Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Що краще: триплекс або загартоване скло?

28 Травня 2019 року
Переглянуто: 1878

Стекло


Вважається, що із-за стекол віконні конструкції є дуже уразливими з точки зору як механічній міцності, так і противовзломной безпеці. Але оскільки технології не коштують на місці, такого традиційного недоліку, як крихкість, цілком реально уникнути. Зробити це сьогодні дозволяє або стекло триплекс, або стекло загартоване. Обоє не бояться серйозних механічних дій, хоч і відрізняються за технологією виробництва і загальним набором переваг і недоліків.

 Однозначно сказати, що краще - загартоване скло або триплекс - не можна. Все залежить від сфери застосування і переслідуваних при склінні завдань. Щоб допомогти вам з вибором, ми детально розповімо про виробництво, плюси і мінуси двох цих міцних видів стекол.

 

Як виготовляють триплекс і загартоване скло?

З технологічної точки зору два цих світлопрозорих матеріалу сильно відрізняються. Так, стекло загартоване роблять із звичайного листового матеріалу. Його розігрівають до високих температурних значень (аж до 700 градусів за Цельсієм), а потім різко охолоджують до температур в 30-40 °З повітряними потоками. Таке загартування скла забезпечує як стійкість до нагріву, так і підвищену міцність.

 

Стекло триплекс - це багатошаровий матеріал, мінімум, що полягає, з 2 скляних листів (частіше трьох, від чого і пішла така назва). Для склеювання стекол між собою застосовується спеціальний полімерний матеріал. З його допомогою 2-3 і більше шарів стають єдиною конструкцією. Після нанесення полімерного складу виконується обробка ультрафіолетом, яка сприяє застиганню і надійному скріпленню листів один з одним. Додатково може застосовуватися і температурна дія на єднальний полімер.


По міцності загартоване скло в 6 разів перевершує звичайні аналоги. Відповідний показник у триплексу залежить від числа шарів і використовуваного матеріалу. Так, двошаровий варіант із звичайними листами в 2 рази міцніше за традиційне скло. А якщо додати третій шар і застосовувати загартовані листи, то механічна стійкість стане найвищою.

Переваги і недоліки триплексу

Триплекс скло має наступні сильні сторони:

  1. Підвищена опірність механічним діям. Розбити таке скло набагато складніше, ніж звичайне.

  2. Безпека з точки зору ушкодження осколками. Якщо вдасться пошкодити матеріал, то полімерний шар утримає осколки в площині скла, створюючи так звану "павутину", отже, вони не полетять в різні боки.

  3. Додаткова звукоізоляція. Використовують триплекс, у тому числі і для того, чтобыпластиковые вікна забезпечили додатковий захист від проникнення шуму. Замовити конструкцію з таким склопакетом можна в компанії "Лінія вікон". Вона не просто встановлює, а і робить вікна в Києві, гарантуючи кращі ціни і швидкі терміни виготовлення.

  4. Варіативна з точки зору відтінків і кольорів, що дозволяє дизайнерам реалізовувати різні творчі ідеї в оформленні інтер'єру.

До мінусів триплексу відноситься велика вага, що іноді накладає обмеження на можливості його застосування (припустимо, на балконах із слабкою бетонною основою). Плюс ціна багатошарового скла вище, ніж загартованого.


Переваги і недоліки загартованого скла


Високотемпературна обробка скла дає йому такі плюси:

  1. Висока механічна міцність.

  2. Підвищена термоустойчивость (до значень в 300 °С), а у триплексу до 180 градусів.

  3. Безпека, оскільки у осколків відсутні гострі краї.

  4. Підвищена на тлі багатошарового матеріалу светопропускающая здатність.

Мінусом матеріалу виступають технологічні обмеження в обробці: форм-фактор, розмірні характеристики, розташування отворів мають бути відомі ще до загартування.

Сфера використання

І загартоване, і стекло триплекс активно використовую при склінні громадських будівель і офісів, балконів, вітрин кафе і ресторанів, магазинів. Матеріал, що пройшов загартування, застосовують в дверних конструкціях і внутрішніх перегородках, в лазнях і саунах. Триплекс активно використовують в автомобільній сфері, для виготовлення козирків, парапетів, сходів і ін.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані