Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Профільна система Rehau Geneo

Сучасна система Rehau Geneo - справжній прорив в області розробки енергозберігаючих технологій, якому немає рівних за показниками теплоізоляції. Головна відмінна риса даної конструкції в порівнянні з іншими моделями полягає в наявності армуючого волокна, яке включено в структуру пластика. Цей матеріал користується особливою популярністю в сфері авіабудування, а також в процесі складання машин «Формула-1».

Віконна система має наступний набір відмінних рис:

 • Застосування 6-ти камерного профілю з глибиною 86 мм.
 • Використання інноваційного матеріалу - RAUFIPRO, який був виконаний на основі фіброволокна.

Представлені параметри позитивно позначаються на експлуатаційних характеристиках конструкції, забезпечуючи в приміщенні ідеальний мікроклімат в будь-який час року. Використання сучасної моделі гарантує, що користувач має можливість економити електроенергію до 75%.

Компанія «Лінія Вікон» пропонує до продажу профілі Рехау, які забезпечують високий захист від вуличного шуму. Це особливо актуально для жителів мегаполісів, де важливо підтримувати в квартирі або котеджі оптимальні умови для проживання всіх членів сім'ї.


rehau geneo rehau geneo Отзывы

Переваги пластикових вікон із застосуванням профілів Geneo

Для обігріву приміщень, де встановлені вікна Рехау Генео, буде потрібно витратити всього 25% електроенергії від загальної кількості енергії, яка виділяється на опалення кімнат зі звичайними віконними конструкціями. Саме тому такі моделі все частіше можна зустріти в будинках, де відзначають мінімальне споживання електроенергії із застосуванням нетрадиційних джерел тепла.

Виробникам вдалося зберегти відносно невелику вагу виробів за умови їх високої міцності. Використання спеціального матеріалу RAUFIPRO і продумана геометрія профілю дозволило розробникам повністю відмовитися від застосування сталевого армування. Вага цих моделей на 40% менше в порівнянні з іншими конструкціями. Незважаючи на це, такі вікна також відрізняються тривалим експлуатаційним терміном.

Система Генео - можливість склити навіть величезні площі. Це пояснюється тим, що виробник використовував унікальну технологію вклеювання скління. В результаті стало можливим склити віконні прорізи розміром 260х140 см, при цьому повністю зберігаючи теплоізоляційні характеристики. За рахунок сучасного матеріалу готові моделі мають величезну просторову жорсткість, що дозволяє виконувати скління отворів, представлених в нестандартних формах.

Виберіть відповідне Вам вікно ПВХ REHAU

Rehau GENEO

rehau geneo Відгуки купити

Характеристики

Системна глибина:

86 мм

Повітряні камери:

6

Товщина склопакета:

53 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

47 Дб

47 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Rehau GENEO

Армований віконний профіль виготовлений з Rau-Fipro - високотехнологічного матеріалу, завдяки якому досягається максимальна енергоефективність конструкції.

3 045 грн/м2

2 648 грн/м2

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Купити зі знижкою

Замовити розстрочку на 6 міс.

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

6

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

25 Дб

50 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Армований віконний профіль виготовлений з Rau-Fipro - високотехнологічного матеріалу, завдяки якому досягається максимальна енергоефективність конструкції.

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Профільна система Рехау Генео

В процесі виготовлення компанія-виробник використовувала матеріал RAUFIPRO. Що являє собою даний матеріал? Це успішне поєднання пластика і фіброволокна, в якому пластик виконує функцію наповнювача, а фиброволокно є сполучною компонентом. Таке поєднання працює подібно арматурі, використовуваної в залізобетонних конструкціях:

 • гарантія необхідного запасу жорсткості;
 • надання моделі міцності;
 • наявність невеликої ваги.

Додатково виробник задіяв у роботу третій ущільнювач, який покращує тепло- і звукоізоляційні характеристики. Крім того, у вікнах Rehau Geneo для закриття стулки користувачеві буде потрібно мінімум зусиль. Це пояснюється оптимізованою формою ущільнювального матеріалу. Таким чином, компанія також подбала про комфорт клієнта.

Відсутність сталевого армування

Вибираючи віконні конструкції Генео, кожен клієнт повинен пам'ятати про те, що відсутність сталевого армування безпосередньо залежить від особливостей будівлі, в якому буде проводитися установка вікон.

 • Армування не є гострою необхідністю для об'єктів, де буде виконаний монтаж невеликих конструкцій.
 • Для скління балконів, лоджій із застосуванням панорамних вікон, важливо додатково зміцнити виріб за допомогою армування.

Таким чином, питання про армування вирішується в ході виконання будівельно-ремонтних робіт. Майстри рекомендують звернути увагу на наступні чинники:

 • Висота, розмір і геометрія скління в певному приміщенні.
 • Вплив зовнішніх факторів: сила потоків вітру, розташування кімнати - фасадна частина будівлі або на розі будинку.

Виробник використовує вже перевірені норми проектування, враховуючи максимальні навантаження на майбутні віконні конструкції. Саме тому краще всього скористатися допомогою зморщок від компанії «Лінія Вікон», який виїжджає за вказаною адресою. Від майстра безпосередньо залежить визначення всіх можливих факторів, що можуть вплинути на роботу вікна в звичних умовах. Правильний підбір моделі виключає ймовірність того, що ремонт пластикових вікон буде проводитися досить часто.

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Технічні характеристики системи Geneo

Вікна Рехау Генео відрізняються таким набором характеристик:

 1. Монтажна ширина конструкції становить 86 мм - це одна з найширших систем, представлена ​​в колекції компанії Rehau.
 2. Повітряна камера є чудовим термоизолятором. Саме тому виробник доповнив свою конструкцію відразу 6 камерами.
 3. Ширина склопакета варіюється в межах від 44 до 52 мм. Таким чином, клієнт має можливість вибрати і замовити склопакет, габарити якого впишуться в конкретний проріз вікна.
 4. Коефіцієнт опору теплопередачі - 0,86 Вт / м2К. Цей показник свідчить про те, яка кількість тепла проходить через 1 м2 вікна. Це максимальний показник, який представлений серед всіх інших віконних конструкцій Rehau.
 5. Звукоізоляційні характеристики системи досягають 50 дБ, що дозволяє встановлювати моделі Rehau Geneo в квартирах будинках, розташованих біля магістралей./li>

Заміряють допоможуть підібрати найбільш ідеальне рішення для офісних і торгових центрів, квартир, приватних будинків і величезних заміських котеджів.

Чим доповнити систему Geneo?

Профільна система Rehau Geneo проводиться в Німеччині з дотриманням основних технічних характеристик. Щоб конструкція стала повноцінною і зручною у використанні, необхідно доповнити її різними допоміжними елементами.

Одним з найбільш популярних рішень вважаються приховані петлі - це не інноваційне рішення, яке тільки набирає масової популярності. Особливість цих петель полягає в тому, що вони розташовані між віконною рамою і стулкою, а тому - повністю приховані від сторонніх очей.

Використання даних петель знайомить користувачів відразу з декількома перевагами:

 • Гармонійне поєднання з віконними конструкціями і естетичний дизайн всієї моделі - відсутність виступаючих елементів.
 • Додатковий теплоізоляційний ефект. Це досягається в результаті того, що петля ніяким чином не контактує з внутрішнім простором кімнати.
 • Такі петлі не провисають в процесі великих навантажень.
 • В області розташування прихованих петель відзначають високі показники взломостойкості.

Сучасні петлі прихованого типу піддаються регулюванню відразу в трьох площинах - це забезпечує високоякісну експлуатацію всієї віконної фурнітури.

Крім петель сучасні пластикові вікна можуть бути доповнені спеціальними накладками, виконаними з алюмінієвого матеріалу. Це чудове і оригінальне рішення для створення неповторного дизайну вікон. Використання таких накладок поєднує в собі збереження тепла пластикового матеріалу і бездоганний зовнішній вигляд алюмінієвої поверхні. Можливості експлуатації накладок:

 • Клієнту запропонована багата кольорова палітра накладок.
 • Кожен елемент має гладку поверхню.
 • Всі кріплення виключно прихованого типу, що є ще одним підтвердженням оригінального зовнішнього вигляду
 • Монтувати дані накладки можна на віконні та дверні конструкції, а також на всі розсувні системи Geneo.

Відсутність зварних швів і видимих ​​компонентів кріплення дозволяють використовувати їх для різних конструкцій в різних приміщеннях.

Компанія «Лінія Вікон» вже на протязі довгого часу підтримує співпрацю з виробником Rehau, продукція якого відповідає основним стандартам якості. Наявність гарантійного терміну підтверджує міцність і надійність усіх конструкцій.

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані