Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Процес виробництва цільногнутої рамки

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1284

   Різка профілю проводиться маятниковою пилкою в тому випадку, коли необхідно виготовити дистанційну рамку традиційним способом. Таку різку можна робити на саморобній підставці з закріпленою вимірювальною стрічкою, але все ж професійна пила з електронним вимірювачем буде в цьому випадку ефективніше.


   Метод гнуття на відміну від методу різання хороший тим, що з його допомогою можна отримати цілісну рамку з одним прямим з'єднанням 10–15 см від кута. Цільногнуті спейсер в склопакетах — це гарантія відмінної герметичності та надійності конструкції. Важлива роль в цьому технологічному ланцюжку відводиться та обладнання, яке задіяне в процесі виготовлення. Наприклад, за високу точність необхідного дозування адсорбенту відповідає станція заповнення дистанційної рамки, а надавати склопакету будь-яку задану конфігурацію дозволяє лінія гнучкі.

Як виготовляються цільногнуті рамки

   Процес виробництва виглядає наступним чином. Дистанційна рамка, виготовлена​​методом гнуття з алюмінієвого профілю, замикається одним або декількома прямими з'єднаннями. Коли ви будете витрачати одного прутка до його залишку приєднується наступний. Тому одна дистанційна рамка може мати до чотирьох стиків в залежності від розмірів склопакета. Мінімальний розмір виготовленої методом гнуття рамки становить 190х190 мм, а радіус – 100 мм.

   При масовому виробництві склопакетів доцільно використовувати автоматичні верстати для гнуття рамки. Виготовлені без куточків методом гнуття рамки заповнюють на спеціальному верстаті. Для цього в профілі просверлюється отвір, в який засипається силікагель, а потім верстат закладає отвір герметиком. Для виготовлення криволінійних склопакетів потрібні відповідні вигнуті рамки. Їх формоутворення здійснюється в невеликій кількості на ручному пристосуванні.

   Арочні склопакети виготовляються з урахуванням того, що при переході від кута до арочної частини верстат для гнуття залишає на дузі пряма ділянка близько 20 мм. Вручну виготовляються дистанційні рамки на склопакети із зворотним радіусом. Така рамка з меншою кількістю сполучних елементів все ж набагато перевершує за своїми характеристиками гнуту дистанційну рамку, виготовлену традиційним методом.

арочне вікно

   У склопакетах машинного виробництва передбачається використання складальних ліній. Роликовий (валковий) прес  найпростіша лінія. Скло, що виходить з мийки, вручну проштовхується на стенд збірки, потім на нього наклеюється рамка і також вручну підводиться друге скло. Після складання склопакет пропускається між двома вертикальними валами, які його притискають. Швидкісне обладнання збирає склопакети напівавтомат. Відбувається це таким чином: оператор закріплює скло на стенд мийної машини, перед складанням контролює якість скла, наклеює рамку по автоматично упорам, які видвигаються, вибирає тип склопакета, а прес збирає та обжимає склопакети.

   Дуже важливим критерієм виготовлення високоякісної рамки є процес герметизації склопакетів за допомогою герметиків. Герметичність камер істотно впливає на стабільність властивостей склопакета.

Що ж забезпечує герметизацію? За це відповідають два шари герметиків:

  • в першому склопакеті застосовують поліізобутиленові герметики (бутилен),
  • в другому використовують полісульфідні (тіоколової), поліуретанові або силіконові герметики. Вони повинні мати адгезійну здатність і міцність, що забезпечить необхідні характеристики склопакетів.

   Шар герметика на базі бутилен наносять на рамку. Він ущільнює місця контакту рамки зі склом. Такий шар є незатвердіваючим і служить основним бар'єром, який не допускає проникнення вологи всередину. Другий шар (глибиною до 5 мм) накладають на торець склопакета. Він скріплює рамку і листи один з одним. Затверділий шар надає конструкції жорсткість, а також виконує функцію ізоляції від води, пилу, комах. Отже, стає зрозуміло, що якість цих двох шарів герметика безпосередньо впливає на ефективність і довговічність склопакетів.

   Бутиловий шнур для герметизації використовується в ручному виробництві склопакетів. У більш масштабному виробництві світлопрозорих конструкцій ПВХ економічно доцільніше використовувати бутиловий екструдер. Цей пристрій дозволяє наносити на рамку шар герметика, використовуючи дешевші брикети матеріалу масою 2 або 7 кг. В такому випадку знижується собівартість процесу при масовому виробництві. Між двома розігрітими форсунками проводиться рамка. З цих форсунок під тиском подається тонка смужка бутила необхідної ширини.

   Особливість ручного виробництва склопакетів полягає в тому, що дистанційна рамка з нанесеним раніше бутіловим шнуром укладається на скло з однаковим відступом по всім сторонам. Потім міститься друге скло з урахуванням того, що розміри рамки повинні бути менше скла як мінімум на 7 мм. У 2-х камерному пакеті застосовується друга рамка та укладається третє скло. Далі зібраний склопакет обжимають ручним пресом або на пресовий столі. Оскільки пресовий стіл дозволяє фіксувати та утримувати склопакет, то при герметизації можна обійтися без поворотного столу.

   Однак навіть самі високоякісні герметики не в силах вирішити проблему крайових зон. У місцях стику скла і металевої дистанційної рамки є велика ймовірність утворення містків холоду. Забезпечити якість герметизації склопакетів можна за допомогою найбільш поширеною технологією — герметизація з використанням полісульфідних герметиків.

   Безумовно, кожен поважаючий себе виробник ПВХ вікон зацікавлений в тому, щоб його продукція відповідала всім вимогам надійності та якості. Але кожна компанія по-своєму бачить вирішення і втілення цих якостей у своїй продукції.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані