Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Скасувати

RU UA

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Скасувати

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Розсувні конструкції

 

Конструкції з розсувною системою відкривання / закривання є найкращим рішенням для приміщень з невеликою шириною балконів або лоджій, де важливо використовувати все наявне простір. За рахунок застосування при виробництві спеціальної технології, сьогодні є можливість склити балкон за допомогою розсувної конструкції. Стулки вікон відкриваються за тим же принципом, як і шафа-купе, що дозволяє економити площу балкона, так як стулку можна відкрити на будь-яку ширину, і зафіксувати її в будь-якому положенні (використовуючи спеціальний замок). Менеджери нашої компанії завжди проконсультують вас з будь-якого питання, дадуть пораду щодо вибору оптимального варіанта установки розсувний конструкції для балкона.

Залежно від матеріалу виготовлення розсувний конструкції, існують два типи скління
з використанням алюмінієвих профілів
за допомогою ПВХ-вікон.

Це залежить від обраного призначення балкона, його конфігурації, розмірів, загального інтер'єру приміщення, екстер'єру будинку, і, звичайно, смаку власників.
У напрямку зсуву стулок визначають два типи розсувних конструкцій: паралельно розсувні системи;
похило зсувні системи.

Паралельно-розсувні конструкції

забезпечують рух стулок (однієї-трьох) в сторону по алюмінієвих напрямних, поверху і низом профілю паралельно площині отвору. Такий тип вікон для балконів дуже ефективний в приміщеннях з невеликою глибиною, в яких немає місця для повороту навколо осі. Також їх зручно встановлювати на терасах, верандах, в приміщеннях з великими віконними прорізами. Перевагою розсувних конструкцій вважається можливість їх відкриття повністю при малому просторі, займаному стулками у відкритому положенні. Крім того, системи практичні і надійні в експлуатації за рахунок використання міцної універсальної фурнітури для пластикових розсувних конструкцій, яка і забезпечує пересування стулок, відкидного механізму. Відкидання стулки - це зручне положення, при якому відкривається тільки частина стулки вгорі (на кут до 15 °)

Похило-зсувні системи

У разі балкона або лоджії наколона розсувними конструкціями утворюється широкий отвір світла з доступом кнаружним елементам - сушках для білизни, підвісним вазонам з квітами тощо. Похило-зсувні вікна ми оснащуємо спеціальною фурнітурою Бренко Roto або Мако, яка забезпечує повне відкривання вікна, стулки якого не займають при цьому багато місця. Встановлюючи фурнітуру різного типу, можна випускати вікна зі стулками шириною 60-80 см, при висоті понад 80 см. За рахунок високої якості цієї фурнітури, вікна відкриваються / закриваються легко і просто (не дивлячись на велику вагу), і відрізняються підвищеною герметичністю. Обидва типи розсувних вікон наші фахівці рекомендують встановлювати для скління не тільки балконів і лоджій, а й веранд, терас, оранжерей, парників, зимових садів та ін.

Переваги розсувних конструкцій компанії "Лінія вікон"

Вікна та двері з ПВХ, з розсувної конструкцією відкривання / закривання - це уніфіковане рішення, що підходить для багатьох приміщень. Їх доцільно встановлювати, як в житлових приміщеннях, балконах і лоджіях, так і оснащувати ними оранжереї, басейни, веранди, зимові сади, тераси. В нашей компании всегда есть большой ассортимент всех видов раздвижных систем, и вы можете подобрать для себя лучший вариант. При этом, наши квалифицированные сотрудники всегда помогут вам с выбором, и дадут консультацию по любому вопросу. Такий вид конструкцій, придбаних в нашій компанії, має багато переваг, так як ми пропонуємо розсувні вікна і двері найвідоміших світових виробників. Ми гарантуємо високу якість розсувних систем з ПВХ. Особливим попитом користуються наші конструкції на основі профілів бренду Rehau, укомплектовані спеціальною фурнітурою ROTO Patio і HAUTAU. Такі конструкції відрізняються найкращими експлуатаційними якостями і довговічністю. для похило зсувних вікон ми пропонуємо особливу фурнітуру Мако і Roto, що дозволяє повністю відкрити вікно. Купуючи розсувні конструкції нашої компанії, ви отримуєте системи: красиві, зручні і прості в експлуатації; з максимальним ступенем герметичності; довговічні; з протизламними функціями. Звертайтеся в нашу компанію, і отримуйте відмінну продукцію!

Розсувні вікна і двері

З появою вікон оснащених паралельно-розсувним механізмом, вони стали користуватися великим попитом на. такий попит можна пояснити тим, що розсувні вікна не займають місця при відкриванні, і звільняють корисний простір. У компанії «Лінія Вікон» є моделі розсувних віконних профільних конструкцій Rehau, в комплект яких входить фурнітура марок HAUTAU і ROTO Patio (Німеччина). Практика використання даних систем показує, що вони мають найкращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з іншими видами віконних і дверних систем розсувного типу. Вартість таких систем трохи вище традиційних орних вікон, що є їх єдиним недоліком.

Двері-гармошка

Двері типу «гармошка» є багатофункціональною конструкцією, так, наприклад, модель FS-Portal може служити відмінним склінням заміських котеджів, терас і веранд в приватних будинках, а можуть використовуватися в якості прозорої своєрідною перегородки, призначеної для зонування великих залів. Складні вироби Rehau мають до 7-ми секцій (близько 4,0 м), що з'єднуються між собою за типом звичайної гармошки. щоб вибрати двері потрібного розміру відповідно до прорізом, потрібно просто визначитися з кількістю складових. У закритому стані дана конструкція служить прекрасною тепло-і звукоізоляцією, пропускаючи при цьому в кімнати сонячні промені.

Профілі Rehau для дверей-гармошка

ПВХ двері типу «гармошка» моделі FS-Portal з профілів Rehau представлені в компанії «Вікна Стандарт» дуже широко - в різному виконанні, в великому асортименті видів і розмірів, що забезпечує нашим клієнтам великий вибір, відповідний для кожного конкретного приміщення. Особливість конструкції обмежує використання металопластикових профілів певними моделями - Rehau Basic-Design, Rehau Sib-Design, Rehau Brillant-Design і Rehau Blitz, що аж ніяк не перешкоджає різноманітності варіантів. Ми представляємо до реалізації двері-гармошка з одностороннім відкриванням, з оснащенням універсальними розсувними механізмами, і конструкції з різними видами установки - верхньо-і нижньопідвісних, в комплекті з порогом з алюмінію, з стулкою поворотно-відкидного типу. Фахівці нашої компанії здійснюють також монтаж даних дверей, роботи проводяться в найкоротші терміни і якісно.

Розсувні пластикові двері

Розсувні двері ПВХ, або портальні двері є підходящим дизайнерським рішенням в тих випадках, коли є необхідність в економії простору, або потрібно максимально можливе використання природного світла. Наша компанія пропонує будь-які традиційні і нетрадиційні рішення розсувних ПВХ-дверей, великий вибір моделей. Установка дверей даного типу дає можливість не просто розширити візуально простір приміщення, і заощадити площі, але і добре вирішити проблему тепла в холодні сезони. Комфорт використання портальної двері полягає в тому, що, в закритому положенні вона є герметичною конструкцією.

Призначення розсувних дверей ПВХ

За своїми конструктивними особливостями розсувні двері займають мінімальний простір приміщення, в якому вони встановлені. Тому, це відмінне рішення для заповнення прорізів у невеликих за площею кімнатах. Портальні двері, особливо розсувні вироби, виконані з цілісних стекол, створюють ілюзію добре освітленій кімнати з великою площею, і візуально розсовують простір. Пластикові двері даної конструкції встановлюють:
на верандах і терасах;
при оформленні засклених альтанок;
при облаштуванні балконів або лоджій;
в якості вхідних груп в приватних будинках і котеджах;
при оформленні вхідних груп ресторанів і вітрин магазинів.

Призначення розсувних дверей ПВХ

За своїми конструктивними особливостями розсувні двері займають мінімальний простір приміщення, в якому вони встановлені. Тому, це відмінне рішення для заповнення прорізів в невеликих за площею кімнатах. Портальні двері, особливо розсувні вироби, виконані з цілісних стекол, створюють ілюзію добре освітленій кімнати з великою площею, і візуально розсовують простір.

Пластикові двері даної конструкції встановлюють:
на верандах і терасах;
при оформленні засклених альтанок;
при облаштуванні балконів або лоджій;
в якості вхідних груп в приватних будинках і котеджах;
при оформленні вхідних груп ресторанів і вітрин магазинів.

Моделі розсувних дверей

Розсувні двері поділені на два види по категорії різновиди конструктивного відкривання, і за параметрами ширини стулок.
- Похило-розсувні двері (або портальні двері типу PSK-).
- Підйомно-розсувні двері.
Перший вид зі стулками, що мають ширину до 1,3 метра, і є найбільш затребуваним конструктивним рішенням. Такі двері відкидаються (за принципом стандартних ПВХ вікон), або відкриваються паралельно, з невеликою щілиною для можливості провітрювання в положенні закритих дверей.
Розсуваються двері за принципом руху дверей в автобусі - одна двері повільно заходить на іншу. Двері можуть виготовлятися зі скляними стулками, або випускаються повністю в пластиковому виконанні.

Види розсувних дверей

характеристики склопакета

характеристики склопакета

Формула склопакета

6sunpsunaseqw 12

Енергозбереження:

Ні

Заповнення аргоном

Так


Теплоізоляція:

50 %

Рівень світлопропускання

50 %

Рівень світлопропускання

50 %


Енергопакет Glas Trosch Sunstop Neutral 50 T

Якість, доступне всім! Базова профільна система для недорого скління квартир, балконів і дачних будинків. збільшити теплоізоляційні показники профілю Blitz можна за рахунок установки двокамерного енергозберігаючого склопакета.
Якість, доступне всім! Базова профільна система для недорого скління квартир, балконів і дачних будинків. збільшити теплоізоляційні показники профілю Blitz можна за рахунок установки двокамерного енергозберігаючого склопакета.

7 620 грн/м2

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Характеристики склопакета

Формула склопакета

6sunpsunaseqw 12

Енергозбереження:

Ні

Заповнення аргоном

Так


Теплоізоляція:

50 %

Рівень світлопропускання

50 %

Рівень світлопропускання

50 %


Якість, доступне всім! Базова профільна система для недорого скління квартир, балконів і дачних будинків. збільшити теплоізоляційні показники профілю Blitz можна за рахунок установки двокамерного енергозберігаючого склопакета.

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Схема 1

Схема 2

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Дешевше Ви не знайдете в Києві та Київській області

Розмір 1720x1350 mm

* - склопакет 4-16-4-14-4

** - склопакет 4-16-4-14-4

*** - склопакет 4-16-4-14-4

**** - склопакет 4-16-4-14-4

***** - склопакет 4-16

****** - склопакет 4-16-4-14-4

****** - склопакет 4-16-4-14-4

Профіль Назва Ширина Однокамерний Двокамерний Двокамерний
енергозберігаючий
Ecosol 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol 70 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Brilliant 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol - 2 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol 60 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol 70 70 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Brilliant 70 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
Ecosol 60 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
400 60 мм 2 704 грн 2 764 грн 2 764 грн
500 70 мм 2 704 грн 3 261 грн* 2 764 грн

Кольорові ламіновані вікна згідно вашим дизайнерським рішенням

Ламінація дозволяє виготовляти вікна будь-якого кольору і різної фактури. Покритий ламінованою плівкою пластик може імітувати такі природні матеріали, як дерево і камінь. Термін служби такого профілю збільшується в порівнянні з традиційним білим профілем. Це пов'язано з тим, що плівка має високу міцність і стійкістю до впливу навколишнього середовища, в тому числі ультрафіолетових променів.

Види та технології ламінування

Ламінація віконних конструкцій буває односторонньою і двосторонньою. Одностороннє ламінування виконується з одного боку вікна — зовнішньої або внутрішньої, тоді як 2-стороннє ламінування — виконується з обох сторін рами та стулки.

металопластикові вікна київ ціни

Mooreiche 1

вікна в києві

Siena PN

пластикове вікно київ ціна

Blossom

терміновий ремонт вікон київ

Cherry

пластикові вікна київ ціни

Douglasie

металопластикові вікна ціна київ

Rustic Cherry

завод металопластикових вікон київ

Sierra

вікно київ бар

Lichtgrau

вікно київ купити

Winchester XA

київ вікна

Bergkiefer

вікна київ купити

Irish Oak

пластикові вікна київ ціна

Golden Beach

ремонт вікон в києві

Eiche Hell 1

вікна київ недорого

Macore-2

ролети на вікна київ

Anthrazitgrau

готові пластикові вікна розпродаж київ

Oregon

захисні ролети на вікна київ

Cremeweiss

москітна сітка на вікна київ

Weiss

пластикові вікна в києві

Weinrot

вікна КБЕ київ

Dunkelrot

замовити вікна в києві

Rot

москітна сітка на вікно київ

Moosgrun

замовити пластикові вікна київ

Grun

купити ролети на вікна київ

Gelb

металопластикові вікна в києві

Stahlblau

ремонт пластикових вікон київ відгуки

Ultramarin-blau

металопластикові вікна київ відгуки

Brilliantblau

вікна дерев'яні київ

Bassaltgray

заміна вікон київ

Quarzgrau

вікна Рехау київ калькулятор

Quarzgrau Glatt

монтажник вікон київ

Achatgrau

пластикові вікна регулювання київ

Blackcherry

дерев'яні вікна купити київ

Schiefergrau

сонцезахисна плівка на вікна київ

Schiefergrau Glatt

квартира з панорамними вікнами київ

Bassaltgrau

купити вікна Рехау київ

Graut Glatt

квартири з панорамними вікнами київ

Nussbaum

купити жалюзі на вікна київ

Macore

жалюзі на вікна київ недорого

Siena PN

Колір та форма ручок

Оформлення вікон — це не тільки колір стулок і рам, а й вид фурнітури. Ідеально підібрані за кольором ручки вікон здатні створити додатковий стильовий акцент в дизайні приміщення.

вікна саламандра київ

Золото Maco

плівка на вікна київ

Золото Maco

установка пластикових вікон київ

Золото Maco

ремонт дерев'яних вікон київ

Золото Maco

металопластикові вікна купити київ

Золото Maco

скупка пластикових вікон київ

Золото Maco

встановлення металопластикових вікон київ

Золото Maco

ролети на вікна купити київ

Золото Maco

ущільнювач для пластикових вікон купити київ

Золото Maco

замки на вікна від дітей київ

Золото Maco

дерев'яні вікна київ недорого

Золото Maco

установка вікон київ ціна

Золото Maco

Найвигідніші ціни в області!
Виробнича вартість вікон без націнок!

Зазначені ціни на сайті належать до стандартних склопакетів. Дізнатися точну вартість на ваше замовлення можна за телефоном (044) 587-57-37

ремонт пластикових вікон київ

Глухе вікно 750 х 1 350 мм

від 1 441

вікно металопластикове київ

Глухе вікно
750 х 1 350 мм

від 1 441

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна металопластикові київ

Одностулкове вікно 750 х 1 350 мм

від 2 414

вікна стекло київ

Одностулкове вікно
750 х 1 350 мм

від 2 414

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна пластик київ

Двостулкове вікно 1 100 x 1 300 мм

від 3 124

вікно пластикове київ

Двостулкове вікно 1 100 x 1 300 мм

від 3 124

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна Рехау київ

Трьохстулкове вікно 1 720 x 1 350 мм

від 4 295

вікна пластикові київ

Трьохстулкове вікно 1 720 x 1 350 мм

від 4 295

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
купити металопластикові вікна київ

Т-образне вікно 1 150 x 1 750 мм

від 3 875

дерев'яні вікна київ

Т-образне вікно
1 150 x 1 750 мм

від 3 875

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
ремонт пластикових вікон київ

Глухе вікно 750 х 1 350 мм

від 1 441

вікно металопластикове київ

Глухе вікно
750 х 1 350 мм

від 1 441

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна металопластикові київ

Одностулкове вікно 750 х 1 350 мм

від 2 414

вікна стекло київ

Одностулкове вікно
750 х 1 350 мм

від 2 414

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна пластик київ

Двостулкове вікно 1 100 x 1 300 мм

від 3 124

вікно пластикове київ

Двостулкове вікно 1 100 x 1 300 мм

від 3 124

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
вікна Рехау київ

Трьохстулкове вікно 1 720 x 1 350 мм

від 4 295

вікна пластикові київ

Трьохстулкове вікно 1 720 x 1 350 мм

від 4 295

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п
купити металопластикові вікна київ

Т-образне вікно 1 150 x 1 750 мм

від 3 875

дерев'яні вікна київ

Т-образне вікно
1 150 x 1 750 мм

від 3 875

Безкоштовний демонтаж
Безкоштовне вивезення сміття

Підвіконня від 80грн/м.п
Ламінація від 500грн/м2
Укіс від 248грн/м.п
Відлив від 57грн/м.п

Як замовити пластикове вікно, двері або балкон

  • Запишіться на вимір по телефону або залиште заявку на виїзд замірника в формі зворотного зв'язку.

  • Фахівці зроблять замір і підберуть конфігурації які підійдуть саме Вам

  • Оформити договір на покупку продукції

  • Фахівці проведуть демонтаж старих конструкцій і встановлять нові.

Види тонувань

  • Тонування плівкою
  • Тонування в масі
  • Тонування напиленням
  • Матове скло

Тонування плівкою

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

50 %


Гарантия

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Тонування плівкою

Тонувальна плівка наноситься на внутрішню поверхню скла, що автоматично захищає її від зовнішніх впливів - дощу, снігу і ультрафіолету. Термін експлуатації такого вікна збільшується. Можна використовувати дзеркальну, затемнюючу або матову тонування.

2 705 грн/м2

2 310 грн/м2

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Купити зі знижкою

Замовити розстрочку на 6 міс.

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

50 %


Гарантия

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Тонувальна плівка наноситься на внутрішню поверхню скла, що автоматично захищає її від зовнішніх впливів - дощу, снігу і ультрафіолету. Термін експлуатації такого вікна збільшується. Можна використовувати дзеркальну, затемнюючу або матову тонування.

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XT

HP Bronze 35

Ice cool g0

Matt Grey

NR Bronze 35

NR Red 20

NR Yellow 80

P LR Charcoal 50

R Goid 50

RS 40 XTДетальніше про тонування вікон


Декоруйте вікна шпросами

Шпроси представляють собою декоративне переплетення планок по обидва боки склопакета. Такий елемент оздоблення додає дизайну віконних конструкцій індивідуальності і завершеності. Пропонуємо на вибір кілька варіантів шпросов. Ви також можете вибрати будь-який колір палітурки.

енергозберігаючі вікна відгуки форум

Венеціанські шпроси

Найбільш популярні декоративні палітурки. Їх приклеюють спеціальною стрічкою або силіконом, з зовнішньої і / або внутрішньої сторони склопакета. Завдяки різній ширині планок розширюються можливості віконного дизайну. Венеціанські шпроси також легко демонтувати, якщо потрібно змінити візерунок.

Читати далі

від 367 грн/м2

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Найнижчі ціни в Києві та області

Хочете склити свій дім або квартиру за невеликі гроші, але довго не виходить знайти гідний варіант? Не робіть поспішних рішень, адже як свідчить відоме прислів'я: "Скупою платить двічі". Якщо Ви потрапили на наш сайт уперше або вчинили дзвінок в компанію, то наші фахівці допоможуть Вам з кращим вибором по співвідношенню ціна/якість і дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.

Тепло у вашому будинку в найлютіші морози

Утримувати тепло в приміщенні Вам допоможуть наші металопластикові вікна. Не пропускаючи вологу і холод у вашу квартиру, металопластикові вікна стоять на вартовому вашого затишку упродовж круглого року.

Ніяких шумів з вулиці

Краща звукоізоляція металопластикових вікон не дозволить стороннім шумам з вулиці або автомобільної дороги заважати Вам, відпочивати після робочого дня. Насолоджуйтеся комфортною обстановкою проведеною в квартирі, неначе на природі.

Жара за вікном - комфорт в квартирі

Ставлячи кондиціонер на повне виробництво холоду, Ви наражаете себе і своїх близьких на небезпеку простигнути. Завдяки нашим металопластиковим вікнам у Вашому будинку пануватиме затишок і комфорт.

фото ламинированные окна Ирпень

До 70 років гарантії на наші вікна

Термін експлуатації наших вікон досягає відмітки в 70 років. Продукція, що має сертифікати якості, це гарантія, що Ваші вікна прослужать вам вірою і правдою рік за роком.

Надійний захист вашого будинку, від небажаних гостей

Не економніше на безпеці вашої сім'ї і дітей, замовляйте вікна з противовзломной фурнітурою, яка забезпечує високу міру захисту вашого будинку від злому.

Вікна під будь-яке дизайнерське рішення

Ми пропонуємо Вам величезний вибір колірної гамми, яка дозволить вашому вікну, грамотно поєднуватися з інтер'єром Вашого приміщенні.

Які пластикові вікна вибрати?

Rehau Ecosol 60

купити вікна київ

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

20 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Rehau Ecosol 60

Стандартний 3-камерний профіль з 60-міліметрової монтажною глибиною (можливе розміщення склопакета 33 мм завтовшки). Головний плюс - демократична вартість при відповідно базовим вимогам до енергозбереження.
Читати далі

1 490 грн/м2

1 293 грн/м2

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Купити зі знижкою

Замовити розстрочку на 6 міс.

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

3

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

41 Дб

41 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Стандартний 3-камерний профіль з 60-міліметрової монтажною глибиною (можливе розміщення склопакета 33 мм завтовшки). Головний плюс - демократична вартість при відповідно базовим вимогам до енергозбереження.
Читати далі

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 65 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2420 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 240 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 44 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 270 грн/м.п

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Нестандартні рішення в склінні котеджів

Пропонуємо широкий асортимент металопластикових профілів від провідних виробників: Rehau, Salamander, WDS, Open Track. Ви можете вибрати вікна різних конфігурацій, форм і кольорів.

Скління котеджів від 6 713 грн

Зовнішній вигляд і внутрішнє оздоблення приватного заміського будинку або котеджу — це завжди відображення смаку господарів, їх статусу. У дизайні котеджу важлива кожна деталь, в тому числі й те, яке скління вибрано. Сьогодні великою популярністю користуються нестандартні рішення в склінні котеджів: поряд зі стандартними рішеннями потрібні незвичайні та навіть екстравагантні форми вікон: круглі, овальні, п'ятикутні, трикутні. Такий дизайн легко втілити, використовуючи сучасні віконні профілі і склопакети, які надають нам наші європейські партнери. Завдяки продукції брендів Rehau і Salamander можна реалізувати практично будь-який проект зі скління котеджу.

Читати далі

Корисні статті та відео

Переваги вікон ПВХ

19 Березня 2017 року Переглянуто: 866

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі

Якісні вікна, які вони?

19 Березня 2017 року Переглянуто: 825

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

вікна київ Рехау

Лінія Вікон: Виробництво профілю Open Teck

Продукція OpenTeck розроблена інженерами компанії з урахуванням кліматичних особливостей України, при цьому відповідає європейським стандартам якості. Високоміцний пластик і армуючий профіль, що використовуються у виробництві, гарантують довгий термін служби і готовність вікон до будь-яких погодних умов.

Дивитися відео

Переваги розсувних дверей

Пластикові розсувні двері даного типу в порівнянні з іншими моделями дверей мають гідності.
Герметичність найвищого рівня, що забезпечує тепло- і звукоізоляційні властивості (при виготовленні, зазвичай, використовують профілі з шириною від 60 мм до 70 мм, і комплектують 1-2 камерним склопакетом, як стандартним, так і енергозберігаючим).
- Безшумність функціонування всіх елементів фурнітури.
- Економічність.
- Високий рівень тепло- і звукоізоляції.
- Просте управління, незважаючи на габарити і велику вагу.
- Різноманітність моделей.
- Багата колірна гамма.

Відмінності і принцип функціонування

Підйомно-розсувні двері можна відкрити тільки після їх підняття. Двері піднімаються після повороту за допомогою ручки в автоматичному режимі, і після цього їх необхідно відкинути. За конструкцією, двері цього типу являють собою комплект, до якого входять - металева рама з напрямними рейками, встановленими на рівні стелі та підлоги, по яких переміщається власне конструкція двері зі спеціальними коліщатками.

Підйомно-розсувні дверні вироби відрізняються від похило-розсувних конструкції не тільки за принципом відкривання. У дверях цього типу використовують стулки з більшою шириною (до 2,5 метрів), що є в певних нестандартних ситуаціях незамінним рішенням.

Розсувні вікна і двері

З появою вікон оснащених паралельно-розсувним механізмом, вони стали користуватися великим попитом на. Такий попит можна пояснити тим, що розсувні вікна не займають місця при відкриванні, і звільняють корисний простір.

У компанії «Лінія вікон» є моделі розсувних віконних Профільних конструкцій Rehau, в комплект яких входить фурнітура марок HAUTAU і ROTO Patio (Німеччина). Практика використання даних систем показує, що вони мають найкращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з іншими видами віконних і дверних систем розсувного типу. Вартість таких систем трохи вище традиційних орних вікон, що є їх єдиним недоліком.

Переваги розсувних вікон

Максимально підходять в якості віконних конструкцій будь-яких приміщень, особливо спеціального призначення - балконів, басейнів, оранжерей (приміщень, де цінується кожен сантиметр площі).
- Удобство и простая эксплуатация.
- Герметична конструкція.
- Тривалий термін служби.
- Антивандальні високого ступеня і безпеку.
- Економія корисної площі.
- Естетичний зовнішній вигляд і відмінне поєднання з будь-яким інтер'єром.

Двері - «гармошка»

Двері типу «гармошка» є багатофункціональною конструкцією, так, наприклад, модель FS-Portal може служити відмінним склінням заміських котеджів, терас і веранд в приватних будинках, а можуть використовуватися в якості прозорої своєрідною перегородки, призначеної для зонування великих залів.

Складні вироби Rehau мають до 7-ми секцій (близько 4,0 м), що з'єднуються між собою за типом звичайної гармошки. Щоб вибрати двері потрібного розміру відповідно до прорізом, потрібно просто визначитися з кількістю складових. У закритому стані дана конструкція служить прекрасною тепло-і звукоізоляцією, пропускаючи при цьому в кімнати сонячні промені.

Профілі REHAU для дверей-гармошка

ПВХ-двері типу «гармошка» моделі FS-Portal з профілів Rehau представлені в компанії «Лінія вікон» дуже широко - в різному виконанні, в великому асортименті видів і розмірів, що забезпечує нашим клієнтам великий вибір, відповідний для кожного конкретного приміщення.

Особливість конструкції обмежує використання металопластикових профілів певними моделями - Rehau Basic-Design, Rehau Sib-Design, Rehau Brillant-Design і Rehau Blitz, що аж ніяк не перешкоджає різноманітності варіантів.

Ми представляємо до реалізації двері-гармошка з одностороннім відкриванням, з оснащенням універсальними розсувними механізмами, і конструкції з різними видами установки - верхньо-і нижньопідвісних, в комплекті з порогом з алюмінію, зі стулкою поворотно-відкидного типу.

Фахівці нашої компанії здійснюють також монтаж даних дверей, роботи проводяться в найкоротші терміни і якісно.

Замірник вікон, балкону на порозі через 1 годину

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8 до 19
Заповніть ім'я і телефон, для узгодження дати і часу заміру

Додаткова інформація, щоб заміряє заздалегідь запланував зустріч з Вами

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані