Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Чому замерзають пластикові вікна?
23 Лютого 2021 року
Переглянуто: 0

Ситуації, при якій скло, віконні рами та укоси покриваються інеєм або повністю промерзають, сьогодні зустрічаються досить рідко. Трохи частіше розбиратися, чому замерзають вікна, доводиться власникам старих дерев'яних конструкцій. У них вистачає не тільки дрібних пір, але і помітних тріщин і щілин.


Читати далі
Як обшити балкон пластиком?
23 Лютого 2021 року
Переглянуто: 2

Щоб надати балкону завершеності, після скління рекомендується обшити його. Варіантів такої фінішної обробки сьогодні пропонується чимало. А одним з найпопулярніших є пластик, тобто пластикові панелі.

Читати далі
Скільки коштує робота обшивка вагонкою?
23 Лютого 2021 року
Переглянуто: 3

При впорядкуванні балконів і лоджій обшивка вагонкою в останні роки стала одним з найбільш затребуваних варіантів фінішної обробки. Цей матеріал володіє численними перевагами.

Читати далі
Як відмити пластикове підвіконня?
18 Лютого 2021 року
Переглянуто: 4

Чистота віконного прорізу прямо впливає на його естетику. Крім періодичної очистки скла і рами потрібно час від часу думати і про те, як відмити пластикове підвіконня. 


Читати далі
Автоматика для вікон. Для чого вона потрібна?
18 Лютого 2021 року
Переглянуто: 7

Вибираючи сучасні пластикові вікна, багато покупців звертають увагу на автоматичні пристрої. З ними процес відкривання/закривання або провітрювання приміщення не вимагає безпосередньої участі людини: не потрібно зовсім підходити до отвору чи/або повертати саму ручку.

Раніше відповідна автоматика для вікон застосовувалася тільки в теплицях або оранжереях, на виробничих, складських і комерційних об'єктах. Зараз подібні пристрої нерідко вибирають і для домашніх потреб, припустимо, власники котеджів.

 

Читати далі
Антивандальні Вікна
22 Січня 2021 року
Переглянуто: 32

Вікна присутні майже в будь-якому експлуатуємому приміщенні, де потрібен доступ природного світла і нормальна вентиляція. Але за цими дійсно важливими і корисними властивостями ховається потенційний мінус — віконний проріз є додатковою загрозою безпеки мешканців та збереження майна.

 
Читати далі
Слухове вікно
22 Січня 2021 року
Переглянуто: 29

Ми звикли до того, що віконні світлопрозорі конструкції робляться в стінах будівлі, але іноді його можна зустріти і в даху, особливо якщо вона передбачає подвійні конструкцію

 
Читати далі
Як вибрати вікна для дачі?
22 Січня 2021 року
Переглянуто: 29

Дачники в своїх дачних будинках проводять дійсно багато часу, а іноді в період з кінця весни і до середини осені і зовсім живуть в них. І цілком логічним виглядає бажання створити комфортні умови і для себе, як власників, і для гостей, що не проти хоча б на час змінити міську метушню і забруднене повітря на спокійну і чисту природу.

Читати далі
Дистанційний замір вікна
23 Грудня 2020 року
Переглянуто: 17

У 2020 році світ зіткнувся з пандемією коронавируса COVID-19. Вона вплинула на життя і роботу більшості сфер, і віконний ринок України не став винятком. В цьому році здобув популярність термін/послуга «дистанційний вимір вікна».

 
Читати далі
Які вікна краще, пластикові або дерев'яні?
23 Грудня 2020 року
Переглянуто: 17

Якщо перед вами стоїть завдання скління, то насамперед потрібно розібратися з матеріалами каркаса, тобто рами віконної конструкції. З одного боку пластикові вікна вже не перший рік в лідерах і завоювали такий статус завдяки численним перевагам. 

 
Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані