Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Монтаж пластикових вікон. Ізоляція шва

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 928

   Монтаж пластикових вікон найкраще здійснювати при низьких температурах, а в якості теплоізоляційного матеріалу можна застосовувати мінеральну вату або вату на основі скляних волокон. Віддавши перевагу такому матеріалу, необхідно простежити за тим, щоб вата була досить щільно
затрамбована.

   Саморозширювальна стрічка ущільнювача (ПСУЛ) відноситься до ущільнювача ізоляційних виробів. Вона виготовляється зі спіненого поліуретану, просочується спеціальним складом і транспортується в сильно спресованому вигляді.

Додаткові функції ущільнювальної стрічки

   Крім своїх основних функцій, ущільнювальна стрічка також використовується для згладжування нерівних поверхонь з висотою виступів до 3 мм. Ось чому цей матеріал рекомендований для закладення стиків з оштукатуреними поверхнями, гіпсокартонними плитами та іншими матеріалами, несприятливими для зчеплення.

   Чим більше стрічка спресована і більше її ширина, тим вище її непроникність по відношенню до води, пару і шуму. Використовуйте тільки просочені спеціальними водовідштовхувальним складом стрічки. Ширина шва визначає товщину використовуваної ущільнювальної стрічки.

   Спеціальні гідро-, і пароізоляційні монтажні стрічки забезпечать додатковий захист шва. Такі стрічки виготовляються з міцної поліестерової тканини мембранного типу, здатної фільтрувати пар. З одного або обох сторін стрічки нанесені дві смужки з бутилкаучуку високою клейкості. Вони застосовуються для захисту від вологи різних зовнішніх стиків (під, фальшчетвертью, відливом, в місцях примикання дверних порогів і інших місцях скупчення вологи).

   Пароізоляційні стрічки ущільнювачів виконані з пластоеластічной маси на основі бутилового каучуку високого ступеня клейкості. Для зручності установки мають  монтажну смугу, яка самоклеється і застосовують для захисту стику від попадання вологого повітря зсередини приміщення.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані