Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Двері розсувні, розсувні вікна як вибрати?

30 Липня 2018 року
Переглянуто: 917

Різні розсувні системи в Києві користуються все більшою популярністю і нав'язують конкуренцію традиційним орним рішенням. Якщо раніше вони обов'язково поступалися по теплоізоляційним параметрам, то сучасні технології нівелювали це відставання. Як результат, розсувні вікна і двері, зроблені з ПВХ, відрізняються від класичних аналогів лише за ціною, але натомість пропонують користувачам чимало функціональних і естетичних переваг.


Вікна і двері розсувні: що вони собою являють і де використовуються?

Подібні системи відрізняються від традиційних, перш за все, способом відкривання, який забезпечує раціональне використання простору та економію місця. Також подібні рішення дозволяють збільшувати площу скління і тим самим забезпечувати поліпшене світлопропускання.

Розсувні вікна часто встановлюють в малогабаритних квартирах, наприклад, на мініатюрних кухнях, де відкидання  не найкращий варіант. Також подібні рішення допомагають не втрачати корисної площі на лоджіях і балконах.

Розсувні пластикові двері також доречні там, де є дефіцит вільного місця. Але подібні рішення використовуються і набирають популярність і в разі просторих об'єктів  в офісних приміщеннях, зимових садах, оранжереях, котеджах. За допомогою розсувних систем нерідко роблять вхідні двері, наприклад, вихід на терасу, до басейну або на прибудинкову територію.

Переваги розсувних конструкцій:

Сучасні розсувні вікна і двері забезпечують такі переваги їх власникам:

  1. Високі показники герметичності, а також тепло-, і звукоізоляції (тобто всі традиційні переваги ПВХ конструкцій).
  2. Простота і зручність в експлуатації (в тандемі з такими системами використовуються спеціальні ручки, петлі, запірні механізми, завдяки яким розсувні пластикові вікна або двері закриваються без надмірних зусиль).
  3. Раціональне використання наявного простору. Відкрите дверне полотно не зашкодить меблі поруч, а для відкриття віконної стулки не потрібно прибирати горщики або інші предмети з підвіконня.
  4. Довговічність і надійність. Якісна фурнітура та додатково посилені механізми забезпечують працездатність протягом сотень тисяч і мільйонів циклів відкриттів / закриттів.
  5. Додатковий захист від злому і / йди несанкціонованого проникнення.

Популярні розсувні системи

Двері розсувні сьогодні можна реалізувати за допомогою різних рішень (аналогічно і для віконних конструкцій), в тому числі:

  • Двері «гармошка». Це цікаве рішення для широких дверних прорізів (до 4 метрів). Конструктивно виріб складається з декількох стулок, з'єднаних один з одним гармошкою. Складати їх можна або в одну зі сторін, або одночасно в обидві (залежить від схеми відкриття). Якщо отвір великий і складається з 4 і більше стулок, то при необхідності можна відкрити лише одну або дві.
  • Підйомно-розсувні двері (HST). Це портальна система, яка використовується з прорізами до 10 метрів шириною. Відкриття та закриття здійснюється за принципом шаф-купе, де кожна з стулок рухається у своїй площині. Для відкриття виконується поворот ручкою, після чого стулка піднімається і може вільно переміщатися на роликах.
  1. Паралельно-розсувні двері PSK (вона ж похило-зрушена система). Ще один портальний варіант. Тут в закритому стані всі елементи знаходяться в одній площині, а для відкриття стулки її потрібно підтягнути на себе, злегка нахилити, а потім розсовувати. За ціною даний варіант доступніше HST, але передбачає наявність порогу, що часом обмежує можливості застосування.

Хочете замовити віконні конструкції та двері розсувні з відповідною вам системою за найкращою ціною в Києві? Звертайтеся в компанію «Лінія Вікон». Ми є виробником подібних систем з використанням перевірених профілів і фурнітури. В результаті вам гарантовано високу якість продукції, мінімальні терміни виготовлення (від 2-3 днів). Ще один плюс взяти у нас розсувні металопластикові двері  ціна, яка нижче ніж в інших київських фірм.

Дізнайтеся всі деталі на нашому сайті  лінія вікон, або у консультантів.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані