Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Ущільнювачі для пластикових вікон, навіщо потрібні ущільнювачі для вікон
14 Травня 2021 року
Переглянуто: 1

Продавці нерідко акцентують увагу на віконних профілі, склопакеті, фурнітурі. Всі ці елементи дійсно важливі, проте не варто забувати про ущільнювачі для пластикових вікон. Багато хто недооцінює їх роль, а тим часом саме ущільнювальний прошарок забезпечує герметичність всієї конструкції.

Читати далі
Види вікон для квартири, які вікна вибрати?
14 Травня 2021 року
Переглянуто: 2

Чи плануєте замовити для свого житла новенькі вікна? Ми зібрали для вас всю актуальну інформацію про види вікон для квартири. Які є, чим відрізняються, яка буде навантаження на ваш сімейний бюджет і що ви отримаєте в результаті.

Читати далі
Старе вікно, чи потрібно його змінювати?
14 Травня 2021 року
Переглянуто: 2

Один з найважливіших критеріїв будь-якого житла  його вікна. На них припадає близько 30% всіх тепловтрат, стосується це квартири в багатоповерхівці або приватного будинку. Також стан віконних блоків безпосередньо впливає на рівень проникнення сонячного світла в кімнати

Читати далі
Скільки коштує ремонт в новобудові в 2021 році
14 Квітня 2021 року
Переглянуто: 42

З придбанням житла на первинному ринку витрати власників не закінчуються. Ще чекають серйозні вкладення в ремонтні роботи. В ідеалі ще до оформлення угоди з купівлі об'єкта нерухомості варто хоча б приблизно прорахувати майбутні витрати на чорнову і чистову обробку, скління, електромонтаж, сантехнічні та інші роботи.  

Читати далі
Ставні на пластикових вікнах
14 Квітня 2021 року
Переглянуто: 9

Кілька століть тому віконниці на вікнах вважалися не тільки необхідним функціональним пристосуванням для захисту від злодіїв, а й важливим декоративним елементом оформлення фасаду.  За зовнішнім виглядом, використовуваним тут орнаментів і іншим естетичним особливостям люди судили про статусність і успішність власника будинку.

Читати далі
Як зняти плівку з пластикових вікон
13 Квітня 2021 року
Переглянуто: 8

    Сьогодні пластикові вікна доставляються на квартири і будинки зі спеціальною заводською плівкою. Вона оберігає поверхню профілю від різних забруднень або механічних впливів, які гіпотетично можливі в ході транспортування і монтажу.


Читати далі
Захист вікон від злому
13 Квітня 2021 року
Переглянуто: 6

Зазвичай, щоб підвищити безпеку свого житла, власники максимальну увагу приділяють дверям.  Вони вибирають броньовані моделі, складні замкові механізми і т. д.

Читати далі
Що таке ПВХ, переваги і недоліки
13 Квітня 2021 року
Переглянуто: 26

Металопластикові вікна в якості основи (каркаса) передбачають профільну систему. Вона складається з ПВХ і армуючого стрижня з металу.

Читати далі
Демонтаж пластикових вікон: що потрібно знати, щоб зробити це обережно
23 Березня 2021 року
Переглянуто: 25

Пластикові вікна - вкрай довговічні конструкції. Так, при належному догляді і обслуговуванні вироби від «Лінії вікон» можуть справно служити протягом півстоліття. Це довгий термін, за який багато обставин часто змінюються.


Читати далі
Установка пластикових вікон в дерев'яних будинках
22 Березня 2021 року
Переглянуто: 29

Несмотря на многообразии строительных материалов, деревянное домостроительство сохраняет актуальность. Стоит ли говорить о том, что дома из дерева достаточно легкие, эстетичные, «дышащие» и очень теплые, ввиду чего не требуется дополнительное утепление дома, и имеют массу других положительных качеств. 


Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані