Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Виробництво вікон за 2 дні

23 Червня 2020 року
Переглянуто: 460

   Універсальна порада при плануванні скління, який ніколи не підведе –  вибирати  послуги заводу-виробника, а не посередників, які спеціалізуються на продажу та монтажу. Так, наша компанія «Лінія вікон» займається виготовленням вікон в Києві не перший рік: у нас за плечима 14-річний досвід і десятки тисяч реалізованих замовлень.   Ми використовуємо висококласне обладнання для виробництва вікон, співпрацюємо з авторитетними виробниками профільних систем, склопакетів і фурнітури. Все це дозволяє вам вирішити питання скління балконів і лоджій, офісних і житлових приміщень, котеджів і інших об'єктів швидко (від 2 робочих днів) і за кращими цінами в столиці.

Обладнання для виробництва вікон

  Виготовлення вікна на базі ПВХ-профілю – це багатоетапний процес з різними послідовними етапами. Спочатку проводиться робота з заготовками, потім виконується зварювання і зачистка рам, кріплення ущільнювачів і імпостов, далі потрібна навішування необхідної фурнітури і установка склопакетів.

   Обладнання для виробництва вікон обов'язково включає такі агрегати:

  • верстати, що здійснюють різання заготовок пластикового профілю;
  • копіювально-фрезерні обладнання;
  • зварювальні апарати;
  • обладнання, необхідне для зачистки зварних швів ПВХ;
  • пневматична техніка;
  • збірні стенди.

    Наш завод металопластикових вікон в Києві володіє всім цим обладнанням. Крім того виробничі цехи розділені на функціональні ділянки. А на них використовуються ті чи інші верстати й агрегати. Так, щоб виготовити вікна пластикові, робота ведеться на таких ділянках:

  • заготовки;
  • зварювання;
  • зачистки, кріплення імпостів і всієї необхідної фурнітури;
  • установки склопакетів.

     А щоб виготовити ПВХ-вікна нестандартних розмірів і форм, потрібні додаткові агрегати. Так, припустимо, щоб запропонувати своїм клієнтам в Києві аркові вікна, ми використовуємо спеціальний стіл, на якому здійснюється згинання профільних заготовок під необхідним радіусом.
Виробник вікон з невеликим асортиментом продукції і малими потужностями зазвичай використовує найпростіші верстати і ручний інструмент (наприклад, ручні зварювальні апарати). На великих заводах, як у «Лінії вікон», працює автоматизована техніка, яка гарантує високу точність обробки, що прискорює обробку (наприклад, 4-головочні зварювальні верстати прискорюють відповідний етап роботи в чотири рази на тлі ручних аналогів).
Автоматизація підвищує продуктивність, знижує вплив людського фактора. Крім того вона дозволяє скорочувати витрати при забезпеченні відмінної якості готової продукції.

Виготовлення вікон Київ

   Пластикові вікна, як уже було сказано, виробляються в кілька основних етапів, а саме:

1. Розкрій (порізка) профілю під конкретні розміри. Ця робота виконується на ділянці заготівлі. Тут здійснюється різання пластику і сталевого армування, фрезерування водовідвідних отворів профілю, пазів і отворів для подальшої установки фурнітури елементів. Власне порізка здійснюється на спеціальних верстатах, оснащених пилами з абразивним колом. Профілі, з яких робляться в подальшому рами і стулки, розкроюється під 45-градусним кутом (із забезпеченням припуску на зварювальні роботи в 3 мм). Імпости ріжуть під прямим кутом з припущеннями в 6 мм. Подальше фрезерування здійснюється на автоматизованому обробному центрі, що дозволяє отримати канали, пази і отвори філігранної точності. Армуючий стрижень і ПВХ-профіль з'єднуються за допомогою автоматичного шуруповерта. В ході розкрою також здійснюється торцювання імпостів.

2. Сварка профілю. На цьому етапі виготовлення виходить жорстка віконна конструкція. Раніше нарізаний і посилений армуванням профіль переміщається на дільницю зварювання. Зварювальний апарат розігрівається до температури близько 250 градусів Цельсію, після чого за 40 секунд виконується зварювання окремих частин майбутньої віконної конструкції в єдине ціле. Автоматизоване зварювальне обладнання для виробництва вікон гарантує відмінну міцність з'єднання. Залежно від потужностей виробничого цеху можуть застосовуватися апарати з різною кількістю голівок (від 1 до 6). Чим їх більше, тим швидше можна виконувати зварювальні роботи.

3. Зачистка. Отримані в ході зварювання шви, як правило, мають не найпривабливіший вигляд. Щоб додати естетики, профільна конструкція подається на ділянку зачистки. Процедуру виконують кутозачисні фрезерні верстати. Точна робота такого обладнання дозволяє зняти всі наявні надлишки пластику без пошкодження поверхонь профілю.

4. Кріплення імпостів. На тій же ділянці виконується установка імпостів відповідно до конкретної схеми вікна. Наприклад, якщо передбачається скління балконів великої довжини, то кріпляться вертикальні імпости, а для високих дверей можуть знадобитися горизонтальні варіанти. Ця робота зазвичай виконується вручну з використанням шуруповертів або електричної дрилі.

5. Установка ущільнювачів і навішування фурнітури. Ущільнювач розміщується в спеціальних пазах єдиним контуром. Процес виконується вручну. Необхідно забезпечити рівномірний натяг гумки, а стик двох її кінців зафіксувати клеєм. Навішування фурнітури елементів також є ручним процесом. Для перевірки виконаної роботи стулки фіксуються на раму, оцінюється коректність їх відкривання/закривання.

6. Вставка склопакетів. Це один з фінішних етапів виробництва пластикових вікон. Виконується він на спеціальному стенді, де конструкція імітує реальне розташування в отворі. Попередньо готуються штапики: їх нарізка здійснюється на спеціальних верстатах-штапікорезах під конкретні розмірні значення.

Пластикові вікна від виробника

   Описаний технологічний процес в більшій чи меншій мірі стандартний. При цьому наша компанія-виробник може використовувати різні профільні системи, склопакети і фурнітуру.

   Так, у нас ви можете замовити віконні конструкції на базі німецьких профільних систем REHAU (Euro Design 60/70, Brillant Design, Geneo, Synego MD/AD) и SALAMANDER (2D, Streamline, bluEvolution 92) і SALAMANDER (2D, Streamline, bluEvolution 92), а також українських OPENTECK (De-Lux 60/Elit 70), WINDOM (Delux/Eco) і WDS (4S, 5S, 6S, 7S). А відповідно до замовлення на ділянку заготовок надходять конкретні профілі. Аналогічні справи з фурнітурою. Ми пропонуємо продукцію таких марок, як Siegenia, ROTO, GU, МАСО, Winkhaus, HAUTAU, Kale і VORNE. Попередньо на автоматизованому обладнанні потрібно лише задати певні настройки, щоб в профілі в правильних місцях були створені необхідні пази і отвори.

Якісне виготовлення вікон

   Співпраця з нами — компанією, що виробляє віконні конструкції — це додаткова гарантія якості без тривалого очікування реалізації замовлення. Так, у нас завершальним етапом виготовлення перед відправкою будь-якого готового виробу на склад, є контроль якості. Фахівці перевіряють всі елементи конструкції, в тому числі працездатність фурнітури, відсутність дефектів на профілі і склопакети, а вже після цього здійснюється угруповання на замовлення, відправка на склад і/або розвезення по об'єктах.

    Співпраця з компанією «Лінія вікон» дозволяє скоротити логістичні ланцюжки і отримати готовий виріб раніше, ніж у випадках звернення клієнта до посередників (фірм, які тільки продають і виконують монтаж).

Дешеві вікна від заводу

    Ще одна вагома причина вибрати послуги нашої компанії — це фінансовий фактор. Посередники серед іншого роблять свою націнку, тобто закладають в підсумкову вартість додатковий відсоток. Ми, як безпосередній виробник ніяких додаткових націнок не робимо, а це значить, що клієнт отримує кращу ціну без будь-якої шкоди якості. Економія може досягати значні 45%.

Придбати пластикові вікна від заводу за найкращими цінами

    Компанія «Лінія вікон» пропонує висококласні пластикові віконні конструкції на базі профільних систем іменитих виробників. У нас виготовлення можливо протягом 2 робочих днів, а підсумкова ціна буде найвигіднішою в Києві. Крім того ми готові зробити для вас нестандартні вироби, маємо свій склад комплектуючих — москітних сіток, підвіконь і жалюзі, надаємо найширший спектр додаткових послуг, включаючи обслуговування і ремонт.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані