Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Утеплення балкона і лоджії

Відкритий балкон - накопичувач мотлоху, сушарка для білизни і улюблене місце курця. Закриті та облаштовані лоджії (балкони) - бонус до житлоплощі, захист від холоду і вогкості. Компанія «Лінія вікон» пропонує послуги утеплення балкона в Києві з професійною якістю.
  Що може вийти з заскленого теплого простору з розмірами 3-4 м². Міні-тепличка для свіжої зелені і квітів. Кабінет-бібліотека для інтроверта. Ігрова зона в дитячій (звичайно, доведеться подбати про техніку безпеки!). Майстерня домашніх умільців. Що завгодно! Якщо теплоізоляція балкона і захист від вологи виконані за всіма правилами, ви забудете про протяги, калюжах і проблеми з кришаться бетоном. Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, або онлайн - консультанти і менеджери дадуть відповідь на питання за цінами, матеріалами, термінами і гарантії.

Самою значною частиною в конструкції балкона вважається бетонна плита, яка є надійною і відрізняється високою теплоємністю, а також можливістю витісняти конденсат. Утеплення лоджії і балкона - це сукупність монтажно-облицювальних робіт, спрямованих на удосконалення теплоізоляційних характеристик квартири, а також збільшення ступеня зручності при знаходженні в ній.

Зробивши всі роботи по утепленні лоджії або балкона з зовнішнього, а також внутрішнього краю, будівельний «доважок», часто вживаний в побуті під назвою комора, можливо, перетворити в комфортну мікроскопічну кімнату. Перебувати в ній можна в будь-який час року. Що влітку, що взимку в ній буде комфортно. досягти значних характеристик утеплення майже нереально. У Випадку якщо не робити засклення і обшивку балкона, то можна не розраховувати на теплий балкон .. Повний спектр послуг згідно утеплення балкона в Києві і в Київській області здійснять наші експерти, які використовують сучасні матеріали і технологічні процеси.

Типи робіт при утеплення балкона або лоджії

Утеплення балконів - це завжди роботи, які проводяться зовні і всередині. Для фасадного якого зовнішнього утеплення застосовують мінеральну вату, а також пінопласт. Для прикрашає обробки застосовують - сайдинг, штукатурка або профнастил.

При проведенні внутрішніх робіт по утепленню балкона або лоджії, особливу увагу приділяють обробці стін, захист підлоги і стелі від різних чинників, а також герметизації, яка дуже важлива для всіх наших клієнтів. Від бюджету, що є в розпорядженні клієнт, буде залежати застосування певних матеріалів. До них можна віднести: стиродур, мінеральну вату, дерев'яні вироби і конструкції, гіпсокартон і пенофол. Від вибору того чи іншого матеріалу, буде залежати кінцевий результат, а саме як буде виглядати ваше приміщення і чи підходить воно під певні цілі, задані вами.

Після внутрішнього утеплення лоджії або балкона, його характеристики і площа кілька скорочуються (аж до 5 см з будь-якого краю), але міцність ваших конструкцій підвищується в рази, так як інтер'єрні площині ніяк не зазнають впливу опадів. Для внутрішнього оздоблення знадобиться менше матеріалів. Будівельні роботи заберуть не так, багато часу, а їх ціна буде значно менше.

Переваги утеплення балкона

100%
ГАРАНТІЯ

Після завершення всіх робіт по утепленню, а також остаточної обробки на балконі зростає кількість житлових метрів. Виконується ізоляція з подальшим утепленням підлоги, балконних стін, вже після чого кімната готова до долі офісу, кабінету або приміщення для відпочинку. Крім того Ви зможете оснастити лоджію спорт тренажерами.

950+
КЛІЄНТІВ

Реалізація питань згідно збереженню теплоти і енергії. Зимове місяці теплообмін за допомогою пластикових дверей на лоджію значно зменшується. У літній сезон Ви зможете зберегти значну суму грошей на кондиціонері, так як у вашому приміщенні буде приємна і комфортна температура повітря.

48!
ГОДИН

Поле завершення робіт з утеплення балкона, шумоізоляційні характеристики вашої житлоплощі покращаться. Особливо це добре ті, хто живе біля галасливих вулиць і автомобільних доріг.

648
ВІДГУКІВ

Роботи з утеплення балкона, необхідно обов'язково робити, якщо проводяться роботи по його виносу. В іншому випадку ваша кімната стане холодною, із протягами, буде постійно продуватися, а під підвіконням буде постійно накопичуватися конденсат.

Утеплення балкона

Більше 15 років виробляємо роботи з утеплення балконів і лоджій під ключ. використовуємо тільки сучасні, екологічні та енергоефективні матеріали. гарантуємо високу якість і кращі ціни читати далі


Утеплення балкона матеріалом

Пінопласт

від 54 грн/м2

Пінопласт

Утеплення балкона або лоджії пінопластом - доступний і практичний варіант. Матеріал має високі теплоізоляційні властивості і при цьому трохи важить. Пінопласт не боїться води, тому захищений від цвілі, не схильний до розбухання або руйнування через вологу. Також таке утеплення відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Теплоізоляційні показники пінопласту вище, ніж у мінеральної вати (приблизно на 20%), а ціна матеріалу дуже демократична.

Читати далі

від 54 грн/м2

Матеріали і вартість утеплення балкона

У «хрущовках», цегляних і панельних будинках балконні проблеми схожі. На незахищену майданчик потрапляє волога, замерзає, бетон кришиться, арматура іржавіє, зростає мох, речі псуються. На «тяп-ляп» збиті захисні конструкції рятують частково. Але багатьох відлякує вартість утеплення балкона. А скільки ви витратите на щорічний ремонт поточних швів, додаткові обігрівачі в вистигає кімнатах, ліки від застуди і теплу домашній одяг? Зроблений раз на совість майстрами з «Лінії вікон» комплекс робіт по утепленню лоджій (балконів) окупить свою вартість не тільки матеріально. Відчуття комфорту генерує ланцюжок позитивних емоцій, в Україні цього часто не вистачає.

Екологічна безпека матеріалів для утеплення гарантує захист здоров'я. Замовити можна (на вибір або в комплексі):
 • Твердий пінополістирол;
  Мінеральні вати європейської якості;
  Пінопласт;
  Обшивки із пластику, сайдингу, дерев'яної «вагонки»;
  Металопластикові вікна;
  Гіпсокартон (всередині);
  Штукатурку (всередині і зовні).

 • Підлоги і стелі теж обов'язково утеплюються, щілини ретельно запінюється і закривають пластиковими панелями і куточками. Під ламінат або плитку можна укласти плівкові теплі підлоги. Остаточна ціна утеплення лоджії під ключ узгоджується з клієнтом в процесі проектування.

Балкони

Ми пропонуємо послугу - балкон з нуля "під ключ", виконуючи обробку підлоги, стін, покрівлі. якісна і професійна обробка - це ваш гарний, зручний, теплий і функціональний балкон.

Дах балкону

від 1 900 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Зовнішня обшивка

від 483 грн/м2

Зовнішня обшивка виконує відразу кілька функцій: доповнює дизайн фасаду, захищає від шуму, вітру, пилу і вологи з вулиці. Сайдинг або пластик - це вирішувати вам, в Залежно від того, який варіант обшивки підійде.

Підлогове покриття

від 723 грн/м2

Вирівнювання підстави, і укладання теплої підлоги зробить ваш балкон ще затишніше.

Розрахункова вартість

від 21986 грн

Внутрішнє оздоблення

від 300 грн/м2

Якісна внутрішня обробка додасть вашому балкону сучасний і закінченого вигляду, а також зробить його затишним, теплим і комфортним для вас. Ще одна кімната у вашій квартирі!

Шкаф

від 1 956 грн/шт.

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Утеплення

від 55 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Матеріали для утеплення балкона і лоджії. Пінопласт

Пінопласт з шириною листів з п'ятдесяти до ста міліметрів зараховують до ізолюючих листовим ізоляційних матеріалів. Їх потрібність обгрунтована відповідними умовами:

Прийнятною вартістю
Досить низька теплопровідність
Прекрасна шумоізоляція
Мала вага при тривалій експлуатації
Відсутністю небі пеки речовин
Легкість в експлуатації
Простота в установці і монтажі

Ціни на балкони дешевше Ви не знайдете в Києві та Київській області

Лоджія з двома поворотно-відкидними стулками
Розмір — 1 400 х 2 400 мм

* - склопакет 4-16-4-14-4

** - склопакет 4-16-4-14-4

*** - склопакет 4-16-4-14-4

**** - склопакет 4-16-4-14-4

***** - склопакет 4-16

****** - склопакет 4-16-4-14-4

****** - склопакет 4-16-4-14-4

Профіль Назва Ширина Однокамерний Двокамерний Двокамерний
енергозберігаючий
Ecosol 60 60 мм 7 557 грн 8 110 грн 8 344 грн
Ecosol 70 70 мм 9 095 грн 9 393 грн 9 630 грн
Brilliant Design 70 мм 10 359 грн 10 818 грн 11 046 грн
SYNEGO 80 мм - 14 492 грн* 14 720 грн**
GENEO 86 мм - 15 263 грн*** 15 531 грн****
Design 2D 60 мм 8 218 грн 8 685 грн 8 862 грн
Streamline 76 мм 9 368 грн 9 887 грн 10 065 грн
BluEvolution 92 92 мм - 15 974 грн***** 16 143 грн******
DE-LUX 60 мм 6 730 грн 7 233 грн 7 417 грн
ELIT 70 70 мм - 7 633 грн 7 816 грн
400 WDS 60 мм 6 828 грн 7 491 грн 7 720 грн
500 WDS 70 мм 7 349 грн****** 7 902 грн 8 135 грн

Cтіродур

Екструдований пінополістирол, який в народі називають стіродур, створюють з матеріалу, подібного сировинної основі пінопласту. Але з одним але, в нього додають екструзію. Бічна площину стіродур - рівна або слабо ребриста (2-ий вид найбільш оптимальний з метою вірною і неймовірно міцною фіксації). Внаслідок чого, однотипний матеріал володіє:

Зниженою гигроскопичностью
Прекрасної паропроникністю
Вогнестійкі
Неймовірно довгим терміном експлуатації
Не сприйнятливість до сонячних променів і різних погодних опадів
Ніяких необхідних умов для розмноження грибків, мікроорганізмів і бактерій

Мінеральна вата

Мінеральна вата - це класика, що застосовується з метою утеплення балкона зі внутрішньої сторони балкона або лоджії. Даний матеріал користується особливою популярністю серед наших клієнтів в місті Київ, так як він володіє прекрасним співвідношенням ціна / якості. Крім цього, у нього прекрасна тепло прохідність і шумоізоляція. Крім мінеральної вати, існує кам'яна і базальтова. До їх плюсів, можна віднести:

Висока міцність
Мала влагопроницаемость
Вогнестійкість
Паропроводімості одна з найвищих

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Замовити утеплення лоджії або балкона

У компанії «Лінія вікон» можна замовити утеплення балкона в Україні. Наші заміряють безкоштовно проведуть вимірювання, проектувальники з вашою участю створять дизайн і складуть кошторис на дану послугу. Хоча наші основні потужності знаходяться в Києві, ми готові виїхати в інші міста країни. Це трохи підвищить ціну робіт, але гарантує якість вищого порядку.

Відсутність провідності теплової енергії і великі характеристики шумоізоляції, утворюють особливий зв'язок, яку називають прошарок з повітря. Звичайно по закінченню часу, така будівельна вата трохи скочується, внаслідок чого виникають «містки холоду». Відштовхуючись від цієї проблеми, варто сказати, що застосовують її з метою горизонтальних площ при утепленні на балконі і лоджії стелі, або підлоги. Перпендикулярна установка вимагає додаткової фіксації. До плюсів відноситься:

 • Зберігає багато що зберігається тепла

 • Досить легкий вага виробу

 • Тонка конструкція

 • Звукоізоляційні характеристики

 • Пило-та вологозахист

 • Без будь-яких шкідливих речовин

Для утеплення підлогового покриття в лоджії або балконі, застосовують будь-який з використаних матеріалів, які згадані в тексті зверху. Одне з кращих пропозицій - це деревні дощечки і мінеральна вата. Щоб впритул заповнити всі місця, слід на додаток провести паро-, а також гідроізоляційні шари.

При утепленні лоджіевого стелі та ізоляції покрівлі, важливо дотримуватися правила «золотої середини»: обрати простий, звичайний матеріал, але обов'язково правильної ширини. З метою збільшення стабільності системи неодмінно застосовують основу з металу чи колоди з установкою паробарьера. Утеплювач, застосовується для покрівлі даху, на додаток оберігають гідроізолюючим (зі оздоблювального краю), а також пароізоляцією.

Від того, якою мірою якості утеплений Ваш балкон, залежить зручність і комфорт експлуатації. Вартість, а також терміни утеплення балкона в Києві та Київській області залежать від безлічі факторів, як характеристика приміщення і складність робіт. В середньому це займає 1-2 дні. Не відкладайте дзвінок, телефонуйте до саме зараз! Менеджери нашої компанії «Лінія Вікон» виберуть більш відповідний вид утеплення для вас - технічно продуктивне і економічно сприятливий. Ми чекаємо вашого дзвінка ж зараз!

У Вас ще є питання по склінню балконів в нашій компанії?

Наш фахівець з радістю проконсультує вас і допоможе з вибором!

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані