Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як розширити балкон або лоджію

3 Січня 2019 року
Переглянуто: 1713

Нерідко наявних квадратних метрів житла не вистачає, а можливості купити нову квартиру немає. В такому випадку залишається небагато способів розширення: так чи інакше, багато хто замислюється про те, як збільшити балкон або лоджію. Подібна послуга стає все більш затребуваною в Києві. Її пропонують як саму по собі: набір демонтажних і зварювальних робіт, так і в комплекті з іншими напрямками, включаючи засклення, утеплення і т.д. (балкон під ключ).


Перш ніж говорити про способи та технічні нюанси, варто розібратися з юридичними моментами розширення (винесення).

Розширення балкона: допустимі норми

Зміни в багатоквартирних будинках необхідно виконати на законних підставах, оскільки поруч живуть сусіди. Балкон з виносом до 30 см може проводитися без будь-яких погоджень та отримання дозволів, так як подібні зміни не вважаються переплануванням. Те ж саме стосується і лоджій. Але нерідко виникає бажання отримати більш відчутний приріст простору і площі. Якщо розширення лоджії або балкона передбачає винесення більш як 30 см, то необхідно офіційне оформлення.

Процедура передбачає певні бюрократичні зволікання, плюс вимагає узгодження з ЖКГ або керуючою компанією будівлі, сусідами. Останні нерідко і не зацікавлені в поступках. Наприклад, сусідам знизу через винесення плити забезпечено зниження светопропускной здатності, а сусідам збоку - скорочення приватності їх житла.

В теорії можна думати про те, як збільшити балкон на потрібну кількість см без дозволу, але можливі серйозні штрафи і численні складності в разі продажу, переоформлення житла і т.д.

Способи розширення

Винос балкона в Києві з технічної точки зору можливий як зі збільшенням загальної площі, так і просто за рахунок нарощування простору. Відповідно виділяється розширення по плиті або по підвіконню. Розглянемо докладніше:

  1. Винос по підлозі передбачає збільшення несучої плити. Попередньо потрібно зрізати перила на балконі (прибрати весь парапет), при необхідності посилити бетонну конструкцію. Розширення, як правило, забезпечується за рахунок закладу швелерів в плиту. Площа нарощується як з боків, так і вперед. В подальшому формується новий парапет (переважно цегляний) або ж виконується французьке скління. Додатково нарощується і дах.
  2. Винос по підвіконню. Площа не змінюється, а ось вільного простору стає більше. Замість наявного короткого підвіконня реалізується подовжений, що позитивно позначається на можливостях зберігання різних речей, в тому числі і домашньої оранжереї. Виконуються зварювальні роботи, які дозволяють створити каркас для нової конструкції. Можливі два варіанти виносу по підвіконню, короткий (з опорою на парапет) і довгий (з опорою каркаса на несучу плиту).

Ці ж варіанти використовуються і стосовно лоджіях, але, як правило, тільки без бічних нарощувань. У більшості випадків доречніше тут реалізовувати винос по підвіконню. У деяких випадках для косих лоджій роблять односторонній винос по плиті, щоб отримати простір правильної прямокутної форми.

Додаткові способи розширення простору

Розмірковуючи над тим, як збільшити балкон, варто не упускати з уваги всі наявні можливості. Додаткові сантиметри площі, а часто і більш суттєву перевагу в плані корисного простору дає демонтаж бетонного порога і розширення дверного балконного отвору. Для цих цілей, як правило, використовується різання бетону.

Усунення традиційного бетонного порожка за рахунок демонтажу дозволяє не красти висоту балкона або лоджії, на відміну від підняття рівня підлоги. Зміна положення дверного отвору або його ширини затребуване в декількох ситуаціях:

  • коли відбувається об'єднання балкона і кімнати;
  • при монтажі ширшої металопластикової двері, в тому числі і розсувного типу;
  • в разі створення симетричного дизайну інтер'єру (зазвичай вхід на балкон розташований зліва чи справа, а для естетичності необхідно розташувати його по центру).

Раніше до подібних видів робіт вдавалися рідко і не дуже охоче, вони були вельми трудомісткими, дуже гучними і дорогими. До того ж була потрібна серйозна обробка отриманих отворів з метою вирівнювання. Сьогодні ж, алмазна різання плити перекриття або стіни, зробленої з будь-якого матеріалу, проводиться оперативно, акуратно і точно, а також досить тихо (а часом і безшумно).

Довірте розширення балкона професіоналам

Логічно, що будь-який киянин хоче збільшитибалкон за ціною, яка його порадує. Для цих цілей потрібно уважно підходити до питання вибору підрядника. Довірити виконання виносу, скління і будь-яких інших балконних робіт в Києві ви можете представникам компанії «Лінія Вікон» - заводу виробника ПВХ конструкцій з солідним досвідом і вигідними умовами співпраці.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані