Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Ремонт вікон

Як і будь-яку іншу складну конструкцію, ПВХ вікна необхідно перевіряти, а іноді і ремонтувати. Наша компанія пропонує своїх майстрів для поточного обслуговування, і профілактичного (або аварійного) ремонту. Частіше за все потрібно відрегулювати будь-які опції, перевірити (і при необхідності, відремонтувати) роботу стулок, фурнітури. При виявленні серйозних ушкоджень, що призвели до повного виходу з ладу будь-яких елементів або механізмів, наші співробітники виконають їх заміну.

 

        Якщо Ви виявили порушення в роботі метало пластикового вікна, негайно звертайтеся в компанію «Лінія Вікон». Однак якою б не була поломка, замовити ремонт і обслуговування пластикових вікон у Києві та Київській області ви зможете в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий спектр послуг за прийнятними цінами. Основні переваги «Лінії Вікон» полягають у великому досвіді майстрів – більше 15 років. Крім цього, ми постійно вдосконалюємось, приблизно раз на рік фахівці компанії відвідують курси підвищення кваліфікації. Виконуємо всі роботи в мінімальні терміни. Маємо послугу по безкоштовному виїзді майстра на об'єкт в день звернення. Знаходимо індивідуальний підхід для кожного клієнта, а також на усі послуги надаємо гарантія.

        Крім послуг з відновлення працездатності віконних систем ми пропонуємо послуги з їх сервісного обслуговування. Вартість обслуговування віконної фурнітури, а також всієї конструкції в цілому у нас одна з найнижчих у Києві. Сервісне обслуговування дозволяє продовжити термін служби пластикових віконних систем та дверей, а також в частих випадках поліпшити їх функціональні характеристики. Це буде корисно, якщо вони експлуатуються вже кілька років. Наші фахівці легко зможуть підвищити тепло-, волого- та звукоізоляційні властивості, а також відновити привабливий зовнішній вигляд. У загальному випадку дана послуга включає в себе: змащення мастилом та регулювання фурнітури, заміну фіксатора відкривання, установку нового ущільнювача, регулювання стулок та багато іншої роботи, яка буде корисна Вашому пластиковому вікну. 


Більше 20 000 клієнтів довіряють компанії «Лінія Вікон»

100%
гарантія

КРАЩІ ЦІНИ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Не потрібно платити зайві кошти не професіоналам. При зверненні в нашу компанію, Ви отримаєте найкращий сервіс по склінню балконів та лоджій за найнижчу ціну. Віконні вироби та монтаж конструкцій, коштують у нас дешевше на 16-21%, ніж у інших.

70
років

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ДО 70 РОКІВ

Компанія «Лінія Вікон» пропонує своїм клієнтам металопластикові вікна та двері найкращої якості. Наші конструкції мають високий термін експлуатації – більше 70-ти років.

48!
годин

НОВІ ВІКНА ЗА ДВА ДНІ

Завод-виробник «Лінія Вікон» цінує кожного клієнта, який звернувся до нас. Ми пропонуємо новенькі металопластикові вікна та двері по Вашим замірам в найкоротший термін. Виготовлення віконних конструкцій займає – до двох днів.

648
відгуків

НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Компанія «Лінія Вікон» пропонує своїм клієнтам тривалу гарантію на усі наші товари та послуги. Якщо гарантійний термін ще не закінчився, ми швидко та якісно владнаємо проблеми з віконними виробами.

Якісніше Ви не знайдете в Києві та Київській області

Ціни на Ремонт Вікон

Послуга Вартість робіт
Регулювання вікна проста 120 грн
Просте регулювання балконних дверей 150 грн
Регулювання вікна (перепакечіваніе, складна регулювання) 350 грн
Аварійне відкривання 450 грн
Регулювання вхідних дверей 550 грн
Заміна ущільнювача вкатанним (без матеріалу) 30 грн
Заміна ущільнювача впаянного (без матеріалу) 40 грн
Заміна ручок віконних (без матеріалу) 60 грн
Заміна ручки двосторонньої (без матеріалу) 300 грн
Заміна балконної засувки (без матеріалу) 150 грн
Заміна фурнітури на віконної / балконних стулці (без матеріалу) 750 грн
Зміна типу відкривання вікна (додавання функції провітрювання, без мат.) 750 грн
Виготовлення стулки в отвір (з глухого вікна зробити відкривається, без мат.) 1100 грн
Установка доводчика на вхідних дверях (без матеріалу) 500 грн
Регулювання доводчика на вхідних дверей 250 грн
Заміна замка на вхідних дверях (без матеріалу) 150 грн
Установка захисних дитячих замків (без матеріалу) 450 грн
Розбирання і мастило замку (перебирання замку) 400 грн
Перевстановлення імпоста (без демонтажу конструкції) 350 грн
Регулювання середньої складності (вікна або балконних дверей) 230 грн
Встановити двосторонній ручку на б/б (за умови, що варто з одного боку) 350 грн

Причини, від яких потрібно робити ремонт пластикових вікон:

Незважаючи на досконалість сучасних віконних систем, вони, на жаль, не вічні, і можуть втратити свою виняткову функціональність в будь-який момент. Однак якщо сталася поломка, ми не радимо робити ремонт вікон самостійно. Як показує практика, в більшості випадків самостійні ремонтні роботи закінчуються ще більшими поломками, і як наслідок, підвищенням кінцевої вартості ремонту металопластикових вікон. Найбільш поширеними за статистикою є такі поломки:

1. Порушення цілісності склопакета – він може розбитися або на ньому може з'явитися тріщина, тоді буде потрібно ремонт склопакета.

2. Несправності фурнітури – вікно може перестати відкриватися, закриватися або можуть не працювати ті чи інші положення стулки металопластикового вікна.

3. Пересихання ущільнювача – через вікно починає несамовито дути холодне повітря з вулиці.

4. Розгерметизація системи – в такому випадку потрібно замінити склопакет, виправити раму або заміни ущільнювач.

Серед причин, які можуть призвести до несправностей прийнято виділяти: брак при виробництві або установці світлопрозорих конструкцій, природний знос, неправильну експлуатацію та відсутність необхідного обслуговування. Однак варто пам'ятати, що будь-яку несправність вікна можна усунути – головне вчасно звернутися до фахівців. Сам по собі ремонт пластикових вікон коштує недорого в більшості випадків, так як найчастіше включає лише регулювання або дрібний ремонт, який при своєчасному зверненні відразу можна виправити.

Нові вікна без переплат! Розстрочка під 0% кожному клієнту!

Вікна в розстрочку до 2-х років на найкращих умовах! Всі деталі замовлення уже тут!

З часом, металопластикові вікна потребують сервісного огляду та ремонту. Проблеми з віконними конструкціями можуть виникати від тривалої експлуатації. Неважливо, скільки коштували вікна з самого початку, за ними все одно потрібен догляд. Є багато факторів, які впливають на роботу вікна. Зовнішні чинники не тільки здатні пошкодити конструкцію, а також зламати головні елементи ПВХ вікна.

Компанія «Лінія Вікон» пропонує послуги по відновленню функціональності будь-яких віконних систем як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Всі роботи виконуються точно в зазначений термін і з професійною якістю. Якщо вам потрібно зробити ремонт вікон недорого, наша компанія – те, що ви дійсно шукаєте. Крім ремонтних робіт, ми здійснюємо також сервісні та профілактичні роботи, які дозволяють багаторазово підвищити довговічність вікна і вчасно виявляти можливі несправності.

Довірте компанії «Лінія Вікон» турботу ваших металопластикових вікон та дверей, і вони прослужать Вам багато-багато років. Незалежно від виробника будь-яка профільна система з часом виходить з ладу. Причина – природний знос елементів. Він неминуче відбувається сам по собі, але є фактори, які його прискорюють – це неправильний монтаж вікна або наступний не професійний ремонт вікон, недбала експлуатація, відсутність догляду.

Повне скління від 3 000 грн

Вдома завжди має бути затишно і тепло. Пластикові вікна компаній Rehau і Salamander — це надійний захист Вашого житла від вітру, холоду, дощу, вуличного пилу і смогу. Комфортна тиша, особливо якщо ви проживаєте біля вокзалу або жвавої траси — це також функція якісних віконних профілів. Захист від вихлопних газів і пилу — це турбота про здоров'я вас і ваших близьких. Довіряючи нам, ви піклуєтеся про своїх домочадців. З нами ви отримаєте відмінні вікна з гарантією, і всі комплектуючі.

Читати далі

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 68 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2706 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 370 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 45 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 260 грн/м.п

Ремонт і регулювання пластикових вікон від компанії Лінія Вікон

Металопластикові вікна та двері від заводу-виробника «Лінія Вікон» – це гарантія якісних та надійних віконних конструкцій, які захистять Вашу оселю від шуму та холоду. Але, що робити, якщо раптом конструкції стали промерзати, на стеклах з'являється конденсат, а ущільнювач втратив свою герметичність? В такому випадку, доцільно звернутися за допомогою до фахівців компанії Лінія Вікон, які проведуть попередню діагностику.

Перш ніж виконати ремонт вікон, потрібно визначитися з точною причиною поломки. З огляду на конкретну причину, вдається виконати ремонтні роботи або провести регулювання окремих комплектуючих.

Наприклад, регулювання металопластикових вікон та дверей, необхідно робити в таких ситуаціях:

 • Зносилися елементи фурнітури в процесі активної експлуатації вікна.
 • Для відкриття або закриття конструкції, потрібно використовувати більше сили.
 • Стулка на металопластиковому вікні, може прилягати до рами не до кінця. Через це, з’являються протяги та багато шуму з вулиці чутно в квартирі.

Ремонт металопластикових вікон та дверей потрібно робити, якщо:

 • Віконна ручка отримала пошкодження, або повністю зламалася.
 • Ручка для вікна заклинила в одному з положень, і стулка перестала відкриватися.
 • Для того, щоб провернути ручку потрібно застосувати велику кількість зусиль.
 • Віконна конструкція стала промерзати, в житло надходять потоки холодного повітря.
 • Деформування віконного профілю.
 • Якщо Ви відкриваєте пластикове вікно повністю, і при цьому відкривається стулка на режим провітрювання.
 • На поверхні склопакета з'явилася тріщина, склопакет був повністю пошкоджений – розбитий.

Деякі власники квартир або будинків при перших «симптомах» поломки залишають все як є. Однак такий вибір може призвести до більш серйозних наслідків, коли ремонт пластикових вікон не допоможе і доведеться повністю міняти стару конструкцію на нову модель. Тому компанія Лінія Вікон рекомендує не затягувати з виконанням ремонтних робіт і своєчасно звертатися за допомогою до професійних майстрам.

Основні види ремонтних робіт і послуг

При виявленні навіть найменших відхилень в роботі віконних конструкцій слід негайно звернутися за допомогою до майстрів. Компанія Лінія Вікон надає величезний спектр послуг по ремонту і регулюванню вікон ПВХ.

Для жителів Києва і Київської області запропоновано наступний перелік послуг. Наприклад, регулювання пластикових вікон необхідна в наступних ситуаціях:

Наприклад, регулювання пластикових вікон необхідна в наступних ситуаціях:

 • Виїзд майстра за вказаною адресою для проведення діагностики і детальної консультації по столиці і області.
 • Виконання регулювання віконної конструкції будь-якого рівня складності (перепакечіваніе).
 • Заміна пошкодженої ущільнювальної гумки.
 • Заміна віконної ручки.
 • Заміна фурнітури на віконній стулці.
 • Зміна типу відкривання конструкції за рахунок додавання додаткової функції провітрювання.
 • Виготовлення стулки для отвору, коли необхідно зробити з глухого вікна відкривається.
 • Установка захисних дитячих замків на вікна.
 • Перестановка вже існуючих вікон.
 • Пропеніваніе віконних швів.
 • Герметизація швів зовні за допомогою рідкого пластику.
 • Ремонт москітної сітки.
 • Установка і ремонт підвіконь.
 • Регулювання доводчика.

Дуже часто поломка в пластикових вікнах трапляється в результаті порушення умов користування, вказаних компанією-виробником. Таким чином, коли діти «висять» на стулках, коли під час відкривання / закривання вікон користувач прикладає занадто багато сил – це призводить до поступової поломки моделі.

На другому місці знаходиться фізичний знос, адже ніщо не вічне. Ремонт вікон в Києві може знадобитися в процесі їх активної експлуатації. Найбільш «слабкі» місця таких конструкцій – це скла, фурнітура та гумки ущільнювачів. Саме ці деталі в першу чергу виходять з ладу і потребують термінової заміни.

Фахівці відзначають ще одну причину поломки – механічні пошкодження. Незважаючи на те, деформувати міцний профіль або розбити склопакет досить складно, такі ситуації також трапляються. Тому часто в компанії Лінія Вікон надходить замовлення на заміну пошкодженого склопакета або на відновлення вихідної геометрії деформованого профілю. Також, трапляються поломки ПВХ конструкцій в разі неякісного виготовлення моделей. Це відбувається, коли покупець віддає перевагу сумнівним компаніям.

Замовте скління балкона з нуля з обробкою!

Пропонуємо повний комплекс послуг з облаштування балконів і лоджій «під ключ» - від якісного скління до обробки.

єдине вікно київ

Підвіконня

від 65 грн/м.п

фурнітура для металопластикових вікон київ купити

Ламінація

від 240 грн/м.п

ручка для пластикового вікна купити київ

Сайдинг

від 675 грн/м.кв
(з матеріалом)

захист на вікна від дітей київ

Підлога на балкон

від 1120 грн/м.кв
(з матеріалом)

купити москітну сітку на пластикове вікно київ

Дах на балкон

від 2430 грн/м.п
(з матеріалом)

Ціни на ремонт металопластикових вікон в Києві

Незважаючи на те, що всі сучасні віконні конструкції візуально схожі один на одного, відмінності все ж є. Наприклад, дві моделі однакових розмірів можуть мати абсолютно різні ціни. Все залежить від типу встановленого профілю, склопакета, використовуваної фурнітури, запірних механізмів і інших не менш важливих деталей. Саме ці фактори відіграють важливу роль в процесі розрахунку вартості на ремонт металопластикових вікон.

В результаті, цінова політика компанії будується на наступних особливостях. Наприклад, регулювання пластикових вікон необхідна в наступних ситуаціях:

 • Виклик майстра для проведення діагностики та подальших ремонтних робіт по Києву або області (враховується відстань від КП до 10 км або понад 10 км).
 • Складність ремонту - що конкретно потрібно замінити.
 • Складність регулювання - що конкретно потрібно відрегулювати.

Компанія Лінія Вікон використовує сучасні комплектуючі власного виробництва, що виключає наявність націнок. Таким чином, замовник платить реальну ціну за певну деталь і роботу майстра в цілому. Щоб визначитися з причиною несправності, необхідно скористатися допомогою професійного майстра, який точно скаже, що саме потрібно замінити або відрегулювати.

Чому нам довіряють?

 1. Демократична цінова політика – ми пропонуємо деталі за вигідними цінами, які на 15-20% нижче, ніж у конкурентів.
 2. Швидке виконання роботи. Після проведення діагностики та визначення точної причини несправності віконних конструкцій, майстри моментально приступають до заміни або процесу регулювання.
 3. Використання комплектуючих високої якості. Всі деталі, які фахівці використовують для заміни – це міцні та надійні комплектуючі, якість яких підтверджується європейськими сертифікатами.
 4. Використання сучасного набору інструментів. У майстрів завжди при собі необхідний комплект інструментів, за допомогою якого робота виконується набагато швидше.

Однією з найпоширеніших послуг компанії Лінія Вікон є ремонт фурнітури пластикових вікон. Адже саме ці деталі піддаються активної експлуатації, що призводить до їх передчасного зносу. Майстри компанії пропонують індивідуальний підхід до кожного клієнта, що позитивно позначається на подальшу співпрацю.

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані