Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Віконні технології

Скління балкона, в Києві та області
3 Січня 2019 року
Переглянуто: 434

Cкління балконів  досить затребуване рішення для мешканців сучасних багатоквартирних будинків. З його допомогою можна не тільки захистити квартиру від прямих атмосферних впливів (поривів вітру, опадів і т.д.), але і якісно поліпшити звуко-, і теплоізоляційні властивості, створити додатковий бар'єр перед зловмисниками. Головне питання для багатьох охочих засклити балкон  ціна, але вона якраз залежить від багатьох факторів: варіанти скління, обраної віконної конструкції, конфігурації рами і не тільки.

Читати далі
Як розширити балкон або лоджію
3 Січня 2019 року
Переглянуто: 591

Нерідко наявних квадратних метрів житла не вистачає, а можливості купити нову квартиру немає. В такому випадку залишається небагато способів розширення: так чи інакше, багато хто замислюється про те, як збільшити балкон або лоджію. Подібна послуга стає все більш затребуваною в Києві. Її пропонують як саму по собі: набір демонтажних і зварювальних робіт, так і в комплекті з іншими напрямками, включаючи засклення, утеплення і т.д. (балкон під ключ).

Читати далі
Двері розсувні, розсувні вікна як вибрати?
30 Липня 2018 року
Переглянуто: 349

Різні розсувні системи в Києві користуються все більшою популярністю і нав'язують конкуренцію традиційним орним рішенням. Якщо раніше вони обов'язково поступалися по теплоізоляційним параметрам, то сучасні технології нівелювали це відставання. Як результат, розсувні вікна і двері, зроблені з ПВХ, відрізняються від класичних аналогів лише за ціною, але натомість пропонують користувачам чимало функціональних і естетичних переваг.

Читати далі
Як вибрати жалюзі. Особливості вибору сонцезахисних систем
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 349

Підвищити енергоефективність приміщення можна за допомогою жалюзі. Як показує практика, в приміщеннях, де встановлені горизонтальні жалюзі, температура повітря влітку знижується на 5-7°С, а взимку збільшується на 2°С. Зберегти комфортний температурний режим дуже легко за допомогою систем домашньої автоматизації. Переконайтеся в цьому самі!

Читати далі
Монтаж пластикових вікон. Ізоляція шва
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 355

Монтаж пластикових вікон найкраще здійснювати при низьких температурах, а в якості теплоізоляційного матеріалу можна застосовувати мінеральну вату або вату на основі скляних волокон. Віддавши перевагу такому матеріалу, необхідно простежити за тим, щоб вата була досить щільно затрамбована.

Читати далі
Ізоляційні вироби: види та характеристики
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 310

Серед сучасних ізоляційних мас виділяють: поліуретанову піну і пастоподібні ущільнювачі на основі силікону, поліуретану, акрилу, полісульфіду або бутилену. Серед ізоляційних виробів, що застосовуються при монтажі вікон, - вата на основі мінеральних і скляних волокон, різні матеріали ущільнювачів, гідро-, і пароізоляційні монтажні стрічки.

Читати далі
Віконні ізоляційні роботи
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 335

Перед початком ізоляційних робіт необхідно: підібрати такі ізоляційні матеріали, які відповідають властивостям поверхонь, що сполучаються і температурою повітря, перевірити правильність геометрії швів; забезпечити чистоту поверхонь, що сполучаються.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані