Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Навколо вікна: штори, жалюзі, аксесуари

Меблі для балкона
3 Червня 2019 року
Переглянуто: 400

Для кожного балкона потрібні меблі, які б відповідали його розміру. Спеціальне місце, яке виділяється для меблів, зазвичай займає досить-таки багато місця. Саме через це важливо економити якомога більше простору, щоб шафа могла стати в зручному розташуванні. Якщо ви вважаєте, що ви правильно розташували ваші балконні меблі, то може статися так, що місце для багатьох речей може просто не вистачити.

Читати далі
Як зробити укоси для пластикового вікна
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 577

Запінення монтажного шва встановлення металопластикових вікон закінчуватися не повинна. Ще один обов'язковий вид робіт, який нерідко недооцінюють,  виконання укосів. Вони прямо впливають на теплоізоляційні параметри віконної конструкції, так як здатні додати герметичності, а крім того надають обробці приміщення завершеного вигляду, а самому приміщенню  додаткову привабливість.

Читати далі
Як зняти склопакет, покрокова інструкція
25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 715

Шибки у вікнах займають більшу частину площі. Вони є однією з найбільш уразливих складових віконної конструкції. Так, якщо тут з'являється тріщина, то виникає питання, як розібрати склопакет для усунення дефекту. Cучасне пластикове вікно в даному питанні не доставить користувачеві надмірних незручностей або трудомістких робіт. Зняти склопакет можна досить швидко і легко, навіть не володіючи спеціальними знаннями та навичками.

Читати далі
Тоновані вікна в будинку: переваги і недоліки
22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 773

Вікна – один з найважливіших елементів будинку або квартири. Вони повинні відповідати цілій низці критеріїв, пов'язаних з практичністю та естетикою. При цьому сучасні технології дають можливість додаткового вдосконалення віконних конструкцій. Той комфорт, який раніше міг здаватися тільки гіпотетичним, сучасні фахівці без проблем забезпечують своїм клієнтам на практиці. Однією з технологій, які дозволяють це зробити, є тонування вікон у квартирі. Якщо ви поки не можете визначитися, чи хочете скористатися цією послугою, пропонуємо вашій увазі ознайомитися з перевагами та недоліками, якими володіють коричнева, кольорова і дзеркальна плівка на вікна.

Читати далі
Аксесуари для вікон
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 343

Віконні аксесуари виконують декоративну функцію, але також є активним елементом віконної конструкції. Вибір аксесуарів для вікна визначається їх функціональність, розмірами та матеріалом віконної конструкції. Розглянемо основні з них.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані