Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як встановити вхідні металопластикові двері?

18 Серпня 2021 року
Переглянуто: 129

монтаж вхідних металопластикових дверей

Як гідна альтернатива металевих і дерев'яних вхідних дверних блоків все частіше використовуються двері вхідні пластикові . Вони досить надійні, привабливі зовні, але що найголовніше — не схильні до дії високих і низьких температур, вологості і будь-яким іншим факторам.

Такі функціональні переваги обумовлені використанням високоякісних і надійних профілів REHAU, SALAMANDER, OPEN TECK і WDS з посиленим замкнутим армуванням товщиною 2 мм. Це забезпечує жорсткість, міцність конструкції, яку можна порівняти з вимогами до вхідних дверей. Головне знати, як правильно встановити вхідні металопластикові двері.

Особлива увага приділяється підбору фурнітури. Наша компанія використовує міцні сертифіковані фурнітурні комплекти, які за твердженням виробників розраховані мінімум на півстоліття ефективної експлуатації.

Що потрібно знати про двері з профілю?

Вибір на користь металопластикових дверних блоків виправдовує себе більш, ніж повністю. Однак, вибираючи їх, враховуйте такі моменти:

 • Такі двері добре поєднуються з фасадами, обробленими сайдингом;        
 • Потрібно враховувати і перевіряти надійність стін в районі дверного отвору, які повинні витримувати велику вагу коробки і полотна;        
 • ПВХ профіль значно розширює можливість в плані дизайнерських задумок. Можна замовляти двері не тільки прямокутних, а й криволінійних форм;        
 • Питання протизламних якостей дверей вирішується за рахунок спеціальних вузлів і механізмів: замків, запорів, засувок та ін.        

Але найголовніший нюанс полягає в тому, щоб знати, як встановити вхідні металопластикові двері . Це ключова умова їх тривалої безпроблемної експлуатації.

Правильна установка вхідних дверей

Монтаж таких дверних конструкцій має свої особливості та нюанси. Знаючи їх, ви зможете провести роботи самостійно або проконтролювати процес монтажу і переконатися, що все зроблено гарантовано якісно і не спровокує проблем в подальшому.

Підготовка до встановлення

Підготовчі роботи включають виконання трьох основних етапів. потрібно:

 1. Привести отвір до ладу. Металопластикові двері виготовляють на замовлення за індивідуальними розмірами, тому глобально перебудовувати дверний проріз немає необхідності. Однак в обов'язковому порядку потрібно: вирівняти геометрію отвору до рівного прямокутника, зняти штукатурку, що осипається, і проґрунтувати поверхні складом глибокого проникнення, щоб запобігти подальшому осипанню штукатурки.               
 2. Зняти полотна з блоку. Доставка вхідних дверей проводиться в зібраному вигляді, тому перед установкою вони розбираються. Це необхідно для того, щоб полегшити сам інсталяційний процес. Крім того, назад навісити полотно вийде тільки при збереженні ідеальної геометрії коробки. Це своєрідний проміжний контроль якості.               
 3. Підготувати кріплення. Кріплення дверей в отворі здійснюється за допомогою спеціальних кронштейнів або звичайних анкерів. Залежно від обраної кріпильної системи в спеціальні пази на зворотному боці короба монтуються кронштейни або ж просверливаются наскрізні отвори в коробці під анкера. З кожного боку має бути мінімум три точки кріплення.               
 4. Зробити упор. Цей етап застосовується більше при самостійній установці. Полягає він у тому, що на всі боки зверху і знизу по обох боках прорізу закручуються шурупи, які потім будуть виконувати роль упора, який буде утримувати короб на місці.               

На цьому підготовку можна вважати закінченою, і настає час безпосередньої установки.

Важливо: кріплення кронштейнами бажано, так як в цьому випадку не порушується цілісність профілю, і більш того — зберігається естетика двері. Кронштейни по закінченню взагалі не видні, оскільки вони в подальшому закриваються косяками.

Монтаж вхідних дверей

Установка конструкції являє собою комплекс робіт, які традиційно виконуються в наступній послідовності:

 1. Короб вставляється в проріз і приблизно вирівнюється по периметру прорізу, щоб з кожного боку до стін залишилася однакова відстань.               
 2. На дверний поріг кладеться рівень, після чого знизу з боків заганяються клини. Регулюванням і додаванням клинів коробка вирівнюється ідеально за рівнем. Це важливо, адже від цього безпосередньо залежатиме функціональність і довговічність двері.               
 3. Клинами коробка також фіксується по боках. В результаті вона повинна стати досить стійкою. Після цього короб рівнем перевіряється на рівність по всіх площинах, при необхідності коригується.               
 4. Після фіксації свердляться отвори і конструкція прикріплюється вже безпосередньо до дверного отвору спочатку з одного боку, потім з іншого. Починають кріпити двері зверху. Спочатку дюбеля або саморізи затягуються не повністю. Коли пройдені всі точки кріплення, відбувається вже жорстке фіксування відразу по всьому периметру. Якість робіт на цьому етапі перевіряється також рівнем. За підсумком конструкція повинна бути закріплена чітко по рівню.               

Коли це виконано, значить — більше половини шляху пройдено. Залишається виконати ще один комплекс робіт і остаточно зрозуміти, як встановити вхідні металопластикові двері.

Збірка і герметизація двері

Насамперед на петлі навішується полотно. Якщо у відкритому або напіввідкритому положенні полотно залишається нерухомим, значить попередні роботи були виконані якісно.

Після цього залишається тільки правильно герметизувати вхідні металопластикові двері. Для заповнення зазору між коробкою і стіною використовується монтажна піна. Для якісної герметизації необхідно виконати дві умови:

 • Герметик наноситься на попередньо зволожені поверхні. Це забезпечить краще зчеплення і полімеризацію піни;        
 • Двері повинні залишатися закритими до моменту повного висихання монтажної піни;        
 • Важливо контролювати, щоб всі шви були заповнені рівномірно. Від цього буде залежати звуко- і теплоізоляція конструкції.        

Найкраще для робіт підходить герметик з невеликим зусиллям тиску при полімеризації. Таким чином можна гарантовано уникнути ситуацій, коли надмірна кількість піни продавлює стійки короба.

Регулювання пластикових дверей

Важливий момент — необхідно також знати, як відрегулювати металопластикові вхідні двері. У більшості випадків первинне регулювання потрібно, щоб виправити дрібні неточності. Якщо після монтажу двері важкувато закриваються, поганенько працює дверна ручка, провисає полотно, відчуваються протяги — регулювання необхідне.

Провисання дверей виправляється горизонтальним налаштуванням. Для цього при відкритій стулці виконуються такі операції:

 1. На верхніх петлях откручиваются шурупи.               
 2. Двері закриваються, знімаються декоративні накладки з петель, які приховують регулювальні шурупи.               
 3. Налагодження проводиться, починаючи з найдовшого кріплення. Підтягуються довгі шурупи в центральній і верхній петлях. Вгорі він затягується сильніше.               

Коли двері труться в області порога, тоді проводиться вертикальне налаштування. Для нього обертається гвинт, який розташовується в петлі вертикально. Операція проводиться за допомогою ключа-шестигранника. Якщо стулка зачіпає кромку коробки, тоді її за допомогою затягування шурупів зрушують максимально близько до петель.

У разі, коли в закритому положенні стулка нещільно прилягає до коробу, допомагає затягування або ослаблення шурупів в петлях. Результат перевіряється експериментально.

Це основна інформація про те, як відрегулювати металопластикові вхідні двері. Взагалі регулювання бажано проводити двічі на рік. Таким чином знижується знос, а також можна уникнути більших проблем в майбутньому. Більш того, більшості потенційних неполадок можна уникнути, якщо додатково змонтувати обмежувач відкриття. Він знижує навантаження на фурнітуру, а також захищає двері від ударів об укоси і стіни.

З огляду на всю перераховану вище інформацію, ви зможете без проблем купити вхідні металопластикові двері за хорошою ціною в Києві, а потім десятиліття із задоволенням ними користуватися. Особливо, коли оберете для покупки нашу компанію.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані