Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Навколо вікна: штори, жалюзі, аксесуари

Які жалюзі краще для балкона?
9 Вересня 2021 року
Переглянуто: 106

Облаштування балконного приміщення нерідко пов'язане з нерозв'язною дилемою. З одного боку, при обмеженому обсязі надходження світла тонованим склом або іншим способом в суміжній кімнаті виявляється постійний морок. 

Читати далі
Подвійні балконні двері
25 Січня 2021 року
Переглянуто: 473

Вихід на балкон або лоджію можна оформити різними способами. Традиційним варіантом сьогодні вважається металопластикова одностулкова дверна конструкція з вікном по ліву чи праву сторону.

 
Читати далі
Регулювання віконної фурнітури
14 Серпня 2020 року
Переглянуто: 425

Віконна фурнітура петлі, запірні елементи, ручка і т.д. відноситься до настільки ж важливих складових пластикового вікна, як і профіль зі склопакетом. Навіть у невеликій стулці передбачено приблизно 20 фурнітурних деталей, які відповідальні за зручне відкривання-закривання, відкидання на провітрювання, надійний притиск і захист від несанкціонованого доступу.

Читати далі
Як встановити пластикове підвіконня
22 Липня 2020 року
Переглянуто: 475

Коли віконна рама закріплена в отворі, а монтажний шов запінили, нашим фахівцям залишається вирішити лише одне питання, як встановити підвіконня. Власне найчастіше цей етап монтажу вікон виконують саме професіонали, але бувають і виключення.

 
Читати далі
Москітна сітка антикішка
18 Лютого 2020 року
Переглянуто: 669

Москітні сітки - один з обов'язкових віконних аксесуарів, головним завданням якого є захист житла від настирливих комах - комарів, ос, бджіл, мух і т.д. Також вона захищає при відкритому на провітрюванні вікні від пуху, листя, бруду.

Використовують аксесуар тільки в теплу пору року. І якщо монтаж віконної конструкції виконувався вже восени або ранньою весною, то установка москітної сітки зазвичай не проводиться. З першими дзижчать комахами про неї швидко згадують. Нерідко виникає питання, як кріпляться москітні сітки. Відповідь прямо залежить від використовуваного в конкретному випадку вироби.

Читати далі
Як закрити укоси після установки пластикових вікон
17 Лютого 2020 року
Переглянуто: 1477

Пластикові вікна недостатньо просто встановити і запінити монтажний шов. Після здійснення цих операцій необхідно також обробити укоси. Причому працювати доведеться як зовнішніми, так і зі внутрішніми схилами.

Сьогодні чимало замовників помилково вважають, що питання, як закрити укоси після установки пластикових вікон - виключно естетична дилема. Так, зовнішній вигляд віконної конструкції - дійсно вагомий аспект, без якого про гармонійний інтер'єрі говорити складно. Але укоси на вікнах мають куди більш значущу функцію.

Читати далі
Меблі для балкона
3 Червня 2019 року
Переглянуто: 1398

Для кожного балкона потрібні меблі, які б відповідали його розміру. Спеціальне місце, яке виділяється для меблів, зазвичай займає досить-таки багато місця. Саме через це важливо економити якомога більше простору, щоб шафа могла стати в зручному розташуванні. Якщо ви вважаєте, що ви правильно розташували ваші балконні меблі, то може статися так, що місце для багатьох речей може просто не вистачити.

Читати далі
Як зробити укоси для пластикового вікна
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 1783

Запінення монтажного шва встановлення металопластикових вікон закінчуватися не повинна. Ще один обов'язковий вид робіт, який нерідко недооцінюють,  виконання укосів. Вони прямо впливають на теплоізоляційні параметри віконної конструкції, так як здатні додати герметичності, а крім того надають обробці приміщення завершеного вигляду, а самому приміщенню  додаткову привабливість.

Читати далі
Як зняти склопакет, покрокова інструкція
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 2293

Шибки у вікнах займають більшу частину площі. Вони є однією з найбільш уразливих складових віконної конструкції. Так, якщо тут з'являється тріщина, то виникає питання, як розібрати склопакет для усунення дефекту. Cучасне пластикове вікно в даному питанні не доставить користувачеві надмірних незручностей або трудомістких робіт. Зняти склопакет можна досить швидко і легко, навіть не володіючи спеціальними знаннями та навичками.

Читати далі
Тоновані вікна в будинку: переваги і недоліки
22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 4233

Вікна – один з найважливіших елементів будинку або квартири. Вони повинні відповідати цілій низці критеріїв, пов'язаних з практичністю та естетикою. При цьому сучасні технології дають можливість додаткового вдосконалення віконних конструкцій. Той комфорт, який раніше міг здаватися тільки гіпотетичним, сучасні фахівці без проблем забезпечують своїм клієнтам на практиці. Однією з технологій, які дозволяють це зробити, є тонування вікон у квартирі. Якщо ви поки не можете визначитися, чи хочете скористатися цією послугою, пропонуємо вашій увазі ознайомитися з перевагами та недоліками, якими володіють коричнева, кольорова і дзеркальна плівка на вікна.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані