Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Що таке ламінація вікон, навіщо вона потрібна?

30 Липня 2018 року
Переглянуто: 1491

ПВХ вікна не обов'язково повинні бути білого кольору. Сьогодні покупці можуть вибирати та встановлювати у себе різні кольорові вікна. Це може бути забарвлення, відповідна інтер'єру або екстер'єру, або ж оригінальна гамма, що дозволяє виділитися на тлі класичних однотипних рішень. Домогтися такого дозволяється технологія ламінації вікон. Вона передбачає дві різні технології  нанесення на профільну систему спеціальної плівки або ж фарбування профілю ще на етапі виготовлення ПВХ за рахунок додавання спеціальних пігментів.Ламіновані вікна: основні переваги

Ламінація вікон: - це:

 1. Довговічне (профіль не вигорає на сонці, не боїться вологи та перепаду температур).
 2. Практично (до поверхні не липне пил і інше сміття).
 3. Надійно (хімічні та механічні дії вікнам також не страшні).
 4. Зручно (на відміну від дерев'яних, кольорові вікна з ПВХ не потрібно підфарбовувати, обробляти лаком і т.д.).
 5. Красиво (віконні конструкції відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом. З їх допомогою можна перетворити як інтер'єр, так і фасад будівлі. Особливо актуальний такий підхід, якщо стоїть завдання скління котеджу або дачі вікнами).

До важливих переваг кольорових вікон також відноситься наступне:

 • володіють всіма перевагами ПВХ конструкцій в плані герметичності, надійності, тепло-, і звукоізоляції.
 • гарантують різноманіття кольорів і фактур;
 • пропонують різні технології та способи зміни забарвлення (наприклад, є зовнішня ламінація і двостороння, а також в масі).

Плівкова ламінація вікон

За цією технологією на білий профіль під високим тиском наноситься спеціальна плівка (продукція Renolit). Кольорові вікна з плівкою ламінації володіють такими перевагами:

 • доступні найрізноманітніші кольори та фактури, в тому числі під дерево (наприклад, дуб темний) або будь-який інший варіант, припустимо, антрацит ламінація;
 • вартість нижче, ніж у випадку з технологією фарбування профілю;
 • різні варіанти реалізації. В цьому випадку можлива як одностороння, так і двостороння ламінація У першому варіанті можна змінити колір як внутрішньої частини профільної системи (для інтер'єру), так і зовнішньої (для фасаду).

Недоліки такого рішення  збільшення терміну виготовлення конструкції на 10-15 днів (цей період необхідний для того, щоб плівка і профіль фактично стали одним цілим). Також при відкритті стулок помітний білий колір всередині профільної системи, який не змінити за допомогою даної технології.

Ламінація в масі

В цьому випадку ламіновані вікна виходять за рахунок додавання спеціального фарбувального пігменту в ПВХ ще на етапі виготовлення профілю. На все це йде лише 3-4 дні, що прискорює процес отримання готового виробу для покупця. Поверх пофарбованого виробу також наноситься плівка, але не кольорова, а захисна  вона запобігає негативному впливу ультрафіолету.

Особливість ламінації в масі полягає в тому, що можливе отримання тільки двох кольорів  шоколадного (на нього наноситься плівка махогон) і карамельного (золотий дуб). Але навіть при відкритті стулок зовні даний виріб виглядає однорідно і максимально естетично.

 

В цілому варіант «в масі» якісніший, але і дорогий, а також не такий різноманітний (тільки двосторонній варіант і два забарвлення).

Ламіновані вікна активно набирають популярність. Замовити їх в Києві можете і ви, скориставшись пропозицією компанії «Лінія вікон». Ми є виробником віконних конструкцій, що гарантує для покупців максимально вигідні умови співпраці. Відзначимо, що на металопластикові вікна під дерево ціна буде вище, ніж на білі аналоги, але саме у нас ви отримаєте саме привабливу пропозицію з ламінуванням.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані