Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Ремонт склопакетів

30 Серпня 2019 року
Переглянуто: 1499

Сучасні пластикові вікна - це надійні і міцні конструкції, які виготовляються з високоякісних матеріалів. Але навіть такі пристрої рано чи пізно піддаються різним змінам і деформацій в процесі експлуатації. Щоб відремонтувати пластикові вікна Київ, майстри компанії «Лінія Вікон» попередньо проводять діагностику поломки, яку неможливо визначити візуально (як у випадку розбитого склопакета).Таким чином, процес заміни склопакета проводиться в кілька етапів:

 1. На місце виїжджає майстер, щоб оглянути несправність і визначити, що потрібно робити далі.

 2. Якщо необхідно замінити пошкоджений склопакет, заміряє робить всі необхідні заміри.

 3. Відбувається виготовлення склопакета в максимально стислі терміни.

 4. Виконується демонтаж старої конструкції, і проводиться монтаж нової. Час виконання роботи становить близько 30 хвилин.

У процесі здійснення пошкодженого склопакета, за бажанням власника квартири додатково можна змінити технічні особливості віконного отвору.Фахівці пропонують установку сучасного енергозберігаючого скла, виконання тонування стекол або збільшення кількості камер. 

Причини руйнування склопакетів 

Майстри пропонують відремонтувати пластикові вікна Київ, які можуть вийти з ладу з різних причин. Руйнування склопакетів здійснюється в декількох випадках:

 • Пошкодження механічного типу. Використання сучасних технологій і якісна обробка не скасовують той факт, що скло - це крихкий матеріал, який можна легко пошкодити при сильному ударі. Освіта тріщин на скляній поверхні вікна найчастіше викликано тим, що на склопакет щось впало або був здійснений сильний удар. 

 • Фізичні фактори. До зовнішніх факторів впливу часто ставляться погодні умови. Скло - матеріал, який відрізняється особливою чутливістю, тому різкі температурні перепади негативно позначаються на його зовнішньому вигляді. Іноді тріщини на поверхні з'являються в результаті сильного вітру (коли гілки дерев б'ються об скло) або граду. 

 • Помилки при виконанні монтажних робіт. Часто власники будинків або квартир списують все на якість склопакета, не замислюючись над тим, як саме була виконана установка, чи всі правила монтажу були враховані. Адже навіть найменше порушення в структурі віконного профілю призводить до того, що збільшується тиск на скло. Тому склопакет може не впоратися з таким навантаженням і тріснути.

 • Армування профілю. Виготовлення неправильно розрахованих конструкцій і застосування матеріалів низької якості призводить до того, що склопакет не витримує великого тиску, деформується і тріскається.

Якщо у віконній конструкції з'явилася тріщина або дірка, необхідний терміновий ремонт вікон Київ, ціна яких залежить від технічних характеристик нового склопакета. Порушення конструкції у вигляді тріщини негативно позначається на подальшій експлуатації всього вікна. Тому, щоб обмежитися заміною одного склопакета, а не всієї віконної конструкції, важливо своєчасно звертатися за допомогою до спеціалізованих майстрам. 

Демонтаж пошкодженого склопакета 

Перш ніж відремонтувати пластикові вікна Київ і виготовити новий склопакет, потрібно виконати демонтаж старої, пошкодженої конструкції. 

Склопакет щільно фіксується в рамі за допомогою штапиків. Тому, щоб його витягнути, необхідно демонтувати дані штапики. Цей процес виконується досить швидко:

 1. Як інструменти потрібно застосувати широку і гостру стамеску. Фіксація стамески здійснюється в центрі вертикальної сторони склопакета. В отвір між рамою і штапіком потрібно акуратно бити по стамесці, використовуючи пластиковий або гумовий молоток.

 2. У той момент, коли штапик поступово почне відходити від рами на відстань близько 5-7 мм, його можна буде з легкістю від'єднати руками.

 3. Наступний етап - демонтаж верхнього горизонтального штапика, який підбивають з кута.

 4. Після цього, потрібно зняти наступний вертикальний, а після - нижній горизонтальний штапик. 

 5. Щоб витягти пошкоджений склопакет з рами, необхідно потурбуватися про власну безпеку і захистити руки за допомогою рукавичок. Краї склопакета досить гострі, тому рекомендується використовувати рукавички з щільного матеріалу. 

 6. У разі пошкодження одного з стекол, склопакет можна витягти із застосуванням спеціальної присоски, яку встановлюють по центру цілого скла.Присоска фіксується на скляній поверхні. Після цього, майстер акуратно тягне за ручку в положенні «на себе». 

Демонтаж пошкодженого склопакета - важливий етап в процесі виконання такої послуги, як ремонт вікон . Якісно і швидко виконана робота по демонтажу старої конструкції спрощує процес установки нового склопакета.

Ремонт склопакетів Київ 

При порушенні цілісності скла, вікно втрачає свої основні теплотехнічні характеристики. В результаті цього, через вікно йде величезна кількість тепла, що призводить до значного зниження температури на балконі, лоджії або в житловому приміщенні. 

Багаторічний досвід майстрів компанії «Лінія Вікна» дозволяє їм з упевненістю стверджувати, що простіше, швидше і вигідніше здійснити заміну всього склопакета, ніж міняти кожне скло окремо. У разі заміни склопакета рама залишається на місці, а сам процес монтажу має на увазі відсутність відходів та іншого сміття на місці роботи майстра.

Установка нового склопакета 

Коли демонтажні роботи позаду, а новий склопакет вже давно готовий до застосування, саме час переходити до монтажу:

 1. Щоб виключити ймовірність контакту скла з жорсткою конструкцією рами, буде потрібно в паз з одного боку встановити ущільнювальну гумку по всьому периметру віконної рами. 

 2. На вертикальні стінки і на горизонтальну основу віконної рами необхідно укласти гумові підкладки. З їх допомогою вдається пом'якшити контакт торцевих сторін скла з пластиком профілю.

 3. Проводиться установка нового склопакета в віконну раму на заздалегідь підготовлені підкладки. При цьому склопакет потрібно постійно вирівнювати по рівню.

 4. Встановлений склопакет притискають за допомогою штапиків, які повинні бути заздалегідь доповнені гумовим ущільнювачем.

 5. Забивати штапик в паз потрібно, застосовуючи пластиковий або гумовий молоток. Використання такого інструменту виключає ймовірність пошкодження пластикової конструкції. 

Для майстра весь робочий процес становить близько 30-40 хвилин. Незважаючи на всю простоту виконання поставленого завдання, не рекомендується самостійно виробляти монтажні роботи склопакета. Адже в разі порушення і не дотримання елементарних правил установки, термін експлуатації віконної конструкції зменшується в два рази. 

Типові поломки ПВХ вікон: регулювання конструкції 

В результаті експлуатації вікон часто виникають всілякі поломки віконної фурнітури, що стає основною причиною проблем функціонування окремих вузлів вікна. 

У список найпоширеніших проблем, входять:

 • провисання стулок; 

 • зміна притискної функції стулок;

 • заміна або ремонт віконної ручки;

 • ушкодження ущільнювальної гумки і її заміна в разі порушення герметизації вікон;

 • відкриття стулок відразу в декількох положеннях.

Щоб усунути всі перераховані вище проблеми, найчастіше необхідно проводити регулювальні роботи. Майстри компанії «Лінія Вікон» пропонують послуги з регулювання окремих комплектуючих віконної конструкції, щоб повернути нормальну роботу всіх вузлів. 

Чому саме ми? 

Компанія «Лінія Вікон» - це не просто фахівці з установки віконних і дверних конструкцій. Це завод-виготовлювач, який пропонує вигідні ціни на вікна і двері в Києві. Застосування високоякісних матеріалів підтверджується численними сертифікатами. Крім того, компанія пропонує гарантію на всю продукцію.

Всі склопакети виготовляються в максимально короткі терміни. Монтаж, демонтаж, регулювання пластикових вікон - всі роботи проводяться висококваліфікованими майстрами відповідно до будівельних рекомендаціями і правилами. 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані