Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Скління балкона, в Києві та області

3 Січня 2019 року
Переглянуто: 914

Cкління балконів  досить затребуване рішення для мешканців сучасних багатоквартирних будинків. З його допомогою можна не тільки захистити квартиру від прямих атмосферних впливів (поривів вітру, опадів і т.д.), але і якісно поліпшити звуко-, і теплоізоляційні властивості, створити додатковий бар'єр перед зловмисниками. Головне питання для багатьох охочих засклити балкон  ціна, але вона якраз залежить від багатьох факторів: варіанти скління, обраної віконної конструкції, конфігурації рами і не тільки.

Основні фактори, що впливають на витрати клієнта

Щоб розуміти, скільки коштує скління балконів в Києві, спершу потрібно розібратися з конкретними переслідуваними завданнями. Ціна прямо обумовлена​​наступними аспектами:

 1. Способом скління. Сьогодні можна виділити кілька варіантів:

 • традиційний, тобто балконна рама йде від наявного парапету і до козирка;
 • виносної - з коротким або довгим виносом (від підлоги) підвіконня, який виступає опорою для балконних рам. У верхній частині передбачається розширення даху і / або облаштування спеціального козирка;
 • французький варіант  тобто скління від підлоги до стелі, при якому наявний парапет повністю демонтується, додатково за бажанням замовника може бути збільшена площа балконної плити за рахунок швелерів.

Якщо потрібно заощадити, то краще традиційно засклити балкон: ціна буде найменшою, так як попередні роботи практично зведені до мінімуму немає ні виносу, ні демонтажу парапету.

 1. Обраними матеріалами.

Умовно кажучи, холодний варіант скління з використанням алюмінієвого профілю обійдеться дешевше. З іншого боку теплі ПВХ системи мають більше переваг, дозволяючи перетворити балконний простір в житловий об'єкт незалежно від погодних умов за вікном. Але не будь-який ПВХ профіль гарантує еталонні теплоізоляційні параметри та захист від найсуворіших зим. Крім профільної системи, важливе значення має склопакет. До його ключовим властивостям належить:

 • загальна товщина і кількість камер;
 • наявність спеціального енергозберігаючого напилення на стеклах;
 • заповнення камер інертним газом замість повітря (покращує теплоізоляцію).

Між теплоізоляційними властивостями та ціною є пряма залежність, тобто чим тепліше буде балконна рама і краще вона зможе чинити опір холоду, тим більше за неї доведеться заплатити покупцеві.

 1. Розмірами та формою.

Логічно, що засклити балкон у Києві, загальна довжина якого становить 3 метри, при інших рівних умовах, вийде дешевше, ніж у випадку з подовженою 5-метровою конструкцією. Традиційна прямокутна форма (з П або Г-образним склінням) вони передбачають додаткових складнощів в порівнянні з допустимо, еркерний, закругленою або z-образної. Подібні аспекти дуже індивідуальні, тому підсумкова вартість стане відома лише після професійно проведених замірів на конкретному об'єкті.

Конфігурацією. Те, яким чином буде розділена балконна рама на секції, а також загальне число стулок також прямо впливає на підсумкову зміну. Припустимо, злегка заощадити можна за рахунок зниження загальної кількості частин і відчиняються: наприклад, замість варіанта 2 + 2, вибрати 2 + 1 з більш широкими стулками.

До не таким істотним, але також значущих чинників, що впливає на вартість скління балкона, відноситься необхідність демонтажних робіт (видалення старої дерев'яної рами), специфічні моменти (наприклад, установка добірних профілів з боків конструкції, що дозволить виконати внутрішнє утеплення стін), загальна кількість комплектуючих (підвіконня, козирок і т.д.).

Тільки склити або замовляти балкон під ключ?

Важливим питанням для замовника є визначення загального спектра послуг і робіт, які йому необхідні. У більшості випадків крім установки балконних рам мешканцям попередньо може знадобитися винос з зварювальними роботами та зовнішня обшивка, а вже після скління  утеплення, внутрішня обробка, виготовлення меблів, монтаж теплих підлог і т.д.

Якщо потрібно просто засклити балкон, ціна буде нижче, ніж на комплексні послуги з усіма роботами. Але якщо вони також потрібні, то краще не замовляти їх окремо і не звертатися до різних виконавців. Для економії коштів і часу доцільно вибирати послугу балкон під ключ. В її рамках виконуються всі необхідні роботи з благоустрою, починаючи від первинного демонтажу і зварювання і закінчуючи фінішною обробкою.

Наприклад, вибираючи послуги компанії «Лінія вікон» - відомого виробника віконних конструкцій в Києві з вигідними цінами, кожен замовник сам визначає, що потрібно:

 • тобто способи, види та матеріали та конфігурації скління;
 • вид послуг  тільки установку балконних рам і блоків або ж комплексні роботи в форматі «під ключ».

Цей аспект дозволяє підібрати оптимальний варіант під наявний бюджет і якісно вирішити поставлені завдання.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані