Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Винос балкона, Балкон з виносом

Про популярність виносних балконів, або, простіше кажучи, розширення балконних приміщень, каже високий попит на цей вид будівельних робіт. Це не дивно, і обумовлено великими перевагами, одержуваними власниками квартир і будинків. Будь-яке балконний приміщення набуває вигляду невеликої кімнати, яку можна використовувати з будь-якого призначення - влаштувати приміщення для відпочинку, оранжерею або зимовий сад, бібліотеку або кабінет для роботи. Не кажучи вже про те, що балкони стають місткими, і дають можливість розширити корисну площу в квартирі. І, звичайно ж, розмістити додаткові шафи, полиці, стелажі.

Стандартні розміри виносу становить близько 20-25 см. Однак, використовуючи сучасні технології і матеріали, винос можна збільшити.

Наша компанія пропонує роботи по розширенню балконів і лоджій різного типу, розмірів, а також з подальшим склінням і утепленням.

Винос балкона. Достоїнства і недоліки

Рішення розширити площу квартири за рахунок збільшення балконної площі далеко не нове, але широко використовуватися стало порівняно недавно. Різні способи досягнення збільшення площі дозволяють влаштувати на заскленому балконі найрізноманітніші приміщення.
Винос виконують: за допомогою візуального розширення без збільшення площі балкона в плані - по підвіконню, «відсуваючи» скління. по підлозі, реально збільшуючи площу балконного приміщення від нижньої плити. Кожен варіант дозволяє істотно розширити простір, і має в кінцевому результаті, великі переваги для власників квартир (особливо актуально для малогабаритних квартир). Це обумовлено тим, що навіть додавши по всьому периметру 10-15 см, власники відчутно виграють в загальній площі.
Винос балкона характеризується великою кількістю достоїнств, і тільки одним недоліком. Вирішуючи для себе розширити балкон, кожні власник квартири може самостійно прийняти рішення.

Розглянемо переваги виносу балкона, так як їх значно більше.

100%
гарантія

Збільшення площі

Після скління і обробки балкона з виносом, його площа збільшиться більш, ніж на 25%. При цьому, потрібно врахувати, що таке розширення відповідає виносу типу «косинка», або перебудові з каркасом у вигляді «до підлоги»). Збільшення площі в 2 рази можна отримати, використовуючи при ремонті спосіб «винос від полу».

100%
гарантія

функціональне приміщення

Винос дозволяє створити в квартирі різні зони - просто продовжити приміщення з балконом, створити окреме функціональне приміщення тощо.

100%
гарантія

Збільшення площі

Збільшує загальну площу приміщення, до якого примикає балкон з виносом.

100%
гарантія

Дизайнерське оформлення

Розширює можливості для дизайнерського оформлення.

100%
гарантія

Використання балкона

Винос балкона підвищує можливості використання балконного приміщення.

100%
гарантія

комфортність всієї квартири

Збільшення площі балкона дозволяє підвищити комфортність всієї квартири.

100%
гарантія

утеплене балконне приміщення

Винос дозволяє будь-які комбінації скління - утеплене балконний приміщення, холодне для оранжерей, прогулянок на свіжому повітрі, французького типу «від підлоги до стелі», пр.

100%
гарантія

оформлення документації

Для ремонту з виносом балкона немає необхідності в оформленні дозвільної документації.

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Балкон з виносом в Києві та Київській області

Велика кількість квадратних метрів - це завжди добре. Особливо, якщо враховувати, що на сьогоднішній день у багатьох жителів України є деякі проблеми, навіть з наявністю свого будинку. Якщо у вас є своя квартира або Ви просто цікавитеся збільшенням балкона, то ця стаття саме для Вас! Досить ефективним способом придбати допоміжні квадратні метри житла, можна за допомогою виносу балкона. Дану послугу швидко, професійно і за дуже привабливою ціною Вам готова надати наша компанія «Лінія Вікон».

Способи виносу балкона

Перед замовленням виносу балкона в Києві, необхідно зрозуміти який з варіантів Вам підійде. На сьогоднішній день, можливо, виділити 3 види розширення балкона:

  • Винос балкона по підлозі
  • Винос балкона по підвіконню
  • Винос балкона по плиті

Кожен тип виносу балкона володіє власними характеристиками, з цієї причини Вам краще вирішити який з видів підійде до вашого балкону і як, ви будете використовувати вільне місце за рахунок збільшення площі.

Балкони

Ми пропонуємо послугу - балкон з нуля "під ключ", виконуючи обробку підлоги, стін, покрівлі. якісна і професійна обробка - це ваш гарний, зручний, теплий і функціональний балкон.

Дах балкону

від 1 900 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

з теплою підлогою балкони купити

Ні

тепла підлога в балконі купити

Метало-черепиця

тепла підлога в балконах купити

Профнастил

Зовнішня обшивка

від 483 грн/м2

Зовнішня обшивка виконує відразу кілька функцій: доповнює дизайн фасаду, захищає від шуму, вітру, пилу і вологи з вулиці. Сайдинг або пластик - це вирішувати вам, в Залежно від того, який варіант обшивки підійде.

види балконів з теплою підлогою купити

Ні

види теплих підлогою в балконі купити

Профнастил

балкон з теплою підлогою Київ

Сайдинг

Підлогове покриття

від 723 грн/м2

Вирівнювання підстави, і укладання теплої підлоги зробить ваш балкон ще затишніше.

тепла підлога балкон Київ

Дошка

балкон тепла підлога Київ

Ламінат

з теплою підлогою балкон Київ

Лінолеум

балкони з теплою підлогою Київ

Лінолеум св.

балкони тепла підлога Київ

Плитка

тепла підлога балкони Київ
з теплою підлогою балкони Київ
тепла підлога в балконі Київ
тепла підлога в балконах Київ
види балконів з теплою підлогою Київ
види теплих підлогою в балконі Київ
балкон з теплою підлогою купити Київ
тепла підлога балкон купити Київ
балкон тепла підлога купити Київ

Розрахункова вартість

від 21986 грн

Внутрішнє оздоблення

від 300 грн/м2

Якісна внутрішня обробка додасть вашому балкону сучасний і закінченого вигляду, а також зробить його затишним, теплим і комфортним для вас. Ще одна кімната у вашій квартирі!

з теплою підлогою балкон купити Київ

Вільха

балкони з теплою підлогою купити Київ

Сосна

балкони тепла підлога купити Київ

Білий Гіпс

тепла підлога балкони купити Київ

Лимонний Гіпс

з теплою підлогою балкони купити Київ

Персиковий Гіпс

тепла підлога в балконі купити Київ

Анталія

тепла підлога в балконах купити Київ

Смерека

види балконів з теплою підлогою купити Київ

Дуб

види теплих підлогою в балконі купити Київ

Клен золотистий

балкон з теплою підлогою дешево

Білий ПВХ

тепла підлога балкон дешево

Бежевий ПВХ

балкон тепла підлога дешево

Зелений ПВХ

з теплою підлогою балкон дешево

жовтий ПВХ

Шкаф

від 1 956 грн/шт.

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

балкони з теплою підлогою дешево

Ні

балкони тепла підлога дешево

Шкаф

Утеплення

від 55 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

тепла підлога балкони дешево

Мінвата

з теплою підлогою балкони дешево

Пінопласт

тепла підлога в балконі дешево

Стиродур

Винос балкона по підвіконню

Один з найбільш загальнодоступних і поширених методів збільшення балкона - це винос по підвіконню. Здійснити його без робіт по демонтажу можливо, але тільки якщо не встановлено скління. У разі якщо балкон не засклений, то наша компанія радить Вам розширити його. При зверненні в нашу компанію «Лінія Вікон» Ви можете не просто розширити площу свого балкона, але і добре заощадити. Знижена ціна досягається за рахунок того, що ми робимо все роботи самі і Вам не доведеться шукати робочих для ремонту балкона, його утеплення всередині і зовні.

Винос балкона по підвіконню на увазі підвищення не єдиного лоджіевого ділянки, а саме існуючого місця над самим парапетом. До того ж парапету приварюється сталевий куточок, систему зовні можна обшити сайдингом або іншими різноманітними матеріалами. Конструкцію всередині приміщення можна не тільки обробити, але і утеплити, улюблені матеріалами.

Розширення по підвіконню дає можливість зробити відступ від перил аж до тридцяти сантиметрів. Сама підвіконна плита може бути в районі тридцяти п'яти сантиметрів. Саме така ширина дозволить вам використовувати підвіконня під безліч речей. На ньому можна ставити квіти, читати книгу, приймати їжу і ще багато чого.

Винос балкону

  • Короткий винос (косинка)
  • Довгий винос (до підлоги)
  • Винос по підлозі

Винос балкона по підвіконню

від 590 грн/пог.м

Винос балкона по підвіконню

Ще один варіант розширення балкона - це його винесення по підвіконню, vinos_balkona1площадь статі при цьому залишається без змін. В цьому випадку балкон розширюють, встановлюючи спеціальну зварену конструкцію на рівні підвіконня. На готовий і змонтований зварений каркас кріплять металопластикові віконні, балконні блоки. Такий вид розширення балкона, крім візуального збільшення простору, має ще одну перевагу - власники квартир отримують широкий і функціональний підвіконня.
Оскільки каркас також виконують на зварюванні, його виготовленням і кріпленням повинні займатися професіонали. Крім дозволу на зварювальні роботи, всі майстри повинні мати допуск до робіт на висоті.

від 590 грн/пог.м

Винос балкона по підлозі

При цьому виді лоджіевая основа не робиться більше. Попросту винесення підвіконня проводиться безпосередньо від бетонної плити. Внаслідок чого, можливо доповнити приблизно 35 сантиметрів вільного місця. Звичайно, площа від таких дій більше не стала, але на практиці виходить все по-іншому. До того ж, величезний підвіконня Нові сайти до необхідного результату.

Зовні парапету встановлюється система, яка нагадує трикутник. По висоті прирівнюється віддалі від лоджіевой плити і аж до верхнього кінчика парапету. Зазвичай для такої справи використовують куточок з металу, а вже з нього і з'являється спеціальний балконний каркас. У разі, якщо раптом Ваш парапет в незадовільному стані, то не турбуйтеся. Його можна зміцнити за допомогою конструкцій зроблених з металу.

Якщо основа вже готова, то проводиться зовнішнє облицювання, оздоблення стін всередині, а також зовнішнє утеплення. Величезним плюсом подібного виносу балкона згідно підлозі вважається умовна загальнодоступність, а також ймовірність високоякісно провести утеплення парапету, для придбання кращого житлового простору.

Дешевше ви не знайдете в усьому регіоні! Мінімальні торгові націнки без посередників, ціни виробників!

Ціни, зазначені на сайті, є стандартними. Вартість скління по вашому проекту може відрізнятися від заявлених цін. Дізнайтеся докладніше по телефону (044) 587-57-55 читати далі

балкон обшивка

Балконний блок двері - 680 x 2 100 мм
вікно - 870 х 1 350 мм

від 5 080

обшивка балкона гіпсокартоном

Балконний блок
двері - 680 x 2 100 мм
вікно - 870 х 1 350 мм

від 5 080

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовний вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламинация від 500-грн/м2
Откосы від 248грн/м.п
Отлив від 57грн/м.п
обшивка балконів вагонкою своїми руками

Балконний блок двері - 700 x 2 100 мм
вікно - 1 220 х 1 350 мм

від 6 610

обшивка балкона київ ціни

Балконний блок
двері - 700 x 2 100 мм
вікно - 1 220 х 1 350 мм

від 6 610

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовний вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балкона вагонкою фото

Лоджія 2 400 x 1 400 мм

від 6 730

обшивка балкона зовні ціна

Лоджія
2 400 x 1 400 мм

від 6 730

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Отлив від 57грн/м.п
Г подібний балкон

Г - подібний балкон 3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 1шт.

від 4 295

Г подібний балкон

Г - подібний балкон
3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 1шт.

від 4 295

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балконів в киеве

П - подібний балкон 3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 2шт.

від 12 701

обшивка пластиком балкона

П - подібний балкон
3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 2шт.

від 12 701

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балкона вагонкою своїми руками

Напівкруглий балкон 3 600 х 1 400 мм

від 10 816

обшивка балкона в киеве

Напівкруглий балкон
3 600 х 1 400 мм

від 10 816

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
зовнішня обшивка балконів київ ціна

Французький балкон 4 800 х 1 500 мм

від 19 135

обшивка балконів ціна київ

Французький балкон
4 800 х 1 500 мм

від 19 135

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
балкон обшивка

Балконний блок двері - 680 x 2 100 мм
вікно - 870 х 1 350 мм

від 5 080

обшивка балкона гіпсокартоном

Балконний блок
двері - 680 x 2 100 мм
вікно - 870 х 1 350 мм

від 5 080

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовний вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламинация від 500-грн/м2
Откосы від 248грн/м.п
Отлив від 57грн/м.п
обшивка балконів вагонкою своїми руками

Балконний блок двері - 700 x 2 100 мм
вікно - 1 220 х 1 350 мм

від 6 610

обшивка балкона київ ціни

Балконний блок
двері - 700 x 2 100 мм
вікно - 1 220 х 1 350 мм

від 6 610

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовний вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балкона вагонкою фото

Лоджія 2 400 x 1 400 мм

від 6 730

обшивка балкона зовні ціна

Лоджія
2 400 x 1 400 мм

від 6 730

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Отлив від 57грн/м.п
Г подібний балкон

Г - подібний балкон 3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 1шт.

від 4 295

Г подібний балкон

Г - подібний балкон
3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 1шт.

від 4 295

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балконів в киеве

П - подібний балкон 3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 2шт.

від 12 701

обшивка пластиком балкона

П - подібний балкон
3 200 x 1 500 мм
800 x 1 500 мм - 2шт.

від 12 701

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
обшивка балкона вагонкою своїми руками

Напівкруглий балкон 3 600 х 1 400 мм

від 10 816

обшивка балкона в киеве

Напівкруглий балкон
3 600 х 1 400 мм

від 10 816

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
зовнішня обшивка балконів київ ціна

Французький балкон 4 800 х 1 500 мм

від 19 135

обшивка балконів ціна київ

Французький балкон
4 800 х 1 500 мм

від 19 135

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500-грн/м2
Укоси від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п


Конструкція виносного балкона

Виносної каркас, який є власне основою винесення, виготовляють з металевого прокату (куточків, квадратів, таврів) на зварюванні. Спеціальні міцні металеві крюки, на які спирається каркас, монтують із кроком, що визначається за розрахунком, що залежить від ваги віконної конструкції, виду парапету (висоти, матеріалу) розмірів каркаса і матеріалів. Вся виносна конструкція виготовляється з великим запасом міцності (для стійкості і безпеки). Щоб розподілити всю навантаження рівномірно на кожен несе вузол, по всьому периметру виносу приварюють напрямні з металевих куточків, або зварних пластин. На них і монтують профільні системи.

Наші фахівці виїжджають на місце установки виносного балкона, виробляють обміри, після чого зварюють каркас, і виконують його монтаж. На наступному етапі за отриманими розмірами виготовляють ПВХ-конструкції обраної моделі, і встановлюють профільну систему на виносної каркас.

Для розширення розмірів існуючих рам, герметичних з'єднань конструкцій, для посилення віконних систем на виносних балконах, застосовують спеціальні комплектуючі виробництва компанії Rehau - з'єднувачі 90 °, що розширюють профілі та ін. Дані елементи і деталі забезпечують підвищення міцності конструкцій, жорсткості рам і профільних систем балконів з виносом. Наші фахівці використовують виключно оригінальні комплектуючі Rehau, так як тільки вони мають всі якості профільних систем цього бренду.

Зовнішня обшивка балкона

Зовнішня обшивка балконів необхідна у випадках коли парапет балкона металевий і не має тепло-, шумоізоляційних властивостей. У випадку з бетонним або цегляним парапетом, обшивка та утеплення балкона зовні необов'язкові, так як це легше і дешевше зробити зсередини, але, незважаючи на це, частина замовників все ж вважають за краще зовнішню обшивку.
Для зовнішньої обшивки балконів застосовують такі матеріали як пластикова вагонка, сайдинг і профнастил. Якщо виділити краще співвідношенні ціни і якості - ми рекомендуємо нашим замовникам обшивку сайдингом. Сайдинг є зовнішнім матеріалом і він відносно недорогий при його високих експлуатаційних характеристиках. Якщо говорити про пластикової вагонки, варто відзначити, вона не призначена для зовнішнього використання (зовнішня обшивка пластиковою вагонкою недовговічна) читати далі

Сайдинг

від 630 грн/м2

Сайдинг

Обшивочний матеріал з полімерним покриттям різних кольорів. Вініловий сайдинг легкий, стійкий до вигорання на сонці, до температурних коливань від -70 до +60 * С. Смуги сайдинга можуть кріпитися як горизонтально, так і вертикально.

Читати далі

від 630 грн/м2

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Розширення балкона згідно плиті

При здійсненні подібного розширення, зростає лоджіевая область згідно підлозі. Винесення проводиться на дистанцію аж до сорока сантиметрів. Реалізація та здійснення подібного розширення з технічної точки зору, значно важче. Парапет потрібно прибрати, далі необхідно збільшити, а також посилити плиту. І в останню чергу збираємо нову основу, включаючи скління металопластиковими вікнами, монтажем нового парапету і тд.

Є і негативна сторона такого рішення, а саме: винесення балкона по плиті гарантує те, що знадобляться додаткові, допоміжні метри від вашої квартири. Саме через це, такий варіант менш популярний, ніж вище описані методи.

Внутрішня обшивка балкона

Компанія «Лінія вікон» пропонує вам скористатися своїми послугами по обробці балкона всередині, відповідно до ваших побажань і вимог. Ми виконаємо всі роботи з високою якістю і дуже швидко.
У нашому розпорядженні є такі матеріали для обшивки, як вагонка - пластикова або дерев'яна, МДФ-панелі, гіпсокартонні листи. Кожен з цих матеріалів має свої переваги, і вибір за вами, в залежності від призначення балконного приміщення.
На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом матеріалів, а також з варіантами обробки балконів, які пропонує наша компанія «Лінія вікон». Крім цього, на сайті є описи всіх матеріалів, їх характеристики і гідності.
Наші ціни підійдуть кожному нашому замовнику читати далі

обшивка балконів вагонкою

МДФ - вагонка

от 405 грн/м2

МДФ - вагонка

Економічний варіант внутрішньої обробки стін балкона. За якісним характеристикам, надійності і зовнішньому вигляду МДФ-вагонка нічим не поступається більш дорогий вагонке з натурального дерева.

Читати далі

від 405 грн/м2

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

Які є способи виносу балкона?

В даному випадку роботи починаються з парапету. Його демонтують, а потім з підтримкою швелерів проводиться збільшення плити. Вони водяться в саму стіну, для того щоб система, яка буде встановлена ​​перенесла всі навантаження на неї. Наступні етапи робіт можуть бути різними. У першому варіанті, можна зробити новий парапет з металевих заготовок, далі обшивають його зовні. Це може бути профнастил, сайдинг і пластикова вагонка (остання не рекомендується через її ненадійність). Далі ми робимо обробку й утеплення всередині і на самий кінець, виробляємо установку металопластикових вікон. У другому варіанті, можливо, здійснити панорамне скління або як його ще називають французьке. В такому випадку необхідно провести монтаж конструкцій до стелі балкона, світлопрозорими виробами. Плита на вашому балконі повинна бути підготовленою до високої навантаженні. В останньому варіанті робити обробку всередині або зовні не потрібно.

І це ще не все!

Ще більше варіантів благоустрою вашого балкона доступні вже зараз!

зовнішня обшивка балконів київ

Винос балкону

від 530 грн/м.п.

обшивка балкона відео

Об'єднання з кімнатою

від 1 350 грн/м.п.

програма для розрахунку обшивки балкона лоджії

Тепла підлога

від 1 920 грн/м2

обшивка утеплення балконів

Освітлення

від 150 грн/шт.

У чому відмінність теплого і холодного балкона?

Щороку потреба в склінні балконів збільшується. І це не дивно, так як засклений балкон можна використовувати як допоміжну кімнатку з метою відпочинку або проживання в ній. Є 2 види скління таких балконів. Це тепле і холодне. А в чому різниця? Зараз розповімо.

Французький балкон

Панорамні віконні конструкції частіше називають французькими вікнами - це засклення від підлоги до стелі по висоті, і в ширину може займати стіну, частина її, або навіть всі стіни в приміщенні. Звичайно, інтер'єри таких кімнат істотно цікавіше, а в приміщеннях більше світла і повітря, візуально розширюється будь-яке приміщення з панорамними вікнами, створюється ілюзія проживання на відкритому просторі (на природі).
Однак крім краси такий вид скління має суттєві недоліки, основними з яких фахівці називають зниження безпеки (є ризик несанкціонованого проникнення), а, головне - великий витік тепла. При цьому, якщо власники заміських квартир мріють про панорамних вікнах, то компанія «Лінія вікон» легко вирішують існуючі проблеми.

обшивка балкона пластиком фото

Лоджія (2 відкривання)

від 5 399 грн

Лоджія (2 відкривання)

Лоджія розташована в одній площині з фасадом, отже, склити потрібно тільки фронтальну частину. Це дуже вигідний тип скління: при його монтажі не знадобляться кутові кріплення або складні роботи по установці профілів.

Читати далі

від 5 399 грн

Холодне скління балкона

Даний вид скління згодиться в тому випадку, якщо Ви не будете використовувати дане приміщення під житлові умови. У літню пору року на такому балконі можна обладнати комфортну кімнатку з метою розваг або оранжерею, офісний кабінет, проте з приходом морозів потрібно «переїхати» назад в теплу кімнату в вашому домі. Це не секрет, що таке скління балкона виглядає привабливо, воно оберігає від сильних вітрів, зливи, бруду також пилу, однак для використання як житлова кімната в такому варіанті не рекомендується. Саме взимку, такий балкон безліч людей використовують як комору з метою збереження продуктових резервів або зберігання велосипедів, дитячих санок, лиж або сноубордів. В цілому, даний вид балкона підійде для тих людей, яким все одно на його теплоту, адже потрібен він їм для зберігання будь-яких речей або куріння на ньому.

При холодному склінні балкона застосовують:

  1. Алюмінієвий профіль для рами ПВХ вікна
  2. Одна камера склопакета в металлопластиковом вікні
  3. Французьке або панорамне скління

Ми пропонуємо: балкони, вікна, скління квартир

Вивчайте наші пропозиції, розглядайте приклади готових робіт - і ви зможете розібратися, і зрозуміти, на що можна розраховувати!

обшивка балкона мдф панелями
обшивка деревом балкона
утеплення і обшивка балкону
обшивка балкона зсередини своїми руками
обшивка балкона пробкою
профнастил для обшивки балкона
внутрішня обшивка балкона фото
обшивка балконів відео
утеплення і обшивка балкона ціна
обшивка балкона гіпсокартоном своїми руками
обшивка балкона пластиковими панелями
обшивка балкона зовні профнастилом своїми руками
ціна обшивки балкона вагонкою
обшивка балкона вагонкою відео
зовнішня обшивка балкона своїми руками
фото обшивки балконів
обшивка балкона бамбуком
обшивка вагонкою балкона відео
обшивка балконів вагонкою київ ціна
обшивка балкона мдф ціна
балкон обшивка вагонкою
обшивка балкона каменем
внутрішня обшивка балкона київ
внутрішня обшивка балконів фото
обшивка балконів київ недорого
балкон обшивка своїми руками
обшивка балкона пластиком київ
обшивка балкона сайдингом відео
варіанти обшивки балкона
внутрішня обшивка балкона пластиком
обшивка балкону всередині мдф
зовнішня обшивка балкону
обшивка балкона панелями
обшивка балкона зовні сайдингом
балкони обшивка київ
дизайн обшивки балкона
обшивка балкона дешево
обшивка балконів дешево
обшивка балконів всередині дешево
обшивка балкону всередині дешево
обшивка балкона київ дешево
обшивка балконів київ дешево
внутрішня + обшивка + балкона дешево
внутрішня обшивка балкона дешево
обшивка балконів пластиком дешево
обшивка балкона зовнішня дешево
обшивка балкона вагонкою дешево
обшивка балкона пластиком дешево
обшивка балконів вагонкою дешево
обшивка + балконів + вагонкою дешево
обшивка балконів ціна дешево
обшивка балкона ціна дешево
обшивка балкона ламінатом дешево
обшивка вагонкою балкона дешево
обшивка балконів дерев'яною вагонкою дешево
обшивка балкона дерев'яною вагонкою дешево
обшивка балкона зовні дешево
обшивка балкону всередині київ дешево
зовнішня обшивка балкону дешево
обшивка балконів фото дешево

У Вас ще є питання по склінню балконів в нашій компанії?

Наш фахівець з радістю проконсультує вас і допоможе з вибором!

Тепле скління для балкона

Даний тип скління наша компанія виконує з металопластикової профільної системи і склопакетів від кращого швейцарського виробника. Даний вид скління не тільки забезпечить вам прекрасну звукоізоляцію, але і ідеальний теплообмін. Про різні протяги, протягання, навіть говорити не варто, адже їх не буде.

Тепле скління балкона за вартістю дорожче ніж холодне, проте не дивлячись на ціну, дає куди більше переваг. Що один, що другий варіант, дадуть Вашому балкону цікавий зовнішній вигляд всередині, а також зовні. Але, який вибрати саме для вашого будинку, Вам допоможуть наші експерти

Цікавитесь балконами з виносом в місті Київ або Київській області? Наша компанія допоможе Вам визначитися з вибором і допоможе в демонтажі старих конструкцій і зробить монтаж нових по всім сучасним європейським стандартам якості. Для виклику нашого заміряє (БЕЗКОШТОВНО) телефонуйте до нас прямо зараз! І вже через 3 дня Ви будете радіти новому утепленому балкону по одній з вищеописаних технологій із застосуванням Євро Монтажу від наших професійних фахівців.

Наші партнери

67 років бездоганної якості! Німецька компанія Rehau була заснована в 1948 році в Німеччині та є першим виробником віконних ПВХ-систем у світі.

Детальніше

«Досконалість — завжди в моді», - такий девіз компанії Salamander, яка вже понад 45 років займається виробництвом якісних металопластикових вікон.

Детальніше

Вікна WDS відрізняються високою якістю, підвищеними показниками енергоефективності та красивим зовнішнім виглядом. Крім того, компанія випускає профілі з найширшою палітрою з більш ніж 32 кольорів фасаду на будь-який смак.

Детальніше

OPEN TECK протягом багатьох років займає позицію найбільшого виробника ПВХ-підвіконь в Україні. Також компанія випускає високоякісні пластикові відливи та комплектуючих до них, профільні віконні системи.

Детальніше

67 років бездоганної якості! Німецька компанія Rehau була заснована в 1948 році в Німеччині та є першим виробником віконних ПВХ-систем у світі.

Детальніше

«Досконалість — завжди в моді», - такий девіз компанії Salamander, яка вже понад 45 років займається виробництвом якісних металопластикових вікон.

Детальніше

Вікна WDS відрізняються високою якістю, підвищеними показниками енергоефективності та красивим зовнішнім виглядом. Крім того, компанія випускає профілі з найширшою палітрою з більш ніж 32 кольорів фасаду на будь-який смак.

Детальніше

OPEN TECK протягом багатьох років займає позицію найбільшого виробника ПВХ-підвіконь в Україні. Також компанія випускає високоякісні пластикові відливи та комплектуючих до них, профільні віконні системи.

Детальніше

67 років бездоганної якості! Німецька компанія Rehau була заснована в 1948 році в Німеччині та є першим виробником віконних ПВХ-систем у світі.

Детальніше

«Досконалість — завжди в моді», - такий девіз компанії Salamander, яка вже понад 45 років займається виробництвом якісних металопластикових вікон.

Детальніше

Вікна WDS відрізняються високою якістю, підвищеними показниками енергоефективності та красивим зовнішнім виглядом. Крім того, компанія випускає профілі з найширшою палітрою з більш ніж 32 кольорів фасаду на будь-який смак.

Детальніше

OPEN TECK протягом багатьох років займає позицію найбільшого виробника ПВХ-підвіконь в Україні. Також компанія випускає високоякісні пластикові відливи та комплектуючих до них, профільні віконні системи.

Детальніше

Економія Ваших коштів без шкоди якості!

Ми з усією відповідальністю ставимося до якості нашої роботи. Всі матеріали, які ми використовуємо, проходять ретельну перевірку і мають всі сертифікати відповідності.

маркування енергозберігаючих склопакетів
однокамерний або двокамерний склопакет на балкон
плівка на склопакет
установка склопакетів київ ціна
теплиця з склопакетів
склопакети київ виробництво
трикамерний склопакет
однокамерний склопакет це
коефіцієнт теплопровідності склопакета
однокамерний або двокамерний склопакет форум
вхідні двері з склопакетом та ковкою
купити склопакет київ ціна
маркування склопакетів
енергозберігаючі склопакети ціна Україна
заміна однокамерних склопакетів на двокамерні
дерев'яні вікна зі склопакетом ціна київ
склопакети Солар відгуки
герметик для склопакетів
купити склопакети в киеве
максимальні розміри склопакетів
підкладки під склопакети
дерев'яні вікна зі склопакетом ціна Україна
склопакет 4 16 4 ціна
заміна однокамерного склопакета на двокамерний відгуки
виробники склопакетів
тонування склопакетів
аргон в склопакетах
ціна склопакета без рами
двері склопакет ціна
максимальні розміри склопакета
що таке склопакет
ціни на склопакети
герметик для склопакета
2 камерні склопакети
склопакети з сонячними батареями
герметики для склопакетів
склопакет замовити
калькулятор склопакетів
склопакет на балкон ціна
склопакети київ ціна
скільки коштує склопакет без рами
маркування склопакета
двері склопакет ціна
плівки на склопакети
двокамерний склопакет фото
вартість склопакета на вікно
Подивитися всі сертифікати

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8 до 19
Заповніть ім'я і телефон, для узгодження дати і часу заміру

Додаткова інформація, щоб заміряє заздалегідь запланував зустріч з Вами

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані