Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Не закриваються балконні двері

28 Травня 2019 року
Переглянуто: 1218

балконная дверь заклинило фото


Все частіше не лише двері на балкон, але і інші дверні конструкції в офісних, торгових і навіть житлових приміщеннях є металопластиковими. Вони зручні, прості і практичні у використанні, відмінно поєднуються з ПВХ-вікнами, відрізняються високою герметичністю, ізоляційними властивостями і надійністю. Але навіть вони не вічні і не захищені від поломок або інших експлуатаційних проблем.

Якщо не закриваються балконні двері (а це одна з найпоширеніших ситуацій у користувачів), треба діагностувати несправність і усунути її. Про те, як це зробити, ми і розповімо в деталях.

Причини і ознаки поломки

Коли не закриваються двері, помітити це нескладно. Але іноді трапляється так, що поломка лише часткова, тобто відкривання/закривання можливе, але, наприклад, вимагає більше фізичних зусиль. До додаткових проявів дефекту відноситься наступне:

 • наявність продувань і протягів; 

 • зачіпання полотном рами в різних його частинах; 

 • виникнення збоїв в роботі ручки і/або замку;

 • поява щілини між полотном і рамою.

Причинами того, що пластикові балконні двері функціонують неправильно і нормально не закривається, відноситься наступне:

 • знос або ушкодження ущільнювачів; 

 • несправність фурнітури і/або опускання петель; 

 • перекоси короба або полотна; 

 • зміна геометрії стулки під температурною дією або із-за інших зовнішніх чинників; 

 • дефекти склопакета.

Діагностика несправностей

Зрозуміти, чому не закриваються балконні двері, і визначитися з подальшою тактикою усунення дефекту, дозволить нескладний діагностичний алгоритм:

 1. Якщо дверне полотно чіпляється за раму в середній частині косяка, має місце або зміщення дверей по горизонталі (справа в петлях), або деформація самої стулки. 

 2. Якщо полотно чіпляється за дверний поріг, а для закривання треба докладати більше зусиль (підводити стулку), то причина криється в провисанні під власною тяжкістю. 

 3. Якщо пластикові двері не закриваються повністю або між полотном і рамою є щілина і протяги, то порушення пов'язані з функціонуванням притискного механізму фурнітури або зносом ущільнювача.

Розглянемо, як усувати кожну з можливих проблем.


Полотно чіпляється за одвірок в його середині


При такій ситуації треба змістити стулку ближче до петель, для чого потрібно регулювання балконних дверей, а точніше її фурнітури. Демонтувати полотно не треба, досить спочатку підтягнути нижню петлю, в якій є відповідний регулювальний гвинт під шестигранник, а потім виконати аналогічні дії з верхньою петлею.

Усунення провисання

Коли нормально не закриваються балконні двері із-за чіпляння порогу, то також виконуються регулювання. Основне завдання - підтягнути верхній кут полотна ближче до петлі. Роботи проводяться при відкритій дверній стулці. Спочатку настроюється верхня петля (виконуються обертання гвинта за годинниковою стрілкою), потім треба підвести полотно так, щоб воно не чіпляло раму, після чого відрегулювати нижню петлю. В результаті відкривання/закривання повинне відбуватися без додаткових зусиль.

Регулювання притиску

Для усунення щілин і протягу настроюється притискне зусилля. Для цих цілей обертаються цапфи, розташовані на торці полотна. Використовується ключ або плоскогубці. З їх допомогою потрібно змістити усі наявні замочні елементи приблизно на 1-2 мм


Якщо регулювання не допомогли або ви не упевнені, що можете самі усунути дефекти, звертайтеся в компанію "Лінія вікон" в Києві. Ми не лише займається установкою, але і вироблюваний віконні і дверні конструкції, ремонтуємо балкон під ключ, виконуємо ремонт і обслуговування.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані