Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Виробництво і монтаж ПВХ вікон

Виробництво вікон за 2 дні
23 Червня 2020 року
Переглянуто: 451

Універсальна порада при плануванні скління, який ніколи не підведе –  вибирати  послуги заводу-виробника, а не посередників, які спеціалізуються на продажу та монтажу. Так, наша компанія «Лінія вікон» займається виготовленням вікон в Києві не перший рік: у нас за плечима 14-річний досвід і десятки тисяч реалізованих замовлень.

Читати далі
Який повинен бути монтажний шов
13 Лютого 2020 року
Переглянуто: 794

Який повинен бути монтажний шовВажним кроком при установці металопластикового віконного профілю є вірна закладення шва. Саме так називається місце між вікном і віконним отвором. Дійсно якісний монтажний шов буде гарантією хорошого мікроклімату у Вашому домі.

На сьогоднішній день, такий шов викликає безліч різних ситуації і проблем, внаслідок чого монтаж нових металопластикових вікон не дасть ніяких переваг у порівнянні зі старими, адже від монтажного шва залежить багато чого. У випадки, якщо даний шов зроблений з порушеннями або не за правилами, то проблеми не уникнути і це буде негативно позначатися на саму конструкцію пластикового вікна. 

Читати далі
Шум при будівельних роботах
3 Червня 2019 року
Переглянуто: 18410

Живете у багатоквартирному будинку і затіяли зробити ремонт? У цій статті ми описуємо і відповідаємо на такі питання: з якими складнощами Ви можете зіткнутися, як домовиться з сусідами і як боротися з шумом. Ремонтні роботи можна завжди почути по гучному шуму, який чутний на увесь під'їзд.

Читати далі
Основи виробництва вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1010

Полівінілхлорид (ПВХ) виступає основною компонентною частиною при виробництві пластикових віконних профілів. Процес полімеризації вінілхлориду в хімічному виробництві дозволяє отримати міцний ПВХ, сировиною для якого виступають кам'яна сіль і нафтопродукти.

Читати далі
Процес виробництва цільногнутої рамки
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1286

Різка профілю проводиться маятниковою пилкою в тому випадку, коли необхідно виготовити дистанційну рамку традиційним способом. Таку різку можна робити на саморобній підставці з закріпленою вимірювальною стрічкою, але все ж професійна пила з електронним вимірювачем буде в цьому випадку ефективніше.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані