Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Терміни виготовлення якісних вікон

      Якщо ви вирішили зробити ремонт у своїй квартирі і поміняти вікна на нові металопластикові конструкції, найчастіше термін їх виготовлення є критично важливим. Однак в цьому питанні є відразу кілька важливих нюансів, які, перш ніж замовляти вікон необхідно ретельно вивчити.

      На сьогоднішній день ринок металопластикових віконних конструкцій Києва та України включає велику кількість компаній, що пропонують абсолютно різні терміни виробництва віконних конструкцій. Вони можуть коливатися від 24 годин до 20 днів.

      При цьому клієнти завжди зацікавлені в швидкому і якісному виготовленні віконних конструкцій, тому терміни виготовлення вікон при замовленні уточнюють з особливою ретельністю.

      З чим саме пов'язані різні терміни виготовлення віконних конструкцій в різних компаніях? Скільки виготовляють вікна? На ці та інші важливі питання сьогодні ми відповімо в нашій статті.

      Терміни виготовлення металопластикових вікон знаходяться в залежності від кількох важливих факторів. Серед них розташування виробничих потужностей і технологічних ліній компанії, завантаженість виробництва, кількість співробітників та наявність власних скляних цехів.

У кого найкоротші терміни виробництва вікон

      Клієнти нас часто запитують про те, як довго виготовляють вікна?

      Примітно, що найшвидші терміни створення віконних конструкцій найчастіше заявляють кустарні виробники. Вони обіцяють, що виготовлення вікон не займе більше 48 годин. При цьому за рахунок швидкості різко падає якість виготовлених вікон. Такі конструкції виготовляють без автоматизації з використанням ручної праці. Компанії не мають можливості використовувати автоматизовані комп'ютерні програми деталізації, тому термін виготовлення вікон стає менше відразу на 24 години. Однак, таким чином, якість виготовлених вікон різко падає.

      Оскільки всі роботи виконуються за допомогою ножівки і звичайної рулетки, похибка віконної конструкції може досягти цілих 4-5 мм. Такий розмір похибки різко знижує якість виготовлених вікон. Один з ключових чинників, сильно скорочують термін виробництва віконних конструкцій - виготовлення склопакетів.

      Частина фірм українського ринку не виробляє їх самостійно, а передає замовлення компаніям Швейцарії і Німеччини. Ці великі корпорації виробляють склопакети практично для всієї Європи і мають у своєму розпорядженні скляними лініями великої потужності.

Однак деякі виробники виготовляють склопакети на власному виробництві, що дає їм можливість значно скоротити терміни виготовлення металопластикових конструкцій.

      При замовленні склопакета з Європи його доставка триватиме 3 дні. Виготовлені на власному виробництві склопакети можуть бути готові протягом декількох годин.

Оптимальний термін виготовлення якісного вікна

      При розгляді оптимального терміну виробництва металопластикових вікон досвідчені фахівці найчастіше називають термін у 4-5 робочих днів. Такий термін дозволить дотримати технології на високому рівні на кожному з етапів збирання пластикових вікон. При цьому на час виробництва вікон можуть вплинути ще кілька додаткових факторів.

      В кінці літа і початку осені попит на пластикові вікна різко зростає, тому термін може бути збільшений до 10-15 днів. У цьому випадку головною проблемою стає не термін виготовлення вікна, а кількість досвідчених бригад установників, кількість яких обмежена.

      Серйозні компанії мають у своєму розпорядженні кількома монтажними бригадами високого рівня і ніколи не беруть людей з вулиці під час пікових навантажень. Так звані "бродячі монтажники" наймаються дрібними фірмами, які не в силах контролювати якість установки вікон в квартирах в своїх клієнтів.

      У компанії "Лінія вікон" така практика заборонена. Вікна монтують тільки фахівці, в досвіді і кваліфікації яких ми не сумніваємося.

      На тему терміну виробництва віконних конструкцій можна говорити тривалий час, однак головний висновок буде всього один: найголовнішим параметром металопластикового вікна є його якість, а значить, вам не варто особливо зациклюватися на терміні його виготовлення.

      Якісні металопластикові конструкції прослужать вам вірою і правдою кілька десятиліть. Ми в компанії "Лінія вікон" завжди відзначаємо, що краще почекати пару додаткових діб заради того, щоб в подальшому уникнути мук з функціонуванням неякісних вікон.

Якість - понад усе

      Фахівці компанії "Лінія вікон" критично ставляться до будь-яких спроб прискорити виробництво склопакетів, оскільки не набрав міцності склопакет може деформуватися, внаслідок чого відбудеться пошкодження під час установки і використання вікна.

      Скорочення термінів застигання фарби і ламінуючих покриттів може в подальшому призвести до проблем під час використання металопластикових вікон. Якщо шар клею і покриття з фарби не встигли застигнути, то при монтажі вікон вся конструкція буде повністю зіпсована. Її необхідно буде демонтувати і утилізувати, оскільки для використання в квартирі вона більше не буде придатна.

      У деяких випадках ми можемо розглянути прискорену процедуру, якщо виробничий процес дозволяє нам провести запуск вашого замовлення поза чергою. Таким чином, ви зможете заощадити кілька днів і отримати свої вікна набагато раніше. Є можливість розглянути доплату за терміновість як додаткову послугу. Дану інформацію необхідно уточнювати у нашого менеджера по телефону (067) 659 11 23.

Переваги компанії "Лінія вікон"

      Відзначимо, що компанія "Лінія вікон" є лідером у виробництві та встановлення металопластикових конструкцій в Києві і Київській області. Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності, а також широкої логістичною мережею, що дозволяє нам не тільки швидко виготовити віконну конструкцію, але і оперативно доставити її в вашу квартиру для монтажу.

      При цьому питань якості вікон і термінів їх виготовлення ми приділяємо особливу увагу. Нашим фахівцям вдалося знайти оптимальний баланс між часом і якістю: ми зможемо оперативно виготовити для вас вікна протягом кількох діб, при цьому якість конструкції буде ідеальним.

      У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання, за рахунок використання якого ми випереджаємо наших конкурентів не тільки за термінами виготовлення вікон, але і за їх якістю. Ми ніколи не намагаємося залучити клієнтів за рахунок яскравої реклами, обіцяючи лише реальні терміни виготовлення вікон.

      До таких хитрощів - доля дрібних компаній, які не викликають великої довіри у клієнта. На основі нашого 16-річного досвіду ми знаємо, що для виготовлення якісних вікон необхідно кілька діб. Натомість ви отримаєте вікна найвищої якості, які після установки будуть служити вам ще довго без виникнення будь-яких проблем.

      Додамо, що ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі наші вікна і віконні конструкції. Наприклад, на  вікна Рехау , підтверджуючи таким чином повну впевненість в найвищій якості нашої продукції.

Основні висновки

      Якщо вам необхідна  заміна вікон і ви вирішили зробити замовлення, вам потрібно чітко знати і орієнтуватися на три основних правила:

  • Гарне вікно не може бути виготовлено за одну добу При малому часу виготовлення з великою ймовірністю можна стверджувати, що якість виготовленої конструкції буде дуже низьким і непридатним.
  • При виробництві вікон на автоматизованих лініях терміни їх виготовлення складуть від 4 діб. Далі на час впливають додаткові фактори, такі як завантаженість виробництва.
  • В процесі вибору пластикових вікон не потрібно зациклюватися на малих термінах виготовлення конструкції , оскільки ви можете потрапити у пастку і потрапити на недобросовісну компанію. Обіцянка коротких термінів виготовлення пластикових вікон може бути лише рекламним прийомом, за яку згодом доведеться боляче розплачуватися.

Як відбувається виробництво пластикових вікон в нашій компанії

      Після того, як клієнти укладають з нами договір і вносять передоплату, ваші майбутні пластикові вікна починають вироблятися на нашому виробництві на наступні ж добу. На нашому обладнанні найвищих стандартів виготовлення пластикових вікон прямокутної форми білого кольору займає не більше 5 діб.

      Виробництво пластикових вікон із ПВХ з ламінуванням певного кольору з одного боку може додати до загального терміну ще від 10 до 15 календарних днів роботи. Цей термін залежить від кольору ламінування, яку ви вибрали.

      Термін виробництва пластикових вікон з двосторонньою ламінацією буде обговорений для кожного конкретного випадку окремо. Тут терміни можуть скласти від 5 до 20 календарних днів і залежать від обраного вами профілю вікна і відтінку ламінації.

      Договір на виробництво металопластикових вікон можна зробити висновок не тільки в нашому офісі з консультантом, а й безпосередньо у вашій квартирі. На першому етапі при виклику нашого заміряє, що є абсолютно безкоштовним для вас, він приїде в вашу квартиру для збору основної інформації і взяття основних мірок для виготовлення нового вікна.

      Після узгодження параметрів проекту можна підписати документи прямо на місці. У цей момент можна обговорити термін виготовлення,  ціни на вікна в Києві і гарантійні зобов'язання.

      У компанії "Лінія вікон" гарантію на встановлені пластикові вікна надають на термін до 5 років з моменту монтажу. Ми виготовляємо і встановлюємо кращі за якістю металопластикові вікна в Києві та Київській області з дотриманням всіх обумовлених термінів.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані