Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Угода користувача

Перед переглядом, а також здійсненням операцій на сайті «Лінії Вікон» дуже просимо Вас ознайомитися з критеріями Користувальницького договору на даній сторінці. У Випадку якщо Ви не згодні з деякими пунктами, прописаними далі, чи не взаємодійте з даним сайтом, а також не заповнюйте ніяких персональних даних в спеціальних формах і полях.

 1. 1. Використання товарного знака Лінія Вікон
 2. 1.1. «Лінія Вікон» є зареєстрованим товарним знаком і має офіційне свідчення, що підтверджує це.
 3. 1.2. З метою захисту інтелектуальної власності ми не рекомендуємо використовувати назву «Лінія Вікон» на сторонніх ресурсах, крім офіційних сайтів. При використанні назви в своїх цілях і без згоди правовласника, така дія буде нести за собою, ряд санкцій і переслідування законодавством з метою захисту власності.
 4. 2. Користування сайтом Лінії Вікон
 5. 2.1. Веб-сайт Лінії Вікон дозволяє своїм користувачам використовувати дані зі сторінок виключно з метою особистого використання, без передачі інформації стороннім особам. Будьте уважні і дотримуйтесь закон про авторське право на нашому ресурсі.
 6. 2.2. Використання матеріалів з нашого сайту на інших ресурсах або друкованих виданнях суворо забороняється.
 7. 3. Персональні дані і їх використання
 8. 3.1. Користувач сайту дає згоду на використання особистих даних і їх зберігання. Отримані дані можуть бути використані в комерційних цілях.
 9. 3.2. Співробітники компанії «Лінія Вікон», які працюють з персональними даними користувачів нашого сайту, працюють виключно за законодавством України і захищають персональну інформацію наших клієнтів.
 10. 3.3. Працівники нашої компанії несуть повну відповідальність за персональні дані кожного з клієнтів відповідно до Закону України.
 11. 3.4. Наша компанія не передає ніякої особистої інформації про клієнтів стороннім особам, а також повністю виконуємо закон України «Про захист персональних даних».
 12. 3.5. На сайті компанії «Лінії Вікон» використовується технологія по зберіганню і збору інтернет даних. При відвідуванні сторінок нашого сайту ми збираємо дані по вашим інтересам і далі використанням їх для показу статтею або будь-яких інших пропозицій.
 13. 4. Контакти та відгуки
 14. 4.1. Звертаючись в компанії «Лінія Вікон» за допомогою зворотного зв'язку або за телефонами доступним на сторінці контакти, а також залишаючи свій персональний відгук на нашому сайті, клієнт несе повну відповідальність за нього і погоджується з тим, що він не містить незаконні речі, нікому не загрожує, а також не містить ніяких образ.
 15. 4.2. Компанія «Лінія Вікон» не несе відповідальності за відгуки, які залишають клієнти або третя особи.
 16. 4.3. У разі образливого повідомлення в сторону того чи іншого клієнта, такий відгук може бути видалений без попередження і згоди автора написаного.
 17. 4.4. Видалення відкликання може статися, якщо в повідомленні є рекламної пропозиції або відгук, що не стосується компанії «Лінія Вікон».
 18. 5. Умови і ціни
 19. 5.1. У будь-який час наша компанія може вносити різні зміни на сторінках сайту, включаючи зміну ціни, умови надання послуг та їх опис.
 20. 5.2. Інформація, яка надається на сайті в розділах, є взятої з офіційного сайту компанії «Лінія Вікон» liniavikon.com.ua. Точні дані, вартість товарів і послуг Ви зможете дізнатися у наших фахівців за номерами телефонів зазначених в розділі контакти. Також зв'язатися з нами, можна за допомогою форми зворотного дзвінка.
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані