Телефонуйте з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Про вікна

Панорамне скління
8 Листопада 2019 року
Переглянуто: 37

Панорамне скління - конструкція, яку можна зустріти в багатьох квартирах, котеджах, новобудовах. Завдяки такому способу скління вдається змінити не тільки внутрішнє, а й зовнішній простір. В результаті в приміщення поступає достатня кількість денного світла, створюючи комфортні умови. Вибираючи панорамне скління, як утеплити квартиру при якому розкажуть майстри компанії «Лінія Вікон», вдається економити електроенергію. Для дому та квартири доцільно застосування енергозберігаючих склопакетів.

Читати далі
Захист від сонця на вікна
8 Листопада 2019 року
Переглянуто: 35

Власники квартир, офісів, заміських особняків, вікна яких виходять на південну сторону, в літню пору року страждають від спеки і палючих променів сонця. Проникаючи крізь вікна, сонячні промені моментально нагрівають всі предмети меблів і побутову техніку в приміщенні. В результаті в кімнаті підвищується температура і стає нестерпно жарко. Тому багато мешканців задаються питанням: чим закрити вікна від сонця?

Читати далі
Фарбування пластикових вікон
8 Листопада 2019 року
Переглянуто: 46

В інтернеті можна зустріти частий запит: чим пофарбувати пластик? Однак далеко не всі власники квартир і будинків розуміють, для чого взагалі потрібно проводити фарбування сучасних пластикових вікон. Адже фарбування вікон своїми руками залишилося в минулому - разом з дерев'яними віконними конструкціями.

Читати далі
Фольга на вікна
8 Листопада 2019 року
Переглянуто: 31

Для захисту віконних конструкцій від прямого попадання сонячних променів використовується спеціальна фольга для вікон. Особливо важливий такий захист в літній час, коли на сонці стовпчик термометра піднімається до максимальних показників. Тому усі кімнати в квартирі, які виходять на південну або південно-західну сторону, постійно нагріваються. Це призводить до створення некомфортних умов - в приміщенні стає жарко і нестерпно задушливо. Таким чином, багато жителів квартир і будинків відшукують перевірені сонцезахисні засоби.

Читати далі
Утеплення вікон зовні
10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 41

Проблема утеплення металопластикових вікон ще недавно для значної кількості людей здавалася зовсім безглуздою. У момент появи пластикових вікон на українському ринку абсолютна більшість була впевнена в тому, що утеплення вікон з приходом нових технологій залишиться в далекому минулому.

Читати далі
Трикамерний склопакет
10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 68

З кожним днем ​​все більше на ринку металопластикових вікон українці зустрічають таке поняття, як камерний склопакет. Однак цей вид вікон не є новинкою: технологія трикамерних склопакетів була розроблена і присутній на ринку вже давно.

Читати далі
Вікна з підігріванням
10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 777

Теплими вікнами називають сучасні технологічні конструкції, які можуть дозволити не тільки позбутися від конденсату і морозних візерунків в холодну пору року, але і мають у своєму розпорядженні кількома додатковими найважливішими функціями.

Читати далі
Мультифункціональний склопакет
10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 39

Виробники металопластикових вікон постійно впроваджують найновіші технології, вдосконалюючи не тільки структуру профілю, а й склопакет. Однією з найбільш інноваційних розробок ринку пластикових вікон є мультифункціональний скло.

Читати далі
Планування квартири
10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 33

Типові багатоквартирні будинки з однаковим плануванням квартири активно відходять в минуле. Сучасні технології будівництва дозволяють створювати величезну кількість різних планувальних рішень.

Будівельні компанії пропонують величезний вибір варіантів, серед яких зустрічаються як вдалі, так і украй спірні варіанти планування.

Таким чином, новачкові часто складно розібратися у великій кількості нюансів і зробити правильний вибір при купівлі нової квартири. У нашій статті ми детально зупинимося на головних чинниках, звернувши увагу на які, ви зможете вибрати житло з оптимальним для себе плануванням.

Читати далі
Як вибрати балконний блок
31 Серпня 2019 року
Переглянуто: 112

У категорії балкони і лоджії можна часто зустріти таке поняття, як балконний блок. Далеко не всі покупці точно розуміють, що прийнято розглядати під цією конструкцією.

Балконний блок складається з балконних дверей і вікна. Саме ця конструкція умовно поділяє житлову зону квартири і зону балкона або лоджії. Щоб в житлових приміщеннях завжди зберігався оптимальний мікроклімат, необхідно підібрати якісний і надійний балконний блок

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані