Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як вибрати жалюзі. Особливості вибору сонцезахисних систем

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 951

   Підвищити енергоефективність приміщення можна за допомогою жалюзі. Як показує практика, в приміщеннях, де встановлені горизонтальні жалюзі, температура повітря влітку знижується на 5-7°С, а взимку збільшується на 2°С. Зберегти комфортний температурний режим дуже легко за допомогою систем домашньої автоматизації. Переконайтеся в цьому самі!


Жалюзі внутрішні: вертикальні і горизонтальні.

  Залежно від типу розташування планок ці жалюзі поділяють на вертикальні і горизонтальні.

  • Горизонтальні жалюзі складаються з пластикових або металевих планок.
  • Вертикальні – з текстолітів, що складаються з одного або декількох шарів вовняних або бавовняних тканин, просочуються такі текстоліти синтетичними композитами.

   Жалюзі горизонтальні використовують для декорування і завішування вікон невеликих розмірів, а вертикальні найчастіше застосовують при необхідності затінити віконні прорізи середнього і великого розміру.

Як правило, вертикальні жалюзі на вікна мають більш прозору текстуру. Таким чином, вони можуть пропускати більше світла, м'яко розсіюючи його по всьому приміщенню.

фото жалюзи на окнах

Сонцезахисні системиPRIS

   Різновидом жалюзі, по суті, є сонцезахисні аксесуари PRIS. Однак їх особливість полягає в тому, що вони встановлюються не в віконний проріз, а окремо в світловий отвір або в кожну стулку. Такий тип конструкції хороший тим, що впритул прилягає до скла і тим самим забезпечує надійний захист від проникнення сонячного світла. Жалюзі не перешкоджають вільному відкриванню вікон і провітрювання приміщення, оскільки вони відкриваються разом зі стулкою. Отвори в ламелях робляться таким чином, щоб навіть в закритому положенні вони не були видні, така технологія називається privacy.

«Розумні» жалюзі

   Горизонтальні жалюзі можуть легко стати частиною вашого «розумного» будинки. У поєднанні з системою датчиків погоди і підключенням до комп'ютера вони можуть автоматично відкриватися і закриватися, при тому, що автоматизованим може бути не тільки процес підняття і опускання.

   Ви можете самостійно програмувати конкретні сценарії роботи всіх жалюзі або для кожної окремо (наприклад, піднімати і опускати в певний час або в залежності від кількості сонячного світла).

   Пітерська компанія «Пассаж» Запатентована свою розробку в області вдосконалення систем автоматизації управління жалюзі. В основі розробленої інноваційної системи фахівцями закладений принцип перетворення сонячної енергії в електроенергію. Згідно з цим принципом, сонячні фотоелементи кріплять на напрямні ролетних систем або на зовнішню сторону віконної рами.

Зовнішні жалюзі

Незнімні жалюзі

   Даний вид пристроїв встановлюється із зовнішнього боку приміщення на відстані10–40 см від вікна. Для виготовлення таких аксесуарів використовується алюміній. Поверхня планок можна фарбувати в різні кольори порошковим способом. Такі жалюзі вперше з'явилися в Америці. Вони були створені з метою захисту світлопрозорих конструкцій від пошкоджень під час урагану або сильного поривчастого вітру. Алюмінієві жалюзі також здатні забезпечити надійну антивандальний захист.

Жалюзі для захисту від урагану і вандалів

   У деяких районах США, які регулярно відчувають на собі природні катаклізми у вигляді руйнівної сили сезонних ураганів і смерчів, великою популярністю користуються алюмінієві жалюзі, прозорого і непрозорого полікарбонату. Якщо ці пристрої підключені до системи інтелектуального управління будівлею, досить натиснути кілька кнопок, щоб активувати захист будинку від вторгнення незваних гостей або стихії.

Рольставні

   Дані конструкції являють собою захисний пристрій підвищеної міцності. Рольставні згортаються в рулон за допомогою електроприводу або вручну. Їх конструкцію складають скріплені гачками горизонтальні профілі (ламелі), які рухаються вгору-вниз по металевих напрямних. Ширина і товщина таких профілів може бути різна. Для підвищення тепло- і звукоізоляції рольставней при виготовленні конструкцій всередину профілю можна закласти пінополіуретан. Ще один вид ламелей— екструдовані ламелі. Такий профіль набагато міцніше звичайного і при цьому помітно тонше.

Для чого потрібні зовнішні жалюзі? Такі жалюзі встановлюють з метою:

  • захисту від сонця влітку,
  • скорочення втрат тепла взимку, 
  • захисту будівлі, будинку від зловмисників.

   Якщо ви хочете встановити рольставні з метою захисту, то для посилення цієї функції вони можуть бути оснащені блокуючими компонентами: ручними ригелями або ригельними замками. Незаперечна перевага даних конструкцій — поліпшення звукоізоляційних властивостей вікон, захист профілю від атмосферних опадів. Для надійного захисту від рвучких сильних вітрів деякі виробники пропонують спеціальні конструкції з канавками на внутрішній і зовнішній стороні жалюзі.

Залежно від способу установки ролетів розрізняють два варіанти конструкції:

  • для вбудовування в віконний проріз,
  • для накладного розташування.  

Рольставні найчастіше виготовляють зі сталі або сплаву алюмінію з магнієм або кремнієм.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані