Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Ізоляційні вироби: види та характеристики

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 841

Інструменти, необхідні для проведення ізоляції

 Для якісної роботи по ізоляції швів необхідно мати наступний інструментарій:

  • ізоляційні матеріали;
  • рулетку,
  • шпатель;
  • олівець,
  • ніж;
  • пістолет для піни і / або для пастоподібних ущільнювачів;
  • пульверизатор з водою, невеликий пензлик (якщо буде потрібно обведення поверхонь шва праймером).

   При ізоляції монтажного шва використовуються різні ізоляційні матеріали. Вони діляться на ізоляційні вироби і маси, які виконують різні завдання:

  • тепло-, і звукоізоляція;
  • гідро-, і пароізоляція, 
  • ущільнення.

Серед сучасних ізоляційних мас виділяють: поліуретанову піну і пастоподібні ущільнювачі на основі силікону, поліуретану, акрилу, полісульфіду або бутилену.

   Серед ізоляційних виробів, що застосовуються при монтажі вікон, - вата на основі мінеральних і скляних волокон, різні матеріали ущільнювачів, гідро-, і пароізоляційні монтажні стрічки.

Ізоляційні маси: види і характеристики

   Піни монтажні — відмінний теплоізоляційний матеріал. У сучасному виробництві це основний ізоляційний матеріал, який використовують при монтажі вікон. Серед незаперечних переваг цього матеріалу: хороша теплоізоляція і герметизація, здатність приймати на себе і рівномірно розподіляти механічні напруги, вітрові навантаження, простота використання і відносна дешевизна. Але все ж є мінуси. Ультрафіолетові промені сонця руйнують поліуретанову піну, і вона поступово перетворюється в пил.

   Більш того, матеріал добре вбирає в себе вологу, а при насиченні вона втрачає свої теплоізоляційні якості, в наслідок чого монтажний стик буде промерзати взимку, а надалі це призведе до утворення цвілі та грибка на укосах. Щоб не допустити цього і захистити ізоляційну піну від прямих сонячних променів і впливу атмосферних опадів, при монтажі вікон бажано використовувати шар герметика або  стрічку, яка саморозширюється, та захищає від впливу зовнішніх факторів і дозволяє стику "дихати". При заповненні пустот піна розширюється в обсязі, тому слід бути уважними, щоб не допустити деформації віконної коробки. Під дією температури висохла піна також здатна змінювати свій обсяг на величину не менше 5%. Підводячи підсумоки, можна відзначити, що для роботи з піною ідеально підходить температура від 20°С до 25°С. При температурі нижче5°С застосування піни неприпустимо.

Рекомендації фахівців:

   Фахівці рекомендують використовувати двокомпонентну піну, оскільки однокомпонентна більш вразливе реагує на вологість повітря і призначена для заповнення швів товщиною не більше 3 см. До дешевим ущільнювачів відносяться пастоподібні, вони не відносяться до технологічним герметикам і повинні зберігатися при температурі 10 — 18°С, не допускається їх обробка при температурі нижче 5°С.

   Існують нейтральні, лужні і кислотні ущільнювачі. Як правило, вони продаються в пластмасових циліндричних тубусах з поршнеподібним днищем. При сильному натисканні поршень, переміщаючись, видавлює пасту через довге вузьке горлечко. Спеціальний пістолет допоможе вам створити необхідне натискання. Перш ніж їх використовувати, необхідно переконатися в їх адгезії до матеріалів поверхонь шва. Оскільки при температурному збільшенні ширини шва пастоподібний ущільнювач, розширюючись, відриває поверхневий шар контактує з ним матеріалу, не рекомендується використовувати ущільнювальні маси при оштукатурених поверхнях укосів прорізу.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані