Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Скільки коштує робота – обшивка вагонкою

22 Липня 2020 року
Переглянуто: 4925

обшивка вагонкой


  Сьогодні обшивка вагонкою балкона або лоджії – один з найбільш затребуваних варіантів благоустрою. У цього матеріалу дійсно чимало переваг, які і обумовлюють великий попит на нього. Перш за все, вагонка приваблива зовні. Сам процес обшивки стін або стелі не займає багато часу. Та й ціна дуже приваблива. Але з огляду на великий асортимент (наявність як дерев'яних панелей різних сортів і порід деревини, так і різних варіацій пластикових аналогів), відповісти на питання, скільки коштує робота обшивки вагонкою, не завжди легко.

  На вартість облицювальних робіт на балконі або лоджії впливають багато факторів. Є багато видів цього матеріалу, відрізняється трудомісткість процесу. Так, наприклад, якісно обшити стелю складніше, ніж стіни. Вибір компанії також відіграє велику роль. Наприклад, «Лінія вікон» пропонує найвигідніші ціни в Києві та області.

Наші розцінки такі:

 1. Обшивка балкона вагонкою з дерева стартує від 496 гривень за 1 квадратний метр.
 2. Для порівняння обшивка гіпсокартоном коштує від 504 гривень за метр квадратний. Всі ціни наведені з урахуванням і матеріалу, і оплати робіт.
 3. Аналогічні роботи з використанням пластикової вагонки обійдуться майже в півтора рази дешевше – від 341 грн за м2.

  При цьому різні сорти і породи дерев (стосується дерев'яних виробів), а також якість і декоративні особливості пластикових панелей прямо позначаються на ціні, тому ми і використовуємо прийменник «від».

  Якщо вас цікавить не тільки одна обшивка вагонкою, ціна може бути і нижче зазначених значень. Заощадити на благоустрої дозволяє наша послуга балкон під ключ. Якщо ви замовляєте в «Лінії вікон» не тільки фінішну обробку, але і інші роботи, наприклад, утеплення, скління, винос і т.д., то ми пропонуємо клієнтам додаткові знижки.


   Ціна – не єдиний привід вибрати наші послуги. Наші фахівці мають багатий досвід виконання (аж до 15+ років) різних робіт, пов'язаних як зі склінням, так і з додатковим благоустроєм балконів і/або лоджій. Але в цій статті нашого блогу ми розповімо докладніше про те, скільки коштує обшивка балкона вагонкою, і що впливає на підсумкові витрати клієнта.

Перший критерій: пластик або дерево

   У розмові про вартість обшивки вагонкою слід чітко розмежовувати два досить різних матеріали: дерев'яні та пластикові панелі. Перші зроблені з натуральних порід деревини, другі – з пластика. Різниця в ціні може бути досить суттєвою, хоча якщо взяти найдоступніші дерев'яні дошки і висококласні пластикові від кращих брендів, то вартість часто вирівнюється.

   Якщо говорити про дерев'яну вагонку, то найдешевшою є матеріал класу С, а найбільш дорогим (і якісним) – А і екстра-класу. У вагонки С допустимо наявність різних дефектів, включаючи відколи, сучки і т.д. Екстра-клас не включає сучки і з точки зору естетики – це найкращий вибір.

   По породам дерева найбільш доступними є панелі з сосни і закарпатської ялинки. При цьому вони приваблюють і вельми високою якістю, так що, як правило, є і найпопулярнішими варіантами. Аналоги з модрини та вільхи обійдуться дорожче. Далі по зростанню цін іде дуб. А одними з найдорожчих сьогодні є дошки з червоного дерева.

До головних плюсів дерев'яної вагонки відноситься:

 • натуральність і особливий запах;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • хороші ізоляційні властивості;
 • загальна надійність і довговічність.

   Пластикова вагонка коштує дешевше, адже вона зроблена з ПВХ. Матеріал не боїться вологи і температурних перепадів. Основні відмінності стосуються загальної якості, забарвлень і текстур, типу лицьової поверхні (глянець або матове покриття).

До основних переваг пластикової вагонки відноситься:

 • стійкість до перепадів температур і вологи;
 • різноманіття кольорів і текстур;
 • можливість домогтися імітації дерева або інших дорогих матеріалів;
 • приваблива ціна.

   При цьому, скільки коштує робота по обшивці вагонкою, від застосування дерева або пластику не дуже залежить. Вся справа в тому, що у цих панелей є однакова система з'єднань «шип-паз», в результаті процес монтажу максимально спрощується і не вимагає екстра зусиль. Але окремі нюанси є: наприклад, при обшивці стелі дерев'яною вагонкою потрібно передбачати додаткову паро- і гідроізоляцію, в іншому випадку під впливом вологи підвищується ризик деформації і провисання панелей. Окремі види вагонки, які спочатку не оброблені захисними складами, після обшивки рекомендується покривати лаком.

Вартість обшивки дерев'яною вагонкою у нас стартує від 496 гривень за метр, а пластиковою - від 341 грн.


Критерій другий: розміри балкона і/або лоджії

   Те, скільки коштує робота обшивка вагонкою, прямо залежить від габаритних розмірів об'єкта, на якому проводяться роботи. По-перше, площа облицювання визначає витрати самого оздоблювального матеріалу. По-друге, вона впливає на витрати часу і сил фахівців. І тут зв'язок прямо пропорційний: маленький балкон вдасться обшити дешевше і швидше, а великий, в тому числі нетрадиційної форми – зажадає більше витрат фінансів і часу.

  Знаючи точне значення площі тих поверхонь, які необхідно обшити, можна визначити і підсумкову ціну на фінішну обробку балкона. При цьому сам матеріал треба брати з запасом в 10-15%.

   Цікаво, що обшити лоджію, як правило, виходить дорожче, ніж балкон, тоді як зі склінням зазвичай все навпаки. Причина в тому, що на лоджії доводиться обшивати вагонкою бічні стінки від підлоги до стелі, тоді як на балконах у верхній частині знаходяться світлопрозорі конструкції. За умови повністю однакових розмірів двох цих додаткових приміщень, витрати на облицювання лоджії виявляться в Києві в середньому на 1000-1500 грн. дорожче. Ще одна логічна закономірність – обробка Г-подібного балкона за умови однакових габаритів буде вище, ніж у випадку з П-подібним. Але тут різниця може складати близько 500-800 грн.

   Незвичайна конфігурація балкона або лоджії теж є тим фактором, через які підсумковий кошторис витрат може зростати. Стандартні за формою рішення не припускають якихось особливо трудомістких робіт. А ось неправильна геометрія, наявність арок, еркерів і т.д. призведе до подорожчання обшивки. Точно сказати, скільки коштує обшивка балкона вагонкою в подібній ситуації, можна лише після відвідування фахівцями конкретного об'єкту і оцінки специфіки майбутніх робіт.

Критерій третій: специфіка монтажу

  Обшивка балкона або лоджії вагонкою – відносно нескладний процес, так як тут використовується практична система з'єднань «паз-шип». У загальних рисах процедура облицювання включає такі етапи:

 • монтаж обрешітки, якщо потрібно усунути кривизну стін і/або розмістити під вагонкою теплоізоляційні матеріали;
 • деякий час дерев'яна вагонка повинна знаходитися на об'єкті і в ідеалі пролежати тут до безпосередньої обшивки кілька днів. Це важливий етап, який називають «акліматизацією» матеріалу. У разі з пластиковою вагонкою подібний процес не обов'язковий;
 • перед укладанням дошки розподіляються по відтінках: на найпомітніших місцях повинні розташовуватися найбільш естетичні панелі;
 • укладка.

  Але те, скільки коштує робота обшивки вагонкою, все одно прямо залежить від конкретних особливостей монтажу. Так, як зазначено раніше, стіни обшити трохи простіше, а значить і дешевше, ніж стелю. До того ж є варіант монтажу на обрешітку або прямо на стіни.

Відрізняються і методи фіксації вагонки в процесі облицювання:

 • на клей або рідкі цвяхи (при відсутності обрешітки);
 • за допомогою спеціальних скоб, які називаються кляймерами: оптимальний варіант для тонкої вагонки. Їх встановлюють за допомогою саморізів або інших кріплень, а це місце закриває наступна розміщена планка;
 • на цвяхи. В цьому випадку капелюшки слід повністю занурювати в деревині, інакше наступна фіксуюча дошка не зайде в паз.

  А ще під вагонкою може перебувати утеплювач, попередньо фахівці готові виконати гідроізоляцію, а після завершення облицювання – встановити плінтус. Це все вже додаткові опції, але вони серйозно впливають на загальну якість робіт, теплоізоляцію на балконі, естетику і завершеність оформлення інтер'єру.

Всі можливі аспекти монтажу наші фахівці обговорюють з замовником попередньо в ході відвідин об'єкта. Кожен момент узгоджується і затверджується, майстри дають рекомендації, але підсумкове рішення все одно залишається за господарем балкона і / або лоджії

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані