Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Скасувати

RU UA

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Скасувати

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Про вікна

Захист металопластикових вікон від злому
14 Серпня 2020 року
Переглянуто: 61

Будь-який віконний отвір, згідно зі статистикою, не тільки потенційне джерело втрат тепла, а й «вузьке місце» з точки зору безпеки житла. Майже дві третини всіх проникнень грабіжників відбувається через вікна й ідентичні їм по конструкції балконні двері.

Читати далі
Теплі вікна
13 Серпня 2020 року
Переглянуто: 56

Перехід до ринкових цін на енергоносії і високі тарифи на опалення переконують власників житла в тому, що треба мінімізувати втрати тепла і застосовувати сучасні енергозберігаючі технології.

 
Читати далі
Обслуговування пластикових вікон
13 Серпня 2020 року
Переглянуто: 64

Віконні конструкції з ПВХ не випадково стали лідерами індустрії скління України та світу. Серед численних переваг перед дерев'яними аналогами не можна не виділити і максимально просте і легке обслуговування металопластикових вікон.

 
Читати далі
Правильна установка металопластикових вікон
13 Серпня 2020 року
Переглянуто: 85

Дотримання правил монтажу та відсутність помилок в його процесі – одна з ключових складових загальної високої якості віконної конструкції, її тепло- і звукоізоляції, надійності і довговічності.

Читати далі
Як зняти розсувні вікна на балконі
22 Липня 2020 року
Переглянуто: 77

В умовах обмеженого простору, в тому числі на балконах і лоджіях, доцільно встановлювати не традиційні поворотно-відкидні віконні конструкції, а розсувні вікна. Їх стулки для відкриття легко зсуваються в бік, займаючи мінімум місця, виключаючи ризики пошкодження наявних тут меблів та інших предметів інтер'єру.


Читати далі
Скільки коштує робота – обшивка вагонкою
22 Липня 2020 року
Переглянуто: 136

Сьогодні обшивка вагонкою балкона або лоджії один з найбільш затребуваних варіантів благоустрою. У цього матеріалу дійсно чимало переваг, які і обумовлюють великий попит на нього. Перш за все, вагонка приваблива зовні. Сам процес обшивки стін або стелі не займає багато часу. Та й ціна дуже приваблива.

Читати далі
Устаткування для виробництва вікон
22 Липня 2020 року
Переглянуто: 68

При розмові про якість віконних конструкцій з ПВХ зазвичай дискутують про профілі, склопакети і фурнітуру. Все логічно, адже це основні елементи, з яких складається сучасне вікно. Але є і ще один найважливіший критерій – процес виготовлення.

 
Читати далі
Встановлення москітної сітки
23 Червня 2020 року
Переглянуто: 94

У теплу пору року проблему як літаючих, так й залізаючих на підвіконня комах легко вирішує встановлення москітної сітки. Їх ставлять на пластикові вікна в переважній більшості випадків. Як правило, монтаж виконується разом з установкою самої віконної конструкції, але бувають і виключення. 

Читати далі
Запотівають пластикові вікна: що робити
18 Червня 2020 року
Переглянуто: 93

После замены старых деревянных окон на современные металлопластиковые, нередко возникает проблема запотевания. Некоторые владельцы сразу же грешат на сами оконные конструкции, хотя причина зачастую не в них. Просто высокий уровень герметичности ПВХ-изделий, защищающий от пыли, загрязнений и холода с улицы, может иметь и один побочный эффект. Он не позволяет влажному воздуху выйти на улицу, в результате чего и запотевают окна. Но первопричина проблемы – избыточная влага.

Читати далі
Вікна на Даху, Дахові вікна
8 Квітня 2020 року
Переглянуто: 202

У приватному житловому будівництві підпокрівельний простір (воно ж горищне або мансардне) все частіше намагаються зробити максимально корисним, аж до перетворення його в додаткові житлові метри. У цьому випадку цілком виправданим рішенням стають вікна в даху. Вони забезпечать приплив природного світла на мансарду, допоможуть з нормальною вентиляцією.

 
Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані