Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Замір і оформлення замовлення на пластикові вікна

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1073

   Якщо ви визначилися з безпосереднім виконавцем робіт, наступний етап — виклик замірника на будинок. Робити виміри самостійно, покладаючись на своє технічна освіта або життєвий досвід, не варто. Запросіть для цього майстра. По-перше, резон професійного виміру вікон в тому, щоб за точність виміру відповідала віконна фірма. По-друге, виготовлення пластикового вікна вимагає граничної точності, тому самостійно зняти заміри пластикових вікон — справа не така проста, як може здатися на перший погляд.


Правильний замір віконного отвору

   Як показує практика, в одному і тому ж будинку віконні прорізи неоднакові та можуть істотно відрізнятися. Принципи обміру також можуть бути різними та залежать від таких факторів, як матеріал і стан стін. Наприклад, в цегляних будинках виміри під пластикові вікна роблять не так, як в панельних будинках.

   Замір вікон з внутрішньої та з зовнішнього боку прорізу дозволить правильно виміряти глибину чверті (вибірка в отворі, що захищає віконну раму з зовнішнього боку). Завдання майстра-замірника — обчислити розміри майбутньої рами з урахуванням можливих перекосів отвору і змін його величини при знятті старих вікон. Дуже часто трапляється так, що в процесі демонтажу старих вікон в отворі частина штукатурки відколюється разом з утеплювачем.

   Відстань між рамою і віконним прорізом повинна становити не менше 20–30 мм. Якщо розміри вікна зняті правильно, тоді профіль ідеально зайде в паз чверті рівномірно з усіх боків. Може трапитися і так, що звільнений отвір з яких-небудь причин виявиться значно більше нового блоку. Тоді є кілька варіантів виходу з ситуації:

  • монтажники повинні зменшити отвір,
  • необхідно використовувати додаткові профілі,
  • потрібно в найкоротші терміни відправити вікно на переробку.

   Якщо ви грамотно склали договір, витрати на всі ці будівельні роботи фірма-інсталятор повинна взяти на себе.

 Як правильно скласти замовлення на установку вікна

 Часто компанії, що спеціалізуються на поставках і установці вікон, зобов'язують своїх заміряють оформляти замовлення. Якщо до вас прибув фахівець для того, щоб зробити вимір ПВХ вікон, обов'язково обговоріть всі деталі та вимоги до блоків:

  • тип ПВХ-профілю,
  • конструкцію вікон,
  • кількість стулок,
  • способи відкривання стулок,
  • кількість камер в склопакеті,
  • марка скла,
  • наявність аксесуарів, підвіконь, відливів, їх розміри, тип, матеріал і інші характеристики, їх функціональні можливості.

   Не забудьте запитати про необхідність установки захисної плівки на склопакет, обмежувачів відкриття стулок, декоративних плетінь, москітної сітки та інші питання, що цікавлять вас нюанси.

   Замовлення має бути складений чітко і розбірливо, в ньому потрібно чітко викласти всі ваші вимоги, відповідно до яких буде прорахована вартість установки вікон і обробка укосів. Не виключено, що після виміру вам запропонують укласти договір, після цього ви повинні будете внести аванс (як правило, він становить не менше 50% від обумовленої в документах загальної суми витрат).

   Пам'ятайте! ПВХ-вікна повинні відповідати вимогам державних норм — ГОСТ Б В.2.61599, згідно з якими гарантійний термін експлуатації виробів повинен становити не менше трьох років з дня введення їх в експлуатацію. Гарантія також поширюється: на монтаж укосів (не менше трьох років), можливість викликати майстра для проведення технічного обслуговування вікон (нанесення мастила на частини, які труться та ущільнення конструкції згідно поставляється в комплекті інструкції по догляду).

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані