Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Які вікна вибрати

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 572

Дерев'яне, алюмінієве або металопластикове вікно? Як вибрати якісну віконну конструкцію?

   Яким має бути нове вікно? Звичайно ж: довговічним, зберігати тепло, естетично привабливим і зручним в експлуатації. Покращений теплозахист сучасної світлопрозорих конструкцій з металопластику можлива завдяки збільшенню ширини стулки та рами, герметичному склопакету, а також наявності меду рамою і стулкою не менше двох контурів ущільнення.

 

   Отже, Ви зважилися поміняти свої старі вікна в будинку, в квартирі або в офісі на нові? Як будете вибирати? Слухати поради знайомих? А якщо думки порадників тільки введе вас в оману? Одні кажуть, що дерев'яні вікна – найкращі, інші радять купити вікна з металопластику. Як бути?

 

   Давайте порівняємо переваги дерев'яних, алюмінієвих і пластикових вікон-ПВХ.

1. Дерев'яні вікна мають чудовими теплоізоляційними властивостями, стійкі до морозів, а також виглядають завжди дуже красиво. Однак на дерево дуже сильно впливає вологість, яка може привести до зміни властивостей дерев'яного вікна в негативну сторону. Під впливом вологи вікна «набухають»і деформуються, змінюючи свою форму.

   Крім того, не можна не відзначити, що вирубка цінних порід деревини, яка використовуються для виготовлення віконних конструкцій, здатна вплинути на зміну кліматичної ситуації в тому чи іншому регіоні.

 

2. Вікна з алюмінію відрізняються міцністю і довговічністю, невибагливістю у догляді за ними, а також стійкістю до різного роду негативних впливів навколишнього середовища. Однак суттєвим недоліком алюмінієвих віконних конструкцій вважається їх висока теплопровідність. Через це тепло йде на вулицю, а в будинку холодно і незатишно. Заповнивши алюмінієву віконну конструкцію спеціальними спінюється полімерними складами, можна подолати цю проблему, однак і ціна на такі профілі набагато вище. Крім того, алюміній схильний до корозії, так що, стикаючись з металевими елементами поворотною і запірної фурнітури, може деформуватися і навіть повністю зруйнується.

 

Зваживши всі «за» та «проти» покупки кращих металопластикових вікон, можна зробити наступні висновки про вікна-ПВХ:

  • Вони володіють відмінними показниками термоопіру (енергозбереження).
  • Стійкі до вітрових і дощовим навантажень.
  • Прості і легкі в установці, експлуатації.
  • Відрізняються прекрасною звукоізоляцією.
  • Металопластикове вікно – це завжди стильний дизайн.

 

Чому варто купити вікна-ПВХ в компанії «Лінія Вікон»?

   Якщо Ви хочете купити металопластикові якісні вікна в Києві, ціна на які не йтиме в розріз з вашими можливостями, компанія «Лінія Вікон» - саме те, що Вам потрібно!

 

   При виготовленні віконних конструкцій ми використовуємо фурнітуру виключно надійних виробників, таких як: Rehau, Salamander, Openteck, якість продукції яких не вимагає доказів. Так що ризик потрапити«під прийом» недобросовісної компанії-постачальника світлопрозорих конструкцій з металопластику зведений до мінімуму.

 

   Більш ніж 10-річний досвід успішної роботи на віконному ринку дозволяє стверджувати, що ми вміємо нести відповідальність за якість придбаних Вами товарів, виконуваних робіт і зобов'язані усунути будь-які недоліки, помічені Вами при огляді вікон після їх монтажу. Не витрачайте час даремно в пошуках кращого виробника вікон-ПВХ в Києві! Ви вже знаходитеся на сторінках його сайту.

 

   «Лінія Вікон» - це кращий вибір для здійснення вигідних покупок!

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані