Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як встановити москітну сітку

8 Січня 2020 року
Переглянуто: 2135

Нерідко  вікна пластикові встановлюються на першому етапі капітального ремонту в квартирі. Тоді москітна сітка, як і ряд інших віконних аксесуарів, відразу не ставиться. Хоча б для того, щоб вона не була пошкоджена або не забруднити будівельними сумішами в ході інших ремонтних робіт. Також зовсім недоцільно кріплення москітної сітки при установці вікон восени або взимку. В цей час в ньому немає потреби. Але коли ремонт закінчується, і настає теплу пору року, однозначно виникне питання, як встановити москітну сітку.


ЯКУ «МОСКІТКІ» ВИБРАТИ?

Процес монтажу (як і функціональність і зручність в експлуатації) прямо залежить від вибраного додатка. А сьогодні їх асортимент досить широкий. Найбільшим попитом користується традиційна або рамкова  москітна сітка на вікна . Крім цього компанія «Лінія вікон» - виробник металопластикових віконних конструкцій з кращими цінами в Києві - пропонує і інші види аксесуарів. Серед них варто виділити наступні:

«Антикішка». Відрізняється посиленими нитками і кріпленнями, які витримують великі навантаження і здатні убезпечити домашнього вихованця від падіння з висоти.

Розсувні. Вони зручно відкриваються і закриваються, рухаючись по спеціальних напрямних, але за ціною дорожче. До того ж може виникати більше питань, як поставити сітку на вікна своїми силами. Найчастіше застосовуються з розсувними віконними системами.

Рулонні. Дуже зручні в експлуатації. За принципом дії нагадують тканинні ролети. Така москітна сітка фіксується у верхній частині стулки в коробі, а потім розвертається, закриваючи отвір. Монтаж аналогічний установці рольштор, ціна вище, ніж на рамкові аналоги.

Москітні сітки на балконні двері (москітні двері). Вони зручно відкриваються і закриваються паралельно або окремо від самої дверної конструкції. Встановлюються на петлі і тримаються магнітами. Для вікон недоцільні.

В окрему категорію можна винести аксесуари на липучках. Це простий у монтажі, але не найнадійніший варіант. З таким же успіхом можна задуматися про те, як зробити москітну сітку власноруч. Але з огляду на актуальний асортимент аксесуарів, різні саморобні фіранки сьогодні зустрічаються все рідше. Доцільніше зупинитися на традиційному рамковому варіанті або ж розглянути один з просунутих аналогів.

ЯК ВСТАНОВИТИ МОСКІТНУ СІТКУ НА ВІКНО 


Монтаж рамкових «москіток» може відрізнятися. Нюанси обумовлені тим, яке кріплення для москітної сітки використовується. Найчастіше застосовуються внутрішні Z-образні фіксатори, що характеризуються максимально простою і легкою установкою. Трохи рідше зустрічаються зовнішні куточки. До їх переваг слід віднести загальну надійність, але в деяких випадках треба добре подумати, як встановити москітну сітку з таким кріпленням правильно і безпечно.

Процес монтажу рамкових аксесуарів зводиться до установки кріплень і безпосередньому розміщення «москіткі» у віконному отворі. Розберемо процедуру з Z-образними фіксаторами і зовнішніми куточками докладніше.

ЯК ПОСТАВИТИ МОСКІТНУ СІТКУ З ВНУТРІШНІМИ КРІПЛЕННЯМИ?

Попередній етап може взагалі не знадобитися, якщо Z-образні кріплення і ручки вже встановлені на москітну сітку. В іншому випадку кріпильні гвинти і приналежності йдуть в комплекті. Потрібно розмітити місця під Z-образні кріплення. Для невеликих москітних сіток обмежуються 4 фіксаторами: по центру кожної їх сторін. Якщо стулка висока, то з боків можна встановити по два кріплення. Вкрутити їх в рамку москітної сітки можна за допомогою звичайної викрутки.

Ручки для розміщення аксесуара встановлюються з боків. Основний критерій тут - зручність користувача. Потім москітна сітка береться за ручки, заводиться за отвір, тулиться до рами і фіксується за рахунок повороту Z-кріплень до ущільнювача в усіх точках. 

Процес нескладний і під силу будь-якій людині: головне не опускати ручки, поки не повернуто більшість фіксаторів.

ЯК ВСТАНОВИТИ МОСКІТНУ СІТКУ ІЗ ЗОВНІШНІМИ КРІПЛЕННЯМИ?

Цей варіант складніше, так як передбачає установку куточків зовні вікна. Простіше зафіксувати їх правильно на першому поверсі, де відносно безпечно можна дістатися до зовнішньої сторони рами.

Насамперед потрібно розмітити місця під кріплення. Нижні куточки повинні знаходиться строго паралельно верхнім і на правильному відстані (довжина «москіткі» плюс зазор на самі кріплення). Фіксація до зовнішньої сторони рами виконується на шурупи до 2 см завдовжки. Вони забезпечать надійну фіксацію, але в той же час не упрутся в армування профілю. Після завершення монтажу зовнішніх кріплень установка москітної сітки труднощів не викличе. Вона ставиться на нижню кріпильний підставу і заводиться в верхні кути.

Якщо ви живете на верхніх поверхах, то установку зовнішніх кріплень під москітну сітку варто довірити професіоналам.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані