Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Тоновані вікна в будинку: переваги і недоліки

22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 4382

Вікна – один з найважливіших елементів будинку або квартири. Вони повинні відповідати цілій низці критеріїв, пов'язаних з практичністю та естетикою. При цьому сучасні технології дають можливість додаткового вдосконалення віконних конструкцій. Той комфорт, який раніше міг здаватися тільки гіпотетичним, сучасні фахівці без проблем забезпечують своїм клієнтам на практиці. Однією з технологій, які дозволяють це зробити, є тонування вікон у квартирі. Якщо ви поки не можете визначитися, чи хочете скористатися цією послугою, пропонуємо вашій увазі ознайомитися з перевагами та недоліками, якими володіють коричнева, кольорова і дзеркальна плівка на вікна.

Тоновані вікна: переваги

Переваги будь-якої технології пов'язані з тими ключовими завданнями, для яких вона розроблялася. Якщо говорити про тонування вікон, то тут завдання комплексне – захистити мешканців будинку або співробітників офісу від дискомфорту, пов'язаного з прямими сонячними променями, а також забезпечити більш високу ступінь приватності. Крім цього, тонування забезпечує додаткову радіаційний захист і теплоізоляцію.

Варто більш детально торкнутися перерахованих переваг, якими володіють тоновані вікна. Отже, приступимо:

  • Підвищений рівень приватності. Кольорове, коричневе і дзеркальне тонування приховує те, що відбувається в кімнаті, від цікавих очей. При цьому видимість приміщення з вулиці залишається відмінною. Така перевага може бути особливо актуальним в тому випадку, коли ви живете на першому поверсі або просто в людному районі, де хочеться відгородитися від зайвих подразників. Дзеркальна плівка на вікна прекрасно допоможе в цьому питанні.
  • Захист від сонця. Коли ваше приміщення захищене від надмірного ультрафіолету прямих сонячних променів, це забезпечує відчутний комфорт не тільки для очей. При такому рівні світла добре почуваються кімнатні рослини. Меблі також не вигоряє.
  • Теплоізоляція. В умовах немаленьких тарифів на комунальні послуги додаткова економія на опаленні не буде зайвою. У зимову пору тоновані вікна дозволяють приблизно на 30% знизити показник теплових втрат. Якщо ви мрієте не тільки про комфортне, але і ще і про енергоефективні житло, дзеркальна плівка на вікна стане хорошим рішенням.
  • Радіаційний захист. Металізоване тонування є ефективним захисним засобом – як від мікрохвильового випромінювання, так і від прослуховування.

Перераховані переваги тонованих вікон  важливі фактори на користь замовлення тонування. Пластикові вікна кольорові  це не тільки зручно, але й ефективно з точки зору захисту від радіації та втручання в особисте життя і робочий процес.

Кольорові пластикові вікна: чи є недоліки?

Якщо вас зацікавили кольорові вікна, крім переваг, варто дізнатися і про мінуси, щоб рішення замовлення було усвідомленим і доречним. Коли вікна в приміщенні тоновані, сонце повільніше нагріває житлоплощу. Однак це  цілком логічно «зворотний бік» підвищеного захисти від сонячних променів. Віконні конструкції з північного боку, які, на додачу, оточені тінню від дерев, часто можуть обійтися і без тонування. А ось вікна, які виходять на сонячну сторону, цілком раціонально і розумно тонувати.

Варто зазначити: в компанії «Лінія Вікон» ви можете замовити не тільки тонування, але і самі вікна, а також їх монтаж. Пропонуються інші суміжні товари та послуги від заводу-виробника за найнижчими в Києві цінами. Звертайтеся.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані