Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Готові вікна Епіцентр

22 Вересня 2020 року
Переглянуто: 846

Лідируючі на українському ринку скління металопластикові конструкції привертають покупців завдяки відмінному співвідношенню ціни і експлуатаційних властивостей. Так, вони наділені високими звуко- і теплоізоляційними характеристиками, міцні, надійні і довговічні, мають еталонну герметичність, прості в догляді, чудово вписуються в будь-який інтер'єр. Частенько виникає бажання обзавестися цими перевагами за максимально вигідною ціною. Через це потенційні покупці і звертають увагу на готові вікна в «Епіцентрі» та інших будівельних гіпермаркетах.

готовые окна эпицентр

   Наскільки доцільна подібна покупка? Чи дійсно економія перекриває потенційні і реальні недоліки цих віконних конструкцій? Чи є ситуації, коли готові вікна дійсно можуть стати виправданим вибором? На ці та інші питання ми і відповімо в нашому матеріалі.

Віконна кон'юнктура: спеціалізовані компанії, «гаражне» виробництво, пропозиції будівельних гіпермаркетів

   Сьогодні пластикові вікна в Києві пропонує безліч продавців. З огляду на той факт, що заміна засклення – відповідальний і вимагаючий певних вкладень коштів захід, до його вибору необхідний усвідомлений підхід. Але цілком логічно, що покупець завжди зацікавлений в отриманні самого якісного вирішення за максимально доступною ціною, адже переплачувати ніхто не хоче. У той же час, як показує практика, відносно до ПВХ-виробів гонитва за дешевизною буває виправдана вкрай рідко. Але, від цього дешевих рішень на ринку не стає менше.

Умовно пропозиції на ринку можна розділити на три великі групи:

1. Спеціалізовані компанії, що пропонують якісні пластикові вікна з профільними системами, склопакетами і фурнітурою перевірених марок. Їх розцінки сильно не відрізняються, тобто різниця в цінах не більше 5-7%. Ця категорія продавців також умовно ділиться на 2 підгрупи:

 • безпосередні виробники. До таких належить компанія «Лінія вікон». У нас, як і у інших представників цієї підгрупи, є власне виробництво вікон в Києві. Як наслідок, процес виготовлення зазвичай швидше, ціни нижче;

 • компанії-продавці (посередники). Вони спеціалізуються на продажу та монтажу, а виготовленням для них займаються компанії першої підгрупи. На загальну якість, як правило, нарікань немає, якщо це фірми, які не перший рік на ринку, терміни виготовлення та ціни вище.

2. Так звані «кустарні» або «гаражні» компанії. Їх число в останні роки стало менше, адже зростає кількість вимогливих і обізнаних покупців. Такі фірми залучають дуже низькими цінами (на 30-60% нижче, ніж в середньому по ринку). Основний підступ криється в якості, а саме неоригінальних і низькоякісних профільних системах, бракованих склопакетах, «кустарному» виготовленні, дешевій фурнітурі і комплектуючих. Зрозуміла справа, співпрацювати з такими горе-компаніями не варто.

3. Будівельні гіпермаркети, на кшталт «Епіцентру». Вони пропонують готові вікна під типові розміри віконних і балконних прорізів. Ціна таких конструкцій знаходиться десь посередині: дешевше, ніж у спеціалізованих компаній. Інший привабливий фактор – можливість купити і відразу ж отримати товар, а не чекати виготовлення. Цього часто виявляється досить, тому мешканці квартир у типовій забудові іноді і вибирають готові вікна в «Епіцентрі». Але вже через кілька років експлуатації (а іноді й раніше) з такою продукцією починаються труднощі.

Готові вікна в «Епіцентрі»: головний підступ

   Покупці зазвичай розмірковують так: якщо у мене типове житло зі стандартними розмірами отвору, то під нього можна брати готовий виріб. Але, насправді все не так просто. На практиці в двох однакових квартирах одного багатоповерхового будинку віконні прорізи можуть істотно відрізнятися:

 • можливі відхилення за розмірами отвору в висоту і довжину;
 • допускається наявність різних перепадів і нерівностей;
 • зустрічаються і інші дефекти, які позначаються на виборі відповідного варіанту.

  Крім того, є й інші чинники, які необхідно враховувати: а саме використовувані обшивальні матеріали, сонячна або не сонячне сторона, які вимоги до безпеки (поверх) і т.д.

  Через відмінності у віконних прорізах, здавалося б, однакових квартир, пластикове вікно типового розміру може зовсім не вписуватися в отвір або під час монтажу для нього не можна буде створити монтажний зазор необхідного за будівельними нормами розміру (він буде занадто маленьким або навпаки великим) і здійснити правильну його герметизацію. Чим подібне загрожує:

 • серйозним зниженням теплоізоляційних властивостей. І не важливо, що це теплі вікна – продування і протяги приведуть до погіршення мікроклімату;
 • падінням загальної механічної міцності і довговічності;
 • підвищенням ризику деформацій та інших дефектів.

  У кращому випадку неточність розмірів виллється в додаткові витрати на обслуговування і ремонт. У гіршому, а це теж дуже ймовірний сценарій, вже через 2-3 роки буде потрібна заміна засклення на нове.

Ще реальні недоліки готових вікон такі:

 1. Доставка і монтаж не входить в ціну. Якщо взяти готові вікна в «Епіцентрі», то доставляти їх до квартири або будинку доведеться самостійно (або оплачувати транспортування додатково). Монтаж також лягає на ваші плечі, а значить немає гарантій, що все буде зроблено правильно і без помилок.

 2. Типові розміри припускають і типові комплектації. В будівельному гіпермаркеті може пропонуватися багато варіантів конструкцій за розмірами, кількістю камер склопакета або фурнітурі. Але внести коригування та самостійно щось вибрати вже не можна. Тут не дадуть взяти варіант з потрібним профілем, склопакетом і фурнітурою, якщо його немає в первісному асортименті, не запропонують вікна з іншим розміром, з протизломною фурнітурою, блокаторами від дітей і іншими корисними додатковими фішками.

 3. Вище ризик пошкодження. Масове виробництво готових вікон і балконних блоків здійснюється на спеціалізованих фабриках. Тут також передбачений контроль якості, але він вибірковий, а не такий, як при індивідуальному виготовленні. Отже, ймовірність отримати пошкоджену конструкцію або товар не кращої якості все ж є.

 4. Відсутність гарантії та сервісного обслуговування. Гарантія на вікно з супермаркету не поширюється на установку. Тобто після монтажу будь-які проблеми доведеться усувати за свій рахунок, тоді як сумлінні віконні компанії, як «Лінія вікон», дають гарантію і виконують безкоштовне обслуговування протягом всього періоду дії гарантійних зобов'язань.

   Купувати готові вікна в будівельних маркетах для скління житлових квартир, офісів і різних торгових приміщень не варто, оскільки потенційних ризиків і реальних мінусів більше, ніж наявних плюсів: готовність до миттєвого відвантаження і більш доступної ціни.

   Спеціалізовані компанії здійснюють виготовлення по індивідуально виконаним вимірами, гарантують високу якість своєї продукції і виконують професійний монтаж, який відповідає вимогам будівельних норм.

Чи є ситуації, коли покупка готових вікон виправдана?

   По можливості, краще не купувати готові моделі в будівельних гіпермаркетах. Але, іноді все ж подібне вкладення коштів може бути виправданим кроком:

 • при склінні господарських будівель, підсобних приміщень, літніх дач. Для них теплоізоляція і загальні експлуатаційні властивості часом менш важливі, ніж доступність;
 • в якості тимчасових конструкцій. Якщо ви розумієте, що готове вікно – це рішення на кілька сезонів або років, то такий вибір може бути виправданий. Але, якщо це капітальний житловий об'єкт, а причина вибору тільки в економії, то краще розглянути варіант покупки висококласного рішення в кредит або на умовах розстрочки;
 • для додаткового скління або на етапі незакінченого будівництва. В цьому випадку під вибране вікно підточюється (вирізається) отвір. Але тут дуже важливо, щоб загальна якість конструкції була на висоті і повністю влаштовувало вас.

  Якщо ви все ж вибираєте готове рішення, то вивчайте його на наявність дрібних дефектів, оглядайте профіль, склопакет, фурнітуру і ущільнювач, перевіряйте роботу стулок, а тільки потім оплачуйте товар.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані