Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Виробники профільних систем

Гарантувати високу якість і тривалу експлуатацію будь-яких металопластикових конструкцій можна тільки в разі використання кращих матеріалів і комплектуючих. Компанія ”Лінія Вікон” співпрацює тільки з перевіреними постачальниками віконних комплектуючих і фурнітури  кращим світовими виробниками профільних систем.  


Сьогодні важко собі уявити, що в далекому 1948 році в компанії Rehau (Баварія, Німеччина) персонал включав всього три співробітники, а з обладнання був тільки екструдер. Та й випускала в ті роки компанія тільки шланги для поливу, деталі для авто і підметки для взуття. Правда, з появою в 1951 році 2-го заводу, побудованого в м Фойхтваген, і початком співпраці з концерном Volkswagen, асортимент Рехау істотно розширився — з'явилася така продукція, як труби різного призначення для всіх видів інженерних систем, бічні панелі та ремені безпеки для авто. У 1959 р. Rehau вийшла на північноамериканський ринок, і в 1961 році в Монреалі почався випуск комплектуючих елементів для сходових конструкцій — поруччя, елементів ступенів і балясин.

Висока якість зі світовим ім'ям

На даний момент компанія Рехау, це всесвітньо відомий виробник широкого профілю. Продукція охоплює
системи та модулі, виготовлені з полімерних матеріалів. Компанія стала міжнародним партнером концернів, фірм і виробників
практично у всіх сферах: виробництво віконних, дверних і фасадних систем; випуск устаткування сантехнічного та опалювального спрямування; виготовлення деталей і елементів для електропромисловості; деталі, конструкції, обладнання для дорожнього і підземного будівництва; Розробка та впровадження технологій, використовуваних для виробництва устаткування і конструкцій в області обробки стоків і очисних систем; вироби, обладнання для автомобільної промисловості; виготовлення аксесуарів і елементів для меблевого виробництва; Розробка та впровадження технологій для медичної галузі.

100%
надійність

Надійність і репутація

REHAU першими впровадили профільні системи та не перестають удосконалюватися в процесі розробки і випуску кращих віконних ПВХ-систем.

100%
економія

Енергоефективність

REHAU були першими, хто розробив і застосував профілі з підвищеними показниками енергозбереження. Сьогодні такі вікна допомагають економити кожному.

648
відгуків

Європейська якість

Вся продукція компанії проходить жорсткий контроль якості, починаючи від аналізу сировини для виробництва і закінчуючи фізико-механічним контролем готової продукції.

60
років

Екологічність і довговічність

Все ПВХ-конструкції від REHAU не містять токсичних речовин і підходять для повторного перероблювання, а термін служби профілів складає 60 років.

Розвиток Рехау в напрямку виробництва віконних і дверних систем почалося в 1958 р з виготовлення за технологією екструзії профілю ПВХ. Кілька основних передових ідей, впроваджених у виробництво, забезпечили їй світову славу, і ім'я одного з найвідоміших виробників ПВХ-виробів.

1969 г. – виготовлення першого ПВХ-профілю для віконних систем — RAUCRON

2000 г. – випуск першого профілю ПВХ з сертифікатом якості, призначеного для установки в енергозберігаючих будівлях (будівлі, не обладнані традиційними системами опалення).

2008 г. – подання на світовому ринку унікальною віконної системи GENEO - системи, в якій вперше було використано повне армування в заводських умовах з використанням технологічно сучасного матеріалу останнього покоління — RAU-FIPRO.

Сьогодні компанія може пишатися майже 60-річним досвідом виробництва віконних ПВХ-профілів і систем. Для удосконалення виробництва фахівці та інженери компанії впроваджують в процеси виготовлення інноваційні технології, що застосовуються в інших сферах промисловості — в машино-, автомобіле- і авіабудуванні. Таким є виробництво ПВХ-систем класу «преміум» (GENEO).

У компанії при виробництві віконних профілів використовують всі сучасні технології для обробки полімерних матеріалів - екструзійне роздувне формування, пресування, термічну обробку в високому тиску та ін.

В Україні компанія Рехау відома з 1997 р, і першим була встановлена віконна ПВХ-система, що складається з 3-камерного ПВХ-профілю марки S-730, і оснащена однокамерним склопакетом.

Вся продукція вироблена і поставлена з власних заводських майданчиків компанії, а її якість підтверджена європейськими та українськими сертифікатами.

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані