Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Як отримати дозвіл на розширення балкону?
15 Липня 2021 року
Переглянуто: 40

Рідко коли власники житла повністю задоволені розмірами своїх балконів. Особливо, коли мова йде про будівлі старого житлового фонду. Природним тут є бажання отримати додатковий балконний простір. Таку можливість пропонує така послуга від компанії «Лінія вікон», як розширення балкона.

Читати далі
Термоплівка для вікон
8 Липня 2021 року
Переглянуто: 53

Зростання цін на енергоносії — серйозна і, на жаль, стабільна проблема в нашій країні. Щоб знизити витрати, власники житла шукають можливості його утеплення, підвищення енергоефективності. 

Читати далі
Чим закрити щілини в пластикових вікнах?
8 Липня 2021 року
Переглянуто: 55

Пользоваться всеми преимуществами металлопластиковых окон можно только в том случае, если они полностью исправны и сохраняется герметичность оконного проёма. Без этого теплопотери значительно возрастут. 

Читати далі
Припливний клапан на вікно
8 Липня 2021 року
Переглянуто: 41

Пластикові вікна цінуються за їх тепло- і звукоізоляційні властивості. Вони допомагають економити на опаленні, захищають від вуличного шуму, мають привабливий дизайн. Це досягається за рахунок герметичності конструкції. Але при цьому знижується приплив свіжого повітря.

Читати далі
Реставрація підвіконня
8 Липня 2021 року
Переглянуто: 50

Один з найважливіших елементів будь-якого віконного отвору — підвіконня. У повсякденному житті воно використовується досить активно, що неминуче призводить до зносу, втрати початкового вигляду і нерідко до пошкоджень.

 Читати далі
Підступний і небезпечний конденсат на вікнах — як його позбутися?
14 Червня 2021 року
Переглянуто: 70

Конденсат на вікнах — одна з найбільш часто виникаючих проблем. Сама по собі вона не страшна і доставляє мінімальний дискомфорт, однак краплі на склі є маркером куди більш серйозних проблем. Їх довге ігнорування може призвести до розвитку грибка і цвілі на укосах, підвищенню вологості в приміщенні, яка зіпсує ремонт, і повного виходу склопакета з ладу. 

Читати далі
Оригінальні мансардні вікна — в них видно тільки небо!
14 Червня 2021 року
Переглянуто: 73

Мансардні вікна — це класичне архітектурне рішення, яке відмінно прижилося в сучасному інтер'єрі. Вперше широке поширення модель отримала вже в ХVІІІ столітті, і тому прототипи сучасних конфігурацій можна зустріти в історичних будинках, наприклад, на вуличках Львова, Києва чи інших міст.

Читати далі
Профілактика пластикових вікон: самостійно або довіритися професіоналам?
7 Червня 2021 року
Переглянуто: 58

Регулярна профілактика пластикових вікон дозволяє продовжити термін їх служби, зберегти функціональність і рухливість всіх складових елементів. Металопластикові конструкції вже кілька десятків років користуються успіхом, оскільки прості в експлуатації в приміщеннях будь-якого типу. При покупці виробу з ПВХ кожному покупцеві дається гарантія на певний термін, однак не у всіх інструкціях вказується про те, що за конструкцією потрібен певний нескладний догляд.

Читати далі
Як поміняти ручку на пластикових вікнах, щоб позбутися від проблем з їх відкриттям?
7 Червня 2021 року
Переглянуто: 66

Пластикові вікна вже не один десяток років користуються популярністю, оскільки зручні і прості в експлуатації. Але часом трапляється так, що ламаються деякі складові елементи, внаслідок чого порушується функціональність конструкції. При поломці у користувачів відразу виникає питання, як поміняти ручку на пластиковому вікні і до кого звертатися.


Читати далі
Переваги пластикових вікон: тепло і комфорт забезпечені!
7 Червня 2021 року
Переглянуто: 101

Відмінний рівень шумоізоляції, збереження тепла в холодну пору року і багато інших переваг пластикових вікон обумовлюють їх затребуваність. Тому віконні конструкції з металопластикового профілю щорічно набувають все більше покупців.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані