Ізоляційні вироби: види та характеристики

Інструменти, необхідні для проведення ізоляції
Для якісної роботи по ізоляції швів необхідно мати наступний інструментарій:
- ізоляційні матеріали;
- рулетку,
- шпатель;
- олівець,
- ніж;
- пістолет для піни і / або для пастоподібних ущільнювачів;
- пульверизатор з водою, невеликий пензлик (якщо буде потрібно обведення поверхонь шва праймером).
При ізоляції монтажного шва використовуються різні ізоляційні матеріали. Вони діляться на ізоляційні вироби і маси, які виконують різні завдання:
- тепло-, і звукоізоляція;
- гідро-, і пароізоляція,
- ущільнення.
Серед сучасних ізоляційних мас виділяють: поліуретанову піну і пастоподібні ущільнювачі на основі силікону, поліуретану, акрилу, полісульфіду або бутилену.
Серед ізоляційних виробів, що застосовуються при монтажі вікон, - вата на основі мінеральних і скляних волокон, різні матеріали ущільнювачів, гідро-, і пароізоляційні монтажні стрічки.
Ізоляційні маси: види і характеристики
Піни монтажні — відмінний теплоізоляційний матеріал. У сучасному виробництві це основний ізоляційний матеріал, який використовують при монтажі вікон. Серед незаперечних переваг цього матеріалу: хороша теплоізоляція і герметизація, здатність приймати на себе і рівномірно розподіляти механічні напруги, вітрові навантаження, простота використання і відносна дешевизна. Але все ж є мінуси. Ультрафіолетові промені сонця руйнують поліуретанову піну, і вона поступово перетворюється в пил.
Більш того, матеріал добре вбирає в себе вологу, а при насиченні вона втрачає свої теплоізоляційні якості, в наслідок чого монтажний стик буде промерзати взимку, а надалі це призведе до утворення цвілі та грибка на укосах. Щоб не допустити цього і захистити ізоляційну піну від прямих сонячних променів і впливу атмосферних опадів, при монтажі вікон бажано використовувати шар герметика або стрічку, яка саморозширюється, та захищає від впливу зовнішніх факторів і дозволяє стику "дихати". При заповненні пустот піна розширюється в обсязі, тому слід бути уважними, щоб не допустити деформації віконної коробки. Під дією температури висохла піна також здатна змінювати свій обсяг на величину не менше 5%. Підводячи підсумоки, можна відзначити, що для роботи з піною ідеально підходить температура від 20°С до 25°С. При температурі нижче5°С застосування піни неприпустимо.
Рекомендації фахівців:
Фахівці рекомендують використовувати двокомпонентну піну, оскільки однокомпонентна більш вразливе реагує на вологість повітря і призначена для заповнення швів товщиною не більше 3 см. До дешевим ущільнювачів відносяться пастоподібні, вони не відносяться до технологічним герметикам і повинні зберігатися при температурі 10 — 18°С, не допускається їх обробка при температурі нижче 5°С.
Існують нейтральні, лужні і кислотні ущільнювачі. Як правило, вони продаються в пластмасових циліндричних тубусах з поршнеподібним днищем. При сильному натисканні поршень, переміщаючись, видавлює пасту через довге вузьке горлечко. Спеціальний пістолет допоможе вам створити необхідне натискання. Перш ніж їх використовувати, необхідно переконатися в їх адгезії до матеріалів поверхонь шва. Оскільки при температурному збільшенні ширини шва пастоподібний ущільнювач, розширюючись, відриває поверхневий шар контактує з ним матеріалу, не рекомендується використовувати ущільнювальні маси при оштукатурених поверхнях укосів прорізу.
Корисні статті та відео


Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?
Читати далі

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.
Читати даліГотові рішення від компанії Лінія Вікон
Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!
Про нашу компанію
Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.