Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Трикамерний склопакет

10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 2338

З кожним днем ​​все більше на ринку металопластикових вікон українці зустрічають таке поняття, як камерний склопакет. Однак цей вид вікон не є новинкою: технологія трикамерних склопакетів була розроблена і присутній на ринку вже давно.


Трёхкамерный стеклопакет

При всьому при цьому широкою популярністю в Україні вона не користується, оскільки вражаючі характеристики конструкції відомі далеко не всім.

У той же час вкрай складно оскаржувати найвищу енергоефективність трикамерних склопакетів, яка з кожним днем ​​набуває все більшу цінність з боку наших клієнтів.
Чи варто купувати саме цей вид вікон або віддати перевагу інший варіант? У цьому матеріалі ми відповімо на всі ваші запитання і зберемо найзначніші факти про зазначений вигляді вікон.

Трикамерні вікна

Разом з отримали широке поширення однокамерними і двокамерними склопакетами, на українському ринку металопластикових конструкцій існує ще один варіант - 3-камерний склопакет.

Саме він є найтовщій конструкцією з найвищими параметрами енергозбереження і шумоізоляції. У той же час цей вид віконної конструкції має кілька недоліків, що обмежують можливість її використання.

На українському ринку металопластикових вікон така конструкція з'явилася трохи пізніше за інших варіантів і користується відносно невеликим попитом.

Як влаштований трикамерний склопакет

Як і будь-яка інша металопластикова конструкція, трикамерний склопакет є замкнутої скляної системою з розділених рамками стекол дорівнює або відрізняється товщини з герметичними камерами з повітрям між стеклами. Ці повітряні проміжки можуть бути заповнені або спеціальним газом, або звичайним повітрям.

Трикамерний склопакет може включати відразу чотири скла. При цьому зробити вибір на користь трикамерних склопакетів слід в таких випадках:

• Ви проживаєте в складних кліматичних умовах з необхідністю високих вимог до теплоізоляції.

• Ви проживаєте в умовах високої шумності і вам необхідно надійно захистити своє житло.

Основні плюси і мінуси

У суворих кліматичних умовах України трикамерні склопакети можуть бути затребувані в разі низької температури повітря за вікном в холодну пору року. В таких умовах функціональні характеристики теплозбереження вражають.

При проведенні досліджень і тестів на рівні теплопередачі, склопакети збільшують здатність зберігати тепло разом з ростом камерності металопластикового вікна.
Згідно з розрахунками, кожна нова камера збільшує коефіцієнт опору теплопередачі в 1,5 рази. Таким чином, трикамерний склопакет зі збільшеною товщиною стекол зможе надійно захистити вашу квартиру від суворого зимового холоду і втрати тепла житлом. У той же час шумоізоляція в таких склопакетах також пропорційна кількості камер у вікні.

Чим більше камерність вікна, тим краще вони захищають вашу квартиру від сторонніх звуків вулиці.

У той же час 3-камерний склопакет набагато гірше пропускає світло через свою ширини: це теж важливий фактор, який необхідно враховувати при виборі віконної конструкції.

Відзначимо, що вартість двокамерних і однокамерних склопакетів має приблизно однакову величину, проте трикамерні склопакети володіють значно вищою ціною. Трикамерні склопакети можуть перевершувати їх на цілих 30-50%.

Збільшення вартості пов'язане не тільки з великими витратами матеріалу, але і з ускладненням технології виробництва. Такі вікна виготовляються невеликими серіями, завжди під замовлення, із застосуванням спеціального обладнання.

Саме ці чинники і підвищують його вартість.

При цьому трикамерні склопакету необхідний посилений профіль і вкрай міцна фурнітура. Транспортування таких конструкцій також вимагає додаткових витрат, як і монтаж: установка таких вікон вимагає особливої ​​підготовки і кваліфікації монтажних бригад.

Вікна з трикамерними склопакетами переважно використовувати при глухому склінні, оскільки навантаження на відкривається частина вікна і фурнітуру дуже високі. Це може спровокувати ранній вихід вікна з ладу.

Таким чином, трикамерні склопакети володіють як достоїнствами, так і недоліками, які необхідно ретельно враховувати і зважувати перед остаточним вибором.
При цьому якщо виділяти найголовніше недоліки трикамерних склопакетів, то ми виділимо 4 основних:

• Знижено здатність пропускати світло. Навіть при високій якості і чистоті скла будь-яке додаткове скло знизить пропускається вікном в квартиру світло.

• Велика величина власної ваги, яка негативно позначиться на профілі вікна і якості фурнітури. Значну вагу може скоротити термін експлуатації вікна з трикамерні склопакетом.

• Висока ціна. Оскільки попит на такі вікна поки незначний, кожна така конструкція є штучним матеріалом і буде дорожче двокамерних і однокамерних конструкцій. У разі вибору трикамерні склопакета вам доведеться замовляти посилений віконний профіль. При цьому технологія монтажу буде набагато складнішою.

Беручи рішення про заміну вікна, господарі квартир найчастіше ставлять перед собою три основні мети:

• підвищити шумоізоляцію.

• зробити інтер'єр більш красивим.

• зберегти тепло всередині житла.

Збереження тепла є найголовнішим завданням, з якими прекрасно справляються металопластикові конструкції.

Сучасні енергозберігаючі конструкції повністю змогли змінити традиційне уявлення про вікна. Захистити від холоду вашу квартиру скло зможе надійно. Однак питання полягає в тому, який ступінь захисту вам необхідна.

Саме камерність вікна безпосередньо здатна збільшити теплоізоляційні параметри використовуваної конструкції. Тому на етапі прийняття рішення вам необхідно проконсультуватися з нашими фахівцями з приводу необхідного особисто вам рівня захисту.

Якщо рішення про трикамерні склопакеті буде прийнято, ми оперативно зможемо провести всі розрахунки по міцності конструкції, підбору фурнітури і профільної системи. У нашій компанії досить досвідчених фахівців, які володіють необхідною кваліфікацією і зможуть провести грамотний монтаж.

Це вкрай складна процедура, яка вимагає особливого підходу, тому її не можна довіряти випадкової фірмі з сумнівною репутацією. Технічний відділ компанії "Лінія вікон" зможе провести всі необхідні розрахунки і зробити аналітичний висновок по вашому проекту.

Вам необхідно лише зателефонувати в наш колл-центр і зробити замовлення у менеджера. Всю іншу роботу ми беремо на себе.

Обмеження у використанні трикамерних вікон

Трикамерні склопакети мають кілька обмежень, які унеможливлюють їх установку. Ми не рекомендуємо проводити монтаж трикамерних склопакетів:

• У старих будинках з дерев'яними стінами.

• На балконах і лоджіях.

• При установці металопластикових конструкцій великих розмірів. У деяких випадках цю проблему можна вирішити за допомогою використання великої кількості рам. Однак в такому випадку естетика вікон може сильно постраждати.

У той же час потрійний склопакет є наступним кроком у розвитку технологій створення вікон. Це абсолютно інноваційний продукт, який дає змогу досягти вражаючих параметрів коефіцієнта теплопередачі 0,4 Вт / m2K.

При цьому технологія трикамерною конструкції дозволяє створити вікна нового покоління і максимально збільшити коефіцієнт теплопровідності.

Але їхні переваги обертаються ще одним істотним недоліком, що обмежує використання: велика товщина трикамерні склопакета не дозволяє встановлювати його на об'єктах, де монтажна ширина менше 82 міліметрів.

Наші фахівці під час консультування клієнтів відзначають, що застосування вікон з трикамерними склопакетами має сенс при спорудженні будинків з невеликим споживанням теплової енергії. Такі будинки мають популярність в Україні в умовах суворого клімату. В такому випадку все сгенерированное тепло трикамерні віконні системи зможуть зберегти всередині вашого житла.

Лідер в збереженні тепла

Відзначимо, що високі параметри енергоефективності роблять потрійний склопакет лідером при виконанні завдання збереження тепла всередині вашої квартири.
При цьому обумовлені вище мінуси зазначених конструкцій не повинні вас лякати, якщо довірити їх виробництво і монтаж професійної компанії. Фахівці фірми "Лінія вікон" зможуть виготовити вказану конструкцію на найвищому рівні якості і провести її грамотний монтаж.

Однак підкреслимо, що використовувати 3-камерний склопакет потрібно системно, поряд з іншими заходами щодо впровадження енергоефективності. В першу чергу мова йде про системи вентиляції та процесі правильного монтажу.

В іншому випадку отримана за рахунок використання трикамерних склопакетів економія "вилетить в трубу". Щоб уникнути помилки, необхідно провести комплексну оцінку втрати енергії на етапі проектування будинку.

Проблему великої ваги стулок трикамерних склопакетів і збільшеного навантаження на фурнітуру при відкриванні можна вирішити, виключивши використання елементів, що відкриваються. У разі якщо правильно підібрати систему вентилювання приміщень і підтримувати необхідний баланс температури і вологості, віконну конструкцію без елементів, що цілком можна використовувати. Однак попередньо потрібно в обов'язковому порядку провести розрахунки під "холодні" і "теплі" місяці для кожного конкретного приміщення.

Довірити роботу дослідної компанії

Трикамерні склопакети в Києві можна замовити в нашій фірмі.

Ще раз підкреслимо, що виготовлення і монтаж таких віконних систем є вкрай складною роботою, яку необхідно довіряти тільки найдосвідченішим і кваліфікованим компаніям.

Фірма "Лінія вікон" має власне виробництво, яке дозволяє створювати металопластикові конструкції для будинків і квартир найвищої складності.

У нашому розпорядженні також велика кількість монтажних бригад, кожен фахівець якої регулярно проходить курс підвищення кваліфікації. Таким чином, в разі, якщо ваш вибір припав на потрійний склопакет, то для його виробництва і установки у вашій квартирі потрібно звертатися в нашу компанію.

Саме у нас ви зможете отримати високу якість, яке буде знаходитися під гарантією ще три роки з дня установки. У разі виникнення будь-яких проблем наші фахівці виправлять їх абсолютно безкоштовно для вас.

Гарантія не поширюється лише на випадки, якщо вікна отримали механічні пошкодження. Або якщо віконна система ушкодилася при впливі вогню або при взаємодії з розпеченими предметами. Однак якщо помилка була допущена при установці або виробництві, всі проблеми ми усунемо швидко і абсолютно безкоштовно.

Насамперед вам необхідно зателефонувати менеджеру нашої компанії і викликати в свою квартиру зморщок. Він приїде у ваше житло в слушний для вас час і на місці зможе не тільки проконсультувати вас з питання раціональності використання трикамерні склопакета, але і зняти всі мірки перед виготовленням нових вікон.

Виїзд замірника буде для вас абсолютно безкоштовним.

Після узгодження всіх деталей і підписання документів, ваші вікна будуть запущені у виробництво. Після виготовлення вікон ми зв'яжемося з вами і уточнимо дату установки нових вікон у вашій квартирі.

У призначений час вікна будуть доставлені і встановлені, а все сміття і грязь прибрані нашими працівниками. Таким чином, весь процес замовлення, виготовлення та встановлення вікон у вашій оселі буде максимально швидким і оперативним.

Ніяких проблем і зволікань: тільки якісний результат і нові вікна у вашій квартирі. Не варто сумніватися, зателефонуйте нашим менеджерам по телефону 067 964 5765 прямо зараз і отримаєте грамотну консультацію.

При цьому зі свого боку ми гарантуємо не тільки високу швидкість виконання робіт, але і кращі ціни на вікна в Києві та Київській області.





Корисні статті та відео



Переваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі





Перейти до списку всіх статей





У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані