Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Яка фурнітура для пластикових вікон краще?

14 Січня 2020 року
Переглянуто: 1066

Сьогодні при покупці металопластикових вікон клієнт часто приділяє підвищену увагу профілем. Деякі люди також розбираються в ази вибору склопакета. Але чомусь питання, яка фурнітура для пластикових вікон краще, задається вкрай рідко. І даремно! Від загальної якості і грамотно підібраною комплектації цих елементів залежить дуже багато чого. Так, фурнітурні механізми металопластикових вікон прямо впливають на герметичність стулок, в тому числі на ступінь захисту від пилу, вуличних шумів і холоду. Також фурнітура визначає загальну довговічність і надійність віконної конструкції.


Якщо підійди до питання вибору безвідповідально, то навіть при наявності теплого профілю і прогресивного склопакета віконна конструкція не буде відповідати еталонним вимогам. Щоб подібного не сталося, ми вирішили детально розібратися з тим, яку фурнітуру вибрати для пластикових вікон .

ЗАВДАННЯ І ФУНКЦІЇ

Щоб усвідомити важливість вибору кращої продукції, потрібно чітко розуміти роль фурнітури для пластикових вікон. Ось основні функції таких механізмів.

Конструктивна. Саме фурнітура дозволяє реалізувати різні варіанти відкриття стулок. Без неї було б можливим створення лише глухих вікон. Присутність фурнітури елементів дозволяє відчиняти і зачиняти стулки, відкидати секції на провітрювання, а також втілювати в життя інші, більш складні рішення, в тому числі розсувні вікна. Виконуючи свою конструктивну функцію, фурнітура прямо впливає на:

  • звуко- і теплоізоляційні властивості;
  • загальний рівень герметичності;
  • надійність і довговічність;
  • зручність експлуатації вікна і т.д.

Захисна. Під цією функцією слід розуміти як забезпечення противовзломной безпеки, так і можливість захисту від дітей. Спеціальні грибоподібні цапфи і багатозамочні елементи дозволяють убезпечити вікна і житло в цілому від протиправних дій зловмисників, а різні замки, блокатори та інші механізми - запобігають можливість відкриття стулок допитливими малюками.

Декоративна. Незважаючи на те, що основні фурнітурні елементи залишаються непомітними в більшості сценаріїв використанням, як мінімум, ручки і відкриті петлі постійно знаходяться на виду. Вони грають важливу естетичну роль. Приміром, вибравши замість традиційної ручки візуально состаренное виріб, можна серйозно перетворити вікно і зробити його значущим елементом оформлення приміщення в вінтажному стилі.

Лише коли є чітке розуміння цих функцій і завдань, можна приступати до головного питання - розуміння, яка фурнітура для пластикових вікон краще.

БАЗОВІ ВИМОГИ ДО СУЧАСНИХ ФУРНІТУРНИМ МЕХАНІЗМАМ

Фурнітура для вікон - такий же значимий елемент, як і профільна система або склопакет. Вимоги до неї не менше, а часом і більш високі. До головних з них відноситься наступне:

  • Якісні матеріали. Обов'язковою і безперечним є твердження, що фурнітура для вікон ПВХ повинна обов'язково бути металевою. Інші матеріали виготовлення не впораються з передбачуваного навантаження і гарантовано швидше вийдуть з ладу. Виконати перевірку за цим критерієм під силу кожному покупцеві, як ще на етапі вибору (вивчаючи зразки в офісах), так і при доставці готової конструкції на об'єкт для установки.
  • Наявність захисту від корозії. Така вимога прямо обумовлено попереднім. Оскільки робиться фурнітура з металу, цієї матеріал необхідно додатково захистити від впливів вологи і води. Для цих цілей на сучасні механізми, як правило, наносять якісне антикорозійне покриття.
  • Надійність і міцність. Основним підтвердженням цих експлуатаційних властивостей виступають як гарантійні зобов'язання від виробника, так і число циклів відкривання-закривання, на яку розрахована фурнітура. Останній момент у перевірених компаній - це не маркетинговий хід, а інформація, підтверджена спеціальними процедурами тестування готової продукції.
  • Плавність ходу. Це те вимога, яке побічно підтверджує якість як самої фурнітури, так і її установки. Плавність легко перевіряється: відкриватися і закриватися стулка повинна легко і без надмірних зусиль, а й чітко, без будь-якої розхлябаності.

Спираючись на ці вимоги, можна дати спільну відповідь на питання, яка фурнітура краще для пластикових вікон. Металева, з захистом від корозії, тривалою гарантією, великою кількістю циклів відкривання-закривання і плавним ходом. Але як знайти саме таку продукцію? Для цього потрібно вибирати фурнітурні елементи перевірених і добре зарекомендували себе на українському і світовому ринку виробників.

ЯКА ФУРНІТУРА ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН КРАЩЕ АБО ТОП-БРЕНДИ, ЯКІ НЕ ПІДВЕДУТЬ

Всім актуальним вимогам відповідають фурнітурні елементи відомих марок. Їх на віконному ринку не надто багато. Навіть агресивні рекламні кампанії окремих брендів практично не змінюють позицій лідерів. До їх числа в Україні сьогодні сміливо можна віднести два європейські виробники - німецький Siegenia-Aubi і австрійський Масо. Ці концерни на крок попереду не тільки у нас, але і в Європі.

В експлуатації її механізми Siegenia-Aubi максимально зрозумілі і легкі, працюють немов годинник. У плані надійності ці елементи розраховані на 20-60 тисяч відкриттів-закривань. Деталі виконані з міцного металу, який не боїться ні погодних явищ, ні хімічних впливів. У плані функціональності Siegenia-Aubi пропонує все самі затребувані опції, включаючи мікропровітрювання, додаткову противовзломную фурнітуру і багато іншого.

Австрійська фурнітура Масо працює тихо і не вимагає додаткових зусиль від користувачів. Надійність підтверджує як 10-річна гарантія, так і готовність витримати не менше 40 тисяч циклів відкривання-закривання. Метал має якісну антикорозійний захист. Деталі готові до високих навантажень, в тому числі великій вазі стулок. У комплектацію Масо входять як блокатори помилкового відкриття і захист від провисань, так і такі опції, як спеціальні протизламні цапфи, декоративні покриття і т.д.

На чому в підсумку зупинитися з цих двох виробників? Масо вважається найпопулярнішим вибором з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Але якщо ж для вас важливо при виборі фурнітури для вікон, яка краще в плані м'якості і плавності ходу, то, напевно, варто зупинитися на Siegenia-Aubi. Ті, хто на практиці оцінили продукцію цього німецького концерну, як правило, вже не міняють своїх переваг.

ПІДБІР КОМПЛЕКТАЦІЇ

Відповідь на питання, яка фурнітура для пластикових вікон краще, залежить і від індивідуальних потреб. Кожному покупцеві потрібно грамотно підібрати ту комплектацію елементів, які потрібні в конкретному випадку. Нерідко базовий набір механізмом відрізняється від розширеного. В останній варіант може входити наступне:

  • система захисту від злому (грибоподібні цапфи, механізми з великим числом точок замикання);
  • більш стильна і оригінальна ручка, в тому числі декоративна, противовзломная і т.д.

Механізми щілинного провітрювання, системи мікроліфт і блокіратори помилкового відкриття у відомих марок входять в базовий комплект. Але це питання краще уточнювати перед покупкою.

ЯК ВИЯВИТИ ПІДРОБКУ ТА ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕЇ?

Окремі несумлінні віконники намагаються здешевити собівартість віконних конструкцій, замінюючи оригінальні фурнітурні елементи дешевими аналогами. Якісні механізми точно не припускають пластика. На них є фірмовий логотип, плюс працюють вони тихо, плавно і гладко. Ситуація, коли, наприклад, цапфи оригінальні, а у відповідь планки - пластикові і китайського походження, звичайно ж, повинна насторожити.

Щоб виключити подібні проблеми і не гадати, яка фурнітура для пластикових оконбудет на готовому виробі, слід звертатися в перевірені компанії-виробники. Припустимо, «Лінія вікон» не просто продає і встановлює віконні конструкції, а є заводом-виробником. Це виступає гарантією високої якості, мінімальних термінів виготовлення, кращих цін. Переконатися в останньому вам допоможе наш зручний  калькулятор пластикових вікон .

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані