Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

П'ятикамерні вікна

9 Січня 2020 року
Переглянуто: 1034

Вікна на базі ПВХ-профілю сьогодні впевнено лідирують на ринку. Але величезна різноманітність пропонованих конструкцій і широка варіативність комплектуючих нерідко викликає плутанину серед покупців. В результаті цілком очевидне твердження професіоналів про те, що п'ятикамерні вікна є одним з найпопулярніших, універсальних і затребуваних рішень, може викликати у багатьох потенційних клієнтів нерозуміння, здивування або інші неоднозначні емоції.


ЩО ТАКЕ П'ЯТИКАМЕРНІ ВІКНА?

П'ятикамерні вікна-це конструкції, віконний профіль яких має п'ять порожніх секцій, заповнених повітрям. Камери також передбачає й інший важливий компонент ПВХ-виробів - склопакет. Власне, через це певні плутанини з камерністю іноді і виникають. Але пятикамерний склопакет просто не проводиться: максимум, який сьогодні зустрічається - це три камери при чотирьох стеклах, та й то він використовується вкрай рідко - в особливо холодних регіонах з підвищеними вимогами до теплоізоляції. Отже, якщо мова йде про вікна з п'ятьма камерами, матися на увазі може тільки п'ятикамерний профіль.

До речі, наявність в профільних системах п'яти порожнистих секцій вже далеко не межа. Європейські та українські виробники пропонують моделі на 6 і навіть 7 камер.

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ П'ЯТИКАМЕРНИХ ВІКОН

У відповідно до актуальних будівельними нормами для забезпечення оптимальних умов енергоефективності в опалювальних приміщеннях рекомендується використовувати пластикові вікна з профільною системою на 5 камер. Цим і обумовлений високий попит на подібні віконні конструкції.

На зорі становлення ПВХ-технології були затребувані переважно трикамерні профілі. Одним з перших 5-камерні рішення запропонував концерн Rehau, який випустив Euro-Design 70. Цей профіль впевнено утримує статус найпопулярнішого в нашій країні вже не перший рік.

У такій системі використовується більше порожніх камер, ніж в раніше пропонованих 3-камерних. Центральна і найбільша (якщо розглядати умов розріз профілю) виконує роль основи і відповідає за загальну жорсткість конструкції. Перед і за нею знаходяться по дві додаткові камери, відповідальні за поліпшену звуко- і теплоізоляцію.

Крім того п'ятикамерні вікна, як правило, володіють збільшеною монтажною глибиною. В результаті і загальна стійкість до вітрових навантажень підвищується, і  склопакет тут може бути товщі, ніж в аналогічному профілі з трьома або чотирма камерами. Плюс збільшується відстань від армування до місця фіксації петель, що додатково знижує ймовірність промерзання і утворення містків холоду.

Таким чином, до основних переваг п'ятикамерного профілю відноситься наступне:

  1. Покращена теплоізоляція, що робить вікно на базі такої профільної системи добре пристосованим до українських зим.
  2. Підвищений захист від шуму з вулиці. Це актуально для квартир, розташованих поблизу галасливих магістралей, трамвайних колій і т.д.
  3. Велика міцність і надійність за рахунок збільшення монтажної глибини (розмірів в товщину).
  4. Додаткова варіативність при виборі склопакета.
  5. Розумна вартість на тлі більш прогресивних профільних систем.

Для житлової квартири саме п'ятикамерні вікна є оптимальним вибором. Присутність в профілі додаткової шостий або навіть сьомий камери сприяє зростанню загальних експлуатаційних властивостей, в тому числі тепло- і звукоізоляції. Але цей приріст часто невиправданий з економічної точки зору. Винятком є ​​лише об'єкти з індивідуальним опаленням (приватні будинки і котеджі, багатоквартирні будинки з власними котельнями і т.д.). Тут шестикамерна вікно здатне окупити себе за рахунок реальної економії на обігріві і / або кондиціонування.

В інших випадках можна придбати  вікна Рехау з профілем на 5 камер. Найнижчі ціни на них гарантує компанія «Лінія вікон» - не просто продавець, а виробник металопластикових віконних конструкцій в Києві.

ЯКИЙ СКЛОПАКЕТ ВИБРАТИ ДЛЯ П'ЯТИКАМЕРНИХ ВІКОН?

Профіль з п'ятьма камерами можна поєднувати з різними моделями склопакетів. Якщо вимоги до ізоляційних властивостей вікна високі, то доцільно доповнити «теплу» профільну систему енергозберігаючими світлопрозорими конструкціями. Отже, краще зупинитися на двокамерному склопакеті. До речі, його ж рекомендують відповідно до згаданими раніше будівельними нормами.

Щоб п'ятикамерні вікна забезпечили високу тепло- і звукоізоляцію, потрібно не тільки взяти склопакет на 2 камери (з трьома стеклами), але і врахувати наступні рекомендації:

  • загальна товщина не менше 40 мм;
  • мінімум одне скло в конструкції повинно бути енергозберігаючим (зі спеціальним напиленням);
  • вітається заповнення міжскляного простору інертним газом замість звичайного повітря. 
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані