Установка французького балкона

Скління балкона або лоджії від підлоги до стелі, воно ж французьке — стає все популярнішим у нашій країні. Такий варіант цікавий як покупцям житла в новобудовах, так і мешканцям старого житлового фонду, включаючи «хрущовки». Але установка французького балкона є досить непростою процедурою. Вона вимагає безпосередньої участі професіоналів, які гарантують дотримання всіх правил монтажу.
Якщо вас цікавить французький балкон в Києві, то звертайтеся в компанію «Лінія вікон». Вона не просто спеціалізується на установці вікон і вирішенні завдань скління (котеджу, квартири, офісу і т.д.), а є заводом-виробником металопластикових конструкцій, що гарантує високу якість, доступні ціни та оперативність вирішення поставлених завдань.
-
Переваги французького балкона?
Скління від підлоги до стелі на балконах або лоджіях користується популярністю не випадково. До основних переваг такого рішення відноситься наступне:
- Приваблива і естетична зовнішність. Переконатися в цьому гідність допоможе будь-яке фото французького балкона.
- Додатковий приплив природного освітлення в приміщення через відсутність традиційного парапету з металу або цегли і пов'язана з цим економія на освітленні.
- Візуальне розширення житлового простору, як самого балкона, так і суміжній з ним кімнати.
- Збільшена оглядовість з житла (якщо будинок або квартира виходить на красивий природний або архітектурний пейзаж, то французький балкон виступає своєрідним оглядовим майданчиком).
- Відсутність необхідності (а значить і витрат) на внутрішню і фасадну обробку балкона.
-
Установка французького балкона: попередній етап
До початку робіт потрібно визначитися з усіма особливостями майбутньої конструкції. До основних рішень відноситься наступне:
- Використання прозорих склопакетів по всій висоті або ж застосування матового скла / сендвіч-панелей внизу. В останньому випадку можна додати французькому балкону додаткової приватності. Але в такому випадку доведеться відмовитися від суцільних склопакетів, а ділити загальну висоту горизонтальними імпостами.
- Грамотний вибір профільної системи і склопакетів. Утеплення французького балкона фактично зводиться до грамотного вибору конструкцій. Так, домогтися високих показників теплоізоляції можна за рахунок вибору багатокамерних профільних систем (від 5 і більше). Також, щоб взимку приміщення було комфортним, необхідні сучасні енергозберігаючі склопакети (2-камерні, з заповненням камер аргоном, з додатковим напиленням на стеклах).
- Облік різних додаткових особливостей. Наприклад, сьогодні при бажанні можна встановити перила на французький балкон. Доцільним є такий варіант в тому випадку, якщо по центру встановлюється одна або дві металопластикові двері. При їх відкритті створюється ефект традиційного, максимально відкритого балкона з гарним припливом свіжого повітря. Перила в даному випадку виступають важливим елементом безпеки, а також додатковим декором (припустимо, якщо це ковані вироби).
-
Послідовність монтажних робіт
Якщо у вас новий балкон, скління виконати простіше. Мова про новобудови, де забудовники просто залишають «голу» балконну плиту, на неї можна відразу встановлювати металопластикові конструкції, а не встановлювати цегляні, бетонні або металеві парапети.
Якщо французьке скління створюється на місці традиційного, то спочатку потрібно провести демонтажні роботи, в тому числі зняти наявні рами (дерев'яні і т.д.), демонтувати парапет. Після демонтажу починаються основні установчі роботи, що виконуються досвідченими віконникам.
Власне установка французького балкона передбачає наступні етапи:
- Оцінка стану балконної плити. Це необхідно для того, щоб зрозуміти доцільність і можливість реалізації суцільного скління. Якщо плита у поганому стані, то потрібно або вибирати полегшені конструкції (однокамерні склопакети, 3-камерні профільні системи), або попередньо зміцнити (посилити) її.
- Установка і фіксація рами в прорізі. Допустимий зазор між металопластиковими конструкціями і прорізами - 3-4 см. Рівень дозволяє правильно розмістити раму у горизонтальній і вертикальній площині, а анкерні дюбелі - зробити надійну фіксацію.
- Запінення шва між балконних блоком і прорізом. Додатково часто застосовують ПСУЛ-стрічки, які дозволяють герметизувати монтажну піну і захистити її від негативних атмосферних впливів.
- Монтаж склопакетів і стулок. Завершальний етап безпосередньо установка балконного блоку.
- Обробка укосів. Цей етап часто є додатковим, хоча прямо впливає не тільки на зовнішній вигляд облаштованого балкона, але і на загальну герметичність встановленої конструкції.
Корисні статті та відео


Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?
Читати далі

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.
Читати даліГотові рішення від компанії Лінія Вікон
Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!
Про нашу компанію
Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.