Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Нестандартні вікна

Завод-виробник «Лінія Вікон» пропонує своїм клієнтам величезний вибір металопластикових вікон і дверей в Києві та Київській області. Саламандер, Рехау і опентек - це далеко не весь список представлених профільних систем. Вибрати металопластикове вікно, можна з різними характеристиками, конфігураціями і формами.

пластиковые окна нестандартной формы пластиковые окна нестандартных размеров и форм

На відміну від традиційних, і вже звичних, ПВХ-вікон (прямокутна форма, 1-2 стулки, білий колір), пластикові віконні конструкції нестандартного вигляду дозволяють оформляти приміщення в дизайнерському стилі, сформувати індивідуальне рішення.

Сучасні архітектори і дизайнери в своїх проектах приділяють велику увагу екстер'єру, а, отже, і зовнішнім виглядом віконних прорізів, їх заповнення. І справа не тільки в зміні стандартного білого кольору на широку гаму тонів і кольорів віконних конструкцій, але і в формі, конфігурації віконних блоків, в розташуванні вікон (що також впливає на енергозбереження).

Сьогодні варіантів нестандартних вікон багато, але далеко не всі компанії пропонують їх виготовлення і установку. Наша компанія має великий досвід подібних робіт, а також відмінно орієнтується у виборі профілів для нестандартних вікон і фурнітури.

Купити нестандартні вікна в Києві та Київській області

На сьогоднішній день форми нестандартних вікон мають конкретні назви і конфігурації. Тепер даний тип вікон, можна відкривати на провітрювання приміщення, а також використовувати їх на максимум. Тільки недавно вікна стали використовувати повноцінно. Раніше вони служили прикрасою для будинку і дачі. Їх могли використовувати на горищі, щоб не проводити на нього освітлення, а використовувати як джерело додаткового світла. Нестандартні вікна можна розділити на кілька видів:

від 2 295 грн

Арочні вікна

Найпоширенішими вікнами нестандартної форми вважаються віконні блоки у вигляді арки. Вони являють собою конструкції традиційної прямокутної форми з однією відмінністю - верхня грань вигнута у вигляді дуги.

Найбільш затребувані вікна цієї форми виготовлені в формі геометрично правильної арки, висота якої дорівнює 1/2 її ширини. Вікна у вигляді арки, що має неправильну форму, виготовляють різної конфігурації - полуциркульной, подковообразной або стрілчастої. Вікна арочної конфігурації великих розмірів монтують, як правило, на перших поверхах будівель. Ще зовсім недавно, арочні вікна випускали тільки в глухому виконанні. Сьогодні це стосується тільки обмежень для вікон-арок з діаметром менше 520 мм. Вікна інших діаметрів можуть відкриватися під різними кутами.

Види арочних вікон

Лучкові

Напівциркульні

Мавританські

Стрілчасті

Оригинальные нестандартные окна

Оригинальность и нестандартный вид окнам может придать необычный декор – шпроссы из дерева или разноцветные шпроссы. Оригинальный вид также имеют окна с витражами, с ламинацией необычного цвета.

100%
гарантия

Самые низкие цены

Экономьте вместе с нами, не переплачивая за остекление балкона посредникам. Мы предлагаем изделия и монтаж на 15-20 % дешевле, чем у других компаний.

950+
клинтов

Срок службы остекления до 70 лет

Невероятный запас прочности наших оконных и дверных конструкций гарантирует их срок службы - до 70 лет

48!
часов

Ваш заказ будет готов за 2 дня

Мы ценим ваше время: позвоните сегодня, и уже через 2 дня вы будете радоваться новым теплым окнам

648
отзывов

Высокое качество

Мы настолько уверены в качестве нашей продукции и своём профессионализме, что даём гарантию на все виды услуг. Мы ответственно подходим к качеству окон, предоставляя гарантию на всю продукцию и работы.

Популярні вікна оригінальної форми

шторы на окна нестандартной формы
Переваги
 • Але самими оригінальними вікнами нестандартної форми є вікна французькі, вікна у вигляді ілюмінаторів і еркерниє віконні конструкції незвичайних конфігурацій. І, незважаючи на примхливість форм, всі вони користуються попитом, а сучасні технології і матеріали дозволяють їх виготовляти.

 • Французьке вікно - скляне простір на всю висоту приміщення, з будь-якою шириною (хоч на всю стіну), і навіть з прорізами у вигляді арки або прямокутника. Як правило, вони розсувні, або відкривання виконано за допомогою дверей вбудованої конструкції.

 • Еркерні вікна з'єднані між собою під кутом, тому їх можна монтувати в отворах різної конфігурації, і виконати скління площі різного обриси. Такі вікна влаштовують в оранжереях, на верандах, у зимових садах, склять балкони і лоджії.

  Вікна-ілюмінатори надають екстер'єру будівель і внутрішньому інтер'єру приміщень оригінальний стиль. Вони доречні в кімнатах, розташованих на верхніх поверхах, в мансардах.

Замовляйте якісну фурнітуру для Ваших вікон у нас

Ми приділяємо велику увагу якості фурнітури, пропонуючі нашим клієнтам при замовленні вікон якісну продукцію

Ручки

від 100 грн

Замки

від 350 грн

Блокіратори

від 520 грн

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Профілі і фурнітура для нестандартних ПВХ-вікон

окна нестандартной формы
Переваги
 • переваги До вибору фурнітури та профілів для вікон нестандартної форми потрібно підходити дуже відповідально. Всі системи цього типу повинні відповідати тим самим вимогам, що і традиційні віконні конструкції:

 • - стійкість до температур і їх перепадів;
  - підтримання просторової форми;
  - стійкість до статичних і динамічних навантажень;
  - тепло- і звукоізоляція.

 • Найкращим рішенням для виготовлення вікон нестандартної форми вважається використання 6-камерних профілів бренду REHAU GENEO. Крім всіх якостей цієї системи, профілі відрізняються важливою властивістю для вікон нестандартної конфігурації - невелика вага, за рахунок відсутності металевого армування.

  Фурнітура, використовувана для оснащення нестандартних вікон, повинна забезпечувати надійне відкривання / закривання віконного блоку. І необхідно врахувати, що на неї припадає велике навантаження, в порівнянні з фурнітурою традиційних вікон.

Ми пропонуємо: балкони, вікна, засклення квартир

Вивчайте наші пропозиції, розглядайте приклади готових робіт - і ви зможете розібратися, і зрозуміти, на що можна розраховувати!

як заміряти вікно нестандартної форми
нестандартні форми вікон
вікно нестандартної форми
красиві штори на мансардні вікна нестандартної форми
qt вікно нестандартної форми
пластикові вікна нестандартної форми фото
вікно нестандартної форми wpf
delphi нестандартна форма вікна
нестандрартная форма вікон
нестандартні форми вікна
вікна нестандартні форми
qt вікно нестандартної форми купити Київ
пластикові вікна нестандартної форми купити
пластикові вікна нестандартних розмірів і форм купити
штори на вікна нестандартної форми купити
вікна нестандартної форми купити
як заміряти вікно нестандартної форми купити
нестандартні форми вікон купити
вікно нестандартної форми купити
красиві штори на мансардні вікна нестандартної форми купити
qt вікно нестандартної форми купити
пластикові вікна нестандартної форми фото купити
вікно нестандартної форми wpf купити
delphi нестандартна форма вікна купити
нестандрартная форма вікон купити
нестандартні форми вікна купити
вікна нестандартні форми купити
красиві штори на мансардні вікна нестандартної форми купити Київ
пластикові вікна нестандартної форми Київ
пластикові вікна нестандартних розмірів і форм Київ
штори на вікна нестандартної форми Київ
вікна нестандартної форми Київ
як заміряти вікно нестандартної форми Київ
нестандартні форми вікон Київ
вікно нестандартної форми Київ
красиві штори на мансардні вікна нестандартної форми Київ
qt вікно нестандартної форми Київ
пластикові вікна нестандартної форми фото Київ
вікно нестандартної форми wpf Київ
delphi нестандартна форма вікна Київ
нестандрартная форма вікон Київ
нестандартні форми вікна Київ
вікна нестандартні форми Київ
вікно нестандартні форми Київ
пластикові вікна нестандартної форми купити Київ
пластикові вікна нестандартних розмірів і форм купити Київ
штори на вікна нестандартної форми купити Київ
вікна нестандартної форми купити Київ
як заміряти вікно нестандартної форми купити Київ
нестандартні форми вікон купити Київ
вікно нестандартної форми купити Київ

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані