П'ятикамерні вікна

Вікна на базі ПВХ-профілю сьогодні впевнено лідирують на ринку. Але величезна різноманітність пропонованих конструкцій і широка варіативність комплектуючих нерідко викликає плутанину серед покупців. В результаті цілком очевидне твердження професіоналів про те, що п'ятикамерні вікна є одним з найпопулярніших, універсальних і затребуваних рішень, може викликати у багатьох потенційних клієнтів нерозуміння, здивування або інші неоднозначні емоції.
ЩО ТАКЕ П'ЯТИКАМЕРНІ ВІКНА?
П'ятикамерні вікна-це конструкції, віконний профіль яких має п'ять порожніх секцій, заповнених повітрям. Камери також передбачає й інший важливий компонент ПВХ-виробів - склопакет. Власне, через це певні плутанини з камерністю іноді і виникають. Але пятикамерний склопакет просто не проводиться: максимум, який сьогодні зустрічається - це три камери при чотирьох стеклах, та й то він використовується вкрай рідко - в особливо холодних регіонах з підвищеними вимогами до теплоізоляції. Отже, якщо мова йде про вікна з п'ятьма камерами, матися на увазі може тільки п'ятикамерний профіль.
До речі, наявність в профільних системах п'яти порожнистих секцій вже далеко не межа. Європейські та українські виробники пропонують моделі на 6 і навіть 7 камер.
ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ П'ЯТИКАМЕРНИХ ВІКОН
У відповідно до актуальних будівельними нормами для забезпечення оптимальних умов енергоефективності в опалювальних приміщеннях рекомендується використовувати пластикові вікна з профільною системою на 5 камер. Цим і обумовлений високий попит на подібні віконні конструкції.
На зорі становлення ПВХ-технології були затребувані переважно трикамерні профілі. Одним з перших 5-камерні рішення запропонував концерн Rehau, який випустив Euro-Design 70. Цей профіль впевнено утримує статус найпопулярнішого в нашій країні вже не перший рік.
У такій системі використовується більше порожніх камер, ніж в раніше пропонованих 3-камерних. Центральна і найбільша (якщо розглядати умов розріз профілю) виконує роль основи і відповідає за загальну жорсткість конструкції. Перед і за нею знаходяться по дві додаткові камери, відповідальні за поліпшену звуко- і теплоізоляцію.
Крім того п'ятикамерні вікна, як правило, володіють збільшеною монтажною глибиною. В результаті і загальна стійкість до вітрових навантажень підвищується, і склопакет тут може бути товщі, ніж в аналогічному профілі з трьома або чотирма камерами. Плюс збільшується відстань від армування до місця фіксації петель, що додатково знижує ймовірність промерзання і утворення містків холоду.
Таким чином, до основних переваг п'ятикамерного профілю відноситься наступне:
- Покращена теплоізоляція, що робить вікно на базі такої профільної системи добре пристосованим до українських зим.
- Підвищений захист від шуму з вулиці. Це актуально для квартир, розташованих поблизу галасливих магістралей, трамвайних колій і т.д.
- Велика міцність і надійність за рахунок збільшення монтажної глибини (розмірів в товщину).
- Додаткова варіативність при виборі склопакета.
- Розумна вартість на тлі більш прогресивних профільних систем.
Для житлової квартири саме п'ятикамерні вікна є оптимальним вибором. Присутність в профілі додаткової шостий або навіть сьомий камери сприяє зростанню загальних експлуатаційних властивостей, в тому числі тепло- і звукоізоляції. Але цей приріст часто невиправданий з економічної точки зору. Винятком є лише об'єкти з індивідуальним опаленням (приватні будинки і котеджі, багатоквартирні будинки з власними котельнями і т.д.). Тут шестикамерна вікно здатне окупити себе за рахунок реальної економії на обігріві і / або кондиціонування.
В інших випадках можна придбати вікна Рехау з профілем на 5 камер. Найнижчі ціни на них гарантує компанія «Лінія вікон» - не просто продавець, а виробник металопластикових віконних конструкцій в Києві.
ЯКИЙ СКЛОПАКЕТ ВИБРАТИ ДЛЯ П'ЯТИКАМЕРНИХ ВІКОН?
Профіль з п'ятьма камерами можна поєднувати з різними моделями склопакетів. Якщо вимоги до ізоляційних властивостей вікна високі, то доцільно доповнити «теплу» профільну систему енергозберігаючими світлопрозорими конструкціями. Отже, краще зупинитися на двокамерному склопакеті. До речі, його ж рекомендують відповідно до згаданими раніше будівельними нормами.
Щоб п'ятикамерні вікна забезпечили високу тепло- і звукоізоляцію, потрібно не тільки взяти склопакет на 2 камери (з трьома стеклами), але і врахувати наступні рекомендації:
- загальна товщина не менше 40 мм;
- мінімум одне скло в конструкції повинно бути енергозберігаючим (зі спеціальним напиленням);
- вітається заповнення міжскляного простору інертним газом замість звичайного повітря.
Корисні статті та відео


Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?
Читати далі

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.
Читати даліГотові рішення від компанії Лінія Вікон
Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!
Про нашу компанію
Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.