластикові вікна і двері – це зручно і надійно, а тому багато людей вважають за краще встановлювати в будинках, квартирах і офісах саме їх. Поряд зі стандартними металопластиковими конструкціями, великою популярністю почали користуватися двері гармошка і розсувні (зсувні) системи. Відмінність між розсувними варіантами та зсувними полягає в механізмі відкривання стулок – вони можуть складатися «гармошкою»або ж від'їжджати убік (залежить від типу конструкції).

Читати далі
Балкон під ключ: винос балкона, його зміцнення, установка козирка
4 Квітня 2018 року
Переглянуто: 399

Раніше балкон часто використовували як склад непотрібних речей і не надавали особливого значення його благоустрою. Але часи змінилися. Тепер там вважають за краще обладнати кабінет або зимовий сад, розширити за рахунок нього кімнату або ж просто зробити зону відпочинку. Для цього там роблять ремонт, іноді розширюють, і тут дуже до речі доводиться послуга«балкон під ключ».

Читати далі
Чому пітніють (плачуть) пластикові вікна
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 341

Виникає питання, а чому ж не пітніють старі вікна? Відповідь проста: нові металопластикові вікна герметичні і в закритому стані практично не пропускають повітря. Таким чином, природна циркуляція повітря в приміщенні неможлива. І коли Ви вирішуєте поміняти старі дерев'яні вікна на нові пластикові, циркуляція повітря (природна) порушується. Ось тому надлишки вологи і скупчуються на віконних поверхнях. Але і ця проблема вирішувана. Завдяки сучасній німецькій фурнітурі можна забезпечити необхідну в приміщенні циркуляцію повітря. Для цього існує вентиляційний клапан або механізм мікропровітрювання.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані