Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Віконні технології

Що таке i-скло?
25 Січня 2021 року
Переглянуто: 432

Сьогодні енергоефективність є не просто трендом, а першочерговим завданням, що дозволяє економити гроші і піклуватися про екологію. Раціональнішого використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні можна домогтися різними способами, в тому числі за рахунок установки енергозберігаючих металопластикових вікон.

Читати далі
Установка вікон на пластикові монтажні клини
22 Липня 2020 року
Переглянуто: 604

Металопластикові вікна в отворі потрібно вирівняти, для чого в процесі установки використовуються монтажні клини. Якщо раніше для цих цілей нерідко застосовували дерев'яні бруски-підставки або навіть тріски, то зараз – вироби з пластика. Такі клини монтажні відразу звертають на себе увагу, адже мають або чорний колір, що контрастує на тлі білосніжного профілю, або яскраві кольори (зелений, жовтий, червоний і т.д).


 
Читати далі
Як роблять скло
18 Червня 2020 року
Переглянуто: 1192

Скло є одним з ключових складових будь-якого вікна. Воно також використовується в меблях, транспортних засобах, посуді, тарі, декорі. Але те, як роблять скло, відомо далеко не кожному. Більшості з нас відомо, що для цього використовується пісок, але з подробицями все складніше. Адже це дуже давній унікальний матеріал, який почали використовувати приблизно 5 тисяч років тому. Першими, хто його винайшов, вважаються стародавні єгиптяни, хоча, на думку деяких археологів, цю технологію Єгипет запозичив в іншого стародавньої держави - Месопотамії.

 
Читати далі
Скління балкона, в Києві та області
3 Січня 2019 року
Переглянуто: 915

Cкління балконів  досить затребуване рішення для мешканців сучасних багатоквартирних будинків. З його допомогою можна не тільки захистити квартиру від прямих атмосферних впливів (поривів вітру, опадів і т.д.), але і якісно поліпшити звуко-, і теплоізоляційні властивості, створити додатковий бар'єр перед зловмисниками. Головне питання для багатьох охочих засклити балкон  ціна, але вона якраз залежить від багатьох факторів: варіанти скління, обраної віконної конструкції, конфігурації рами і не тільки.

Читати далі
Як розширити балкон або лоджію
3 Січня 2019 року
Переглянуто: 1699

Нерідко наявних квадратних метрів житла не вистачає, а можливості купити нову квартиру немає. В такому випадку залишається небагато способів розширення: так чи інакше, багато хто замислюється про те, як збільшити балкон або лоджію. Подібна послуга стає все більш затребуваною в Києві. Її пропонують як саму по собі: набір демонтажних і зварювальних робіт, так і в комплекті з іншими напрямками, включаючи засклення, утеплення і т.д. (балкон під ключ).

Читати далі
Двері розсувні, розсувні вікна як вибрати?
30 Липня 2018 року
Переглянуто: 918

Різні розсувні системи в Києві користуються все більшою популярністю і нав'язують конкуренцію традиційним орним рішенням. Якщо раніше вони обов'язково поступалися по теплоізоляційним параметрам, то сучасні технології нівелювали це відставання. Як результат, розсувні вікна і двері, зроблені з ПВХ, відрізняються від класичних аналогів лише за ціною, але натомість пропонують користувачам чимало функціональних і естетичних переваг.

Читати далі
Як вибрати жалюзі. Особливості вибору сонцезахисних систем
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 937

Підвищити енергоефективність приміщення можна за допомогою жалюзі. Як показує практика, в приміщеннях, де встановлені горизонтальні жалюзі, температура повітря влітку знижується на 5-7°С, а взимку збільшується на 2°С. Зберегти комфортний температурний режим дуже легко за допомогою систем домашньої автоматизації. Переконайтеся в цьому самі!

Читати далі
Монтаж пластикових вікон. Ізоляція шва
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 918

Монтаж пластикових вікон найкраще здійснювати при низьких температурах, а в якості теплоізоляційного матеріалу можна застосовувати мінеральну вату або вату на основі скляних волокон. Віддавши перевагу такому матеріалу, необхідно простежити за тим, щоб вата була досить щільно затрамбована.

Читати далі
Ізоляційні вироби: види та характеристики
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 826

Серед сучасних ізоляційних мас виділяють: поліуретанову піну і пастоподібні ущільнювачі на основі силікону, поліуретану, акрилу, полісульфіду або бутилену. Серед ізоляційних виробів, що застосовуються при монтажі вікон, - вата на основі мінеральних і скляних волокон, різні матеріали ущільнювачів, гідро-, і пароізоляційні монтажні стрічки.

Читати далі
Віконні ізоляційні роботи
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 851

Перед початком ізоляційних робіт необхідно: підібрати такі ізоляційні матеріали, які відповідають властивостям поверхонь, що сполучаються і температурою повітря, перевірити правильність геометрії швів; забезпечити чистоту поверхонь, що сполучаються.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані