Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Вікна OpenTeck

Компанія OPEN TECK з'явилася на українському ринку пластикової продукції 10 років тому, і відразу заявила про себе, як про якісного та сумлінного виробника підвіконь з ПВХ. Сьогодні компанія вже випускає пластикові підвіконня в широкому асортименті з шириною в діапазоні 10,0-70,0 см і кроком 5,0 см, відливів ПВХ, а також різних комплектуючих. OPEN TECK – це провідний в Україні виробник підвіконь, і його продукція вже успішно конкурує зі світовими компаніями. Незважаючи на порівняно недовгий термін роботи, і одну лінію для екструзії, з якої почалася діяльність компанії, на сьогоднішній день OPEN TECK займає вищі позиції за обсягом продукції, що випускається, за рахунок нарощуваних потужностей та професіоналізму всього персоналу. 

У 2002 році компанія почала випуск профільної системи ПВХ власного виробництва — марки OPEN TECK ™, повністю спроектованої з урахуванням кліматичних особливостей України. Склад сировини для профілів також є унікальною технологічною розробкою фахівців заводу. Система профілів цієї марки повністю відповідає стандартам якості, як європейським, так і українським. У конструкторському бюро компанії професійні дизайнери та інженери спроектували 3 серії ПВХ-профілів для вікон: Стандартна 3-камерна система профілів марки STANDARD. Високо енергоефективна 4-камерна система профілів марки DE-LUX, з шириною в 60 мм. Інноваційна 5-камерна система марки ELIT нового покоління, з шириною в 70 мм.

Переваги всіх систем бренду OpenTeck

Вся система профілів виготовляється з великою універсальністю. Кожен з профілів можна додатково оснастити різними елементами облаштування віконного блоку.

100%
надійність

Висока термостійкість

Пластик, використовуваний при виробництві конструкцій — опентек De Lux, відрізняється термостійкістю, і витримує, не руйнуючись, температуру зовнішнього повітря, у великому діапазоні від -40°С до +60°С.

100%
захист

Захист від пожежі

До складу суміші полімерів з добавками, в якості сировини для виготовлення профілів, входять антипірени, що є відмінним захистом людини при пожежах, бо вони не підтримують процес горіння, а значить, не дають розповсюдитися вогню (властивість самозатухания). І вікна стають реальним повноцінним аварійним виходом.

648
відгуків

Європейська якість

Спеціальний тип ущільнення, вбудованого в профілі — це практично абсолютна герметичність, а два контури такого ущільнення забезпечують повний захист внутрішніх приміщень від шуму і холоду. Вони повністю перешкоджають проникненню всередину будинку бруду, пилу з вулиці, води і вологи, поглинає звуки та шуми.

42мм
товщина

Багатокамерність

Власне профіль виготовлений з багатокамерною конструкцією, і дозволяє монтувати широкі склопакети, з товщиною, що досягає 42 мм.

Профілі OPEN ТECK


openteck вікна

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

4

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

32 Дб

32 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

OpenTeck DE-LUX

Показники теплозбереження та захисту приміщень від вуличних шумів, пилу і вологи покращені. Вигідне придбання для бажаючих встановити міцні і екологічні вікна з ідеальною геометрією і 30-річним терміном служби за бюджетні вкладення. Великий вибір допоміжних профілів. Паз фурнітури зроблений за європейським стандартом (розмір до осі - 13 мм).

1 315 грн/м2

1 144 грн/м2

Ціна вказана за 1 м2
з установкою

Купити зі знижкою

Замовити розстрочку на 6 міс.

Характеристики

Системна глибина:

60 мм

Повітряні камери:

4

Товщина склопакета:

32 мм

Теплоізоляція:

0,63 м2 °С/Вт

50 %

Звукоізоляція

32 Дб

32 %


Гарантія

Профіль:

40 років

Склопакет:

20 років

Фурнітура:

10 років

Монтаж:

7 років

Показники теплозбереження та захисту приміщень від вуличних шумів, пилу і вологи покращені. Вигідне придбання для бажаючих встановити міцні і екологічні вікна з ідеальною геометрією і 30-річним терміном служби за бюджетні вкладення. Великий вибір допоміжних профілів. Паз фурнітури зроблений за європейським стандартом (розмір до осі - 13 мм).

Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

У лабораторіях компанії максимально приділяють увагу не тільки якості виробництва, а й екологічної безпеки сировини для профілів OPEN TECK ™, і використовуваних при виготовленні матеріалів. Контроль в лабораторіях забезпечується на всіх етапах виробничого процесу, що дозволяє випускати продукцію високої якості. Тестування проводиться для кожної партії сировини — перевіряється рівень вологості, відповідність хімічного складу, властивості готової продукції та ін.

На заводі OPEN TECK розроблена чітка система логістики, що забезпечує злагоджену роботу всіх партнерів, і грамотне обслуговування споживачів. Для більшої зручності та швидкості роботи, компанія відкрила велику кількість філій практично у всіх областях України. Останнім часом українські споживачі стали все частіше віддавати перевагу віконних і дверних систем їх профілів даної марки.

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані