Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Скільки коштує ремонт в новобудові в 2021 році

14 Квітня 2021 року
Переглянуто: 3762

    скільки коштує ремонт в новостройці 


    З придбанням житла на первинному ринку витрати власників не закінчуються. Ще чекають серйозні вкладення в ремонтні роботи. В ідеалі ще до оформлення угоди з купівлі об'єкта нерухомості варто хоча б приблизно прорахувати майбутні витрати на чорнову і чистову обробку, скління, електромонтаж, сантехнічні та інші роботи.  

      Допомогти в цьому може й наш матеріал, який присвячений тому, скільки коштує ремонт в новобудові в нинішньому році.

   Спочатку потрібно розуміти, що, крім фактора ціни, не оминути стороною і часовий аспект. Відразу після здачі житлового комплексу в експлуатацію в'їхати в нову квартиру не вийде. Навіть при самому оптимістичному розкладі слід планувати мінімум 3-4 місяці на всі майбутні ремонтні роботи.

    На практиці навіть на таку оперативність розраховувати складно: можливі різні затримки і відставання фактичних швидкостей від запланованих. В результаті новосілля зазвичай святкують вже через 5-7 місяців, а іноді й пізніше.

Головні нюанси ремонту в новобудові

      Ремонт квартир під ключ в новобудові і будівлі вторинного ринку має серйозні відмінності. Перш за все, різниця полягає в майбутній усадці будови, яка відбудеться в перші 12-24 місяці після завершення будівництва. Основними неприємними наслідками усадочних процесів можуть стати тріщини в стінах (до речі, не тільки в квартирі, але і з боку фасаду), протікання водопровідних труб, деформації віконних і дверних прорізів.

     Щоб уникнути подібних складнощів, експерти радять не займатися чистової обробкою в новобудові протягом першого року після її здачі в експлуатацію. Однак відкладати новосілля на такий термін можуть не всі. За рік можуть відчутно зрости розцінки, в результаті то, скільки коштує ремонт в новобудові в 2021 році, може здатися нездійсненою мрією в 2022. Крім того, наприклад, жити ще 12 місяців на зйомній київській квартирі —  дороге задоволення.

    Відповідно, фактор усадки часто простіше нівелювати за рахунок різних профілактичних заходів, а деякі негативні наслідки — усунути «косметично». Припустимо, можна не робити зовнішнє утеплення будинку відразу, а почекати мінімум рік-два.

      Щодо послідовності робіт існує кілька базових правил:

 1. Окремо виконують брудні, чисті і спеціалізовані роботи. До таких належить, серед іншого, установка вікон і балкон під ключ, монтаж вентиляційного та кліматичного обладнання і т. д.
 2. Демонтаж і чорнові роботи проводяться на всій житлоплощі відразу, а чисті —  обов'язково поетапно і часто по окремих кімнатах.
 3. Чистову обробку найчастіше роблять зі стелі, а завершують підлогою. Винятком іноді буває установка натяжної стелі, яка може виконуватися вже після укладання підлоги, як один з фінішних етапів.

Які ремонтні роботи потрібно виконати

     Хочете чітко розуміти, якою буде на ремонт в новобудові ціна?  Тоді спочатку розберіться з необхідними видами робіт конкретно у вашому випадку. Відразу після покупки або ще до цього потрібно знайти будівельну бригаду. Крім цього, слід скласти дизайн-проект, який і потрібно буде втілити в реальність

      Найбільш зручним і практичним варіантом для зайнятих людей буде пошук послуг «під ключ». В цьому випадку не доведеться шукати окремо майстрів на різні види робіт, в тому числі сантехніків, електриків, плиточників, штукатурів і т. д. Так ви зможете заощадити час і гроші. Вам не доведеться щодня контролювати робітників, до того ж за підсумковий результат буде відповідати одна компанія (бригада), тобто вдасться уникнути ситуації з перекладанням відповідальності на попередніх виконавців.

      Якщо квартира купується в новобудові без чорнової обробки, то до обов'язкових видів ремонту відноситься наступне:

 1. Сантехніка. Виділяють чорнові етапи з розводкою труб водопостачання і каналізації, установкою тимчасових сантехнічних приладів (унітазу, змішувача і т. д.), а також фінішні процеси з монтажем раковин, полотенцесушителей, душових кабін і т. д.
 2. Електромонтаж, включаючи підготовку штроб, розводку проводів, установку електроточок.
 3. Вирівнювання стін з покриттям штукатуркою і ґрунтовкою. В якості альтернативи цим роботам може пропонуватися установка гіпсокартонних конструкцій.
 4. Стяжка підлоги.
 5. Нанесення фінішних цементних сумішей на стелю і стіни (шпаклівка).
 6. Кладка плитки на кухні, в санвузлах, на інших поверхнях.
 7. Обробка стелі.
 8. Поклейка шпалер або нанесення інших фінішних декоративних матеріалів.
 9. Укладання підлогових покриттів (ламінат, паркет, лінолеум і т. д.).
 10. Установка міжкімнатних дверей.

  Додатково можуть бути потрібні нові вікна в квартирі, установка вентиляційного устаткування, радіаторів опалення, спліт-систем кондиціонування, сигналізації, домофона та багато іншого.

Чи потрібна заміна засклення

      Сьогодні всі забудовники ставлять в своїх будівлях металопластикові віконні конструкції.  Нерідко вони також відразу встановлюють скло на балкони або лоджії. У зв'язку з цим здається, що відповідних витрат при ремонті вже не буде. Проте все не так однозначно.

      Нові вікна в квартирі краще поставити, якщо їх загальна якість невисока або технічні характеристики не відповідають актуальним будівельним нормам. А таке, на жаль, трапляється. Будівельні компанії в цілях економії можуть поставити бюджетні конструкції з тонким профілем і однокамерним склопакетом. Якщо такі вікна для дачі, експлуатованої тільки влітку, ще підійдуть, то для житлового опалювального приміщення —  ні.

       Мінімум, що потрібно, — це профіль з монтажною глибиною 70 мм і 5 камерами, а також двокамерний склопакет.

    Вартість пластикових вікон з такими параметрами від компанії-виробника «Лінія вікон» не стане ударом по вашому сімейному бюджету. Витрати на них від загального кошторису ремонту не перевищать 5-10%. Схожий порядок цифр і з балконом під ключ, тобто ці пункти не стануть самими витратними складовими.

     Потрібно також розуміти, що трохи дорожче обходяться пластикові вікна для заміського будинку. Тут необхідні максимально теплі конструкції (вони дають можливість економити на індивідуальному опаленні взимку), є великі площі скління і/або нестандартні отвори.  Однак і там на них доведеться до 15% від усіх витрат.

Ремонт в новобудові: ціна і фактори, що її визначають<

      Ремонтні роботи в квартирі — не товар, на який відразу відома ціна. Існує безліч чинників, які прямо впливають на розцінки, але навіть якщо всі їх врахувати, то можна розраховувати тільки на орієнтовні суми. Підсумковий бюджет можуть змінити коливання курсу долара, подорожчання різних будівельних матеріалів, неправильні розрахунки потреб у них і т. д.

      До ключових факторів ціноутворення на ремонт в квартирі відносяться:

 • Метраж;
 • Необхідність в чорновій обробці (деякі забудовники вже продають нерухомість з чорновими роботами);
 • Цілі господарів або «масштаби» змін. Чи потрібне перепланування, приєднання балконів/лоджій, інші витратні моменти;
 • Вартість матеріалів та їх клас (умовно виділяється економ, стандартний євро і преміум-сегмент);
 • Розцінки за роботу майстрів.

     Орієнтовна вартість чорнових будматеріалів становить 1000 гривень за «квадрат».  Відповідно, тут порахувати загальні витрати простіше. А ось з чистовими оздоблювальними матеріалами все дуже індивідуально, адже навіть рулон шпалер можна купити і за 40, і за 1500 грн.

     Так, якщо вибирати ремонт квартир під ключ, то в Києві можна знайти будівельні бригади з такими розцінками за 1 квадратний метр;

 •  Без урахування будматеріалів — 2500-3500 грн;
 •  З усіма будматеріалами — від 4500-5500 грн.

     При цьому ціни з будівельними матеріалами ґрунтуються на самих скромних, бюджетних розрахунках. Уже в середньому класі на практиці вартість може вирости до 9000-11000 грн. за квадратний метр і більше.

Скільки коштує ремонт в новобудові: приблизні витрати в 2021 році

     Закладати на капітальні ремонтні роботи потрібно бюджет в розмірі від 20 до 50% від вартості самого об'єкта нерухомості.

     Так, в малометражній однокімнатній квартирі площею 40 м2 на ремонт доведеться витратити не менше 300 тис. грн (приблизно третина від ціни її покупки). Сюди входить оплата праці майстрів, мінімальна сантехніка і двері, а ось меблі і техніка не враховані.

    Відремонтувати стандартну за нинішніми мірками «однушку» на 55 квадратних метрів можна за 400-450 тис. грн. Ремонт двокімнатної квартири в новобудові (близько 80 м2) буде коштувати близько 500-600 тисяч гривень. А «трійка» і житло метражем понад 100 квадратних метрів буде коштувати 700+ тис. грн.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані