Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Фурнітура МАСО

На сьогоднішній день існує безліч віконних компаній, які продають фурнітуру від безлічі відомих виробників світу. Для того, щоб фурнітура чудово працювала, їй необхідно в пару додати металопластикове вікно. Одне, без другого не сполучається. Але, де, ж вибрати цей якісний профіль, і як його замовити? Для цього Вам потрібно звернутися в нашу компанію «Лінія вікон». Саме у нас працюють найкращі фахівці в Києві та Київській області. Майстри, монтажні бригади, менеджери, і це далеко не весь список людей, які трудяться на благо Вашого замовлення. 

Завод-виробник «Лінія Вікон» працює тільки з перевіреними постачальниками. Наша компанія надає, тільки найкращі профілі від світових брендів: Salamander і Rehau. А також профілі українських виробників: OpenTeck і WDS. Якісний віконний профіль - це дуже важливо. Адже ми купуємо металопластикові вікна на довгий час, а не на пару років. Тому потрібно вибирати хороший віконний профіль з кращими функціями і характеристиками. Для того, щоб Ви не переймалися за своє замовлення, компанія «Лінія Вікон» до кожного виробу пропонує гарантійний сервіс. У разі поломки або замикання, наші майстри в той же день прибудуть на місце для вирішення проблеми, що склалася.

Виробники профільних систем, з якими ми співпрацюємо, виготовляють конструкції з армуванням всередині. Саме це робить їх міцними і надійними. Завдяки цьому, металопластикових вікон від компанії «Лінія Вікон» не страшні фізичні навантаження, а також механічні пошкодження. Купуючи нашу продукцію Ви можете бути впевнені в ній на 100%.

Більшість металопластикових конструкцій має одну або кілька відкриваються, або відкриваються частин. Відкривання вікон забезпечує фурнітура - сукупність металевих деталей, завдяки яким рухомі частини конструкцій кріпляться між собою. Саме вони приймають на себе вагу досить важких стулок, забезпечують рівномірний притиск по периметру стулки, фіксацію в певних положеннях (мікропровітрювання, ухил, відкривання). Від якості і комплектації фурнітури залежить, які функції будуть доступні, і як довго вікно зможе безпроблемно функціонувати.

Переваги нашої фурнітури

Фурнітура віконних систем виконує дві функції - естетичну і конструктивну. Від якості елементів, правильності їх установки, залежить дуже багато що - функціонування вікон, їх довговічність. Грамотне складання забезпечує міру захисту від пилу і бруду з вулиці, проникнення вологи, сторонніх шумів, від виникнення протягів.

Унікальне покриття

Гарантійний термін служби фурнітури
25 років або 50 000 циклів відкривань

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета :

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

50 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Унікальне покриття

Кожна деталь компонента проходить обов'язковий процес обробки спеціальним восковим матеріалом. Таке напилення забезпечує злагоджену роботу деталей і гарантує захист металевих компонентів механізму від корозії. Також нанесення воскового напилення виконує роль мастила, що забезпечує легкість відкриття/закриття вікна і плавний поворот ручки. Приємним бонусом подібної обробки стане привабливий глянсовий вигляд деталей.

2535 грн

1 001 грн

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Купити зі знижкою

Замовити розстрочку на 6 міс.

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета :

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

50 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Кожна деталь компонента проходить обов'язковий процес обробки спеціальним восковим матеріалом. Таке напилення забезпечує злагоджену роботу деталей і гарантує захист металевих компонентів механізму від корозії. Також нанесення воскового напилення виконує роль мастила, що забезпечує легкість відкриття/закриття вікна і плавний поворот ручки. Приємним бонусом подібної обробки стане привабливий глянсовий вигляд деталей.

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Плюси віконної фурнітури від «Лінії Вікон»

Віконна фурнітура може виконувати кілька функцій - естетичну і конструктивну. Властивості і характеристика використаних конструкцій в фурнітурі - це їх довговічність і експлуатаційні можливості. Правильне і якісне виробництво віконної фурнітури, може гарантувати безперебійну функціональність виробу. Крім цього на виробництві працює співробітники з великим досвідом, і під наглядом фахівців компанії, то на виході виходить продукт, який найкраще буде радувати Вас довгі-довгі роки.

Елементи віконної фурнітури

Крім випробувань виготовленої продукції, її також обробляють спеціальними речовинами. Це робиться для того, щоб в майбутньому при активній експлуатації віконної фурнітури не виникало запинок і мікро-проблем.

Нанесений воскової матеріал сприяє тому, що всі без винятку елементи вироби будуть працювати злагоджено і гладко. Крім експлуатаційних властивостей, таке напилення сприяє захисту конструкції від різної корозії і іржі. Але, найголовніше, що за допомогою такого матеріалу, як віск, конструкція буде виглядати яскраво довгі роки.

Замовляйте якісну фурнітуру для Ваших вікон у нас

Ми приділяємо велику увагу якості фурнітури, пропонуючи нашим клієнтам при замовленні вікон якісну продукцію

Ручки

від 100 грн

Замки

від 350 грн

Блокіратори

від 520 грн

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Віконний блокіратор

Дані блокатори встановлюються на всі сучасні металопластикові вікна від нашої компанії «Лінія вікон». Дана система дозволить заблокувати помилкове дію викликане відкриттям або закриттям стулки. Якщо на Вашому старому пластиковому вікні не було цієї системи, то при неправильному відкриванні стулки, вона могла просто зависнути на петлях. Завод-виробник «Лінія Вікон» встановлює дані блокіратори на всіх своїх металопластикових вікнах без винятку.

Функція мікропровітрювання

Функцією мікропровітрювання сьогодні нікого не здивуєш. Адже, саме ця система повинна бути в кожному металлопластиковом вікні. Завдяки функції мікропровітрювання можна непомітно для інших людей в приміщенні наповнити кімнату свіжим повітрям. Багато наших клієнтів використовують цю функцію, як провітрювання квартири в зимову пору року. Дана система буде працювати в тому випадки, якщо ручка Вашого вікна нахилена в бік на сорок п'ять градусів. У такому положенні стулка металопластикового вікна відкидається на пару міліметрів. При такому відкриванні, створити протяг практично неможливо. Також, ця функція буде корисна для дитячої кімнати. У будь-який час року, відкинувши стулку на пару міліметрів, можна провітрити приміщення, що дає відмінну циркуляцію повітря всередині квартири.

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 68 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2706 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 370 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 45 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 260 грн/м.п

Мікроліфт віконної фурнітури

Ця функція дуже важлива для стулки і експлуатації вікна в цілому. Мікроліфт зазвичай йде в комплекті блокуванням помилкового відкриття. Мікроліфт злегка піднімає стулку, що дає конструкції правильно розподілити вагу, і як в кінцевому підсумку блокує її провисання. Крім цього, мікроліфт ідеально здатний закрити стулку без будь-яких проблем. Плавне закривання - це комфортна експлуатація металопластикового вікна на довгі роки. Завдяки даній функції, можна збільшити термін служби всієї віконної конструкції.

Таким чином, до фурнітури пред'являються високі вимоги, а саме: стійкість до механічних впливів, корозійний захист, естетичний вигляд.

Навряд чи Ви будете за допомогою тепловізора перевіряти рівномірність охолодження внутрішніх поверхонь Вашого вікна, а ось протяг через не щільно притиснуту стулку або заїдання при відкриванні помітите відразу. І навряд чи Вас це втішить. Особливо, якщо через короткий час виявите іржу на фурнітурі або відвалилися частини.

Сьогодні багато компаній, особливо нових з країн Азії, пропонують свою продукцію за дуже низькими цінами. Найчастіше це більш-менш якісно виготовлені копії хороших європейських зразків або просто застарілі лінії, терміни патентів на які вже пройшли. Визначити якість металу і довговічність використання для таких виробників практично неможливо. Оскільки Ви цінуєте свій час і гроші, а компанія «Лінія вікон» дуже цінує Вас, пропонуємо вашій увазі фурнітуру МАСО.

Пластикові підвіконня 65 грн/м. п.

В Лінії Вікон ви зможете замовити чотири основних види продукції і чотирнадцять підвидів підвіконь із пластику, які однаково якісні та доступні за ціною. На відміну від багатьох виробників, ми не женемося за здешевленням продукції, дбаючи про якість вихідних матеріалів для виготовлення продукції.

Детальніше про підвіконня


Фурнітура МАСО

Виробник австрійської фурнітури радує клієнтів з усього світу вже понад шістдесят років. Фурнітура Maco - це не просто елемент, який допомагає закривати і відкривати вікно, але і робить експлуатацію вироби плавної і надійною. Фурнітура MACO від компанії «Лінія вікон» - це швейцарський годинник на ринку віконної фурнітури. У даній фурнітурі відображені якісні австрійські технології, і німецька якість. Якщо хтось попросить Вас описати дану фурнітуру в трьох словах, то це буде:

  • Безпека
  • Якість
  • Елегантний зовнішній вигляд

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані