Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як перевести пластикові вікна в зимовий режим

13 Червня 2019 року
Переглянуто: 3195

      Саме розповсюдженіше питання, яке витає в повітрі, як підготувати вікна до зими? На сьогоднішній день, практично будь-яка фурнітура дозволяє регулювати, наскільки щільно вона докладатиме до стулки вікна. У зимові дні необхідно зробити так, щоб ваше вікно закривалося герметично і впритул. Це необхідно для мінімізації продувки з вікон, а також для збереження тепла у вашому приміщенні. При настанні весни або річного пору року, Ви зможете послабити притирання до віконній стулці.

       Як би це дивно не звучало, але все-таки не всі вікна можуть коригуватися під певний сезон. Через бюджетної фурнітури, такої функції у вас може не бути. Під різними функціями мається на увазі відкриття вікна повністю, режим провітрювання, режим мікро-провітрювання, закриття і тд. Фурнітура  від всесвітніх і популярних виробників Maco, Roto, Sienna Aubi, такі функції в своєму функціоналі мають.


Як дізнатися, чи є у вікнах перехід на зимовий час

      Для того, щоб дізнатися чи є функція перекладу фурнітури в зимовий режим, вам необхідно відкрити вашу стулку вікна і спробувати знайти спеціальні пазухи. Якщо ви побачили отвір під шестигранник, або отвір під зірочку, то така фурнітура може регулюватися під кожен сезон або погоду.


У який час краще переводити вікна на зиму

      Необхідність в перекладі вікна на зимовий час, краще проводити при першому ж настанні холодів. Якщо ви відчули якийсь легенький холодок при закритому вікні, то краще, спробуйте налаштувати і відрегулювати ваше вікна на зимову пору року. Якщо вже настали холоди, а з вікон не продуває, то ми Вам не рекомендуємо переводити режим на зимовий вручну, нехай залишається як є. Таким чином, Ви не будете зношувати гумові ущільнювачі, і вони будуть зберігати тепло у вашому домі. При настанні літнього сезону, відкрийте вашу стулку і переведіть режим на літній.

      Перекладати на зимовий режим віконну фурнітуру - це не складно, але якщо це роботу виконати неякісно, ​​то це може привести ваші пластикові вікна до витратного ремонту надалі. Якщо ви впевнені, чи зможете перевести самостійно вікна на зимовий режим, то краще викличте спеціаліста компанії «Лінія Вікон».


Покрокові дії при перекладі фурнітури на зимовий сезон

  1. Добре вимити вікна за допомогою ганчірки і спеціального пензлика.
  2. При огляді фурнітури з торцевого боку, знайдіть все, без винятку ексцентрики на вашому вікні. Їх кількість на стулці вашого вікна, буде залежати від його розміру.
  3. Знайдіть або купіть заздалегідь інструмент для перекладу фурнітури на зимовий сезон. Це може бути шестигранник, викрутка або пасатижі.
  4. Проверните кожен ексцентрик на кілька градусів. Роблять таку процедуру за годинниковою стрілкою.
  5. Оцініть кінцевий результат.
  6. Для перевірки ваших старань, перевірте щільність прилягання за допомогою звичайного білого аркуша паперу. Закрийте вікно, затиснувши між стулкою і рамою лист. Потягніть за папір, якщо вона не витягується - це значить, що ваша стулка щільно прилягає.

Які процедури потрібно проводити перед зимовим сезоном

      Перше і найголовніше, що вам потрібно зробити - це прибрати ваші москітні сітки. Взимку такі мережі зовсім не потрібні, щоб ви їх не пошкодили, і вони якомога довше вам прослужили, їх краще знімати. Перед холодами не забудьте вимити склопакети і віконну раму. Робити це можна за допомогою миючих кошти для миття посуду або спеціальні засоби для миття вікон. Звичайно, не можна забувати про змазування машинним маслом вашу фурнітуру. Таким чином, механізми вікна, будуть працювати швидко і без перебоїв. І наостанок, обов'язково почистіть гумовий ущільнювач. Огляньте ущільнювач, він не повинен мати тріщин і не бути покусаним або порізаним. Якщо з ним все добре, обробіть його за допомогою засобу на основі гліцерину або іншим спеціальним речовина для гумових ущільнювачів.





Корисні статті та відео



Переваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі





Перейти до списку всіх статей





У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані