Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як правильно встановити вікна, установка пластикових вікон

30 Липня 2018 року
Переглянуто: 934

Не всі покупці до кінця усвідомлюють, що потрібно не тільки грамотно вибрати, але і правильно встановити вікна у квартирі, будинку або будь-якому іншому об'єкті. Від монтажних робіт безпосередньо залежать експлуатаційні характеристики цього виробу. А будь-які помилки можуть відбитися на герметичності, теплоізоляції, надійності та довговічності. Ось чому установка пластикових вікон повинна виконуватися фахівцями своєї справи. Крім досвіду, у них є необхідні інструменти, включаючи кріплення, сучасні витратні елементи, такі як монтажна піна, ПСУЛ стрічки і т.д.


Якщо вам потрібні якісні металопластикові вікна в Києві, вибирайте послуги компанії-виробника«Лінія Вікон». Ми гарантуємо кращі ціни і виготовлення готової конструкції під виконані виміри за 2-3 дні. Ми також виконуємо професійний монтаж металопластикових вікон, що забезпечить їх тривалий термін служби і відсутність проблем в процесі експлуатації.

Установка пластикових вікон: основні стадії та етапи

вікно металопластикове

Монтажні роботи з віконними конструкціями можна розділити на кілька стадій, в тому числі попередню, основну і завершальну. До того, як ставити пластикові вікна, потрібно зробити виміри і виготовити по ньому виріб відповідного розміру. Також до попередньої установки вікон в Києві стадії відноситься демонтаж старих конструкцій (якщо такі є).

Власне монтаж вікон передбачає 5 основних етапів, в тому числі:

    1. Підготовка отвору. Він очищається від різних забруднень і пилу.
  • Підготовка самої конструкції. Знімається плівка, проводиться свердління отворів під пластини або анкери тощо
  1. Установка вікна по рівню, фіксація конструкції в правильному положенні.
  2. Монтаж основних комплектуючих, в тому числі підвіконня, відливів, козирків і т.д.
  3. Остаточна установка пластикових вікон, яка передбачає такі фінішні роботи, як задування піни, закриття монтажних швів ПСУЛ стрічками (якщо передбачається) і т.д.

Додатково в якості фінішних робіт може виконуватися обробка порогів / укосів.

Традиційна установка вікон в Києві або евромонтаж?

Традиційний підхід до монтажних робіт передбачає задування швів піною. Остання без додаткового захисту швидко втрачає свої початкові експлуатаційні властивості - втрачає герметичність, деформується і т.д. Але є і плюс у такий установки вікон  ціна, яка виходить досить привабливою.

Сьогодні є альтернативний варіант  евромонтаж Иллбрук (illbruck). В цьому випадку використовуються спеціальні ущільнювальні стрічки, які забезпечують паро-, і гідроізоляцію піни, підвищують енергоефективність, вологостійкість і навіть звукоізоляцію віконних конструкцій. Поверх шва наноситься спеціальна ПСУЛ стрічка, яка стає гідробар'єром для вологи і опадів, а також паробарьером для вологого повітря.

В результаті, навіть якщо ви купили металопластикові вікна недорого, то завдяки системі Іллбрук можете розраховувати на більш високі експлуатаційні параметри вироби.

Вартість монтажу вікон

Зазвичай розцінки на установчі роботи обумовлюються розмірами (площею) віконної конструкції. У різних компаній вони можуть відрізнятися. Базова вартість монтажу вікон  250 грн/м2, але в даному випадку потрібно розуміти, що мова йде про поступово застаріває підході, що не припускає додаткового захисту монтажного шва (піни).

Евромонтаж передбачає додаткове використання ПСУЛ стрічок і роботи по їх нанесенню по периметру з зовнішньої, а також внутрішньої сторони конструкції. В результаті розцінки збільшуються приблизно на 25% в порівнянні зі звичайним способом, але це гарантує виграш в тепло-, і звукоізоляції, надійності і довговічності.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані