Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Шум при будівельних роботах

3 Червня 2019 року
Переглянуто: 18564

Шум при будівельних роботах. Коли можна проводити шумні ремонтні роботи

      Живете у багатоквартирному будинку і затіяли зробити ремонт? У цій статті ми описуємо і відповідаємо на такі питання: з якими складнощами Ви можете зіткнутися, як домовиться з сусідами і як боротися з шумом. Ремонтні роботи можна завжди почути по гучному шуму, який чутний на увесь під'їзд.

      Для ремонтних робіт, спеціально були встановлені законом години. Але, на жаль, багато людей його ігнорують і приводять своїх сусідів в сказ і паніку. Одним з таких прикладів, являються люди, які самостійно проводять будівельні роботи. Вони намагаються виконувати роботи поле роботи вечорами або на вихідних днях. Намагаючись зробити свою квартиру краще і красивіше, вони заважають тим, хто живе поряд з ними.

     У одному з японських прислів'їв говориться, що при купівлі житла, треба особливу увагу приділяти на людей ( сусідів) тих, що живуть поряд з вами. Адже, якщо забути про це, то ваші нові сусіди, можуть стати проблемою номер один.

Що написане в законі України

      Конкретної заборони на гучний шум немає, але є Закон України «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення». У статті 24 ці закони написані, про заборону на сторонній і зайвий шум вночі у будинках і прибудинкових територіях. Заборонено шуміти з 22: 00 до 8: 00 ранку по буденних днях. В суботу, воскресіння і на святкові дні, пошуміти не вийде. У Києві не можна перевищувати шум більш ніж на 30 ДБА, тоді як в інших містах і областях цей поріг дорівнює 45 ДБА.

      При порушенні цього закону передбачається штраф. При першому порушенні Ви відбудетеся попередженням, а надалі він буде в районі 85-255 гривен. Якщо не дають спокою вам, то слід викликати поліцію для фіксації шуму і складання протоколу. За повторне порушення розмір штрафу складе 255-510 гривен і конфіскацію устаткування, яке і є джерелом шуму.

Штрафи за шум

Перший раз

Другий раз

Физ. обличчя

85-255 грн

255-510 грн

Юр. обличчя

255-510 грн

850-2550 грн


Як на практиці

      На сьогодні, для виписування штрафу або попередження треба, щоб шум був офіційно зафіксований. Шум повинен фіксуватися в приміщенні звідки поступила скарга, а не де порушують порядок. По санітарно-гігієнічних нормах шум, що дозволяється, має бути в межах 55 дБ в денний час і 45 дБ в нічний. Для прикладу, розглянемо разнее впусти шуму.

Назва

Рівень шуму, дБ

Дзвін від голки, що впала

15 дБ

Шелест листя

30 дБ

Холодильник

40 дБ

Розмова людей

65 дБ

Вуличний рух транспорту

75 дБ

Пилосос

80 дБ

Мотоцикл

100 дБ

Пила

110 дБ

Реактивний літак

140 дБ

Дробовик

160 дБ


      У представників поліції при виклику, швидше за все не буде з собою приладу для виміру рівня шуму. Без приладу довести свою правоту буде дуже важко. Такий шумомір можна купити або попросити у знайомих.


Ремонтні роботи, які супроводжують величезний шум :

  • Перепланування приміщення

  • Перепланування приміщення

  • Руйнування стін і перегородок

  • Свердління і довбане стін

  • Установка меблів і побутової техніки

  • Штробление стін для прокладення проводки

Як вирішити питання з сусідами під час ремонту

      Практично у усіх під час ремонтних робіт виникають різного роду конфліктні ситуації з сусідами. Навіть якщо ви дотримуєтеся закону і те, що в нім написане, це не завжди допомагає в стосунках з сусідами. У багатьох людей є маленькі діти, у когось будинки знаходяться хворі люди або пенсіонери, а хтось і зовсім працює вдома. Ми як ніхто знаємо, що ремонтні роботи можуть проходити мирно і без сварок.

      Для безболісного ремонту, окрім дотримань правил і закону, постарайтеся налагодити контакт з вашими сусідами. Завчасно до початку ремонтних робіт, попередите ваших сусідів, що трохи шумітимете. При правильно знайденому підході до ваших сусідів, Ваш ремонт пройде безболісно і без наслідків.

      Якщо Ви не знаєте, як розповісти сусідам про майбутній ремонт, зробіть це красиво. Ви можете написати оголошення і повісити його в під'їзді або в ліфту, де вкажіть з якою ви квартири, коли відбуватиметься ремонт, в які години проводитимуться роботи і не забудьте подякувати за розуміння. Повірте, це дійсно працює!

      Якщо знайомі з сусідами і знаходитеся з ними у близькому спілкуванні, поцікавтеся у них про які, або прохання або пропозиції. Якщо у сусідів є маленькі діти, дізнайтеся, коли дитина лягає спати, щоб в цей час була тиша. Запам'ятайте, найголовніше це знайти контакт з Вашими сусідами, адже ми усі люди і у кожного є свої потреби або бажання, як наприклад, у Вас – зробити ремонт.

Додаткові варіанти для вирішення проблем із зайвим шумом

      Ремонт – це не дешеве задоволення і бажання заощадити на багатьох речах, завжди є присутніми. Є одне відоме прислів'я, в якому говориться, що скупою платить двічі. Щоб після ремонтних робіт не про що не шкодувати, найміть професійну бригаду. Вони виконають роботу не лише якісно і швидко, але і зможуть організувати ремонтні роботи таким чином, що шумні роботи Ваші сусіди навіть не почують. Не варто забувати і про те, що у професійних будівельних бригад, є сучасні інструменти. Вони не лише прискорять час робіт, але і рівень шуму.

     Найголовніше, не забувайте про те, що шумні ремонтні або будівельні роботи в законний час це ваше право. Якщо у вас не вийшло налагодити зв'язок з вашими сусідами і вони продовжують скандалити, влаштовувати провокації, застосовувати фізичну силу по відношенню до вас, розкажіть їм, що тепер Ви можете звертатися за допомогою до поліцейських, оскільки Ви проводите ремонтні роботи у встановлений законом час.

Правила новобудов

      На сьогодні у нових житлових комплексів встановлюють свої правила, з якими погоджується кожна людина, nbsp, що мешкає &;йому. Не рідко створюють ОСМД. Питання, які пов'язані з ремонтом намагаються хоч якось врегулювати. А є такі житлові комплекси, в яких проводити ремонтні роботи, можна тільки декілька годин в день. Окрім правила об проведення ремонту, є і інші як: штраф за залишене будівельне сміття в коридорі або біля ліфта, а також різні санкції за порушення правил будинку. Багато нових мешканців стикаються з такими проблемами через те, що не були попереджені. Такі моменти, треба дізнаватися відразу при заселенні або купівлі квартири.


Літній ремонт

      Більшість людей, намагаються проводити ремонтні роботи в теплий сезон, щоб оновити або переробити інтер'єр свого приміщення. У літню пору року, попит на професійні будівельні або ремонтні бригади – дуже великий. А вартість їх послуг, підвищується  разом із зростанням попиту на них. У літню пору року, ремонтні роботи проводяться набагато швидше, ніж у будь-який інший місяць. Заливка підлог, фарбування стін і їх вирівнювання це далеко не увесь список робіт, які в теплі дні робляться швидше. Кожен власник квартири, що затіяв зробити ремонт, вибирає сам, що йому буде вигідно і легше для реалізації.


Чи можна проводити ремонтні роботи в суботу або воскресіння

      У Україні офіційними вихідними вважаються – субота і воскресіння. Якщо відкрити законодавчі акт, то можна знайти статтю про те, що у вихідні дні не можна проводити роботи з високим рівнем шуму. До вихідних днів відносяться і святкові дні. У вказані вище дні, ні в якому разі, не треба займатися забороненими видами робіт, щоб не заважати людям відпочивати, адже сусіди мають повне право відпочити після робочого тижня.Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані