Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Вікна в підлогу
24 Листопада 2020 року
Переглянуто: 6

У сучасних інтер'єрах панорамне скління вважається одним з головних трендів, тому великі вікна в підлогу претендують на статус одного з хітів продажів. Вони візуально збільшують розміри кімнати, роблять її світліше, а завдяки цьому комфортніше і затишніше.

 
Читати далі
Французькі вікна
24 Листопада 2020 року
Переглянуто: 6

Французькі вікна сьогодні користуються неабиякою популярністю. Таке стильне і вишукане рішення зустрічається не тільки в заміському житловому будівництві, але і в квартирах. Головною відмінною рисою таких конструкцій є збільшені розміри по висоті: найчастіше вони займають весь простір від підлоги до стелі.


 
Читати далі
Що таке нащільник на вікна?
24 Листопада 2020 року
Переглянуто: 9

Зазор між віконною рамою і прорізом, званий фахівцями монтажним швом, зазвичай заповнюється піною. Вона виконує тепло- і звукоізоляційні функцію, перешкоджає проникненню пари і вологи. Але і їй необхідний захист від різних негативних впливів. 

 
Читати далі
Як правильно заміряти вікна
23 Листопада 2020 року
Переглянуто: 8

Сучасні металопластикові конструкції відносяться до індивідуальних виробів, які виготовляються під конкретні розміри віконного отвору. Власне тому правильний замір вікна по суті є першим етапом, відправною точкою процесу його виробництва

Читати далі
Які стандартні розміри пластикових вікон?
22 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 17

Висота і ширина вікна – основні розмірні характеристики, які необхідно знати до виготовлення. Власне для їх визначення наші фахівці і виїжджають на об'єкт до замовника, і тільки після вимірів можна укладати договір і запускати виробництво. Для замовника розмір вікна теж важливий, адже від нього прямо залежить вартість металопластикового скління і світлопропускання.

 
Читати далі
Захист металопластикових вікон від злому
21 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 16

Два з трьох незаконних проникнення в житло з метою грабежу здійснюються за рахунок злому вікон і дверей на балконах або лоджіях. І на те, щоб розкрити стулку або балконний дверне полотно звичайної ПВХ-конструкції (не кажучи вже про старі дерев'яні аналоги), досвідченому квартирному злодієві потрібно десь півхвилини.

Читати далі
Теплий монтаж вікон
21 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 15

Пластиковые окна недостаточно грамотно выбрать, их ещё нужно правильно установить. Без этого даже эталонные эксплуатационные свойства могут остаться только на бумаге, а в реальности собственник столкнётся с различными проблемами, начиная от появления конденсата на стёклах и заканчивая продуваниями или даже образованием наледи.

Читати далі
Утеплення балкону своїми руками: покрокова інструкція
21 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 18

Задуматься о том, как утеплить балкон, стоит в тех случаях, когда вы не хотите использовать эти дополнительные квадратные метры только для хранения старых вещей и/или сушки белья после стирки.

Читати далі
Скління квартири – зимовий сад
20 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 24

Зимовий сад традиційно вважався ознакою розкоші, яку могли собі дозволити лише одиниці. Спочатку своєрідні домашні оранжереї були частиною приватного житлового будівництва в країнах Західної Європи і США, тобто доповнювали котеджі і особняки. Також їх можна було зустріти на дахах або верхніх поверхах пентхаусів. У такому вигляді вони з'явилися і у нас. 

Читати далі
Американські вікна
22 Вересня 2020 року
Переглянуто: 43

Часто при перегляді голлівудських фільмів ми помічаємо, що вікна в них суттєво відрізняються від звичних нам конструкцій, що складаються з двох-трьох секцій з поворотно-відкидними системами відкривання. У кіно, як правило, стулки відкриваються вгору.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані