Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Як замінити холодне скління на тепле?
8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 28

У багатьох новобудовах для економії спочатку використовуються віконні системи холодного типу, які в першу чергу захищають приміщення від попадання пилу, сміття і бруду, але не зовсім практичні в плані тепловтрат. Термоізоляція подібних структур мінімальна, що особливо відчутно взимку за мінусової температури.

Читати далі
Як об'єднати балкон із кімнатою — грамотне збільшення житлової площі
8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 26

Більшість стандартних квартир не відрізняються добре продуманим плануванням і великою площею. Відмінним варіантом для збільшення життєвого простору є об'єднання балкону з кімнатою в панельном будинку або цегляном. Для того, щоб створити повні, комфортні умови, необхідні для проведення не тільки знесення стін, утеплення, але і вирішити багато інших проблем, в тому числі документальних.

Читати далі
Москітна сітка «Антипил» від пилку та пилу
8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 27

Пластикові вікна з поворотним механізмом відкривання — прекрасна можливість для провітрювання приміщення і підтримки оптимальних параметрів повітря в ньому. Але всі власники таких вікон знають, що в теплу погоду, коли їх часто відкривають, конструкції за лічені години покриваються шаром пилу, а разом з нею – алергенами і шкідливими частинками, якими найчастіше наповнене вуличне повітря. 

Читати далі
Чим краще утеплити балкон та лоджію?
8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 34

Балкон і лоджія вже давно перестали бути відокремленим непоказним приміщенням, в якому знаходиться купа непотрібних речей. Сучасні дизайнери намагаються використовувати весь простір, без винятку, з максимальною вигодою і функціональністю. Питання зручності також підняте, так як тісно пов'язане з прийнятною температурою в цих місцях. 

Читати далі
Широкі підвіконня в інтер'єрі – універсальне рішення
8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 30

Широкі підвіконня в інтер'єрі стали мрією багатьох людей, котрі планують ремонт. Ті, хто вже реалізував свої плани, стали щасливими володарями затишного містечка з особливою атмосферою та аксесуарами. Воно не може залишити байдужим і має всі шанси стати піном на дошці бажань.

Читати далі
Як встановити пластикове підвіконня?
12 Жовтня 2021 року
Переглянуто: 42

Послуги монтажу світлопрозорих конструкцій у багатьох компаній мають на увазі виконання різного обсягу робіт. І установка пластикових підвіконь далеко не завжди входить в їх перелік. Так, в компанії «Лінія вікон» ця послуга є додатковою і включається у вартість окремо.

Читати далі
Крісло на балкон: як вибрати і встановити?
12 Жовтня 2021 року
Переглянуто: 36

Коли ви запланували балкон під ключ, в подальшому неминуче виникає питання: а якими же меблями його наповнити? Вони повинні бути компактними, функціональними та естетичними.

Читати далі
Гідроізоляційна стрічка для вікон, що це таке?
12 Жовтня 2021 року
Переглянуто: 45

Енергоефективність будівлі і висока якість скління можливі тільки при забезпеченні належного рівня герметичності. Щодо сучасних пластикових вікон і дверей , то самі по собі це цілком герметичні конструкції, з хорошою тепло- і звукоізоляцією. 

Читати далі
Як утеплити пластикові вікна зсередини?
12 Жовтня 2021 року
Переглянуто: 40

Якщо при фразі "утеплення вікон" вам в голову прийшли думки про монтажний скотч, вату та інші речі, з допомогою яких герметизували старі дерев'яні вікна — можете видихнути, нічого з цього не буде потрібно. Металопластикові віконні системи самі по собі досить герметичні та виконують покладені на них завдання. 

Читати далі
Фасадне скління: призначення, види та інша корисна інформація
12 Жовтня 2021 року
Переглянуто: 44

Скляні фасади — це використання скляних панелей в якості фасадів для об'єктів нерухомості. Це найпростіша відповідь на питання про те, що таке фасадне скління.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані