Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Винос балкона, Балкон з виносом

Про популярність виносних балконів, або, простіше кажучи, розширення балконних приміщень, каже високий попит на цей вид будівельних робіт. Це не дивно, і обумовлено великими перевагами, одержуваними власниками квартир і будинків. Будь-яке балконний приміщення набуває вигляду невеликої кімнати, яку можна використовувати з будь-якого призначення - влаштувати приміщення для відпочинку, оранжерею або зимовий сад, бібліотеку або кабінет для роботи. Не кажучи вже про те, що балкони стають місткими, і дають можливість розширити корисну площу в квартирі. І, звичайно ж, розмістити додаткові шафи, полиці, стелажі.

Стандартні розміри виносу становить близько 20-25 см. Однак, використовуючи сучасні технології і матеріали, винос можна збільшити.

Наша компанія пропонує роботи по розширенню балконів і лоджій різного типу, розмірів, а також з подальшим склінням і утепленням.

Винос балкона. Достоїнства і недоліки

Рішення розширити площу квартири за рахунок збільшення балконної площі далеко не нове, але широко використовуватися стало порівняно недавно. Різні способи досягнення збільшення площі дозволяють влаштувати на заскленому балконі найрізноманітніші приміщення.
Винос виконують: за допомогою візуального розширення без збільшення площі балкона в плані - по підвіконню, «відсуваючи» скління. по підлозі, реально збільшуючи площу балконного приміщення від нижньої плити. Кожен варіант дозволяє істотно розширити простір, і має в кінцевому результаті, великі переваги для власників квартир (особливо актуально для малогабаритних квартир). Це обумовлено тим, що навіть додавши по всьому периметру 10-15 см, власники відчутно виграють в загальній площі.
Винос балкона характеризується великою кількістю достоїнств, і тільки одним недоліком. Вирішуючи для себе розширити балкон, кожні власник квартири може самостійно прийняти рішення.

Розглянемо переваги виносу балкона, так як їх значно більше.

100%
гарантія

Збільшення площі

Після скління і обробки балкона з виносом, його площа збільшиться більш, ніж на 25%. При цьому, потрібно врахувати, що таке розширення відповідає виносу типу «косинка», або перебудові з каркасом у вигляді «до підлоги»). Збільшення площі в 2 рази можна отримати, використовуючи при ремонті спосіб «винос від полу».

100%
гарантія

функціональне приміщення

Винос дозволяє створити в квартирі різні зони - просто продовжити приміщення з балконом, створити окреме функціональне приміщення тощо.

100%
гарантія

Збільшення площі

Збільшує загальну площу приміщення, до якого примикає балкон з виносом.

100%
гарантія

Дизайнерське оформлення

Розширює можливості для дизайнерського оформлення.

100%
гарантія

Використання балкона

Винос балкона підвищує можливості використання балконного приміщення.

100%
гарантія

комфортність всієї квартири

Збільшення площі балкона дозволяє підвищити комфортність всієї квартири.

100%
гарантія

утеплене балконне приміщення

Винос дозволяє будь-які комбінації скління - утеплене балконний приміщення, холодне для оранжерей, прогулянок на свіжому повітрі, французького типу «від підлоги до стелі», пр.

100%
гарантія

оформлення документації

Для ремонту з виносом балкона немає необхідності в оформленні дозвільної документації.

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Балкон з виносом в Києві та Київській області

Велика кількість квадратних метрів - це завжди добре. Особливо, якщо враховувати, що на сьогоднішній день у багатьох жителів України є деякі проблеми, навіть з наявністю свого будинку. Якщо у вас є своя квартира або Ви просто цікавитеся збільшенням балкона, то ця стаття саме для Вас! Досить ефективним способом придбати допоміжні квадратні метри житла, можна за допомогою виносу балкона. Дану послугу швидко, професійно і за дуже привабливою ціною Вам готова надати наша компанія «Лінія Вікон».

Способи виносу балкона

Перед замовленням виносу балкона в Києві, необхідно зрозуміти який з варіантів Вам підійде. На сьогоднішній день, можливо, виділити 3 види розширення балкона:

 • Винос балкона по підлозі
 • Винос балкона по підвіконню
 • Винос балкона по плиті

Кожен тип виносу балкона володіє власними характеристиками, з цієї причини Вам краще вирішити який з видів підійде до вашого балкону і як, ви будете використовувати вільне місце за рахунок збільшення площі.

Балкони

Ми пропонуємо послугу - балкон з нуля "під ключ", виконуючи обробку підлоги, стін, покрівлі. якісна і професійна обробка - це ваш гарний, зручний, теплий і функціональний балкон.

Дах балкону

від 1 900 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Зовнішня обшивка

від 483 грн/м2

Зовнішня обшивка виконує відразу кілька функцій: доповнює дизайн фасаду, захищає від шуму, вітру, пилу і вологи з вулиці. Сайдинг або пластик - це вирішувати вам, в Залежно від того, який варіант обшивки підійде.

Підлогове покриття

від 723 грн/м2

Вирівнювання підстави, і укладання теплої підлоги зробить ваш балкон ще затишніше.

Розрахункова вартість

від 21986 грн

Внутрішнє оздоблення

від 300 грн/м2

Якісна внутрішня обробка додасть вашому балкону сучасний і закінченого вигляду, а також зробить його затишним, теплим і комфортним для вас. Ще одна кімната у вашій квартирі!

Шкаф

від 1 956 грн/шт.

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Утеплення

від 55 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Винос балкона по підвіконню

Один з найбільш загальнодоступних і поширених методів збільшення балкона - це винос по підвіконню. Здійснити його без робіт по демонтажу можливо, але тільки якщо не встановлено скління. У разі якщо балкон не засклений, то наша компанія радить Вам розширити його. При зверненні в нашу компанію «Лінія Вікон» Ви можете не просто розширити площу свого балкона, але і добре заощадити. Знижена ціна досягається за рахунок того, що ми робимо все роботи самі і Вам не доведеться шукати робочих для ремонту балкона, його утеплення всередині і зовні.

Винос балкона по підвіконню на увазі підвищення не єдиного лоджіевого ділянки, а саме існуючого місця над самим парапетом. До того ж парапету приварюється сталевий куточок, систему зовні можна обшити сайдингом або іншими різноманітними матеріалами. Конструкцію всередині приміщення можна не тільки обробити, але і утеплити, улюблені матеріалами.

Розширення по підвіконню дає можливість зробити відступ від перил аж до тридцяти сантиметрів. Сама підвіконна плита може бути в районі тридцяти п'яти сантиметрів. Саме така ширина дозволить вам використовувати підвіконня під безліч речей. На ньому можна ставити квіти, читати книгу, приймати їжу і ще багато чого.

Винос балкону

 • Короткий винос (косинка)
 • Довгий винос (до підлоги)
 • Винос по підлозі

Винос балкона по підвіконню

від 590 грн/пог.м

Винос балкона по підвіконню

Ще один варіант розширення балкона - це його винесення по підвіконню, vinos_balkona1площадь підлоги при цьому залишається без змін. В цьому випадку балкон розширюють, встановлюючи спеціальну зварену конструкцію на рівні підвіконня. На готовий і змонтований зварений каркас кріплять металопластикові віконні, балконні блоки. Такий вид розширення балкона, крім візуального збільшення простору, має ще одну перевагу - власники квартир отримують широкий і функціональний підвіконня.
Оскільки каркас також виконують на зварюванні, його виготовленням і кріпленням повинні займатися професіонали. Крім дозволу на зварювальні роботи, всі майстри повинні мати допуск до робіт на висоті.

від 590 грн/пог.м

Винос балкона по підлозі

При цьому виді лоджіевая основа не робиться більше. Попросту винесення підвіконня проводиться безпосередньо від бетонної плити. Внаслідок чого, можливо доповнити приблизно 35 сантиметрів вільного місця. Звичайно, площа від таких дій більше не стала, але на практиці виходить все по-іншому. До того ж, величезний підвіконня Нові сайти до необхідного результату.

Зовні парапету встановлюється система, яка нагадує трикутник. По висоті прирівнюється віддалі від лоджіевой плити і аж до верхнього кінчика парапету. Зазвичай для такої справи використовують куточок з металу, а вже з нього і з'являється спеціальний балконний каркас. У разі, якщо раптом Ваш парапет в незадовільному стані, то не турбуйтеся. Його можна зміцнити за допомогою конструкцій зроблених з металу.

Якщо основа вже готова, то проводиться зовнішнє облицювання, оздоблення стін всередині, а також зовнішнє утеплення. Величезним плюсом подібного виносу балкона згідно підлозі вважається умовна загальнодоступність, а також ймовірність високоякісно провести утеплення парапету, для придбання кращого житлового простору.

Багатьох людей хвилює питання нестачі місця в квартирі. На щастя, як мінімум частково вирішити дану проблему можна в процесі ремонту. Як саме? Досить буде просто замовити винос балкона по підлозі. Що показує дана операція? На відміну від виносу балкона або лоджії по підвіконню, коли загальна площа підлоги даної частини вашого житла не збільшується, при винесенні по підлозі його розмір збільшується до п'ятдесяти сантиметрів. Іноді цю цифру виходить навіть збільшити - головне, щоб стіна будинку витримала подібну додаткове навантаження.

Величезною популярністю серед українців користується послуга «винос балкона під ключ». Дана пропозиція не є занадто дорогим, але дає можливість своїм власникам істотно підвищити площа на Вашому балконі. Таким чином, Ви зробите зі свого балкона кімнату невеликих розмірів. У нашій компанії Ви зумієте обрати винесення балкона згідно підлозі від висококласних зварників. Наша компанія здійснює повний діапазон різних послуг «під ключ». Додатково до однієї з послуг, Ви можете замовити внутрішні і зовнішні утеплення, зовнішню обшивку, різні меблі на замовлення.

Винос балкона в Києві та Київській області за плиті

Винос по балконної плити - ваша можливість втілити в життя різні фантазії і додати в обстановку вашої квартири особливу родзинку. Ви зможете замовити будь-яке оформлення для новоутвореної кімнати - від робочого кабінету і до затишної кімнати для переглядів фільмів. Головне - не боятися експериментувати, але підходити до питання з розумом. Перед початком цих робіт, компанія «Лінія Вікон» радить Вам ознайомитися з переліком послуг і інформацією про них, які ми надаємо:

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИНОСИТИ

від 220 грн/м2

Для винесення балкона по підлозі компанія «Лінія Вікон» використовує різні матеріали, як дерево, полівінілхлорид, метал, а також алюміній. Якщо Ви хочете собі безрамне скління, то в такому випадку, його краще не робити.

Винос по підлозі

від 330 грн/пог.м

Для того щоб розширений підлогу міг витримати навантаження від ваги людей та меблів, зміцнювати його необхідно металевими конструкціями або піноблоками.

Рада фахівця - безкоштовно

Щоб переконатися в правильності рішення зробити збільшення балкона по підлозі в Україні, порадьтеся з фахівцями, а також ознайомтеся з фотографіями готового результату в мережі.

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

від 280 грн/м2

З огляду на всі перераховані вище фактори, варто розуміти, що подібну роботу можна довіряти тільки професіоналам. В іншому випадку ваша спроба збільшити розміри квартири може закінчитися марною тратою грошей. Тільки професіонали зможуть збільшити площу вашої лоджії так, щоб згодом перебувати в ній було безпечно і комфортно.

Утеплення балкону

від 55 грн/м2

Розширення балкона по підставі плити також передбачає утеплення, так як без якісної теплоізоляції ви не тільки зменшите температуру в квартирі, але і можете почати помічати освіту непотрібного конденсату на стеклах вікон

ДАХ БАЛКОНА

від 1 240 грн/пог.м

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

від 430 грн/м2

Зовнішня обшивка виконує відразу кілька функцій: доповнює дизайн фасаду, захищає від шуму, вітру, пилу і вологи з вулиці. Сайдинг або пластик - це вирішувати вам, залежно від того, який варіант обшивки підійде.

Шафа

від 3 100 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

В іншому ж, збільшення площі балкона - ваша можливість втілити в життя багато фантазії і додати в обстановку Вашого будинку особливу родзинку. Ви зможете замовити будь-яке оформлення для новоутвореної кімнати - від робочого кабінету і до затишної кімнати для переглядів фільмів. Головне - не боятися експериментувати, але підходити до питання з розумом.

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Розширення балкона і лоджії з виносом по підлозі в Києві

Для того, щоб здійснити розширення балкона по плиті, наші експерти демонтують наявну огорожу, потім приварюють нову основу конструкції, яка знизу обшивається металевими листами. Для стабільності цієї звареної конструкції приварюють спеціальні швелера. Вони кріпляться до стіни будівлі і завдяки цьому надають якусь опору для нової, встановленої конструкції. Від переваги клієнта, зовні такий винос, можна обшити вагонкою з пластика, сайдингом або листами з металу.

Винос балкона

Розширення балкона по плиті дозволить вам зробити це приміщення не просто місцем для зберігання старих непотрібних речей, а чимось значно більше. Наприклад, збільшення розміру лоджії допоможе вам облаштувати робочий кабінет, розширити вітальню або влаштувати вдома цілий невеликий спортзал. Головне - звернутися за допомогою до фахівців, так як самостійно виконати таку операцію - погана ідея.

Короткий винос підвіконня

від 590 грн/м.п/small>

Короткий винос підвіконня

Збільшення площі підвіконня - практична і недорога операція по поліпшенню і збільшення площі балкона без дорогих ремонтних робіт. Така процедура дозволяє збільшити довжину підвіконня в середньому на 20-25 см.

Читати далі

від 590 грн/м.п

Переваги виносу балкона по підлозі

Розширення підлоги Вашого балкона здатне не просто збільшити його обсяг, а й саму площу. Наприклад, якщо Ви зважилися на розширення балкона в хрущовці, то при збільшенні плити на 30 сантиметрів, його площа буде більше на 35%. Утеплюєте на балконі стіни, стелю, підлогу (парапет) і в такому випадку Вам потрібно якомога більше місця. У ситуації, що склалася на допомогу приходить наша компанія з послугою виносу балкона по підлозі.

До мінусів можна віднести те, що перед винесенням балкона необхідно демонтувати стару парапет. Багатьом, таке рішення буде прийняти складно. Більш дешевим варіантом, буде монтаж французького скління. Вартість робіт набагато знизиться, в порівнянні з виносом балкона по підлозі. Ціна виносного балкона куди більше, ніж вартість робіт зі зварювання через великої кількості вузлів з металу. На розширення підлоги, її бетонування і утеплення йде безліч витрат, включаючи роботу професійних експертів. У даній технології можемо виділити такі чинники:

 1. Збільшення ділянки будівлі через переміщення на 40 сантиметрів за початкові межі балкона.
 2. Посилення конструкції дозволить вам розставляти куди більше кольором і різних предметів
 3. Посилення старих поручнів балкона
 4. Більш освітлений балкон за рахунок розширення площі
 5. Непоганий зовнішній вигляд балкона з виносом

Зробивши свій балкон більше, Ви зможете з нього зробити прекрасну кімнату для відпочинку або лаконічний офісний кабінет. Розширений балкон може володіти різним дизайном і мати різні застосування. Наша компанія «Лінія Вікон» пропонує Вам два варіанти скління: французьке і звичайне. Якщо вас не влаштовує висота парапету, її можна зробити більше. Для того, щоб зробити ваш балкон більш затишним, Ви зможете скористатися нашою послугою з установки бічних глухих стін. Досить багато наших клієнтів з'єднують балкон з кімнатою. Це зробило приміщення куди більше, але вже без балкона. А встановивши джерело опалення на балконі, Ви зробите з нього ще одну міні-кімнату, яка дозволить насолоджуватися і відпочивати після робочих буднів, навіть в зимову пору року.

Ціни на балкони дешевше Ви не знайдете в Києві та Київській області

Лоджія з двома поворотно-відкидними стулками
Розмір — 1 400 х 2 400 мм

* - склопакет 4-16-4-14-4

** - склопакет 4-16-4-14-4

*** - склопакет 4-16-4-14-4

**** - склопакет 4-16-4-14-4

***** - склопакет 4-16

****** - склопакет 4-16-4-14-4

****** - склопакет 4-16-4-14-4

Профіль Назва Ширина Однокамерний Двокамерний Двокамерний
енергозберігаючий
Ecosol 60 60 мм 7 557 грн 8 110 грн 8 344 грн
Ecosol 70 70 мм 9 095 грн 9 393 грн 9 630 грн
Brilliant Design 70 мм 10 359 грн 10 818 грн 11 046 грн
SYNEGO 80 мм - 14 492 грн* 14 720 грн**
GENEO 86 мм - 15 263 грн*** 15 531 грн****
Design 2D 60 мм 8 218 грн 8 685 грн 8 862 грн
Streamline 76 мм 9 368 грн 9 887 грн 10 065 грн
BluEvolution 92 92 мм - 15 974 грн***** 16 143 грн******
DE-LUX 60 мм 6 730 грн 7 233 грн 7 417 грн
ELIT 70 70 мм - 7 633 грн 7 816 грн
400 WDS 60 мм 6 828 грн 7 491 грн 7 720 грн
500 WDS 70 мм 7 349 грн****** 7 902 грн 8 135 грн

Де замовити виконання робіт в Києві?

Если вас цікавить, хто візьметься за подібні роботи в столице, що не Варто Довго гадати: Найкращий варіантом стане Звернення В компанію Лінія Вікон. Ціна на балкон з винос по підлозі тут приємно вас порадує: замовлені тут роботи обійдуться вам в значний менше суму, чем у других компаний, что займаються подібнімі монтажами. Кроме того, звертаючи сюди, ви можете буті впевнені у життя без подальшій безпеки: співробітнікі компании - справжні майстри своєї справи, Які займаються Розширення балконів з винос по плиті Вже много років. Всі вікорістані в работе матеріали перевіряються на Надійність, ШВИДКІСТЬ ж Виконання поставлених завдання всегда максимально висока. Такоже в компании Лінія Вікон без проблем втілять Різні дизайнерські решение, Які відмінно підійдуть до вашого інтер'єру. Звертаючи сюди, ви отрімуєте можлівість сделать винос балкона по підлозі Швидко, недорого і якісно!


Монтаж балкона з виносом по підлозі від компанії Лінія Вікон

Якщо вас цікавить, хто візьметься за подібні роботи в столиці, не варто довго гадати: найкращим варіантом стане звернення в компанію «Лінія Вікон». Ціна на балкон з виносом по підлозі тут приємно вас порадує: замовлені тут роботи обійдуться вам в значно меншу суму, ніж у інших компаній, що займаються подібними монтажами. Крім того, звертаючись сюди, ви можете бути впевнені у своїй подальшій безпеки: співробітники компанії - справжні майстри своєї справи, які займаються розширенням балконів з виносом по плиті вже багато років. Всі використані в роботі матеріали перевіряються на надійність, швидкість же виконання поставлених завдань завжди максимально висока. Також в компанії Лінія Вікон без проблем втілять різні дизайнерські рішення, які відмінно підійдуть до вашого інтер'єру. Звертаючись сюди, ви отримуєте можливість зробити винос балкона по підлозі швидко, недорого і якісно!Конструкція виносного балкона

Виносної каркас, який є власне основою винесення, виготовляють з металевого прокату (куточків, квадратів, таврів) на зварюванні. Спеціальні міцні металеві крюки, на які спирається каркас, монтують із кроком, що визначається за розрахунком, що залежить від ваги віконної конструкції, виду парапету (висоти, матеріалу) розмірів каркаса і матеріалів. Вся виносна конструкція виготовляється з великим запасом міцності (для стійкості і безпеки). Щоб розподілити всю навантаження рівномірно на кожен несе вузол, по всьому периметру виносу приварюють напрямні з металевих куточків, або зварних пластин. На них і монтують профільні системи.

Наші фахівці виїжджають на місце установки виносного балкона, виробляють обміри, після чого зварюють каркас, і виконують його монтаж. На наступному етапі за отриманими розмірами виготовляють ПВХ-конструкції обраної моделі, і встановлюють профільну систему на виносної каркас.

Для розширення розмірів існуючих рам, герметичних з'єднань конструкцій, для посилення віконних систем на виносних балконах, застосовують спеціальні комплектуючі виробництва компанії Rehau - з'єднувачі 90 °, що розширюють профілі та ін. Дані елементи і деталі забезпечують підвищення міцності конструкцій, жорсткості рам і профільних систем балконів з виносом. Наші фахівці використовують виключно оригінальні комплектуючі Rehau, так як тільки вони мають всі якості профільних систем цього бренду.

Зовнішня обшивка балкона

Зовнішня обшивка балконів необхідна у випадках коли парапет балкона металевий і не має тепло-, шумоізоляційних властивостей. У випадку з бетонним або цегляним парапетом, обшивка та утеплення балкона зовні необов'язкові, так як це легше і дешевше зробити зсередини, але, незважаючи на це, частина замовників все ж вважають за краще зовнішню обшивку.
Для зовнішньої обшивки балконів застосовують такі матеріали як пластикова вагонка, сайдинг і профнастил. Якщо виділити краще співвідношенні ціни і якості - ми рекомендуємо нашим замовникам обшивку сайдингом. Сайдинг є зовнішнім матеріалом і він відносно недорогий при його високих експлуатаційних характеристиках. Якщо говорити про пластикової вагонки, варто відзначити, вона не призначена для зовнішнього використання (зовнішня обшивка пластиковою вагонкою недовговічна) читати далі

Розширення балкона згідно плиті

При здійсненні подібного розширення, зростає лоджіевая область згідно підлозі. Винесення проводиться на дистанцію аж до сорока сантиметрів. Реалізація та здійснення подібного розширення з технічної точки зору, значно важче. Парапет потрібно прибрати, далі необхідно збільшити, а також посилити плиту. І в останню чергу збираємо нову основу, включаючи скління металопластиковими вікнами, монтажем нового парапету і тд.

Є і негативна сторона такого рішення, а саме: винесення балкона по плиті гарантує те, що знадобляться додаткові, допоміжні метри від вашої квартири. Саме через це, такий варіант менш популярний, ніж вище описані методи.

Внутрішня обшивка балкона

Компанія «Лінія вікон» пропонує вам скористатися своїми послугами по обробці балкона всередині, відповідно до ваших побажань і вимог. Ми виконаємо всі роботи з високою якістю і дуже швидко.
У нашому розпорядженні є такі матеріали для обшивки, як вагонка - пластикова або дерев'яна, МДФ-панелі, гіпсокартонні листи. Кожен з цих матеріалів має свої переваги, і вибір за вами, в залежності від призначення балконного приміщення.
На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом матеріалів, а також з варіантами обробки балконів, які пропонує наша компанія «Лінія вікон». Крім цього, на сайті є описи всіх матеріалів, їх характеристики і гідності.
Наші ціни підійдуть кожному нашому замовнику читати далі

Які є способи виносу балкона?

В даному випадку роботи починаються з парапету. Його демонтують, а потім з підтримкою швелерів проводиться збільшення плити. Вони водяться в саму стіну, для того щоб система, яка буде встановлена ​​перенесла всі навантаження на неї. Наступні етапи робіт можуть бути різними. У першому варіанті, можна зробити новий парапет з металевих заготовок, далі обшивають його зовні. Це може бути профнастил, сайдинг і пластикова вагонка (остання не рекомендується через її ненадійність). Далі ми робимо обробку й утеплення всередині і на самий кінець, виробляємо установку металопластикових вікон. У другому варіанті, можливо, здійснити панорамне скління або як його ще називають французьке. В такому випадку необхідно провести монтаж конструкцій до стелі балкона, світлопрозорими виробами. Плита на вашому балконі повинна бути підготовленою до високої навантаженні. В останньому варіанті робити обробку всередині або зовні не потрібно.

У чому відмінність теплого і холодного балкона?

Щороку потреба в склінні балконів збільшується. І це не дивно, так як засклений балкон можна використовувати як допоміжну кімнатку з метою відпочинку або проживання в ній. Є 2 види скління таких балконів. Це тепле і холодне. А в чому різниця? Зараз розповімо.

Французький балкон

Панорамні віконні конструкції частіше називають французькими вікнами - це засклення від підлоги до стелі по висоті, і в ширину може займати стіну, частина її, або навіть всі стіни в приміщенні. Звичайно, інтер'єри таких кімнат істотно цікавіше, а в приміщеннях більше світла і повітря, візуально розширюється будь-яке приміщення з панорамними вікнами, створюється ілюзія проживання на відкритому просторі (на природі).
Однак крім краси такий вид скління має суттєві недоліки, основними з яких фахівці називають зниження безпеки (є ризик несанкціонованого проникнення), а, головне - великий витік тепла. При цьому, якщо власники заміських квартир мріють про панорамних вікнах, то компанія «Лінія вікон» легко вирішують існуючі проблеми.

обшивка балкона пластиком фото

Лоджія (2 відкривання)

від 5 399 грн

Лоджія (2 відкривання)

Лоджія розташована в одній площині з фасадом, отже, склити потрібно тільки фронтальну частину. Це дуже вигідний тип скління: при його монтажі не знадобляться кутові кріплення або складні роботи по установці профілів.

Читати далі

від 5 399 грн

Холодне скління балкона

Даний вид скління згодиться в тому випадку, якщо Ви не будете використовувати дане приміщення під житлові умови. У літню пору року на такому балконі можна обладнати комфортну кімнатку з метою розваг або оранжерею, офісний кабінет, проте з приходом морозів потрібно «переїхати» назад в теплу кімнату в вашому домі. Це не секрет, що таке скління балкона виглядає привабливо, воно оберігає від сильних вітрів, зливи, бруду також пилу, однак для використання як житлова кімната в такому варіанті не рекомендується. Саме взимку, такий балкон безліч людей використовують як комору з метою збереження продуктових резервів або зберігання велосипедів, дитячих санок, лиж або сноубордів. В цілому, даний вид балкона підійде для тих людей, яким все одно на його теплоту, адже потрібен він їм для зберігання будь-яких речей або куріння на ньому.

При холодному склінні балкона застосовують:

 1. Алюмінієвий профіль для рами ПВХ вікна
 2. Одна камера склопакета в металлопластиковом вікні
 3. Французьке або панорамне скління

У Вас ще є питання по склінню балконів в нашій компанії?

Наш фахівець з радістю проконсультує вас і допоможе з вибором!

Тепле скління для балкона

Даний тип скління наша компанія виконує з металопластикової профільної системи і склопакетів від кращого швейцарського виробника. Даний вид скління не тільки забезпечить вам прекрасну звукоізоляцію, але і ідеальний теплообмін. Про різні протяги, протягання, навіть говорити не варто, адже їх не буде.

Тепле скління балкона за вартістю дорожче ніж холодне, проте не дивлячись на ціну, дає куди більше переваг. Що один, що другий варіант, дадуть Вашому балкону цікавий зовнішній вигляд всередині, а також зовні. Але, який обрати саме для вашого будинку, Вам допоможуть наші експерти

Цікавитесь балконами з виносом в місті Київ або Київській області? Наша компанія допоможе Вам визначитися з вибором і допоможе в демонтажі старих конструкцій і зробить монтаж нових по всім сучасним європейським стандартам якості. Для виклику нашого заміряє (БЕЗКОШТОВНО) телефонуйте до нас прямо зараз! І вже через 3 дня Ви будете радіти новому утепленому балкону по одній з вищеописаних технологій із застосуванням Євро Монтажу від наших професійних фахівців.

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані