Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Заміна вікон на пластикові

8 Січня 2019 року
Переглянуто: 891

Cьогодні пластикові вікна впевнено лідирують на тлі конструкцій з дерев'яними рамами та алюмінієвим профілем на українському віконному ринку. Переваги ПВХ скління очевидні: довговічність, простий догляд, висока тепло-, і звукоізоляція, привабливий вигляд. Але всі ці плюси можливі за умови вибору якісної продукції та співвідношенню ціна = якість.

Якщо у вас старі дерев'яні віконні конструкції в Києві, то потрібна заміна вікон силами перевіреної компанії, наприклад, «Лінії вікон». Це не просто установник, а завод-виробник, який гарантує якість, оперативність та вигідні ціни. Якщо ж у вас вже встановлена ​​ПВХ продукція, але вона не задовольняє всіх ваших вимог (наприклад, ви купили житло в новобудові), то перед тим, як замінити пластикове вікно цілком, треба розібратися з причинами та переконатися, що інакше проблему не вирішити.

Що є приводом для поновлення віконних конструкцій?

Металопластикові вікна вважаються синонімом якості, а їх надійність обчислюється десятиліттями. Але якщо вони купувалися в спробах заощадити і / або у сумнівних компаній, то еталонних експлуатаційних властивостей може не бути. Плюс, 10 років тому дещо відрізнялися вимоги до енергозбереження, тому однокамерні склопакети з 60-міліметровими профільними системами вважалися цілком доречним, якщо не оптимальним рішенням для киян. Сьогодні подібні конструкції рекомендовані тільки для південних регіонів України з більш м'яким кліматом або ж для скління балконів, практично не використовуваних взимку.

У зв'язку з цим, першою причиною замінити металопластикові вікна на нові — є або необхідність розплачуватися за бажання заощадити і взяти не найякіснішу продукцію в минулому, або істотно збільшені сучасні стандарти тепло-, і звукоізоляції.

Передумовами для заміни виступають певні складності з експлуатацією, зовнішні дефекти і т.д. Приводом задуматися над тим, як замінити пластикове вікно, найчастіше виступає наступне:

 

 1. Механічні пошкодження пластикового полотна або склопакета, що, як правило, викликано або необережним поводженням, або хуліганством.
 2. Деформація профілю. Вона виникає через надмірні вітрові навантаження і / або неправильного монтажу вікна.
 3. Характерні зміни зовнішнього вигляду профілю. Найчастіше власники скаржаться на пожовтіння, що трапляється при виборі продукції сумнівних брендів.
 4. Поява конденсату всередині склопакета. Воно викликано порушенням герметичності міжстекольного простору, що є ознакою неякісної продукції і / або порушень правил експлуатації.
 5. Низька температура у квартирі і / або відчутні продування з боку вікна, протяги. Ці чинники підтверджують, що пластикове вікно не забезпечує бажані теплоізоляційні параметри.

Заміна фурнітури пластикових вікон: ціна нижче, а якісні зміни можливі

Іноді можна усунути деякі з описаних вище проблем за рахунок косметичних, часткових змін. Припустимо, причиною протягів може бути вихід з ладу фурнітури або ж знос ущільнювальних гумок. В окремих випадках перед тим, як замінити пластикове вікно повністю, краще почати з заміни фурнітури елементів.

Попередньо можна зайнятися налаштуванням фурнітури або доручити цю роботу фахівцям. При сильному зносі (а петлі, замки, цапфи, як правило, більше схильні до виходу з ладу, ніж власне профіль), варто замінити їх. Подібні недорогі маніпуляції нерідко дозволяють усунути продування протягів та повернути комфорт в процесі експлуатації вікна.

Заміна склопакетів і / або вікон цілком

У ряді випадків усунути проблему з віконними конструкціями мінімальними зусиллями неможливо. Але це ще не означає, що треба міняти виріб повністю. Наприклад, за допомогою нового склопакета можна вирішити наступні складності:

 • власне механічне пошкодження наявних стекол — тріщини, відколи й т.д.;
 • всередині скла з'явився конденсат;
 • недостатню тепло-, і / або звукоізоляцію. Якщо дозволяє профільна система, установка склопакета з більшою товщиною і / або збільшеною кількістю камер (двома замість однієї) дозволить зробити вікно більш теплим, а значить поліпшити мікроклімат в приміщенні. Різна відстань між стеклами сприяє поліпшенню звукоізоляції, а заповнення міжскляного простору аргоном замість повітря підвищує теплоізоляцію.

Враховуючи, що ціни на пластикові вікна вище, ніж на склопакет (навіть найпрогресивніший), подібна модернізація також нерідко має право на життя.

Міняти віконну конструкцію цілком, як правило, необхідно в наступних ситуаціях:

 • пластик змінив свій колір і сильно пожовк. Звичайно ж, можна спробувати фарбування (але це тимчасове рішення), більш розумний спосіб — заміна старих вікон і склопакетів цілком;
 • є холодні протяги, регулювання і заміна фурнітури не допомогла, а поставити новий склопакет не дозволяє профіль (його монтажна глибина);
 • відбулися механічні пошкодження профілю або трапилася його деформація. В останньому випадку може допомогти такий вид ремонту, як переклинання, якщо ж і подібна процедура не дала результату, то необхідні кординальні дії.
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані