Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Заклинило пластикове вікно: що робити

11 Квітня 2019 року
Переглянуто: 5855

За відкривання і закривання віконних стулок відповідає фурнітура. Вона є одним з найбільш важливих і одночасно досить вразливих елементів пластикового вікна. Без належного обслуговування (огляду, регулювань, мастила) і при неправильній експлуатації, фурнітура може створювати різні проблеми. Однією з них може стати ситуація, коли заклинило пластикове вікно: воно не відкривається / закривається

Причини заклинювання фурнітури

Подібні складності не є рідкістю. Якщо двері балкона або вікно можна закрити, ручка не повертається, тобто, заблокована в одному з положень, то має місце заклинювання фурнітури. Основні причини, які призводять до таких ситуацій:

  • в механізм потрапила бруд або пил, і потрібне очищення;
  • рухливі елементи вимагають мастила;
  • відбулося спрацьовування блокіратора (таке можливо, якщо користувач спробував дуже різко повернути рукоятку);
  • повністю вийшов з ладу механізм відкривання (він вимагає заміни, або повної, або часткової);
  • пластикове вікно не відкривається через провисання стулки або деформації профілю (потрібне регулювання, в деяких випадках з перепакечуванням склопакета).

В останніх двох ситуаціях без фахівців не обійтися. Найкраще звертатися до представників перевірених віконних компаній. У Києві обслуговують і ремонтують вікна пластикові представники«Лінії вікон». Компанія не просто займається монтажем і продажами конструкцій, а й виробляє їх, гарантує вигідні ціни на продукцію і сервіс.

Перші три дефекту можна виправити навіть своїми руками, якщо знати, що потрібно виконати.

Заклинило пластикове вікно з відкритою стулкою

Найчастіше проблема викликана спрацьовуванням блокіратора помилкового відкриття. Припустимо, вікно в відкинутому положенні (провітрювання), потім ви не закрили його, але спробували повернути рукоятку в позицію«відкрито». Коли блокіратор не передбачений, стулка повисне тільки на петлі, розташованої внизу. Що робити далі:

  • притиснути стулку до рами (можливо, поодинці це зробити не вийде і знадобиться допомога другої людини);
  • сильно натиснути на неї в районі верхньої петлі;
  • перевести ручку в необхідну позицію.

Якщо є блокатор, то рукоятка автоматично заблокується, щоб не сталося випадання з петлі. Наступні дії прямо залежать від марки фурнітури, яка встановлена ​​у вашій конструкції. Найменування, як правило, нанесено на самі металеві деталі.

Розглянемо дії для найпопулярніших марок:

  1. Maco. Як тільки заклинило пластикове вікно, треба на торці стулки шукати запірну пластину (або злегка виступаючу клавішу) – це і є блокіратор. Розмістіть стулку вертикально і притисніть запірний елемент до ущільнювача. Це дасть можливість повернути ручку в потрібне положення.
  2. Winkhaus, Roto та інші марки. Тут блокіратор за формою нагадує язичок, він розташований не паралельно профілю, а злегка під кутом. Для розблокування натисніть на цей елемент так, щоб він був спрямований строго вниз. Потім і ручка повинна піддатися.

Якщо не відкривається пластикове вікно

Можлива й інша ситуація з заклинюванням, при якій ручка не повертається при спробі відкрити вікна. Для самостійного усунення проблеми варто спробувати сильно притиснути стулку до рами, після чого повернути ручку в позицію «відкрито». Якщо нічого не виходить, то доцільно звертатися до майстрів.

Стулку не вдається перевести на провітрювання

Третя ситуація, коли заклинило пластикове вікно – невдалі спроби перевести його в режим провітрювання. Причина криється в поломці зацепа або кутового перемикача, проблемах з отцентровкой обв'язки або опущенні стулки. Самостійно ці дефекти не усунути, вище шанси, що ви просто погіршить ситуацію. Щоб позбутися від такого виду заклинювання, звертайтеся до представників віконної компанії.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані