Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Основи виробництва вікон ПВХ

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1006

   Полівінілхлорид (ПВХ) виступає основною компонентною частиною при виробництві пластикових віконних профілів. Процес полімеризації вінілхлориду в хімічному виробництві дозволяє отримати міцний ПВХ, сировиною для якого виступають кам'яна сіль і нафтопродукти.Виробництво ПВХ  профілю

   Жорсткий полівінілхлорид, який складається з домішки дрібних гранул або білого порошку, може бути використаний для виробництва профілю методом витягування розплавленого складу (екструзія). У виробництві ПВХ-профілю застосовується дороге і конструктивно складне устаткування, головними складовими частинами якого виступають екструдер і його філери (головки), за допомогою яких відбувається формування та пластификація профілю. У процесі підготовки необхідного складу для створення ПВХ-профілю, додають також модифікатори, стабілізатори, барвники, мастила, розчинники, антистатики та інші добавки в певному співвідношенні до ПВХ.

   Як барвник виступає двоокис титану, який забезпечує профілем високі показники стійкості до атмосферного впливу і яскравість конструкції. За рахунок модифікаторів вдається домогтися гарних показників ударної в'язкості, а за допомогою стабілізаторів можна запобігти руйнуванню структури в процесі кінцевої підготовки продукту. Мастило не тільки підвищує гнучкість і плинність складу ПВХ, але і запобігає його налипання до нагрітої поверхні оброблюваного (екструзійного) обладнання.

   Метод екструзії – це безперервний процес виробництва віконного профілю, який являє собою видавлювання заздалегідь нагрітої полімерної маси крізь філерні отвори певної форми та розміру.

Етапи виробництва

  Етапи виробництва металопластикового вікнаВиробничий ланцюжок містить в собі: екструдер, філера, калібраціонний стіл, який тягне пристрій, пилу для калібрувальних механізмів і профілю, укладання та нанесення захисної плівки на готовий профіль. Екструдер служить для плавки складу і його безперервної подачі під тиском. Калібратор і філера допомагають надати розплавленії масі потрібну форму. У цьому процесі бере участь і тягнучий пристрій, який забезпечує витягування профілю з калібратора на певній швидкості. Пила, у свою чергу, служить для різання профілю заданої довжини.

   Оснащення і екструзійне обладнання для виробництва ПВХ-профілю обходиться не дешево, в той час, як сам процес екструзії допускає до роботи тільки висококваліфікований персонал.

   Щоб з порошку ПВХ вийшло виріб високої експлуатаційної якості, його змішують з аддитивів: мастилами, модифікаторами, стабілізаторами, барвниками і іншими наповнювачами.

   Оформлення ПВХ маси в готовий виріб здійснюється тільки в умовах підвищених температур (понад 120°С). В таких умовах структура ПВХ руйнується і виділяє газоподібний хлористий водень. Для того, щоб уникнути цього, до рецептури ПВХ додають стабілізатори, в якості яких можуть виступати як органічні (свинець, олово, кальцій, цинк, барій, кадмій та ін.), Так і неорганічні сполуки.

   Використання мастил вкрай важливо в процесі екструзії віконного профілю. Внутрішнє мастило покращує плинність ПВХ в процесі його переходу в в'язко-текучий стан, а зовнішня мастило запобігає масу від прилипання до гарячої поверхні металевого обладнання.

   В якості універсального фарбувального пігменту з високим показником відбілювання виступає двоокис титану. Вона не тільки підвищує білизну і яскравість готового профілю, а й покращує стійкість вироби до несприятливих атмосферних явищ.

  •    З метою економії, в рецептуру ПВХ додають наповнювачі (оброблена крейда). Додавання до складу ПВХ необробленої крейди провокує в майбутньому швидкий абразивний знос металевих компонентів дорого екструзійного обладнання.
  •    Для того, щоб надати готовому виробу ударну міцність, в його склад додають модифікатори. До того ж, в рецептуру складу додають інші допоміжні добавки, антипірени, антистатики, пластифікатори в строго певній кількості.
  •    Для того, щоб досягти високої якості профілю і тривалої роботи виробничого устаткування, слід дотримуватися рекомендацій фірми-постачальника щодо рецептури, технологічних режимів (швидкість екструзії, температури, тиск і ін.).

Підсумки:

   Сьогодні виробники ПВХ-профілів готують суміш декількома способами. Один з них полягає в тому, що до суміші ПВХ додають комплект речовин, який складається з усіх необхідних аддитивов для переробки та стабілізації. Другий спосіб полягає в змішуванні кожного компонента окремо. Якість одержуваного складу другим методом багато в чому полягає від кваліфікації фахівців і підбирається шляхом проб і помилок.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані