Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Енергозберігаючі Вікна і Склопакети: Чиста Економія Енергії

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 909

   Спеціально для областей Британії c холодним кліматом компанією Pilkington було розроблено унікальне скло energiKare. Теплопровідність такого скла значно нижче, ніж в аналогів. Використання британцями такої технології в склопакеті на порядок покращує його теплозберігаючі характеристики.   Чи звертали ви увагу, як ростуть ваші рахунки за опалення в осінньо-зимовий період? Холодні зими або навпаки глобальне потепління — результат підвищеного споживання електроенергії. Ваші кондиціонери цілодобово працюють в режимі «ON». Але все можна змінити на свою користь і не викидати гроші на вітер, оплачуючи великі рахунки.

   Використовуючи в склопакеті спеціальний тип скла, втрати тепла через вікна можна скоротити на 90%.

Переваги установки склопакетів зі спеціальним склом в холодних регіонах:

  • значне скорочення витрат на опалення;

  • скорочення витрат на охолодження приміщення в жарку пору року;

  • такі вікна мають високі показники енергоефективності; 

  • поліпшена звукоізоляція ніж у вікнах з одинарним склом.

   Головними функціями вікон прийнято вважати їх естетичність, здатність вписатися в інтер'єр і екстер'єр будівлі, здатність пропускати в приміщення денне світло, збільшувати огляд зсередини будівлі і так далі. Однак вікна — це своєрідні«слабкі місця» будинки, через які тепло «випаровується» назовні. Теплопровідність вікон значно вище, ніж у монолітної стіни.

    Перші вікна зі склопакетами Pilkington energiKare ™ були встановлені в північних регіонах Англії. Їх встановлювали з метою підвищення теплозбереження за рахунок скорочення втрат тепла через вікна. Можливість пропускати в приміщення більшу кількість сонячної енергії — ще одна особливість цих унікальних склопакетів. «Розумний» склопакет дозволяє сонячним променям нагрівати Ваш будинок / квартиру, при цьому не випускаючи назовні внутрішнє тепло приміщення. Сонячна енергія тут виступає безкоштовним обігрівачем вашого будинку.

   Як відомо, багато європейських країн активно підтримує будь-які ініціативи та програми, пов'язані з енергозбереженням. Це стосується і тих компаній, які виробляють енергозберігаючі вікна. Комісія з енергозбереження випустила спеціальні наклейки, якими маркуються вікна і двері з високими показниками теплоізоляції.

Такі наклейки можуть містити наступну інформацію:

  • рівень теплоізоляційних властивостей вікна;

  • рівень допустимої вітрового навантаження на конструкцію;

  • показники по збереженню низької температури протягом теплої пори року.

   Відповідно до цієї схеми, характеристики вікна класифікуються за шкалою від А до G. Клас «А» надає найвищий рівень енергозбереження, «G» - найнижчому. Склопакети Pilkington energiKare в даній класифікації отримали оцінку «C».

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані