Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Трикутні пластикові вікна. Види і можливості

19 Вересня 2018 року
Переглянуто: 1391

Вікна нестандартної форми ще недавно використовувалися тільки в нежитлових об'єктах або ж технічних приміщеннях. Але разом з популяризацією металопластикових технологій, виріс попит і на віконні конструкції, форма яких відрізняється від квадрата або прямокутника. Сьогодні круглі вікна нерідко фігурують при склінні балконів і лоджій. Все частіше вони використовуються в котеджах і заміських будинках. Другим за популярністю нестандартним рішенням стає трикутне вікно. Воно нерідко виявляється на мансардних поверхах, облаштованих під житловий простір горищах і не тільки.


Відразу обмовимося, що нестандартні вікна обходяться дорожче, ніж традиційні вироби. На їх виготовлення йде більше матеріалу: збільшується витрата профілю, скла, підвищується і трудомісткість процесу виготовлення. Тому доцільно уважно підійти до питання вибору віконної форми. Наприклад, «Лінія вікон», пропонує трикутні та інші нестандартні форми віконних конструкцій, не просто продає і встановлює їх, а сама виробляє в Києві, що дозволить замовникам прискорити процес і заощадити гроші.

Трикутні вікна: різновиди за формою

Трикутник, як геометрична фігура, буває різний. У зв'язку з цим і форма вікон з трьома кутами може відрізнятися. Виділяють два основні види:

  • з прямим кутом, тобто у вигляді прямокутного трикутника;
  • з однаковими сторонами  у формі рівнобедреного трикутника.

Обидва варіанти здатні підкреслити особливості інтер'єру та екстер'єру будівлі, вписуються як в класичний стиль, так і сучасний (наприклад, хай-тек).

Вікна з прямим кутом рекомендують встановлювати поблизу с краями скатних дахів. Також, використовуючи 2 такі конструкції та одну прямокутну, легко виходить вікно трапеція. Хоча сьогодні аналогічну конструкцію за формою можна отримати і в вигляді єдиного виробу. Також трикутники з прямим кутом розміщуються і над звичайними вікнами. Зазвичай ручку на таких виробах ставлять на похилій  найдовшої частини стулки.

Трикутник  це вікно, яке може бути цілісним або ж розділеним імпостом на дві частини (в деяких випадках  і на більше число елементів). Його, як правило, роблять глухим або фрамужним (з відкриванням на провітрювання).

Вікна трикутної форми: види за способом відкривання

Ще одним критерієм класифікації таких віконних конструкцій є можливість відкривання і її способи. Так, сучасне трикутне вікно буває:

  1. Глухим. Можливість відчинення не передбачається, вони потрібні лише для пропускання світла в приміщення, а також для декоративних цілей.
  2. Орним  традиційний варіант, при якому одна або кілька стулок конструкції відкриваються в сторони.
  3. Фрамужним. Вікно можна відкрити виключно на провітрювання, причому як зверху, так і знизу.
  4. Поворотно-відкидним. Це сучасний вигляд більшості металопластикових віконних конструкцій. Відкривання можливо у двох площинах  і провітрювання, і розорювання.

Важливі нюанси та обмеження для трикутних вікон

Виготовити трикутне вікно складніше, ніж класичний аналог стандартної форми. Можливості їх виробництва обмежені по ряду параметрів:

  • мінімальний кут конструкції глухого типу становить 15%;
  • мінімальний кут орних виробів  від 30% та більше;
  • вікно в формі прямокутного трикутника, яке передбачає традиційне відкривання, встановлюється так, щоб кут в 90 градусів був знизу;
  • якщо вікно з прямим кутом глухе, то його допустимо розміщувати будь-яким чином, в тому числі і підставою вниз.

Пам'ятайте про ці особливості ще до моменту звернення в віконну компанію.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані