Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Заміна однокамерного склопакету на двокамерний

10 Вересня 2021 року
Переглянуто: 85

двухкамерний стеклопакет

 
  Заміна однокамерного склопакету на двокамерний -  
це одна з найпоширеніших послуг, пропонованих компанією «Лінія вікон». Замовляють її набагато частіше, ніж може здаватися. Причини, чому людям потрібна заміна склопакету, бувають найрізноманітніші, але мета у них завжди одна — забезпечення і підвищення рівня комфорту проживання.

  Далі в статті ми розповімо про те, навіщо потрібно міняти склопакети, в яких випадках бажано змінити однокамерні пакети на двокамерні, як відбувається і скільки коштує процедура, а також який ефект вона забезпечує.

Для чого потрібно міняти склопакет?

  Перше, на що варто акцентувати увагу — потрібно чітко розрізняти, з якої причини ви міняєте скління. А їх всього дві основні: вікно перестало виконувати свої ізолюючі функції, є бажання замінити скління на поліпшене.

Погіршення характеристик добротно виконаного склопакету можливо тільки якщо його розбити, виникли тріщини або сталася розгерметизація. Це відбувається через:

 • Механічні пошкодження. Найпоширеніша ситуація, яка тільки може статися в побуті. Навіть якісне скло витримує не всі дії;        

 • Термошок. Це фізичне явище, при якому можуть спонтанно утворюватися тріщини через нерівномірне нагрівання або охолодження скла;        

 • Порушення технології установки. Пластикові вікна досить чутливі до якості установки і регулювання. Якщо конструкція не була встановлена за рівнем, слабо закріплена, неправильно проведене регулювання стулок — рано чи пізно скління отримає надмірне навантаження і почне тріскатися;        

 • Виробничий брак. Найрідкісніша причина, коли була порушена технологія виробництва або використовувалися неякісні матеріали.        

  Незалежно від першопричини пошкоджений і розгерметизований склопакет не підлягає ремонту і відновленню. Це обумовлено конструкцією, яка представляє собою систему з двох шарів скла, розділених безповітряною камерою і склеєних між собою. Ізолюючі властивості повітряних камер забезпечуються за рахунок видалення всієї вологи або закачування інертного газу. При будь-якому пошкодженні, вікно заповнюється вологою і кімнатним повітрям, через що властивості погіршуються. Пакети тільки змінюються.

Основні причини заміни однокамерних склопакетів на двокамерні

  Навіть коли скління в повному порядку, може виникнути бажання таким чином змінити світлопрозорі конструкції. Крім описаних в попередньому пункті причин заміна однокамерного склопакету на двокамерний проводиться, коли:

 1. Через обмежені можливості спочатку вибираються більш дешеві однокамерні пакети, які за більш сприятливих обставин змінюються на поліпшені.               
 2. За своєю тепло-, звукоізоляцією і іншими характеристиками однокамерний склопакет не виправдав очікувань і не дозволяє комфортно перебувати в помешканні. Найрозумнішим варіантом для заміни в даному випадку виступає енергозберігаючий або мультифункціональний двокамерний склопакет.               
 3. Куплена квартира в новобудові, де у вікна вставлено максимально бюджетне скління. У цьому випадку заміна є практично обов'язковою, інакше енергоефективність житла буде явно незадовільною.               

  Окремо можна назвати типову ситуацію, коли спочатку на балконі було зроблено холодне скління. Його достатньо, щоб захистити балконний простір від опадів, вітру, пилу та сміття, але не дозволяє його повноцінно використовувати протягом усього року. І тим більше, перетворити балкон на повноцінну кімнату. А ось замінивши пакети на більш теплі, тихі і надійні, можна зробити приміщення досить комфортним навіть у зимовий час. Природно така заміна можлива тільки за умови, що конструкція витримає масивніше скло.

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний: основні нюанси

   Є кілька труднощів, які супроводжують цю процедуру. Вважаємо важливим звернути вашу увагу на те, що мають місце:

 • Різниця товщини. Це найпроблематичніший момент. Стандартизована товщина однокамерних пакетів становить 24 мм, тоді як для двокамерних енергозберігаючих цей показник становить 32-40 мм. Не в кожному профілі є можливість компенсації такої різниці, але навіть це не головне.        

 • Складність з підбором штапиків. Це елементи, які відповідають за безпосереднє кріплення пакета в віконній рамі. Складність в тому, що в деяких видах профілю замінити штапики дуже складно через те, що припинився їх серійний випуск або їх не імпортують в Україну. Однак досвідчений майстер в 90% випадків підбирає альтернативний варіант без втрати якості в надійності кріплення.        

  Коли двокамерний склопакет неможливо вставити з тих чи інших технічних причин, то і тут є непогана альтернатива. Полягає вона в тому, що для установки замовляється максимально покращений і енергоефективний однокамерний склопакет, де використовується комбінація технологій енергоефективності: спецскло, особливе тепловідбивне напилення, заповнення камер інертним газом і інші. В результаті досягається той же рівень ефективності практично за всіма показниками.

Скільки буде коштувати процедура?

  Вартість нового скління залежить від декількох факторів, і серед них основний — кількість і конфігурація нових пакетів. Також оплачуються послуги майстрів по заміні скління. Тому для отримання більш детальної фінансової інформації ми завжди рекомендуємо проконсультуватися у відповідального менеджера «Лінії вікон».

  Сама процедура заміни не набагато простіше установки нових вікон і передбачає спочатку визначення фізичних параметрів нових склопакетів. Для цього краще запросити фахівця-замірника. Він зніме висоту і ширину старих пакетів, визначить модель і параметри профілю і, відповідно, допустиму формулу нового скління. На основі цих даних, а також побажань замовника буде затверджена конфігурація склопакетів, які виготовить наша компанія.

   Власне процедура склопакетів виглядає наступним чином:

 1. Знімаються штапики, ущільнювачі. Потрібно стежити, щоб пакети не випали.               
 2. Акуратно витягується старе скло і ставиться вертикально під стіну на підкладену тканину.               
 3. На нижню частину фальца укладається нова підкладка.               
 4. У підготовлену раму і стулки на підкладку вставляються нові склопакети. Ця робота повинна виконуватися максимально акуратно, щоб не допустити жодних пошкоджень (навіть мікротріщин), що може скоротити термін служби світлопрозорих конструкцій.               
 5. Заключним етапом власне монтажних робіт є вставка нових притискних планок, що підходять по ширині і конструкції. Вони повинні щільно встати на належні місця.               

   Після того, як все виконано, залишається лише провести регулювання вікон, якщо є така потреба, а також перевірити їх на герметичність. При відсутності будь-яких ознак несправності робота вважається успішно виконаною.

Підсумки

   Якщо вам захотілося змінити скління, зробити це нескладно. Незалежно від того, які причини спонукали вас до цієї дії, єдиною реальною перешкодою можуть стати чисто технічні обмеження:

 • Неможливість вставити більш товсті склопакети в наявний профіль;
 • Нездатність конструкції витримати вагу більше масивного скління (проблема характерна для балконів).        

   У обох цих труднощів є цілком прикладні рішення. У першому випадку ми рекомендуємо зупинитися на поліпшених однокамерних пакетах, а в другому — кращим варіантом стане замовлення нового балкона під ключ, під який відмінно підійдуть нові вікна РЕХАУ.

   У нашій компанії можна замовити всі види енергоефективних склопакетів, від простих енергозберігаючих до мультифункціональних, які взимку захищають від втрати тепла, а влітку навпаки — від проникнення всередину житла надлишкового тепла зовні. Вибір конкретної конфігурації залежить виключно від ваших потреб. Однак, якщо ви купували пластикові віконні конструкції давно і в бюджетному варіанті, можливо набагато вигідніше буде замовити собі нові вікна WDS. Це дозволить вам отримати максимальні результати за свої гроші. А що може бути краще, ніж комфортне і затишне житло, куди хочеться повертатися кожен день?

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані