Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Обшивка балконів і лоджій

В корисну площу квартири зазвичай не враховуються балкони. Зовнішній «доважок», де за звичкою українці продовжують зберігати консервацію, сушити білизну і перекурювати, після хорошого ремонту може стати улюбленим місцем відпочинку, спортзалом або кабінетом на ваш розсуд. Ціна обробки балкона залежить від майбутнього призначення простору і використаних в процесі матеріалів. Залишити його відкритим, або засклити, а то і приєднати до кімнати? Вибирати вам, а втілювати мрії - нам, компанії «Лінія вікон».

На сьогоднішній день обшивка балкона - це не просто прикраса, а новий функціонал для маленького приміщення, яке зазвичай використовують як комору для речей, велосипедів, консервацій і тд. Для облаштування ідеального приміщення, в якому можна буде влаштувати зимовий сад, маленький робочий куточок, офіс і кімнатку для відпочинку. Для створення таких варіантів, необхідно правильно обшити стіни, утеплити стелю і підлогове покриття. Для дотримання всіх європейських стандартів якості, необхідно щоб з балкона не відчувалося, і він не протікав. Для дотримання цих стандартів необхідно підвищити герметичність на даху балкона і правильно зробити обшивку балкона, що всередині, що зовні.

Неймовірного вигляду і презентабельності Вашому балкону додасть забарвлення або обклеювання стін, скління теплими вікнами, установка потрібних меблів для різних цілей, виведення комунікацій, а також обшивка. Якщо Ви зважилися обшити балкон, розширити або утеплити, то скористайтеся цими можливостями на максимум. Балкон після такого ремонту не тільки стане затишним і теплим, але і дуже привабливим. Використовувати Ви його зможете в будь-яких цілях, адже на ньому тепер можна робити все! Багато наших клієнтів використовують такі балкони як продовження житлової кімнати, в якому міститься і м'який диван, і прекрасний дерев'яний столик.

Внутрішня обшивка балкона

Компанія «Лінія вікон» пропонує вам скористатися своїми послугами по обробці балкона всередині, відповідно до ваших побажань і вимог. Ми виконаємо всі роботи з високою якістю і дуже швидко.
У нашому розпорядженні є такі матеріали для обшивки, як вагонка - пластикова або дерев'яна, МДФ-панелі, гіпсокартонні листи. Кожен з цих матеріалів має свої переваги, і вибір за вами, в залежності від призначення балконного приміщення.
На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом матеріалів, а також з варіантами обробки балконів, які пропонує наша компанія «Лінія вікон». Крім цього, на сайті є описи всіх матеріалів, їх характеристики і гідності.
Наші ціни підійдуть кожному нашому замовнику читати далі

обшивка балконів вагонкою

МДФ - вагонка

от 405 грн/м2

МДФ - вагонка

Економічний варіант внутрішньої обробки стін балкона. За якісним характеристикам, надійності і зовнішньому вигляду МДФ-вагонка нічим не поступається більш дорогий вагонке з натурального дерева.

Читати далі

від 405 грн/м2

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

обшивка + балконів + вагонкою

Бамбук

обшивка балконів ціна

Бук східний

обшивка балкона ціна

Вишня сибірська

обшивка балкона ламінатом

Груша аргентинська

обшивка вагонкою балкона

Дуб

обшивка балконів дерев'яною вагонкою

Дуб закарпатський

Внутрішня обшивка балкона

Для ефективного утеплення балкона, необхідно уважно приділити увагу внутрішній обшивці. Вартість вкладень у такий вид ремонту, є мінімальним. А це означає, що вклавши не більшу суму, Ви зможете утеплити свій балкон набагато якісніше, ніж було раніше. Обшивка балкона дуже добре впливає на такі процеси як: звукоізоляція, теплоізоляція, а також гідроізоляція приміщення. У кожного клієнти є свої побажання з приводу обробки балкона. Обробку балкона або лоджії можна зробити за допомогою різних матеріалів. Коркове покриття, гіпсокартон, ПВХ і МДФ панелі, пластикова й дерев'яна вагонка, ОСБ плита і багато інших. До робіт по внутрішній обшивці балкона можна адресувати види робіт починаючи від статі, закінчуючи стелею. При утепленні підлоги можна використовувати паркетну дошку або ламінат. Багато наших клієнтів роблять монтаж підлоги з лінолеуму, плитки, ОСБ плити. Під кожен дизайн і інтер'єр Ви можете вибрати будь-який матеріал на свій смак. Головне щоб на вашому балконі було тепло і затишно. Вибір матеріалів, залежить від фінансових вкладень. Наприклад, паркетна дошка буде дорожче, ніж ламінат, або лінолеум дешевше, ніж плитка. Крім обшивки балкона всередині і зовні наша компанія пропонує слугу з виносу балкона. Завдяки такій послузі, місця на вашому балконі стане більше, ніж було раніше. Крім обшивки балкона всередині і зовні наша компанія пропонує слугу з виносу балкона. Завдяки такій послузі, місця на вашому балконі стане більше, ніж було раніше. Крім обшивки балкона всередині і зовні наша компанія пропонує слугу з виносу балкона. Завдяки такій послузі, місця на вашому балконі стане більше, ніж було раніше.

У рейтинг лідерів по вибору матеріалу для внутрішньої обшивки балкона входить дерев'яна вагонка. Даний матеріал - це чудове рішення не тільки для балкона, але і для інших будівель і приміщень. Дерев'яною вагонке характерна зовнішня привабливість, значна надійність, екологічність, а також зручність. Дерев'яна вагонка, буде тривалий період радувати вас своїм зовнішнім виглядом, що не буде псуватися від вологості, не дасть цвілі і грибка порушувати її цілісність. Для запобіжників різних ситуацій, вагонку покривають спеціальним лаком. Він буде зберігати матеріал на протязі довгого часу від зовнішніх проблем. Для обшивки і утеплення балконів і лоджій застосовують не тільки звичайну дерев'яну вагонку, а й вагонку під назвою «євро».

Інший матеріал, який використовується для обшивки балкона - пластикова вагонка і пластикові панелі. Ціна даної вагонки значно дешевше, ніж дерев'яна. Але за наявними якостями і властивостями вони - ідентичні. Крім цього, пластикові панелі і вагонка виділяються тим, що їх нескладно встановити. Також у них можна виділити високу стійкість до негативного впливу вологості, а також в легкості при збиранні та догляді за ними. Вагонка з пластика, має всі без винятку достоїнствами. Для унікальних дизайнів по внутрішній обшивці балкона, наша компанія рекомендує Вам різнокольорову вагонку в яскравих, монотонних кольорах. На нашому складі є і великий вибір пластикових панелей без швів.

Облицювання балкона гіпсокартоном - ще один метод обробки стін вашого балконного приміщення. Цей матеріал вимагає від фахівців з монтажу значною кваліфікації. У гіпсокартону є і негативна сторона медалі. Він сильно страждає від впливу вологи, від чого псується його зовнішній вигляд і характеристики. При обробці балкона гіпсокартоном, необхідно користуватися спеціальним, вологостійким матеріалом. Самий величезний плюс гіпсокартону - це те, що на ній згори можна використовувати будь-яку облицювання приміщення.

При обшивці балкона наші клієнти люблять використовувати ламінат. З метою застосування ламінату для оздоблення стін, можливо використовувати недорогі різновиди такої дошки. Кожній ламінат зроблений відповідно до особливих технологічних процесів, а також розрахований на різний вплив навантажень, в такому випадку матеріал прослужить досить довгий час. Переваги ламінату: легкодоступна вартість; масивна дошка, досить міцна і надійна, є великий вибір кольорів.

Обшивка балконів

Пластикові панелі дозволяють грати з кольором і формою в будь-якому стилі, а тепло і солідність дерева порадують любителів класичних варіацій. За вартістю відрізняються несуттєво (якщо не використовувати цінну деревину). Деревна обшивка більше підійде для внутрішніх робіт і утеплення, тому що від сонця, вологи і перепадів температур без постійного догляду може втратити охайний вигляд і потріскатися. ПВХ панелі бувають для внутрішніх і зовнішніх робіт (сайдинг), вони стійкі до вицвітання, не гниють, не деформуються. Вогню бояться в рівній мірі з деревом.


Зовнішня обшивка балкона

Зовнішня обшивка балконів необхідна у випадках коли парапет балкона металевий і не має тепло-, шумоізоляційних властивостей. У випадку з бетонним або цегляним парапетом, обшивка та утеплення балкона зовні необов'язкові, так як це легше і дешевше зробити зсередини, але, незважаючи на це, частина замовників все ж вважають за краще зовнішню обшивку.
Для зовнішньої обшивки балконів застосовують такі матеріали як пластикова вагонка, сайдинг і профнастил. Якщо виділити краще співвідношенні ціни і якості - ми рекомендуємо нашим замовникам обшивку сайдингом. Сайдинг є зовнішнім матеріалом і він відносно недорогий при його високих експлуатаційних характеристиках. Якщо говорити про пластикової вагонки, варто відзначити, вона не призначена для зовнішнього використання (зовнішня обшивка пластиковою вагонкою недовговічна) читати далі

Сайдинг

від 630 грн/м2

Сайдинг

Обшивочний матеріал з полімерним покриттям різних кольорів. Вініловий сайдинг легкий, стійкий до вигорання на сонці, до температурних коливань від -70 до +60 * С. Смуги сайдинга можуть кріпитися як горизонтально, так і вертикально.

Читати далі

від 630 грн/м2

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Бежевий

Білий

Кремовий

Лимонний

Рожевий

Салатовий

Світло сірий

Зовнішня обшивка балкона

Зовнішня обшивка зовні не тільки робить балкон краше і симпатичніше, але і додає йому купу переваг. Для обшивки використовують різні матеріали, кожен з них має власні характеристиками і властивостями. Балкон зовні можна обшити профнастилом, пластиковою вагонкою або сайдингом.

Вагонка з пластика - в першу чергу про що хочеться сказати, так це про елегантний зовнішній вигляд, який можна поєднувати з будь-яким типом балкона і вдома. Найголовніша перевага - це доступна ціна і легкість в обслуговуванні і догляді. Можливо вас раніше заінтригував даний матеріал, а також питання про те, яка вартість пластикової вагонки? Зателефонувавши в нашу компанію наші фахівці за кілька миттєвостей прорахують вартість робіт на вашому балконі, включаючи послуги, які Вам будуть потрібні.

Оздоблення балкона, тераси або лоджії можна зробити за допомогою такого матеріалу, як сайдинг. Даний матеріал, є одним з найбільш стабільних до погодних впливів, який довгий час зберігає власний початковий зовнішній вигляд протягом довгих років. Обшивка балконів сайдингом в Києві і в Київській області не займе багато часу, так як наші професіонали мають величезний досвід в установці і монтажі таких матеріалів. Для створення унікальних дизайнів ми рекомендуємо використовувати кольорову гаму сайдингу в різних яскравих і монотонних кольорах.

Зробити обшивку балкона можливо із застосуванням інших матеріалів. Наприклад, це може бути профнастил. Він володіє високою ступінню стабільності і міцності. Цей варіант має безліч плюсів. Це і легкість в установці, і непоганий зовнішній вигляд, а також прекрасний характеристики і властивості виробу.

Утеплення балкона

Більше 15 років виробляємо роботи з утеплення балконів і лоджій під ключ. використовуємо тільки сучасні, екологічні та енергоефективні матеріали. гарантуємо високу якість і кращі ціни читати далі


Утеплення балкона матеріалом

Пінопласт

від 54 грн/м2

Пінопласт

Утеплення балкона або лоджії пінопластом - доступний і практичний варіант. Матеріал має високі теплоізоляційні властивості і при цьому трохи важить. Пінопласт не боїться води, тому захищений від цвілі, не схильний до розбухання або руйнування через вологу. Також таке утеплення відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Теплоізоляційні показники пінопласту вище, ніж у мінеральної вати (приблизно на 20%), а ціна матеріалу дуже демократична.

Читати далі

від 54 грн/м2

Комплексний ремонт балконів і лоджій

Зовнішній вигляд такої модернізації забезпечать пластикова вагонка, штукатурка або повне засклення, підлоги можна зробити з електропідігрівом. Утеплювачем можуть служити мінеральна вата або пінопласт. Внутрішні стіни по гіпсокартону обклеюють шпалерами або фарбують в стилі прилеглої кімнати. Повний знос несучої стіни між кімнатою і лоджією (балконом) робити не дозволяє законодавство України.
Якщо проводиться ремонт і обробка балконів і лоджій з об'єднанням їх площі з прилеглими кімнатами, відмінним варіантом для внутрішньої обробки може стати гіпсокартон. У цьому випадку «Лінія вікон» виконає:

обшивка балконів
До ключових переваг методу відносять:
 • ● Демонтаж (якщо вони є) старих конструкцій;
  ● Установку зовнішнього каркаса;
  ● Зовнішню обшивку;
  ● Установку нових вікон;
  ● Утеплення;
  ● Частковий знос стіни між кімнатою і балконом;
  ● Внутрішні оздоблювальні роботи.

 • Ціна подібного ремонту буде вищою за звичайну, але додасть вам житлоплощі.

Зовнішній вигляд такої модернізації забезпечать пластикова вагонка, штукатурка або повне засклення, підлоги можна зробити з електропідігрівом. Утеплювачем можуть служити мінеральна вата або пінопласт. Внутрішні стіни по гіпсокартону обклеюють шпалерами або фарбують в стилі прилеглої кімнати. Повний знос несучої стіни між кімнатою і лоджією (балконом) робити не дозволяє законодавство України.

Балкони

Ми пропонуємо послугу - балкон з нуля "під ключ", виконуючи обробку підлоги, стін, покрівлі. якісна і професійна обробка - це ваш гарний, зручний, теплий і функціональний балкон.

Дах балкону

від 1 900 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

з теплою підлогою балкони купити

Ні

тепла підлога в балконі купити

Метало-черепиця

тепла підлога в балконах купити

Профнастил

Зовнішня обшивка

від 483 грн/м2

Зовнішня обшивка виконує відразу кілька функцій: доповнює дизайн фасаду, захищає від шуму, вітру, пилу і вологи з вулиці. Сайдинг або пластик - це вирішувати вам, в Залежно від того, який варіант обшивки підійде.

види балконів з теплою підлогою купити

Ні

види теплих підлогою в балконі купити

Профнастил

балкон з теплою підлогою Київ

Сайдинг

Підлогове покриття

від 723 грн/м2

Вирівнювання підстави, і укладання теплої підлоги зробить ваш балкон ще затишніше.

тепла підлога балкон Київ

Дошка

балкон тепла підлога Київ

Ламінат

з теплою підлогою балкон Київ

Лінолеум

балкони з теплою підлогою Київ

Лінолеум св.

балкони тепла підлога Київ

Плитка

тепла підлога балкони Київ
з теплою підлогою балкони Київ
тепла підлога в балконі Київ
тепла підлога в балконах Київ
види балконів з теплою підлогою Київ
види теплих підлогою в балконі Київ
балкон з теплою підлогою купити Київ
тепла підлога балкон купити Київ
балкон тепла підлога купити Київ

Розрахункова вартість

від 21986 грн

Внутрішнє оздоблення

від 300 грн/м2

Якісна внутрішня обробка додасть вашому балкону сучасний і закінченого вигляду, а також зробить його затишним, теплим і комфортним для вас. Ще одна кімната у вашій квартирі!

з теплою підлогою балкон купити Київ

Вільха

балкони з теплою підлогою купити Київ

Сосна

балкони тепла підлога купити Київ

Білий Гіпс

тепла підлога балкони купити Київ

Лимонний Гіпс

з теплою підлогою балкони купити Київ

Персиковий Гіпс

тепла підлога в балконі купити Київ

Анталія

тепла підлога в балконах купити Київ

Смерека

види балконів з теплою підлогою купити Київ

Дуб

види теплих підлогою в балконі купити Київ

Клен золотистий

балкон з теплою підлогою дешево

Білий ПВХ

тепла підлога балкон дешево

Бежевий ПВХ

балкон тепла підлога дешево

Зелений ПВХ

з теплою підлогою балкон дешево

жовтий ПВХ

Шкаф

від 1 956 грн/шт.

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

балкони з теплою підлогою дешево

Ні

балкони тепла підлога дешево

Шкаф

Утеплення

від 55 грн/м2

Покрівля - найважливіший конструктивний елемент для захисту приміщення балкона від вологи. Вибирайте ондулін або профнастил для облаштування даху балкона.

тепла підлога балкони дешево

Мінвата

з теплою підлогою балкони дешево

Пінопласт

тепла підлога в балконі дешево

Стиродур

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Винос балкона

Короткий винос підвіконня

від 590 грн/м.п/small>

Короткий винос підвіконня

Збільшення площі підвіконня — практична і недорога операція по поліпшенню і збільшення площі балкона без дорогих ремонтних робіт. Така процедура дозволяє збільшити довжину підвіконня в середньому на 20-25 см.

Читати далі

від 590 грн/м.п

Замовити ремонт балкона у нас

«Правильний» ремонт, будь то будинок, кімната або балкончик, в будь-якому випадку починається з замірів і проектування. «Лінія вікон» надасть послуги зморщок, зробить креслення і складе проектну кошторис для скління, утеплення або обшивки балконів і лоджій. Наші фахівці працюють в Києві, області, країні. Про видах застосовуваних матеріалів і нові тенденції балконного дизайну можна прочитати на нашому сайті. Перед тим, як встановлювати на лоджії або балконі сучасні вікна, доведеться прибрати старі розхитані рами. Можливо - разом зі старою внутрішньою обробкою. Замовити демонтажні роботи ви теж можете у нас.Французький балкон

Панорамні віконні конструкції частіше називають французькими вікнами - це засклення від підлоги до стелі по висоті, і в ширину може займати стіну, частина її, або навіть всі стіни в приміщенні. Звичайно, інтер'єри таких кімнат істотно цікавіше, а в приміщеннях більше світла і повітря, візуально розширюється будь-яке приміщення з панорамними вікнами, створюється ілюзія проживання на відкритому просторі (на природі).
Однак крім краси такий вид скління має суттєві недоліки, основними з яких фахівці називають зниження безпеки (є ризик несанкціонованого проникнення), а, головне - великий витік тепла. При цьому, якщо власники заміських квартир мріють про панорамних вікнах, то компанія «Лінія вікон» легко вирішують існуючі проблеми.

обшивка балкона пластиком фото

Лоджія (2 відкривання)

від 5 399 грн

Лоджія (2 відкривання)

Лоджія розташована в одній площині з фасадом, отже, склити потрібно тільки фронтальну частину. Це дуже вигідний тип скління: при його монтажі не знадобляться кутові кріплення або складні роботи по установці профілів.

Читати далі

від 5 399 грн

У Вас ще є питання по склінню балконів в нашій компанії?

Наш фахівець з радістю проконсультує вас і допоможе з вибором!

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані